Tusk („Żelazna miotła”) ma program na Polskę!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Donald Tusk jest pewny, że w 2023 roku przejmie władzę w Polsce, gdyż z jego obliczeń wynika, że „w każdej z tych konfiguracji opozycja wygra z PiS w 2023 roku”. W związku z tym Tusk wydedukował, że „władza sama wpadnie nam w ręce, dlatego nie ma się co zajmować spotkaniami z wyborcami czy pisaniem programu, bo to nie ma żadnego znaczenia”.

]]>https://www.fronda.pl/a/tusk-uznal-ze-nie-potrzebuje-programu-wladza-sam...]]>

W sytuacji gdy Platforma Obywatelska nie musi mieć żadnego programu, żeby niemiecki Führer przejął władzę w Polsce – pozostaje Tuskowi tylko problem rozliczeń z PIS-em i Kaczyńskim. Wprawdzie Tusk jest łagodny jak piesek Angeli, ale w stosunku do PIS będzie musiał przebrać się za brytana, by rozszarpać na strzępy nie tylko Kaczyńskiego, ale wszystkich, którzy PIS popierali: „jestem generalnie łagodnym człowiekiem, nigdy nie mam w sobie potrzeby odwetu, wolałbym łagodzić konflikt, ale wobec bardzo wielu, raczej setek, a nie dziesiątek funkcjonariuszy PiS-u, nie chodzi o zemstę, ale oni będą musieli odpowiedzieć - i to karnie - bo oni popełniali przestępstwa. I robili to w świetle dnia, także tu nie trzeba jakichś bardzo skomplikowanych śledztw". 

Tusk sam więc przyznał, że rozprawi się z PIS-em bez jakiś skomplikowanych śledztw. Przecież wystarczy powołany dekretem Tuska pluton egzekucyjny, którego działania w pełni zaakceptuje Komisja Europejska, Europarlament i co oczywiste – także TSUE. Zresztą - nawet gdyby TSUE uznało, że fizyczne pozbawienie się PIS-u przez Tuska, naruszyło europejską "praworządność: - to kto się ośmieli odwołać po dokonanej egzekucji?

Tuska przecież nie będzie krępować uznana za nielegalną Konstytucja Polski, skoro wyroki TSUE są ponad Konstytucją – a tym bardziej Kasta Niezwykłych Ludzi, której nie wiąże Polska, lecz Europa?  Tusk, który jako Führer Polski zrealizuje wszystko, co planowała już Europa – włącznie z zagłodzeniem tych Polaków, którzy sprzeciwiali się dominującej roli Niemiec w Europie - tak jak był tak i pozostanie nietykalny!  

Bo kim jest Tusk każde dziecko wie!  Tusk wychował się w domu, gdzie mówiono po niemiecku a "polskość" była nienormalnością.  Tusk swoją karierę (także w Polsce!) zdobył wyłącznie dzięki Niemcom i za niemieckie pieniądze. A także osobiście dzięki Angeli Merkel – kanclerzowi Rzeszy niemieckiej…

Tusk swoje prerogatywy do zrobienia porządków w faszystowskiej Polsce (tak jak to teraz robi Putin na Ukrainie) uzasadnia europejską „praworządnością”: „Można przywracać praworządność na podstawie wyroków, które zapadały w Polsce, w europejskich Trybunałach i które mogą zapadać także po wygranych wyborach. Decyzje, które zostały podjęte nielegalnie przez PiS nie będą - moim zdaniem - wymagały ustawowego uchylenia, one są nielegalne i będą po prostu uchylone”

Niech się nikt nie zdziwi, gdy Tusk pozbawi Polaków nielegalnych 500+, emeryckich 13-tek i 14-tek, skróconego wieku emerytalnego czy też muru na granicy z Białorusią! Polska – podobnie jak inne europejskie kraje „pierwszej prędkości” – musi zostać ubogacona Arabami, zaś Polacy - by utrzymać Arabów będą wreszcie mogli wyjechać na wymarzone zbieranie szparagów w Rzeszy niemieckiej!

W tym celu Tusk – bez żadnego ustawowego uchylenia – zdejmie Krzyże w miejscach publicznych, zaś jego Minister ds. Wyznań przygotuje dekret w sprawie „opiłowania katolików”: „Musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zdarzy" – mówił Nitras - przyszły minister w rządzie „Żelaznej miotły”.

Ile czasu potrzeba na fizyczne zlikwidowanie PIS-u na podstawie dekretu Tuska? Ile miesięcy zajmie zlikwidowanie muru na granicy z Białorusią, zaś ile dni potrzeba, by zasypać kanał na Mierzei Wiślanej? Jak długo zajmie Tuskowi przygotowanie dekretów na pozbawienie Polaków 500+ na dzieci zaś emerytów ich trzynastek? Ile czasu potrzeba by uznać, że Konstytucja RP jest świstkiem papieru w porównaniu z wyrokami TSUE. Jak długo Tusk będzie likwidował Trybunał Konstytucyjny i wywalał na bruk dziennikarzy z TVP? Jak długo zajmie Siemoniakowi zredukowanie Wojska Polskiego do takiej liczby, by WP zmieściło się na Stadionie Narodowym? Jak długo Tusk będzie opiłowywał katolików, by już nigdy nigdy nie podnieśli głowy?

Na te wszystkie pytania odpowiada sam Tusk – „żelazna miotła”:„…wierzę w to, że będę szefem, więc będę miał i tak dużo do powiedzenia, to dajcie mi 100, no może 400 dni, żeby zrobić porządek naprawdę żelazną miotłą, a później chętnie zostawię to ludziom o delikatniejszych zamiarach”…

Tusk zatem – niczym Putin Ukrainę – najpierw zrujnuje Polskę w jeden rok, by potem pójść na zasłużony odpoczynek na Malediwach. Tam, gdzie odpoczywają wszyscy dyktatorzy.

Tak więc program dokończenia zrujnowania Polski i pozostawienia po sobie „ch…,d…. i kamieni kupy” to jedyny program a zarazem znak firmowy Platformy Obywatelskiej i jej Führera Tuska - „żelaznej miotły”.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

D.Tusk -  "ŻELAZNA MIOTŁA"...?

Coś POdobnego... ŻELA - ZNAMIO -TŁA ...

Żelowe znamię  tła -> POlityki totalitaryZmów - niemiecko-rosyjskich...

Ma "prOgram" (?) na Polskę ...

D. T - "prOgram"... - PR ... -> OGRAM Polaków w Polsce... - tak, że się nie Obejrzą...(?) - za Swoimi stratami gospodarczymi, wyrządzonymi w Polsce (od 2008 roku) - funkcjonariuszami  "Platformy Obywatelskiej" -> POdległymi POlityce POlitycznych przyczyn - nie ścigania przestępstw funkcjonariuszy publicznych ...

POlegających na samorządowo-samosądowym -> SIĘ przyczynianiu, do totalnego plajtowania "Platformy Obywatelskiej" ...

Reprezentującej POspolitych złodziei  - preTekstami POlityki - OKRADAJĄCYCH Polaków, z polskich Wartości Wspólnych...

Byłych największych polskich inwestycji wydobywczych,  produkcyjnych, a nawet małych innOwacyjnych zakładów produkcyjnych, konkurencyjnych, eksportujących produkty ( w świat) spontanicznych Podatników Polski, dla której pragnęli pracować  do końca życia.

W rzeczywistości antypoloniZmów - funkcjonariuszy "Platformy Obywatelskiej"- od 2008 roku - rodziny Polski, zostały POlitycznie, totalnie OKRADZIONE z wypracowanych kapitałów produkcyjnych, które mogły ofiarnie służyć Polsce...

- Gdyby nie - niewolnictwo antypoloniZmów, obywatela D. Tuska - POddanego tresurze zaGRANICZNYCH - niecnych antypoloniZmów.

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1644329