Państwo upada ,a wojsko -zwane „Polskim” - biernie czeka…

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza
Kraj

Państwo upada ,a wojsko -zwane „Polskim” - biernie czeka…

Państwo w destrukcji , Kraj demolowany i szykowany na wrogie przejęcie- wojsko -zwane „Polskim” - nadal czeka huk wie na co ?

I daje się rozmontować, jak kolejny przejęty przez Niemców polski zakład produkcyjny, czy cukrownia.   Niczym wojsko, które bez strzału oddać ma  Polskę nazistowskim  agresorom UE ? Jak te więc te wojsko ma się do tego- wg kacapskiej propagandy rzekomo przestarzałego- WP z 1939 r ?  WP które w1939 postawiło z pośród państw samodzielnie największy zbrojny opór podczas poprzedniej agresji dojczenazistów na Europę! Uczestnicząc w regularnych operacjach i działaniach zbrojnych do kapitulacji Niemiec !

https://niepoprawni.pl/blog/eugeniusz-kosciesza/przemilczana-prawda-o-sk...

Ale o ile teraz -to wyłącznie generałowie sztabowcy z ND WP - są do dupy- to może czas akcji ratowania suwerennej Polski przyszedł  na bezpośrednich dowódców, jednostek wojska  z równocześnie trwałym odsunięciem Tygryska z jego  gienierałami- warszafkowymi kapitulantami ND WP…  

Aby wrócić  do sprawdzonych wzorców niepodległościowych WP  warto przypomnieć sypiącego za sprawą sejmokracji (jak teraz)  ustroju RP- i uporządkowanie go przez Wojsko Polskie w maju 1926 r. Teraz czas ponownie tą drogą uratować suwerenną Polskę. Rozprawiając się niemieckimi puczystami, agentami i polizei-ami  kolaborującymi z RFN przeciw polskiej Ojczyźnie!

Czas na Wojsko Polskie –bo przy dotychczasowej bierności wobec sterowanej przez BND operacji przejęcia , nie będzie ani was (jako Wojska Polskiego,  jego etatów i emerytur ), ani Polski , której macie konstytucyjny obowiązek bronić przed każdą agresją i w każdym jej kształcie.

A jeżeli wszyscy generałowie przed tygryskiem pełne gacie mają , to może pułkownicy wezmą sprawę zdecydowanego dowodzenia we własne ręce … Przy okazji ruszy wreszcie także faktyczna dekomunizacja kadr- od Suwałk przez Warszawę -aż do Tatr !  

ps. Realny „desant”   komandosów WP na siedzibę Prezydenta -dla zapewnienia mu skutecznej ochrony osobistej - byłby dobrym sygnałem zsynchronizowania operacji sprzątania Polski z dywersantow.de i ich kolaborantów   …i zapewnienia przez PAD legalnej formy prawnej podjętej operacji wojskowej !  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (17 głosów)

Komentarze

To teraz wedle Ciebie, sprawy w swoje ręce mają brać komandosi, więc od czego jest Prezydent, jeśli komandosi mają przejąć rolę prezydenta, to kto będzie wówczas prezydentem, któryś z komandosów?

Zostaw sprawy puczu wojskowego swojemu losowi, a konstytucyjne obowiązki prezydenta, Prezydentowi.

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1658742

Czy Prezydent jest realnym zwierzchnikiem wojska?, jak nawet jego ochrona podlega pod ministra Rządu. Chciałbyś mieć ochronę , której rozkazy wydaje obcy , niezależny od Ciebie, a nie Ty ?
To Prezydent musi wypełniać obowiązki zgodnie z konstytucją, a Rząd nie musi jej postanowień uznawać bo ma "silnych chłopców" na swoje usługi?
Uważasz to za normalne?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1658750

Ten prezydent niczego już nie zrobi, on już myśli o swojej przyszłości po prezydenturze i nie zaryzykuje już żadnych działań, które wzbudzę do niego "niechęć" niemieckich (i nie tylko) agresorów.
Aresztowanie w jego pałacu Wąsika i Kamińskiego pokazała zamachowcom jego bezsilność i nieudolność.
W ogóle bardzo dziwnym była to, że w tak niebezpiecznej chwili prezydent wyjeżdża na nic nieznaczące spotkanie z jakaś również nic nieznaczącą opozycjonistką.
Wojsko już dawno powinno być uruchomione w celu ochrony najważniejszych instytucji w państwie, zanim agresorzy tak bardzo się "rozkręcili".
Jeszcze chwila pobłażania, a przyjdą po samego prezydenta i wywala go na bruk przed pałacem...
Teraz już wszystko jest możliwe.
Odsyłanie budżetu do Trybunału było dziecinadą w sytuacji, ze bandyta Tusk oficjalnie ogłasza, że ten Trybunał zostanie zlikwidowany...
W ogóle działania prezydenta w tak niebezpiecznej sytuacji, to żenada niegodna tego stanowiska.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1658813

Zaraz po tym, gdy okazało się, że jego ochrona nie wypełnia swoich obowiązków.

To byłby mocny sygnał dla mafii Tuska.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1658747

To nie komandosi rządzą prezydentem i uszczęśliwiają go na siłę, wbrew niemu, ale prezydent skoro ma komandosów, to oddaje się pod ich pieczę.

Co innego "wojskowy zamach stanu" , a co innego "samoochrona" prezydenta, zwłaszcza po wtargnięciu rządowej policji do pałacu prezydenckiego. Przecież to jasne jak walnięcie głową w latarnię..

Vote up!
3
Vote down!
0

Apoloniusz

#1658751