Sposób na uniknięcie FAŁSZOWANIA WYBORÓW /częściowy/!

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Wiadomo, że całkowicie nie da się uniknąć fałszerst podczas wyborów, natomiast jest możliwość wyeliiminowania tzw dodatkowych głosów - za tych co nie głosowali.

1. W przypadku 2 dniowych wyborów - każdy kto głosuje na PiS idzie na wybory w niedzielę miedzy 18.00 a 20.00 - by utrudnić fałszerstwa z soboty na niedzielę /brak wiedzy komisji na temat ilości głosów na PiS wprowadzi niepewność/.

2. Osoby mające dostęp do PORZĄDNEJ KAMERY, powinny nagrywć wejście do LOKALU wyborczego, by można było potem zweryfikować ilość osób wchodzących a ilość głosów ddanych. Kamerę można ustawić np. w samochodzie zaparkowanym w pobliżu wejścia do lokalu wyborczego. Policja nie ma prawa zabronić nagrywania.

Jak mocno zmarszczone brwi będzie miała PKW gdy będzie ogłaszała wynik wyborczy ze świadomością, że może być nagranie z lokalu wyborczego np w Warszawie, gdzie weszło 150 osób a oddano 300 głosów:)

SYTA NIEPEWNOŚĆ TOLI SIĘ ZAPOWIADA - KIBOLE STANĄ ZA KAMERĄ:) NA BANK!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dobre, ale strzeż się prowokacji - ONI też to wszystko czytają.

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam emeryt22

#164881

Co powinnam zrobić gdy będąc w lokalu wyborczym podchodzę do stolika po karty do głosowania a tu okazuje się, że ktoś podpisał się za mnie? Oznacza to, że niby ja już głosowałam. Taki przypadek miała moja sąsiadka w ostatnich wyborach prezydenckich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#164937

Lecz pierwsza czynność to FOTOGRAFIA podpisu, potem telefon 112, czy 997 i zgłasza się przestępstwo. Dobrze zgłosić też do biura poselskiego partii na którą chciała Pani głosować. W tym czasie nie wolno opuścić lokalu bo karta się "zawieruszy". Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#164962