Hitlerowskie "Z" na pojazdach bandyckich żołdaków putina

Obrazek użytkownika dante
Świat

Jak to Historia lubi się powtarzać !!! Litera "Z"
Znaki na pojazdach były zagadką jeszcze przed inwazją Rosji na Ukrainę. Najwięcej mówiło się o literach "Z" lub "Z w kwadracie". Z biegiem czasu przychodziły doniesienia o tym, że znaków i liter jest więcej. Były one malowane praktycznie na każdym sprzęcie wojskowym, m.in. ciężarówkach, czołgach czy wyrzutniach rakiet. Dwie skrzyżowane litery "Z" to nic innego jak hakenkreuz - I wszystko jasne

Na kacapskich czołgach i pojazdach przypomina podobny symbol umieszczany przez niemców na pojazdach 4 policyjnej dywizji grenadierów pancernych waffen SS, której członkowie są odpowiedzialni za zbrodnie podczas II wojny światowej. Ostatnio zabity przez Ukraińców wyższy oficer kacapskiej armii miał nazwisko Władimir Pietrowicz Frołow (z-ca d-cy 8 armii gwardyjskiej).

Dla historyków Powstania Warszawskiego jest ono znane. To samo nazwisko nosił jeden z katów Powstania. Iwan Dienisowicz Frołow – radziecki major, dowódca batalionu gwardyjskiego, a następnie szef oddziału operacyjnego i zastępca szefa sztabu Rosyjskiej Wyzwoleńczej Armii Ludowej (RONA), dowódca zbiorczego pułku szturmowego Brygady Szturmowej SS „RONA” w stopniu Waffen-Sturmbannführera der SS. Dowodzone przez niego oddziały stacjonowały na Ochocie, gdzie zajmowały się przede wszystkim mordami na ludności cywilnej, gwałtami i rabunkami. Dokładnie jak dzisiaj ich następcy żołdacy i pedofile roSSyjskiej armii.

"Z" - jak zabójcy, mordercy, gwałciciele i pedofile- taka to roSSyjska armia faszystowska.

RoSSja stała się dzisiaj według ocen państwa demokratycznych na świecie- państwem terrorystycznym i faszystowskim co udowodniła na Ukrainie w  zakresie ludobójstwa, gwałcenie noworodków,kobiet, kradzieże i niszczenie całych miast. RoSSja szczyci się swoimi faszystowskimi dokonaniami w zakresie dokonywanego na Ukrainie ludobójstwa.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

wyjaśnienie: Z jak ZŁOM!

Vote up!
0
Vote down!
0
#1644174