Norweski Łącznik

Obrazek użytkownika jwp
Blog

W Moskwie już strzelają korki od szampanów, a i wódeczka pewnie się leje.

Zaznaczam na początku, iż moim zamiarem nie jest sprzedanie taniej sensacji, ani tym bardziej wykorzystywanie wielkiej tragedii jaka miała miejsce w Norwegii. Nie może to jednak zamykać nam ust i wyłączać myślenia oraz zdolności obserwacji coraz bardziej zastanawiającej nierzeczywistości jak nas otacza ze wszech stron.

Czytajcie też bardzo ważne

222 dyplomatów z bezpieki PRL.

Trzecie oko.

Najprościej sprowadzić wszystko do teorii spiskowych i bajdurzeń prawackich oszołomów. Warto jednak przyjrzeć się kontekstowi wydarzeń w Norwegii, który to wpisuję się w szerszy problem jakim jest walka lewaków i neoliberałów z prawicą i światem kultury chrześcijańskiej. Ów zamachowiec, zbrodniarz dzięki osiągnięciom w/w zostanie skazany na..., aż 21 lat więzienia. Jak sądzę wyrok odsiedzi w jak najbardziej humanitarnych warunkach. Wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów z jego życiorysu i podobnie jak w przypadku Katastrofy Smoleńskiej pojawiają się wrzutki i sterowane komunikaty. Za mało wiemy by wydać jednoznaczny osąd o przyczynach zamachu i intencjach zbrodniarza. Jak sądzę nie poznamy do końca prawdy. Wszakże to normalne, pewne dane mogłyby się okazać niewygodne dla wielu ludzi i środowisk. Skala zbrodni i metoda działania są przerażające. Trudno je porównać z czymkolwiek. Mamy już wiele analiz psychologów i specjalistów od bezpieczeństwa. Zawsze jednak gdy coś przekracza nasze wyobrażenia warto otworzyć „trzecie oko”. Jest to bardzo trudne, gdyż dzięki wszechobecnym mediom i ich przekazowi dostajemy gotowe odpowiedzi na pytania, które się nam nasuwają. Oduczono nas samodzielnego myślenia, analizy i syntezy - podstaw racjonalnego oglądu świata. Podobnie jak w przypadku „Smoleńska” fachowe analizy i dociekania pozostawiam kompetentnym i bezstronnym ( mam nadzieję ) fachowcom, tak i teraz zajmę się przemyśleniami, które dotyczą tego co widzi wokół sprawy Andersa Behring Breivika moje malutkie trzecie oko.

Beneficjenci Zamachu.

Jaką korzyść odniosą owi „fanatycy chrześcijańscy” i prawica z tej zbrodni ? Zastraszą swoich przeciwników politycznych, zdobędą - odzyskają w ładzę i wprowadzą w życie swoje szatańskie plany ? Proszę !, w obliczu śmierci i ludzkiej tragedii nie żartujmy. Nie mam zamiaru udowadniać, iż A.B.B był kierowany lub inspirowany przez kogokolwiek, tym bardziej środowisko ofiar. Czas pokaże. Istotne jest natomiast natychmiastowe wykorzystywanie, choćby na przykładzie polskich mediów, tej tragedii do dezawuowania prawicy i ludzi wierzących. To właśnie lewacy i liberałowie dostali prezent od zamachowcy i jego pryncypałów. Nie sądzę by był „samotnym myśliwym”. Podobnie jak PO i SLD zagrali „Kartą Smoleńską”by dorżnąć watahę, tak i teraz w ich talii pojawiła się „Karta Norweska”. Rocznicowe obchody, pamięć o zmarłych tragicznie i domaganie się prawdy to nekrofilia, taniec na trumnach i faszyzm. Pisany Generał, rozmowa braci to twarde dowody na winę..., wiadomo kogo. Fala nienawiści jaka przetoczyła się w Polsce od czasu podwójnego zwycięstwa w wyborach przez PiS jest tylko dowodem na bezwzględność obrońców „staro-nowego” systemu. Należy sobie jasno powiedzieć, że na lewicy i wśród liberałów jest wielu bezwzględnych ludzi, gotowych, o czym przekonaliśmy się już nie raz, przekroczyć wszystkie granice by realizować swoje plany.

RAF ( Rote Armee Fraktion ) w imię swoich ideałów owe granice przekraczał, Sowieci nigdy och sobie nie zakreślili. Nasi bolszewicy pokroju Bieruta, Gomółki, Jaruzelskiego czy Kiszczaka dzielnie im sekundowali. A nasi współcześni z uśmiechem na ustach w tęczowych barwach, o które za komuny nikt by ich nie podejrzewał w imię swojej wizji świata nowoczesnymi środkami, lecz tym samym propagandowym językiem walczą niczym Róża Luksemburg z prawicą i wiarą. Po raz kolejny podkreślam, wyzbądźmy się jakichkolwiek złudzeń co do ich człowieczeństwa, to bydlaki. Bliski im Zapatero, a jeszcze bliższy Putin, a ich liberalni kompani gotowi są dla kasy sprzedać Polskę i Polaków. Co zresztą od 2007 roku czynią szybko i skutecznie. Dla nich każda okazja jest dobra by w zatroskaniu zaatakować w białych kiedyś rękawiczkach każdego kto im stanie na drodze. Drodze donikąd. Na jej końcu być może pewna grupa bliska korytu przetrwa i będzie konsumować owoce swojej pracy dla mocodawców, natomiast cenę za to wszystko zapłacimy i my i ich akolici. A już dzisiaj lewactwo może na ołtarze wynieść ofiary „szaleńca” z Norwegii. Będzie nowy kult. Mówię to świadomie, gdyż tak to się skończy, przy moim pełnym szacunku dla tragicznej śmierci niewinnych ludzi.

Musztardówka.

Dobry alkohol można wypić i z musztardówki, o ileż jednak przyjemniej wychylić kieliszeczek wódki czy wina z odpowiedniego szkła. Jednak jak widać społeczeństwu w dużej części wystarcza najtańsza wóda pita z musztardówki. Co poniektórzy sięgają już nawet po jagodziankę na kościach lub wodę brzozową jaką serwują im politycy i media. Efekt jest znany - stan upojenia się utrwala, a ślepota powiększa. Od dwóch dni śledzę przekaz medialny i wpisy na blogach i obawiam się, że jeśli może być jeszcze gorzej, jeszcze większe szambo, to ja już go sobie nie wyobrażam. A może wolę nie wyobrażać. W Szkle Full Kontaktowym oczywiście natychmiast znaleźli się zatroskani widzowie, w programach telewizyjnych podobni im dziennikarze i komentatorzy - tzw. Call girls – płatne dziwki na telefon z gotowymi na każdą okazję wywodami.

To czego się dowiedziałem z wywodów w/w oraz notek wybitnych lewackich i platformianych blogerów to nic nowego, ponadto, iż z coraz większym zapałem wymachują mieczykiem jaki im dostarczono w dniach ostatnich. Czuć jednak, iż najwyższy czas by bieliznę zmienili, strach przed powrotem prawicy do władzy w Polsce i Europie, utrata wpływu na kształtowanie świata w duchu neobolszewickim sprawia, że to właśnie ich należałoby uznać za „Ciemnogród”. Zaklinają rzeczywistość czyniąc z nas największe zagrożenie dla demokracji, świata, ba cywilizacji. Czekam tylko kiedy wejdą w alianse z UFO-kami by obronić Ziemię przed „czarnym morem”, znaczy się moherem. Przerażająca jest ich retoryka, zakłamanie i manipulacja. Wyczytałem właśnie na blogu niejakiego Dominika, apologety homoseksualizmu, że za morderstwo w Łodzi odpowiadają bracia Kaczyńscy. Trudno mu nie przyznać racji, bo jak dobrze sięgnąć do przeszłości braci, to wszystko zaczęło się od tego jak ukradli księżyc. A potem już poszło.

Wszystko to jest wykorzystywane, podobnie jak wiele innych sytuacji by utrzymać atmosferę strachu, lęku przed powrotem „Kaczystowskiej Nocy”. A bójcie się, poczekamy na wasze kolejne błędy i uderzymy w samo jądro ciemności. Nie będę cytował tych wypowiedzi, zapewne ktoś je archiwizuje. Przydadzą się następcom braci Grimm do pisania mrożących krew w żyłach baśni, np. „O Żelaznym Jarku”. Jeżeli dalej macie ochotę walić ruski bimber z musztardówy to nie mam wam zamiaru przeszkadzać, dopóki nie wejdziecie w swoich walonkach na moje podwórko, Polskie Podwórko. A jak widać zapędy macie coraz większe.

Norweski Łącznik.

Bynajmniej nie uważam, iż na takie miano zasłużył zamachowiec. Dla mnie takim łącznikiem jest Rosja i interesy lewackie na świecie. A zasadzie realizacja przez mniej lub bardziej świadome lewactwo interesów Kremla i ich lokalnych rezydentów. To właśnie atak na prawicę i korzyści jakie można osiągnąć w zaistniałej sytuacji są pewnego rodzaju zwornikiem między mocodawcami i wykonawcami planu Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Polskiej. Tym łącznikiem jest też mafia rosyjska i służby. Do tego wrócę za chwilę.

Tak na marginesie dodam, iż pod moim poprzednim wpisem na NE pojawił się niejaki Prosto Ivan ze swoimi bolszewickim komentarzem, a moja notka została przetłumaczona i umieszczona na blogu URSY, gdzie nie zabrakło przyjaznych mi i Polsce oraz Polakom komentarzy. A za co ?, za to, że Putin siedzi i zawija sreberka. Zgodnie z hasłem pionierów radzieckich - Zawsze Gotów - zadziałali ?

]]>высокий белый мужчина нордического типа…]]>

Dzisiaj ukazał się wpis A. Ściosa - ]]>NORWEGIA. ROSYJSKI ŚLAD]]> i toczy się tam ciekawa dyskusja.

Na koniec notki dorzucę coś od siebie.

Dla Rosji największym zagrożeniem nie jest wolność umysłów - „...a niech sobie Polaczki pyskują, jak co to im jeszcze coś strącimy...”.

Zagrożeniem jest wolność ekonomiczna, bo ta wsparta wolnym duchem narodu potrafi pokonać Zło w Czystej Postaci jakim jest Rosja jako państwo. Daleko mi do rusofobii, nie boję się sowietów, najzwyczajniej w świecie wywodzę z historii to jakim są zagrożeniem dla Wolnego Świata.

Przestańmy mitologizować Naród Radziecki, o pardon Rosyjski, jakoś tak bardziej dla mnie radziecki, bo to wszakże Mieszanka iście Wedlowska, może bardziej 22 lipca.

Biedne sołdaty pod lufami naganów musiały gwałcić i rabować co pod drodze do Berlina się nawinęło. Musiało Państwo Radzieckie zlikwidować polskich ekstremistów w Katyniu i w wielu innych miejscach. Konieczna była zsyłka na Sybir niepokornych Polaczków, w tym szczególnie niebezpiecznych małych dzieci i starszych ludzi, którzy często nie przetrwali podróży i za grób posłużyło im pole przy torach kolejowych po wyrzuceniu zwłok z wagonu.

Мерзнут польскийе собаки

Co to za naród, któremu oprócz rzezania иностранцев bardzo gładko im przychodziło mordowanie swoich braci i sióstr. Naród im. Pawki Morozowa - tak powinno się ich nazywać. Czego w nich jest więcej, dzikiego zwierzęcia żądnego krwi, które potrzebuje twardej reki Pana, czy też romantycznej duszy słowiańskiej. Życzeniowo i dla rusofili są romantycznymi zapiewajłami o mocnych głowach. Dla mnie niezrozumiałym, uległym narodem dającym się zarządzać przez wodzów na poziomie Lenina i Stalina oraz ich zaplecze. Do dzisiaj służby w Rosji idą śladem Carskiej Ochrany i Czeriezwyczajki, tylko tyle, że są już lata świetlne do przodu. Idą ręka w ręka z mafią, bo sami nie lepsi. KGB-owcy i WORY to bestie, a nie ludzie, zabić brata dla nich to jak splunąć. A Wajda i Olbrychski niech sobie z nimi flirtują, byle nie moim kosztem. Bezwzględność sowieckiej władzy nie byłaby możliwa bez przyzwolenia narodu, bez łatwości z jaką ich ogłupiano przez lata. Do dzisiaj ich propaganda jest wzorem dla systemów nie tylko jak się okazuje totalitarnych. Coś mi się wydaję, że i do nich pasuje powiedzenie Piłsudskiego, tylko należałoby je sformułować tak - Naród taki jak ludzie. Obawiam się, iż na wadze Temidy złe uczynków żaden wdowi grosz by nie przeważył.

Jeżeli nawet w sposób niebezpośredni Rosja jest zaangażowana w to co się zdarzyło w Norwegii to jak wiemy Skandynawia to kolejny obszar rosyjskich interesów. Przecież Rosjanie to nie kiepy ostatnie, od dawna patrzą w przyszłość i starają się zabezpieczać na wszelki wypadek. W Skandynawii bardzo prężnie działa rosyjska mafia. Nie tak dawno miały miejsce porachunki skrajnie prawicowych szwedzkich i norweskich gangów motocyklowych. Nie jest tajemnicą, iż te gangi oprócz miłych przejażdżek na motorach zajmują się handlem bronią i narkotykami współdziałając z rosyjską mafię. Obraz krajów skandynawskich nie jest tak sielankowy jak nam się wydaje. A gdzie mafia tam i służby. I tak oto po sznureczku dochodzimy do naszego „Świstaka”.

Tylko tym razem Putin już nie siedzi i nie zawija sreberek. Teraz wznosi toasty za sukces Komunistycznej Międzynarodówki jakim jest już nie tylko Smoleńsk. Oczywiście zakąszając kawiorem, jak to każdy, nawet najbiedniejszy Rosjanin. Bo wreszcie po latach rozliczania Sowietów z ich zbrodni, z lewackich zbrodni, doczekali się prezentu w postaci tego okropnego mordu. Czy jednak nie jest to jak teraz na weselach, że wcześniej przedstawia się gościom i rodzinie listę oczekiwanych prezentów.

Przypominam zatem wszystkim członkom i zwolennikom Frontu Jedności Narodu ( PO, SLD i PSL ) by zawczasu szykowali kwiaty i dwujęzyczne transparenty na powitanie swoich wyzwolicieli, którzy być może już bez tygrysów czy też pepesz na sznurkach nadchodzą z Zachodu i Wschodu, bo nie ma to jak dobry materiał genetyczny w rodzinie, a i okazja będzie by raz na zawsze pozbyć się katolickiej i prawackiej ekstremy do której z dumą się zaliczam.

Niech spoczywają w Pokoju - Cześć Pamięci Niewinnych Ofiar.

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jadwiga Chmielowska nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wszystkie organizacje terrorystyczne wspierane były przez Sowietów. W krajach demoludów odbywały się szkolenia. Czechosłowacja specjalizowała się w dostawach broni.
Komu zależy na destabilizacji bogatej w gaz Norwegii. Czy może tuski szybciej sprzedadzą Lotos?

Vote up!
0
Vote down!
-2

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#172458

Wszystkie organizacje terrorystyczne wspierane były przez Sowietów. W krajach demoludów odbywały się szkolenia. Czechosłowacja specjalizowała się w dostawach broni.
Komu zależy na destabilizacji bogatej w gaz Norwegii. Czy może tuski szybciej sprzedadzą Lotos?

Vote up!
1
Vote down!
-1

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#172459

Pani Jadwigo,
ależ skądże, przecież Rosjanie zawsze nieśli tylko "Bratnią Pomoc" na bagnetach i kolbach karabinów.
Ja poznałem w Polsce takie osobniki, które to szkoliły się do walki o "Wolność Waszą i Naszą".

Szykuje się konsumpcja krajów skandynawskich przygotowywana od lat przez sowiecką agenturę i mafię.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172465

Dla mnie absolutnym priorytetem jest w tej chwili wyjaśnienie

Dlaczego przez półtorej godziny nikt nie przyszedł z pomocą masakrowanym dzieciom?

Choć z pewnością w kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu masakry rozdzwoniły się telefony komórkowe z wezwaniami o pomoc, a może nawet na policję trafiły filmy z tych komórek, pokazujące co się tam dzieje.

I w ciągu najdalej 15 minut powinny na wyspie lądować śmigłowce z komandosami.

Bo jeśli nie zostanie ujawnione, że łączność ze służbami antyterrorystycznymi została celowo zakłócona, motorówki i śmigłowce celowo zepsute albo w służbach dezorganizacją ich działania zajęły się krety, to państwo norweskie stanie się współodpowiedzialne za tę masakrę.

Można więc będzie z dużą dozą prawdopodobieństwa domniemywać, że Norwegią rządzą ichni odpowiednik Donalda Tuska w kooperacji z tamtejszym ministrem Millerem, Klichem i generałem Janickim.

A wtedy nie będzie już miało żadnego znaczenia, kto zostanie bezpośrednio oskarżony o tę zbrodnię. Czy będzie to siepacz Opus Dei czy przyrodnia siostra Jarosława Kaczyńskiego.

]]>KARLIN]]>

jwp

Vote up!
1
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172477

Oczywiście, jak najbardziej "teoria spiskowa":

Załóżmy, że wladze Norwegii zamierzają przykręcić swoim obywatelom śrubę z napisem "zamordyzm". Jak to zrobić, kiedy Norwegowie czują się w przeważającej większości zadowoleni z życia i bezpieczni? Ano, trzeba "podhodować" jakiegoś ekstremistę, nieważne, czy z lewa, czy z prawa, czy antysemitę, czy żydofila. Pozwolić mu na zakup/zgromadzenie broni, może nawet nawiązać kontakt (np. pocztą elektroniczną) i zasugerować sposób przeprowadzenia operacji. (Zwróćmy uwagę, jak profesjonalnie była przygotowana masakra na wyspie, a zwłaszcza odwrócenie od niej uwagi służb ratowniczych za pomocą dość nieszkodliwego zamachu w centrum Oslo).

Dodajemy do tego celową nieudolność służb antyterrorystycznych i już mamy zrealizowaną pierwszą fazę operacji - panikę w spolłeczeństwie. "W każdym fiordzie może kryć się terrorysta!". Jeżeli organy bezpieczeństwa nie mogły zapobiec takiej masakrze, to o czym to świadczy? Mają za mało uprawnień! Dajmy im więc dodatkowe uprawnienia, środki techniczne, kamery, podsłuchy! Takie będą żądania normalnych obywateli tego pięknego kraju i politycy, oczywiście, chętnie je spełnią.

W ten sposób społeczeństwo na własne żądanie pozbawia się wolności.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lucy

#172527

A tak na marginesie teorii spiskowych warto przeczytać

222 dyplomatów z bezpieki PRL

Pełna lista członków służby zagranicznej, którzy przyznali się do współpracy - PDF 100kB

 

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172488

Tak według ]]>lewaków]]> - ( link ) wygląda lista zagrożeń Nowej Jewropy.

Krótki wstęp:

Wszyscy wiemy co się stało w Norwegii .Nie znamy szczegółów , ale znamy prawdopodobnego sprawcę którym jest 32 letni chrześcijański fundamentalista. Zdeklarowany przeciwnik emigrantów i panującego  norweskiego porządku prawnego. Sam określa siebie jako   PRAWDZIWEGO  NORWEGA i podobno chętnie współpracuje z Policją tłumacząc swoje postepowanie troską o... państwo norweskie !!

Na portalach społecznościowych nawoływał do buntu przeciwko rządowi . Za to że jest słaby i nie broni intersów prawdziwych Norwegów.

Wgłębiając się w to zagadnienie odkrywamy że nie tylko w Norwegii ,,brunatna siła''  budzi sie do życia.Również w  Unii Europejskiej jest sporo krajów gdzie prawicowy nacjonalizm już nie jest dawnym oddechem Hitlera , ale sprawnym mechanizmem który wchodzi do europejskiej polityki i wpływa na nią poprzez swoje narodowe rządy.Dzieje się tak dlatego że , wyborcy coraz cześciej oddają głos na polityków , którzy obiecują im wyrzucenie emigrantów i stworzą państwa ,,czysto narodowe''

Przytaczam Państwa w których partie nacjonalistyczne mają lub mogą mieć realny wpływ na rządy danego kraju ;

1) Dania - Duńska Patria Ludowa.Trzecie ugrupowanie w parlamencie .Tworzy rząd. Program tej partii zakłada wprowadzenie zakazu imigracji z państw niezachodnich oraz asymilację ludności , która juz napłynęła do Danii.

2) Finlandia- Partia Prawdziwych Finów. W wyborach w 2011 dostali 19 %. Eurosceptytyzm jest głównym filarem ich programu.

3) Szwecja- Szwedzcy Demokraci - w 2010 r. uzyskali wyborach 5,7 % i po raz pierwszy przekroczyli próg wyborczy. Głównym nurtem w ich programie jest walka z emigracją i obrona w Szwecji tradycyjnych wartości.Ma ścisłe związki z Duńską Partią Ludową.

4) Norwegia - Partia Postępu .22,9% miejsc w parlamencie.

 5) Francja -  Front Narodowy .W ostatnich wyborach lokalnych dostała 15 % .Opieraja swoją kampanie na sprzeciwie wobec islamu,imigracji i euro.

6) Holandia- Partia Wolności -W 2010 r. dostała w wyborach 15,5 %  i uplasowała sie na trzecim miejscu. Wspiera rządzącą koalicję , kiedy ta potrzebuje większości parlametarnej . W zamian rząda realizacji swoich postulatów min. zakazu noszenia burki w miejscu publicznym i zakazu imigracji.

7) Szwajcaria - Partia Ludowa- Największa siła w zgromadzeniu federalnym. 28,9 % poparcia. W 2009 r. pod ich wpływem Szwajcarzy w referendum przyjeli zakaz budowy minaretów .

8) Włochy - Liga Północna - Dzięki jej poparciu Silvio Berlusconi może bezkarnie rządzić Włochami juz wiele lat. Ale w zamian Liga rząda usankcjonowania przez włoskie ustawodawstwo , wiekszej automii dla północnego regionu Włoch. Chce także ostrzejszej walki z emigrantami z Afryki.

9) Wegry - Jobbik .12,2 % miejsc w palamencie. Na Węgrzech przywrócono kult korony św. Stefana , narodowego symbolu wykorzystywanego przez sprzyjające nazistom reżimy Hortyego i Szalasiego. W preambule konstytucji napisano,,Żadna społeczność polityczna nie może żyć bez wspólnie akceptowanych wartości ani historii''

10) Litwa - Porządek i Sprawiedliwosć- 12,7 % miejsc w parlamencie.

11) Bułgaria -Ataka - 10,1 % .

12) Austria - Wolnościowa Partia Austrii -17,5 % . Sojusz Na Rzecz Przyszłości - 9,2 %

13) Belgia - Interes Flamandzki - 7,8 %

14) Grecja - Ludowe Zgromadzenie Prawosławne - 5,6 %.

15) Słowenia-Słoweńska Parti Narodowa - 5,4 %

16) Słowacja - Słowacka Parti Ludowa - 5,1 %

17) Łotwa - Dla Ojczyzny i Wolności/Łotewski Narodowy Ruch Niepodległościowy - 5% 

Jeżeli ktoś wykaże się złą lub dobrą wolą (jak kto woli) to może do tej listy dopisać Pis. Moim zdaniem zasłużyło ono na to miejsce swoim stosunkiem do gejów i lesbijek ,jak też opinią swojego Prezesa na temat ślązaków jako ,,zakamuflowanej opcji niemieckiej'' Już o panu Kobylańskim , obrzydliwym antysemicie nie wspomnę.

Jak widzimy lewica i liberałowie w Unii Europejskiej muszą sie pewnie zjednoczyć bo...niedługo już nie będzie co jednoczyć w UE , a każde państwo pójdzie swoją drogą.

 

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172500

Jeżeli pan do tej listy chce dopisać PiS to śmiało można do niej również dopisać PO i SLD. :) A tak na poważnie, to chyba pan powinien się jednak zająć muzyką i chłopakami z podwórkowych kapel.

To są prawdziwe przyczyny tego zamachu, syjonizm i nienawiść do Arabów, którzy są przeciwnikami Izraela, a nie żaden chrześcijański ekstremizm, takiego w Norwegii nie ma... Ludzie w Europie mają już po prostu dosyć tej lewackiej śpiewki o wolności, równości i dobrobycie, tego masońskiego i syjonistycznego gówna, które im się na każdym miejscu wciska w ich mózgi w mediach, w reklamach, w szkołach i na ulicach... Mają dosyć otworzenia się na inne kultury i religie.

„Norwegia miała zamiar głosować za uznaniem państwa palestyńskiego w Zgromadzeniu Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych i terrorystyczny atak Mossadu miał symboliczną wymowę. Negocjacje, które doprowadziły do międzynarodowego porozumienia w sprawie przyszłości Palestyny znane są jako „Porozumienia z Oslo” – twierdzi dziennikarz śledczy, były oficer wywiadu marynarki amerykańskiej [US Navy Intelligence], Wayne Madsen.

Według http://www.washingtonsblog.com/2011/07/terrorist-bomb-attack-in-oslo-norway.html Norwegia jest bardzo nieprawdopodobnym celem ataku terrorystów muzułmańskich:

* Norwegia popiera uznanie państwa palestyńskiego:
http://af.reuters.com/article/worldNews/idAFTRE76H4G520110718
* Norwegia wykluczyła izraelskie inwestycje. Jak donosił ubiegłego roku Haaretz, liczący 450-miliardów euro norweski fundusz przemysłu wydobycia ropy nie zezwolił dwóm izraelskim firmom na udział w inwestycjach ze względów etycznych, co zostało publicznie ogłoszone przez norweskiego ministra finansów.
* Senator Lieberman oskarżył Norwegię o propagowanie antysemityzmu.
* Norwegia ogłosiła zamiar wycofania się z wojny w Libii.
* Letni obóz [na wyspie] gdzie miała miejsce strzelanina był poprzedniego dnia miejscem pro-palestyńskiej imprezy.

Wszystkie powyższe fakty zupełnie nie pasują do profilu państwa, które mogło by być celem muzułmańskich terrorystów.
Dlatego wielu obserwatorów twierdzi, iż terrorystyczne zamachy w Norwegii to kolejna operacja fałszywej flagi.

Saman Mohammadi
http://disquietreservations.blogspot.com

za:

http://marucha.wordpress.com/2011/07/23/wayne-madsen-o-zamachu-w-oslo-to-robota-mossadu/

p.s.

A i jeszcze jedno, jakie to niby Sowieci mają wpływy w Norwegii? Czyś pan już kompletnie z byka spadł? Zamiast czytać rewelacje Ściosa, zacząłby pan czytać coś zupełnie innego. Koncerny norweskie są w rękach rosyjskich, tam też jest agentura sowiecka, to co w takim razie w Norwegii robi Delta Force, powinni w zamian jej w takim razie wysłać do krainy fiordów jako pomoc Norwegom oddział Specnazu?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#172523

Primo - lista którą wkleiłem nie jest moja, podałem przykład śpiewki lewackiego blogera na salonie23, zatem czytaj człowieku dokładnie zanim komuś coś przypiszesz.

Secundo - Uwagi o podwórkowych kapelach świadczą tylko o was - nie dorastacie do pięt tym ludziom.

Tertio - kompletne niezrozumienie tekstu i forsowanie swoich, a być może nie swoich poglądów.

A tak w ogóle to piszecie o tym co widoczne, a nie o tym co jest tłem.

Zatem nie widzę sensu by człowiek, który nie czyta z uwagą i zakłamuje przekaz oraz zachowuje się obelżywie wobec mnie komentował na moim blogu.

Rosja oczywiście nie ma żadnych interesów w Norwegii, nie ma mafii rosyjskiej, nie ma służb, nie ma Rosjan. Tak naprawdę w konfidencji powiem wam, Rosji nie ma, nigdy nie istniała.

Znajdźcie sobie lepsze miejsce dla swoich rewelacji, najlepiej coś prostego do czytania.

Żegnam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172567

Pana motto wpisuje się doskonale w pana postępowanie, bić kogo? Swoich rodaków, innych Polaków?

Pan wkleja ciągle jakąś dekadencką lewacką muzykę przepojoną syjonistycznym przekazem. Gdzie w Norwegii jest ta agentura sowiecka? To, że społeczeństwo norweskie to liberał i socjalista jeden przy drugim, to pewne, jednak już obecność tam sowieckich agentów jest bardzo wątpliwa. Pan szykuje wyprawę na Moskwę, ma pan schowany w swojej szafie choćby jeden kałach? To, że Skandynawowie poddali się masońskiej i syjonistycznej obróbce ze skrawaniem to pewne, nie wiedziałem jednak, że niektórzy Polacy, jeśli oczywiście są Polakami poddali się temu samemu zabiegowi.

Pan Ścios i pan Macierewicz ma jakieś argumenty, żeby zaatakować Rosję i udowodnić jej czynny udział w zamachu pod Smoleńskiem albo w tym w Norwegii?

Na razie wszystko na to wskazuje, że za tą zbrodnią stoją syjoniści izraelscy, jednak odium tej zbrodni zostanie przypisane i zrzucone na chrześcijańskich ekstremistów, narodowców i nacjonalistów, ale pan widzi w tym rękę Sowietów, no to kosa na sztorc i na Moskwę razem ze Ściosem i Macierewiczem, w imię nasze i wasze, zwłaszcza te Chanukowe, w imię wolności waszej i naszej... A my syjoniści poprzyglądamy się jak wy Polacy się nawzajem mordujecie, a potem waszych odwiecznych wrogów Rosjan, przed tym jednak warto, by było, aby najpierw Polscy przelali trochę krwi innym Polakom, może i w Polsce uda się "nam" ustanowić jakąś "arabską enklawę", na przykład nowe Państwo Śląsk...

PiS nie potrafi ochronić nawet swoich polityków, swojego prezydenta, swoich zwolenników, jednak wszędzie widzi agentów i swoich wrogów. Największym wrogiem PiS-u są politycy pisowscy, którzy widzą wokół siebie samych sowieckich agentów i politycy, którzy należeli lub dalej należą do PiS-u.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#172573

Jak widać nie rozumiecie po polsku.
Nie widzę powodu by polemizować z bredniami niejakiego Pawła T. A bić należy po mordzie takich ciulów również.

"Pan wkleja ciągle jakąś dekadencką lewacką muzykę przepojoną syjonistycznym przekazem" - przykłady, jakieś obsesje macie. Ja pochodzę z polskiej i katolickiej rodziny, lecz nie mam takich obsesji.

"Gdzie w Norwegii jest ta agentura sowiecka ?" - ślepemu kolorów nie będę objaśniał, choć mają różną ciepłotę.

I tak na koniec komentarz do reszty bredni niejakiego Pawła T.

PiS nie miał chronić prezydenta, to było zadanie rządu i BOR-u.

Spadaj nieudolny prowokatorze, idź do Putnia się wypłakać.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei i prowokatorów mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172577

No to niech pan tę agenturę rosyjską w Norwegii wymieni i ją wskaże? Może na początek zapyta się pan o nią wizjonera Ściosa i pana Macierewicza założyciela KOR-u
Panie jwp zniża się pan do poziomu Juranda i homo polakusa, proszę z tym uważać.

Chce pan mordować i walić po ryju innych Polaków?

Śmiertelny wróg PiS-u z ABW miał chronić śp. Lecha Kaczyńskiego?

To PiS nie ma swoich ochroniarzy, swojego wywiadu? W Polsce opanowanej przez sowiecką agenturę, ubecję, dawnych TW, których jest również niemało w samym PiS-e?

Ile to już tych zdrajców odeszło z PiS-u? Wszyscy oni byli agentami sowieckimi, a stonki nie zrzucali?

Kaczmarek, Dorn, Piętak, Jakubowska, Kluzik-Rostkowska, Kowal, Bielan, Kornatowski, Kamiński, Romaszewski, Marcinkiewicz, Sikorski?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#172580

Za wiedzę trzeba płacić.
Kiedy i gdzie nawołuję do mordów ?, nędzny prowokatorze.
Państwo ma chronić każdego obywatela, a Prezydenta szczególnie.
Jak widać wasze zidiocenie jest wam najlepszym drogowskazem.
W Polsce, jak i w Rosji nigdy nie było służb - pasuje ?

Żegnam użytecznego nad wyraz idiotę.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172586

Tutaj:

"Jak widać nie rozumiecie po polsku.
Nie widzę powodu by polemizować z bredniami niejakiego Pawła T. A bić należy po mordzie takich ciulów również"

i tutaj:

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0
#172590

Maruś napisał to,co i ja chciałem napisać. "Nie ma sensu dyskutować z idiotą, bo wciągnie cię na swoje pole i pokona doświadczeniem."Szkoda czasu,gdyż za dużym szacunkiem darzy Cię wielu,abyś marnował czas na prowoka.Pozdrawiam(oczywiście z szacunkiem).

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
1
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#172661

FSB oświadczyło: "...Rosyjskie służby specjalne w razie potrzeby pomogą Norwegii w śledztwie w sprawie ataku terrorystycznego w Oslo...".

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172581

Amerykańska Delta Fors już pomaga Norwegom. :) Panie jwp, obserwator rosyjski przy NATO jest już tam obecny od wielu lat, armia rosyjska ostatnio zakupiła od Francuzów i Włochów nowe nowoczesne uzbrojenie. Pomoc z walką ze światowym terroryzmem jest wspólna, prowadzą ją w taki sam sposób i Amerykanie i Rosjanie - ich rządy. Niedługo na terenie Rosji za pieniądze amerykańskie powstanie tarcza antyrakietowa, być może już wkrótce Rosja zasili Unię. Norwegia jest poza systemem monetarnym, do którego należą Stany Zjednoczone oraz kraje Unii. Norwegia nie należy do Unii, nie wpuściła do siebie koncernów amerykańskich ani żydowskich i tym bardziej rosyjskich. Norwegia to łakomy kąsek dla wszystkich również dla Rosjan, jednak ja nic nie wiem o jakiś szczególnych wpływach lub chęci wejścia ze swoim kapitałem i pieniędzmi przez rosyjskie firmy do Norwegii, natomiast słyszałem o tym, że chciały tam wejść firmy żydowskie, którym z powodów etycznych tego odmówiono i to oficjalnie przez rząd norweski, że rząd norweski chciał wyjść z wojny w Libii oraz o tym, że Norwegia na forum ONZ-u chciała złożyć rezolucję w sprawie ustanowienia nowego państwa Palestyny oraz chciała potępić to co robi tam Izrael.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#172587

Nie mam najmniejszej ochoty polemizować z waszym bełkotem, a prowokacje antysemickie uprawiajcie na swoim blogu.
Jesteście żałośni znawco wszechrzeczy.
Rosja zasili Unię - lecz się człowieku.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172589

To nie są prowokacje tylko fakty. Pisanie o syjonizmie i żydach oraz o ich zbrodniach dokonywanych przez nich na terenie Palestyny uważa pan za prowokacje antysemickie?

Robi się coraz ciekawiej. :)

http://www.dailymotion.com/video/xchys4_jestem-izraelem-usuniyte-przez-yydo_news

http://www.dailymotion.com/video/xdx0d2_yydzi-wychowujy-swoje-dzieci-na-fan_news

Vote up!
0
Vote down!
-1
#172592

Cała Unia prowadzi handel z Rosją w tym największy handel z Rosją prowadzą Niemcy, stocznie niemieckie, te które podlegały restrukturyzacji są w rękach rosyjskich.

Vote up!
1
Vote down!
0
#172594

"...stocznie niemieckie, te które podlegały restrukturyzacji są w rękach rosyjskich..." - no to jak w końcu, Rosja jest czy jej nie ma. A pewnie w rękach uczciwych rosyjskich biznesmenów, niepowiązanych ani z mafią, ani też ze służbami.

Sam ma wiele zastrzeżeń do Narodu Żydowskiego i Izraela, jednak artykułuję to inaczej.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172597

Rosja jest obecna w Unii i chyba nawet na razie nie musi do niej wchodzić oficjalnie, dopóki będzie to się niektórym państwom opłacało, na przykład, gdy oficjalnie niemieckie stocznie są w rękach rosyjskich, które można dotować i dofinansowywać dużymi sumami, poprzez kapitał rosyjski, tak się omija przepisy unijne...

p.s Rosja nie jest obecna w Norwegii, Norwegia nie należy do Unii. Jaką wymianę handlową ma Norwegia z Rosją?

Vote up!
1
Vote down!
0
#172602

Pan wierzy w ten stek idiotyzmów zawartych w tym manifeście, ja go nie czytałem i nie zamierzam na to tracić swojego czasu, czytałem z niego jakieś skróty, tak naprawdę to w nim również można odnaleźć różne punkty zawarte w programie PiS-u. :))) To jest zwykłe zmylenia śladów, czy pan nie dostrzega w osobie tego mordercy wielu sprzeczności i, co tak naprawdę miał ten zamach na celu? Destabilizację Norwegii oraz rozpoczęcie nagonki na prawicę europejską oraz różne ugrupowania narodowo - nacjonalistyczne w Europie, które się odradzają w całej Europie. Nagonka już się rozpoczęła.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#172608

Ręce mi opadają, czy jak zacytuję Mao albo Stalina to znaczy, że wierzę w ich poglądy.
Oczywiście, że ślady są pogmatwane, ale fałszywy trop jest częścią układanki.

"Destabilizację Norwegii oraz rozpoczęcie nagonki na prawicę europejską oraz różne ugrupowania narodowo - nacjonalistyczne w Europie, które się odradzają w całej Europie. Nagonka już się rozpoczęła" - jak to, teraz się zgadzacie, bo przecież o tym pisałem notkę.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172669

Aha, no to w takim razie przyznaję, że pana nie zrozumiałem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172672

gość z drogi

przeczytane,pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1

gość z drogi

#172647

............ ale powiedz, jak Ty możesz ,tak spokojnie odpowiadać takiemu IDIOCIE ??
............................................
Pawle T..... czy byłeś choć jeden dzień w Norwegii ?
Czy jesteś wstanie uwierzyć , że Oni poradzą sobie z tym problemem ?? To jest Naród NORD...., ONI mnie "gościli" prawie 9 lat.... do momentu, jak moja tęsknota za Polską , nie kazała mi wracać do Kraju .. To dzięki Nim, mogłem zapomnić co to jest "KUREWSKA MAFIA CZERWONA ".
A ,wiesz dlaczego mój tytuł ? bo *jwp*, nie potrzebuje Adwokatów.... To jest tak fantastyczny Polak,że nie musi być Krakowianinem... On, może być Warszawiakiem , Poznaniakiem , Gościem z Wilna ze Lwowa, etc.
Ty, Go atakujesz- Pawle T. ?? co Ci się stało ?
ps.
........... *jwp*, pozdrawiam .
Marek
ps. 2
*jwp*..... look, znowu się zbliża Sierpień... może Ty przyjedziesz -pod Brzozowe, Harcerskie Krzyże... ??

Vote up!
0
Vote down!
-1
#172624

Maruś zapomniałeś o czerwonych w Norwegii w kraju opanowanym przez norweskich socjalistów, ale na pewno nie przez bolszewików albo stalinowców, którzy są pod wpływem sowieckiej agentury? O tym właśnie piszę, że w Norwegii nie ma Ruskich - Kacapów, że norweski socjalizm jest innym socjalizmem niż ten nasz polski albo rosyjski, chociaż też jest chorym, który pozwala na życie w nieprawości i upodleniu bez żadnej wiary, gdzie wolność polega na szybkiej inicjacji seksualnej wśród młodych ludzi i oderwaniu od rodziny, na życiu zakrapianym często alkoholem i innymi używkami oraz na przyzwoleniu na aborcję. Ale to nie jest temat, o którym my tutaj dyskutujemy, przynajmniej próbujemy dyskutować z jwp. :)

Maruś popuściłeś sobie trochę w tej Norwegii, co takiego robiłeś czego nie mogłeś robić w Polsce opanowanej przez polskich komunistów, że tak od tej czerwonej zarazy tam odpocząłeś? Jednak chyba Cię ta norweska wolność, jednak trochę znudziła i zmęczyła, skoro powróciłeś do Polski opanowanej przez czerwonych i sowiecką agenturę. Całe szczęście, że w Polsce jest prawicowy i chrześcijański PiS, chwała mu za to, dobrze, że powróciłeś maruś do Polski, to ci się chwali, jednak chyba nie czytasz uważnie innych dyskutantów?

No to, jeśli żyłeś tak długo między wolnymi i nieczerwonymi Norwegami, to może Ty powiedz, czy tam mają jakieś wpływy Rosjanie, agentura rosyjska i KGB oraz, czy na rynku paliw płynnych (bo właśnie o ten rynek chodzi!) w Norwegii są obecne ze swoim kapitałem jakieś duże rosyjskie firmy albo z innych krajów, na przykład Izraela albo Stanów Zjednoczonych, pomijając te, które sprzedają w Norwegii styropianową żywność? Czy dużo w tej Norwegii tych agentów rosyjskich w socjalistycznym rządzie norweskim? My o tym dyskutujemy, nie dyskutujemy, czy jwp jest dobrym, czy złym Polakiem, albo o tym, czy jest wielkim polskim patriotą, czy nim nie jest, tak samo, czy ja nim jestem albo nie jestem.

Podyskutowaliśmy sobie też o tym, w jaki sposób wypowiadał się o innych Polkach marszałek Piłsudski i o tym, czy jwp waliłby innych Polaków po mordach - ryjach tak jak on tylko dlatego, bo mają inne zdanie na temat przyszłości Polski.

***

Jak mam czas to zawsze przyjeżdżam, ale nie tylko tam, ale i pod Sejm pod pomnik PPP, na Mokotów i na Stare Miasto i nawet pod pomnik Bora-Komorowskiego. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#172658

Witaj,
o krzyżach nie zapomnę, mam koło siebie kilka miejsc pamięci. Jestem trochę udupiony, w tym roku bez wakacji.
Dzięki za komentarz "norweski".

Zapraszam po 20 do nowej notki.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172676

Vote up!
1
Vote down!
0

 
=
>>bez światłocienia<<

#172675

Czytałem, to co piszą to tylko część większej całości.
Tak jak Izrael, tak i Rosja ma swoje interesy.
Spraw jak to się mówi jest rozwojowa.
A ponadto na tym portalu też jadą po bandzie i po prawicy.
Kto nie z nimi ten głupek.
Jeżeli Żydzi stoją za wszystkim, to tak jakby nie stali za niczym.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172680

gość z drogi

 i wpisu Pani Jadwigi,Pani Jadwigo myślę podobnie

re braku reakcji władz na Morderstwo na wyspie

JWP,od pierwszej chwili nie mieściło mi sie w głowie,jak można było nie reagować,i czy była TO oznaka słabosci onego panstwa i jego władz,czy Zupełnie COS innego ?

obawiam się jednak,że to zwykły nierząd i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za sprawowane rządy

do dzisiaj

policja zidentyfikowała kilka ciał...Zgroza,

jesli to wzór na rozkład panstwa,to mamy podobnie

brak wojska,brak sprzętu,brak nade wszystko Odpowiedzialności za Kraj i jego

bezpieczeństwo,ot zabawa w rządzenie,

jedyne na kogo możemy liczyć,to jak powiedział pewien generał

na patriotycznych kibiców i moim zdaniem,na strażaków,bo ci jeszcze 

są,nie mylić z Naczelnym,bo to akurat Wielkie Nieporozumienie

pozdr z dychą w ręce

Vote up!
0
Vote down!
-1

gość z drogi

#173336