Braun wzięty (Fotoreportaż)

Obrazek użytkownika wojcicki
Kraj

Wzięty za męża przez pannę Aleksandrę Magdalenę Gruziel w dniu wczorajszym, 6 grudnia 2014 r. w kościele O.O. Redemptorystów pod wezwaniem św. Klemensa Dworzaka na ul. Karolkowej 49 w Warszawie. Mój ulubiony realizator filmowy, dokumentalista ważny dla nas widzów merytorycznie, Grzegorz Braun powiedział “TAK” pannie Aleksandrze, a ona jemu – na całe życie i jeszcze dłużej. Wasz kolega, znajomy i nieznajomy czyli ja sam był tam gdzie trzeba i sfotografował to szczęśliwe wydarzenie.

Tu zamieszczę tylko kilka zdjęć,a kilkadziesiąt fotografii znajduje się na stronie macierzystej: ]]>"Piotr Wójcicki. Fotografia"]]> Zapraszam serdecznie, na stronie setki zdjęć na różne tematy.


 

 

800
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (13 głosów)

Komentarze

Młodej parze tradycyjnie życzę dużo szczęścia, spełnienia marzeń oraz doczekania w zdrowiu diamentowych godów.
Roman

Vote up!
8
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1454380

Wiele szczęścia Młodej Parze!

Vote up!
8
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1454391

Koniec wolności, wzięty do aresztu.u.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1454394

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Wawrzyniec Pruski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Csk sę synchrnzcj pnw rzjchł

Wstyd - tk prtctw wstwć n blg

Vote up!
1
Vote down!
-8

Wawrzyniec Pruski

#1454401

Oczywiście przyłączam się do życzeń dla Pary Młodej. Żyjcie zgodnie z Dekalogiem, kochajcie się i... rozmnażajcie :-)

 

Odnośnie zachwianej proporcji wymiarowej fotografii, - i tu uwaga dla Piotra - zamieściłeś owe fotografie w oryginalnej rozdzielczości. Skrypt Niepoptrawni.pl został napisany tak, że nie koryguje wysokości ilustracji (zdjęcia) automatycznie, jeśli jego szerokość przekracza 560 px. Szerokość zdjęcia (ilustracji) nie powinna przekraczać 560 px dla wpisu (artykułu) oraz 460 px dla pierwszego komentarza pod artykułem, a musi być proporcjonalnie mniejsza w kolejnych komentarzach do komentarzy (420, 380, 340... itd.).

Zatem dobrze by było, abyś skorygował tę dysproporcję. Co powinieneś zrobić? - Parę zabiegów, na które poniżej wskazuję:
1) zaloguj się i otwórz swój wpis;
2) wejdź w opcję "Edytuj";
3) kliknij na każdą z fotografii (podświetl je) i usuń poprzez naciśnięcie klawisza "Delete";
4) zamieść je kolejno ponownie, ale korzystaj z okna dialogowego Niepoprawnych "Właściwości obrazka" klikając na ikonkę "obrazek" znajdującą się na pasku narzędzi (11 ikonka licząc od lewej);
5) po otwarciu tego okna dialogowego - w ścieżce "szerokość" wpisz dla każdego wklejanego zdjęcia liczbę 560 i zatwierdź "OK".  

Po zastosowaniu wyżej wymienionych zabiegów gwarantuję Ci zachowanie oryginalnych proporcji wysokości zdjęć do ich szerokości.

Pozdrawiam,

   

Vote up!
9
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1454404

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...życzenia wszystkiego co najlepsze, dla Nowożeńców...

 

..i juz po chłopie...:)))

Vote up!
3
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1454409

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...tu też jest udana para, tylko on coś nieruchawy:)))

 

Vote up!
2
Vote down!
-7

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1454460

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...l sztywny, n czpjmy sę szczgółów :)))

skr jż jstśmy przy prch dlnych, t ......

pzdrwm

Vote up!
2
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1454461

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...  dmęty szlństw, bl głębc Hl, n czrn npłnsprwny myslw, t by sę zgdzł:))))

Vote up!
2
Vote down!
-8

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1454466

W którym to miejscu należałoby zacząć sie śmiać ?.Odmęt szaleństwa nrb ?

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1454498

... jest na Twoim poziomie. Mam tu na myśli, to, że po ożenku - według Ciebie - Grzesio Braun ma koniec z piciem piwa i napojów wysokoprocentowych i... wałek w ruch.... Czy płacą Ci za reklamę alkoholi, które zaprezentowałeś w tym filmie?

Pytanie: - czy Grzesio jest miłośnikiem tych trunków? - Gdyby był ich miłośnikiem, przenigdy nie byłby operatywny w tym, co robi. Jak wiesz, alkohol przytłumia umysł i bardzo osłabia inwencję twórzą w jego profesji. Co innego niektórzy poeci, ale reżyserzy?

I tu jesteś w błędzie! Alkohol jest dla ludzi, ale tych którzy wiedzą, gdzie, ile, kiedy i z kim go spożywać. Dziwię się Tobie serwowanej tu opinii, że Grzesio Braun musi się tych "zagrożeń" (wałek) ze strony swojej żony obawiać. Myślę, że zabrakło Ci wyczucia dowcipu. No... w sumie się nic nie stało, ale nigdy nie przyrównuj żony Grzesia do... swojej.

Pozdrawiam,

    

    

Vote up!
5
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1454477

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...dedykacja była zespołu Baciary...nie reklamuję piwa...chyba mało w góry przyjeżdżasz, bo nie nadążasz za góralskim dowcipem, a na góralskim (takim prawdziwym ) weselu byłeś, ocepiny widziałeś? Bo jeśli tak, trzy dni zdegustowany powinieneś chodzić skoro oburzasz się o wałek do ciasta... nie tylko wałki do ciasta :))) ...ech cepry cepry...pozdr

 

Vote up!
1
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1454481

... oczywiście po Nowym Roku przyjadę w góry wraz ze swoją małżonką Evą, która - mam nadzieję - że do świąt Bożego Narodzenia już będzie w pełni sł po sezonowej chorobie, która ją dopadła. A wówczas poznamy wasze zwyczaje i wasze... dowcipy.:-) 

Pozdrawiam,

   

P.S.
Ewentualny nasz 2-dniowy pobyt finansujemy w całości.

Vote up!
4
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1454488

"Niechaj żyje para młoda,

Przy zaręczyn tych obrzędzie!

Wieczna miłość, wieczna zgoda

W młodem stadle niechaj będzie!"

 

To za Mistrzem Moniuszką i jego librecistą W.Wolskim, więc pójdźmy za nimi. Polski obyczaj każe - na weselu winszowania, na pogrzebie kondolencje.... Karawany i tak szły przed siebie, kundle i tak je obszczekiwały i obsikiwały, a dobry polski obyczaj, tradycja pozostały i żyją, przekazywane przez karawany następców  karawanom kolejnych pokoleń. Kundle obszczekiwać i obsikiwać je będą i tak do końca świata ale od samego początku świata i tak wiadomo które i czyje to kundle są.

...Z Heli i Maryjana jaja se robią tylko ci, którzy.... w ich krzywym zwierciadłe  widzą jakieś własne podobieństwo i chcieliby ale nie wiedzą jak sobie z tym poradzić bo tu albo qni żal, albo w ogóle brak no to po cholerę się szarpać na rogu własnej stodoły przy liściu łopianu jak można kurtularnie we wychodku na sąsiadującej autostradzie gdzie i papiru jest, i ciecz o zapachu mydełka Fa.

Pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1454497

Młodej parze życzę 100 lat w szczęściu i miłości!

 

Pan Braun kościół już "zaliczył, czas na szkołę i strzelnicę.:):) I... dobrze, że się pospieszył bo po Nowym Roku... USC czeka tsunami kopaczowych reform czyli skopanie kolejnej instytucji kolejną skopaną reformą:

 

"Komputeryzacja, w wydaniu obecnie rządzących, z dobrodziejstwa przemienia się w kataklizm. Tak było w przypadku wyborów, tak też będzie… w urzędach stanu cywilnego!

Od stycznia szybkie uzyskanie zaświadczenia z urzędu stanu cywilnego może graniczyć z cudem. Jeśli mamy tam coś do załatwienia, lepiej zróbmy to w grudniu

— przestrzega „Dziennik Gazeta Prawna”.

Według gazety, która powołuje się na pracowników USC, po Nowym Roku wszystkie urzędy stanu cywilnego w kraju staną."

 

http://wpolityce.pl/polityka/224620-sprawne-panstwo-nieczynne-do-odwolania-od-stycznia-paraliz-w-urzedach-stanu-cywilnego

 

Tu przypomniał mi się dowcip spod samiućkik Tater - teściowa Jaśka z Antołówki gadała i gadała, że po śmierci ma być pochowana na Pęksowym Brzyzku. Gadała i gadała aż któregoś dnia Jasiek zniknął u chałupy. Nie było go ze 3 dni, a gdy wrócił to pijaniuśki, że w drzwi trafić nie mógł.

- Ty huncwocie sakramyncki, kaj ześ sie włócył telo casu?

- Pogzeb mamusi załatwiołek!

- I co?

- Pon organisty kozoli co by mamusia na tom niedziele była gotowa, haj !

 

Po miszczu Bonim miszcz Halicki wkracza do akcji więc pogrzeb będzie na 100% ale nie na Pęksowym Brzyzku. Na cmentarzu wszystkich "sukcesów" platfonsiery - tam gdzie Grzechy, Rychy i Zbychy  geszefty ubijały, tam przy trupach stoczni, kopalń, gazoportu w Swinoujściu, pendolina itd. gdzie jeno Pani Ruja i jej bękart Poróbstwo hulają.

 

...Trochę wisielczo wyszło przy życzeniach weselnych ale - sorry, takie czasy, a Pan Grzegorz z Małżonką zahartowani są na luksusy III RP tusko-komorowskiej więc jeszcze raz - vivat młoda para !

 

Panu Wójcickiemu dziękuję za fotorelację i pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1454449

Grzegorzowi Braunowi, jego żonie - wszystkiego dobrego!

Panu Piotrowi - podziękowanie za powrót do Niepoprawnych i prośba o więcej tekstów.

I proszę uważać na przycisk "odpublikuj" :)

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1454464

Vote up!
8
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1454473

Niech wam Pan Bóg błogosławi, na nowej drodze życia.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1454494

Zycze by spelnily sie Wam wszystkie marzenia. Niech sloneczko zawsze Wam swieci a Pan Bog ma Was w Swojej Opiece.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

casey

#1467454