STO DWUDZIESTA PIĄTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Naszedł czas na najważniejsze polskie sprawy. Na co czeka Polska? Na prawdę. Na prawdę o wszystkich najważniejszych dla Polski sprawach. Najważniejszym dla Polski prawem jest Konstytucja. Wszyscy mamy obowiązek przestrzegania stanowionego w niej prawa, przysięgamy na nią. A prawda o ustawie zasadniczej z dnia 2 kwietnia 1997 roku jest taka, jaka jest. Ta, aktualnie obowiązująca Konstytucja nie jest dobra i jest to najważniejsza polska sprawa, która powinna być załatwiona tak szybko jak to jest możliwe, ponieważ nie można budować dobrej Polski na niedobrym prawie.

Ale nawet tak oczywista i tak ważna dla Polski ustrojowa prawda nie jest łatwa do skutecznego przeprowadzenia, ponieważ aktywna w polskiej polityce totalitarna opozycja jest wrogiem polskiej racji stanu, jest wrogiem Polskiego Państwa i w toczącej się globalnej wojnie informacyjnej, zawsze staje przeciwko Polsce, zawsze wspierając antypolskie przedsięwzięcia i polityczne narracje wrogów naszej Ojczyzny. Niech najaktualniejszym przykładem będzie inicjatywa pań europosłanek Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein oraz Sylwii Spurek, które mają zamiar powstrzymania przekopu Mierzei Wiślanej. Obie panie stają na uszach w politycznym interesie i zgodnie z aktualną narracją Federacji Rosyjskiej.

Różne są diagnozy tej wrogości. Profesor Bogusław Wolniewicz mówił kiedyś o postawie kompradorskiej osaczającej Polskę, zawsze służącej wszelkim okupantom. Adam Jerzy Czartoryski już dwieście lat temu mówił o partii polskiej i antypolskiej. Prawda jest taka jaka jest:

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."
Adam Jerzy Czartoryski

A więc prawda jest następująca. Aby Polska mogła być państwem poważnym, aby mogła się nadal rozwijać jako suwerenna i Niepodległa Rzeczypospolita wszystkich Polaków, musi być rozwiązany najważniejszy problem ustawy zasadniczej, od której zależy to, jaka Polska jest i czyja jest. To jest nasz polski interes, a po jego stronie stoi partia polska i nasza polska prawda.

Ale jest też druga część tej prawdy. Przeciwko naszemu polskiemu interesowi narodowemu murem stoi totalitarna partia antypolska, która czynnie uczestniczy w globalnej wojnie informacyjnej zawsze przeciwko Polsce, partia, która jest aktywnym wrogiem Polski. Strategiczna wizja politycznej przyszłości Europy wyraża się bardzo prosto. Partia antypolska chce, aby między Niemcami a Rosją nigdy nie było żadnej Polski. Żadnej Polski, to znaczy ani suwerennej, ani niepodległej, ani narodowej, ani bogatej, ani biednej, ani patriotycznej... Taka jest stara sowiecka, do szpiku kości komunistyczna, wizja trwającej od czasów rosyjskiej carycy Katarzyny II Wielkiej, urodzonej w Szczecinie jako Sophie Friederike Auguste von Anhalt-Zerbst w starej niemieckiej rodzinie. Wizja Europy wyrażona w Manifeście z Ventotene według Altiero Spinellego.

Wybór już jest dokonany, totalitarny obóz politycznych wspólników smoleńskiej zbrodni razem z jego współczesną agenturą musi odejść. Bez względu na to w jakich mundurach przybywają, jakimi barwami się osłaniają. Tertium non datur. 

Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" nowego polskiego totalitaryzmu.

*) Statecide - Potrzebny jest termin prawa międzynarodowego, definiujący nowy typ zbrodni, podobny do pojęcia "ludobójstwa" (genocide) wymyślonego przez Rafała Lemkina. Proponuję słowo "statecide" (państwobójstwo). Statecide definiowane jako zbrodnicze wykorzystanie prawa państwowego, prawa międzynarodowego oraz globalnych instytucji do grabieży na niespotykaną do tej pory skalę - najczęściej pod pozorem pomocy międzynarodowej. Ofiarami tej instytucjonalnej grabieży padają całe państwa. (21.09.2016 [link]).

___________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

_____________________

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:9)

Komentarze

[link] Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę"
[link] "KONSTYTUTA i KONSTYTUTKI"
[link] "ZMODERNIZOWANA DEFINICJA KOMUNIZMU"
[link] "TYLKO JEDEN PROBLEM KONSTYTUCYJNY - OBSTRUKCJA PARLAMENTARNA"
[link] "Gdy się komuś pomiesza MONTESQUIEU z MACHIAVELLIM"
[link] "PROSTYTUCJA POLITYCZNA - DOWÓD ZDRADY".
[link] "KONSTYTUCJA" 6.05.2017
[link] "WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU"
[link] "POLSCE POTRZEBNA JEST KONSTYTUCYJNA WIĘKSZOŚĆ PARLAMENTARNA..." 10.02.2014
[link] "Rafał Brzeski "Wojna informacyjna" (Skrypt - Część 1)
[link] "Rafał Brzeski "Wojna informacyjna" (Skrypt - Część 2)
[link] Ale zbaw mnie od nienawiści I ocal mnie od pogardy, Panie...

MANE TEKEL FARES

A problem jaka ma być Polska wciąż pozostaje otwarty. Tak jest, ponieważ problem konstytucyjny jest w Polsce najpoważniejszym zadaniem politycznym od kwietnia 1997 roku. Napisałem z całą zimną odpowiedzialnością o tym, że to jest "najpoważniejsze zadanie" - i tak właśnie jest. Są ludzie, którzy tą oczywistość dostrzegają i doceniają wagę tego problemu, a więc w różnych okolicznościach przypominają, a nawet próbują nakłonić ludzi do tej roboty.

Zwracam Waszą uwagę, że problem konstytucyjny został postawiony jako ważne zadanie programowe w kampanii wyborczej PiS i później już po wyborach 25 października 2015. Przypominam, że Marszałek Senior Kornel Morawiecki inaugurując pierwszą Sesję nowej kadencji wskazał problem konstytucyjny jako najważniejsze zadanie strategii politycznej. Kornel Morawiecki później podjął wysiłek zorganizowania politycznej inicjatywy przygotowującej ruch konstytucyjnej zmiany.

[link]

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1643960

    Witam! Targowica wie, że w normalnej Polsce nie mają prawa bytu na jakichkolwiek wyższych stanowiskach. To miernoty, które studia ukończyły aneksjami swoich czerwonych rodziców. Za chwilę będzie przygotowana na teraz reforma mediów i przyjdzie niedługo czas na szkolnictwo i sądy. Moje marzenia, o wolnej suwerennej Ojczyżnie, powoli się krystalizują. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1643984

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gdzie ty widzisz partię polską w Polsce?

Kaczyńscy zostali wychowani w masońskim paradygmacie (przyjaciele domu), w opozycji do normalności, do polskiej tradycji konserwatywnej, w atencji dla obcych ideologii, nieprzyjaznego nam narodu, którego przedstawiciele szkalując Polskę, próbują nas okraść.

Podobnie było z jego tragicznie zmarłym bratem Ś.P. Lechem Kaczyńskim, który chlał wódę z sowiecką agenturą w Magdalence i wprowadził nas do Europy Altiero Spinellego.

Dziś wyrabianiem legendy Lechowi Kaczyńskiemu, zajmuje się Andrzej Przyłębski członek Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, komunistycznej organizacji działającej w PRL. Ten sam Przyłębski, który zobowiązał się do współpracy z SB.

Po złożonej przez PiS zapowiedzi realizacji postulatów skrajnej, zdegenerowanej lewicy, tylko idioci, oszuści lub pracujące w mediach prostytutki będą nazywać tych lewaków prawicą.

Normalni, świadomi ludzie powinni wreszcie zacząć nazywać rzeczy po imieniu.

https://www.ekspedyt.org/2020/09/11/dlaczego-lewak-kaczynski-nienawidzi-normalnych-polakow/?cn-reloaded=1#comment-87227

https://www.newsweek.pl/kadry-pis-kim-sa-julia-i-andrzej-przylebscy/6l5y3ks

P.S. WTC...Smoleńsk...czy Pandemia...nie ma różnicy, te same kłamstwa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1644015

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644031

... gdy codziennie troje niewinnych dzieci jest mordowanych w Polsce. Tylko zwierzęta i złoczyńcy nawołują do milczenia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1644043

Waldemar Kuczyński, wyjątkowa kreatura, po wydarzeniach 10.04.201 roku w Rzeczpospolitej  w tekście pt. "Prezesie, pogódź się z III RP!" z 21.04.2010 roku napisał :

(...)Wolę by nami rządzili złodzieje, niż PIS(...)

https://archiwum.rp.pl/artykul/941948-Prezesie--pogodz-sie-z-III-RP!.html

No i jak sobie zażyczył, tak się działo; złodzieje rządzili przez całe 8 lat, okradając Polskę i Polaków na kilkaset mld PLN.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1644139

gromady Platformy Obywatelskiej, biedroniowej lewicy, starych czarzastych komunistów od SB, SD i WSI i od starego PZPR, całe środowiska lewicowych populistów od Hołowni, zwarte szeregi antychrześcijańskich uczonych od pani Senyszyn i Środy oraz czeredy artystów i publicystów wstydzących się Polski i naukowych politycznych historyków klasy pana Grabowskiego i pani Engelking przekonanych o tym, że w czasie II Wojny Światowej Holocaust był polską zbrodnią wojenną a Auschwitz był polskim obozem koncentracyjnym, to są patriotyczne środowiska prawdziwie polskiej, prawdziwie prawicowej chrześcijańskiej demokracji?

Takie jest Twoje rzetelne przekonanie?

Niestety, uważam, że to co robisz jest starym sowieckim wrednym trikiem, polegającym na wmawianiu w zdrowego człowieka fałszywej choroby, aby go zabić na operacyjnym stole doktora Mengele.
To co przeczytałem przed chwilą w Twoim poście jest godne najczarniejszej, pełnej nienawiści propagandy wprost z Kremla, do której zapewne sam Putin nie chciał by się przyznać, ze względu na poziom tej propagandy, dużo niżej od Völkischer Beobachter, a raczej coś jak Der Stürmer.

Ponura, wredna, wręcz haniebna, kłamliwa, pełna pogardy i nienawiści i przede wszystkim głupia czarna propaganda.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1644035

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Sama widzisz;

żydokomuna świadoma jest jedynie własnej wyższości nad gorszym sortem, a jej świadomość określa byt …..

……..Jarosława.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1644049

Sprytnie użyte słowo "żydokomuna" dobrze spełnia rolę obelgi użytej wyłącznie i tylko w celu poniżenia przeciwnika w rozmowie, bez żadnego argumentu ani nawet jakiejkolwiek odniesienia do treści atakowanego tekstu, Mówiąc precyzyjnie atakowany jest autor wypowiedzi poprzez obdarzenie go pogardliwym wyzwiskiem, W znanej powszechnie erystyce ten sposób nazywa się "argumentum ad personam".

Mówiąc prostym językiem szanowny pan kefas z giathalassy otwiera drzwi, zagląda do sali seminaryjnej i rzuca pogardliwą uwagę, że tu nie ma z kim gadać, tu dyskutuje żydokomuna. Tego typu nazistowska albo rasistowska uwaga jest typowa dla pełnych pogardy środowisk, które co prawda nie rozumieją o czym ludzie rozmawiają, nie rozumieją nawet własnych poglądów, ale gardzą i nienawidzą wszystkich, którzy gadają i myślą samodzielnie

Dokładniej, szanowny pan kefas z giathalassy obelżywie rzucając określeniem "żydokomuna" stosuje nazistowski chwyt zaliczając nas do niższej rasowo kategorii podludzi, czyli mówiąc w jego nazistowskim języku "Untermensch".

Postscriptum:
Proszę, zauważcie drodzy czytelnicy, ja w swojej wypowiedzi zupełnie nie odnoszę się do szanownego pana kefasa z giathalassy, nie używam żadnego określenia dotyczącego jego osoby, ja piszę wyłącznie o tym co on tu i teraz robi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1644135

Szanowny panie, zastanów się nad treścią i jakością tekstu, którego z taką wyższością bronisz, a który z wielkim obrzydzeniem teraz zacytuję:
"Podobnie było z jego tragicznie zmarłym bratem Ś.P. Lechem Kaczyńskim, który chlał wódę z sowiecką agenturą w Magdalence i wprowadził nas do Europy Altiero Spinellego".

Pominę chamski i obelżywy ton tej wypowiedzi, przejdę nawet do porządku nad jej daleko idącą wartością symboliczną, zastanów się jedynie nad prawdą zawartą w insynuacji sugerowanej w tych słowach.

Otóż nie ma w polskiej świadomości społecznej, w żadnym środowisku politycznym przekonania o tym, że polska obecność w Unii Europejskiej jest czymś złym. Za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej przed rokiem 2004 i po tej dacie zawsze była zdecydowana większość Polaków. Więc czynienie komukolwiek zarzutu z powodu wprowadzenia Polski do Unii Europejskiej jest po prostu nieuczciwe i jest dość sprytnym ominięciem prawdziwego problemu, albo nawet jest oszustwem politycznym,

Dlaczego oszustwo polityczne?
Ponieważ prawdziwy problem polega nie na kontestowaniu naszej przynależności do Unii Europejskiej, ale na tym jaka ta Unia jest. A w tej sprawie faktycznie istnieją przynajmniej dwie koncepcje:
> Jedna antynarodowa, totalitarna i imperialna jednego państwa europejskiego urządzona według Manifestu z Ventotene Altiero Spinellego.
> Druga jest koncepcją "Europy Ojczyzn" według Roberta Schumana, demokratycznej, chrześcijańskiej Europy suwerennych państw narodowych.

Oszustwo polega na tym, że przeciwnicy tej drugiej koncepcji udają, że ten drugi wariant nie istnieje, a jedyną możliwością jest wariant pierwszy. A wszyscy zwolennicy drugiego wariantu nazywani są przeciwnikami Unii Europejskiej.
Jest jeszcze drugie piętro tego kłamstwa stosowanego przez totalitarnych liberałów, pierwsze polega na wmawianie zwolennikom drugiego wariantu, że dążą  do wyjścia z UE, stąd brexit i polbrexit jako bezczelne insynuacje, i ten drugi, bardziej perfidny, polegający na wmawianiu przeciwnikom wariantu pierwszego, że są zwolennikami wariantu pierwszego. 

I tak dalej. Kłamiecie, towarzysze  spod czerwonej gwiazdy, insynuujecie, mówicie nieprawdę, rzucacie pogardliwymi obelgami, Propaganda, propaganda, 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1644136

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gdz dptrzyłś sę kłmstw w mm kmntrz? Czy lgnck pć wódkę lb chlć przy sprzdwn jczyzny jst jkś różnc? "Z przystąpnm Plsk d n rpjskj przd rkm 2004 p tj dc zwsz był zdcydwn wększść Plków." ...pszsz. Wększść zwsz stnwą dc. d kdy t wększść dcydj c jst dbr c zł? Drg wrnt n stnj. Pkż m "chrzścjństw" w rp!!! Pkż m jdną knstytcję w pństwch rpjskch, któr pr sę chcż n prw ntrlnym...by n pwdzć n mrlnśc ktlckj! d głskn ftrk zwrzęcg ptrclśc rsztk rzm...wy scjlśc, sncyjn płsdczycy.

Verita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1644305

Jeśli nie PIS to która partia jest w tej chwili prawicowa? Jestem członkiem PIS I wcale nie jestem gorszym Patriotą od Ciebie kmiotku i nazywanie wielu porządnych ludzi lewakami jest obrażliwe i powinneś za to dostać po pysku.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1644253

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

liberalną. PiS to partia centrowa, tyle, że uwłaszcza się na elektoracie prawicowym, który po likwidacji LPR nie miał na kogo głosować. Dziś jedyną partią prawicową jest Konfederacja, zaś wyzywanie się od kmiotków, bolszewików, UB-eków do niczego dobrego nie prowadzi, raczej tylko ośmiesza wyzywającego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1644256

Proszę,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1644284

Chyba nawet ta moja prośba jest bez sensu, na pychę, pogardę i arogancję nie działają żadne prośby

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1644285

"Miesięcznice" zaczynają zakrawać o śmieszność. Czy nie widzi pan tego? Czy chodzi tutaj o jak największą cyfrę? Jeśli tak to jest to równa pięćsetna tygodnica. 

Dzisięć lat i ciągle miesięcznice. Rozumię w pierwszym roku, ale dzisiaj? Czy w setną rocznicę tej tragedii będzie się obchodziło tysiąc dwusetną miesięcznicę? Poddaję jedynie pod rozwagę bo często sami z siebie robimy klownów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1644408

  Podaj kraj, którego zbrodniczo pozbawiono za jednym zamachem rządu? To ma trwać nawet 100 lat, ku przestrodze ludzkości, a także w dążeniu do uzyskania prawdy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1644496

Ja też na tą prawdę czekam ale wyraźnie oddala się ona od nas. Powodów mogę się tylko domyślać. 

Miesięcznica, tygodnica, rocznica... nic tutaj nie zmienią. Potrzebna jest zarówno wola jak i działanie. Bez nich możemy sobie jedynie co miesiąc jedynkę dodawać. Ja nic już z tego nie rozumię ponieważ osoby które prawdą powinny być zainteresowane mają wszystkie narzędzia w swoich rękach jakie państwo tylko może mieć. Na dodatek, oprócz narzędzi, mieli i mają również czas. Dlatego moje własne wnioski zaczynają coraz bardziej mnie niepokoić. Przestałem wierzyć że ponaglania i prośby są w stanie cokolwiek tu zdziałać. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1644567