Europosłowie z LGBT - czy to zdrajcy narodowych interesów ?

Obrazek użytkownika dante
Świat

W PE debata o zaporze na granicy polsko-białoruskiej. Biedroń pospiesza Brukselę w karaniu Polski - za stawianie muru na granicy Polsko - Białoruskiej celem przeciwdziałaniu atakowi hybrydowemu sterowanemu z Moskwy na Polskę.
W czwartek w Parlamencie Europejskim debatowano o budowie przez Polskę zapory na granicy z Białorusią. Robert Biedroń z lewicy domagał się zdecydowanej reakcji Komisji Europejskiej w związku z możliwością naruszenia przepisów środowiskowych. - Na co czekacie państwo w Komisji Europejskiej? - grzmiał w PE. Bruksela jednak - jak donoszą media - nie spieszy się z działaniem w tej kwestii.

Robert Biedroń. - Ludzie zawsze znajdą sposób, żeby przeskoczyć każdy mur. Żeby znaleźć bezpieczniejsze miejsce. Zwierzęta niestety nie są w stanie sobie tak poradzić - przekonywał.
- Dlaczego łamiecie prawo? Na co czekacie państwo w Komisji Europejskiej? Czemu kolejna procedura naruszenia nie została jeszcze w tej sprawie wszczęta?
https://niezalezna.pl/441410-w-pe-debata-o-zaporze-na-granicy-polsko-bialoruskiej-biedron-pospiesza-bruksele-w-karaniu-polski

Europoseł Biedroń, jak wynika z jego wypowiedzi na forum PE, wzywa do otwarcia granicy Polsko - Białoruskiej pod pretekstem mrówek czy motyli by nielegalni emigranci ze wschodu - inaczej terroryści, żołnierze w przebraniu pochodzący z roSSji mordowali Polaków w naszej ojczyżnie ? powodowali zamachy terrorystyczne ? - o to temu panu chodzi ? Wzywa do nałożenia kar finansowych na Polskę za budowę tego ogrodzenia mającego zapewnić bezpieczeństwo Polsce i UE.

Polska powinna walczyć o uznanie przez Państwa NATO budowy umocnień na wschodniej granicy za inwestycję strategiczną.Obroną Flanki Sojuszu. Wtedy nikt w Unii nie odważyłby się krytykować. Dlaczego, jak pokazuje nam życie i sygnalizują media, dewianci seksualni z LGBT są wrogami Polski i wszystkim wartościom tak drogim Polsce ?

Czy ofensywa LGBT w Polsce jeszcze trwa i jakim jest zagrożeniem - takie pytanie zadaje wielu. Wkraczanie ze zboczeniami seksualnymi i  do szkół, szerzenie ideologi obcej Polakom - tak działają na całym świecie dewianci seksualni wspierani przez lewacka ideologię. Kilka faktów zatem celem przybliżenia kim i czym są ci ludzie. Jak zatem spojrzeć inaczej na Europosła Biedronia i jego preferencjach seksualnych w powiązaniu z prezentowanymi antypolskimi postawami.

Czy  seks odbytniczy stosowany u dewiantów seksualnych jest grożny dla życia i zdrowia. Jakie pozostaje on zmiany patologiczne w organiżmie ? Fakty są szokujące.
Wielu lekarzy na łamach prasy medycznej oraz w publicystyce ostrzega osoby tej samej płci uprawiające np. seks tzw odbytniczy, że jest on bardzo grożny dla zdrowia i życia nie tylko dla tych co taki seks uprawiają pozostawiając w organizmie nieodwracalne zmiany.
Literatura przedmiotu głównie w USA stanowi, że około 75% homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych wykazało, że 70% homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, regularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 62% rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”.

W 1992 roku zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984. Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem Gaya Bowela. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego, opryszczki i raka. Około 73% homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się).

Wydział Zdrowia w San Francisco przyjmuje „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80% to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 35% osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco. Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów. Badanie z 1982 roku „stwierdza jednoznacznie, że dochodziło do przeniesienia chorób z grup homoseksualistów do ogólnej populacji”. Seks urynowy Około 70% homoseksualistów przyznało, że praktykuje „złote deszcze” (picie lub pozwalanie na oblewanie się moczem). W największym badaniu środowisk homoseksualistów 53% przyznało, że praktykuje seks urynowy. W największym wyrywkowym badaniu zachowań homoseksualistów 29% przyznało, że uprawia seks urynowy. W badaniu zachowań 655 homoseksualistów w San Francisco tylko 8% przyznało, że w ostatnim roku byli monogamiczni. 5% monogamicznych homoseksualistów piło mocz, 37% praktykowało wkładanie pięści lub przedmiotów do odbytu, 63% konsumowało fekalia poprzez kontakty analno-oralne, 73% połykało spermę, 59% w poprzedzającym badanie miesiącu miało kontakt ze spermą w odbycie. Inne praktyki seksualne homoseksualistów Sadomasochizm Jak przedstawiono w tabeli, mniejszość homoseksualistów stosuje tortury dla przyjemności seksualnej.

Stosunki z nieletnimi: 65% dorosłych białych homoseksualistów przyznało się do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 16 lat lub młodszymi. W badaniu przeprowadzonym w dziesięciu stanach 33% ze 181 mężczyzn i 22% z 18 kobiet wykonujących zawód nauczyciela, których złapano na molestowaniu uczniów, dopuściło się czynów homoseksualnych Zależnie od badania, procent homoseksualistów przyznających, że uprawiali seks w publicznych toaletach, wynosiła od 14% do 66%; od 6 9% do 67%.

Seks oralny może być źródłem zakażenia wirusem HPV
Dane statystyczne pochodzące z National Cancer Institute w Stanach Zjednoczonych oparte na analizie danych ponad 17 tysięcy przypadków zachorowań na nowotwory jamy ustnej wykazały iż jednym z czynników ryzyka jest uprawianie seksu oralnego z osobami zarażonymi wirusem brodawczaka ludzkiego. Na całym świecie żyje około 630 mln ludzi zainfekowanych wirusem HPV. Przy czym zakażenie to jest najbardziej rozpowszechnione wśród ludzi młodych w wieku 18-28 lat. Większość zarażeń przebiega bezobjawowo i ustępuje w ciągu 2 lat dzięki immunologicznym mechanizmom obronnym organizmu. Jednak w przypadkach gdy dochodzi do zakażenia najbardziej groźnymi typami wirusa, może w dalszym przebiegu infekcji dojść do rozwoju zmian nowotworowych w obrębie szyjki macicy lub innych narządów w układzie moczowo-płciowym.

Czy w Polsce jest inaczej ? Proponuję literaturę przedmiotu np. :

https://stylzycia.polki.pl/choroby,seks-oralny-zagrozenia-dla-zdrowia,10381179,artykul.html

https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/seks/10199058/seks-analny-niebezpieczenstwa-o-ktorych-trzeba-pamietac.html

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/seks-oralny-a-zagrozenie-hiv

https://www.poradnikzdrowie.pl/seks/choroby-intymne/seks-oralny-a-rak-jamy-ustnej-aa-WX5F-XVDY-2dbr.html

Szok a może wreszcie powiedzieć jakie zagrożenia dla życia i zdrowia niesie ideologia LGBT i sex odbytniczy nie tylko dla osób uprawiających sex odbytniczy ale dla tych co z nimi posiadają bliski kontakt. Boimy się korona wirusa, a choroby wynikłe i opisane powyżej, czyż nie są śmiertelnie groźne !

Jak to jest ,że tylko 2 procent dewiantów seksualnych w Polsce pragnie obalenia porządku konstytucyjnego i najważniejszych narodowych wartości o które walczyli i ginęli Polacy przez wieki walk o wolną i niepodległą Polskę wspomnę tutaj choćby o Ince, Pileckim, Zagończyku i wielu wielu innym bohaterom, którzy walczyli za Boga- Honor i Ojczyznę pod sztandarami biało - czerwonymi a nie tęczową szmatą.

Ideologia LGBT nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. To bogaci potomkowie tych co wjechali do Polski po 1945 roku na sowieckich czołgach, dzisiaj otrzymujących środki od Żyda Sorosa pragnie " przewrotu" moralnego" w Polsce. Pragną oni w swoim postępowaniu zwalczać naszą wiarę, kulturę, patriotyzm, niszczyć porządek konstytucyjny. Ba w tę ideologię zaangażowali się nawet ambasadorowie państw w których brak tolerancji istnieje od wieków. To te kraje zniewalały innych budując swoje kolonie na świecie, wykorzystując innych ludzi, państwa i ich zasoby naturalne dla swoich celów.

Dlaczego nie bronią te kraje obecnie 6 milionów prześladowanych i brutalnie mordowanych chrześcijan na świecie. W Polsce wszyscy są równi wobec prawa, pedalstwo również. To nam gwarantuje Konstytucja. Szkoda, ze ambasadorowie nie czytali Konstytucji kraju w którym przebywają.

Ta ideologia LGBT tego zboczenia seksualnego ( facet nigdy nie urodzi dziecka) zaprzecza samym sobie w zakresie fizycznego istnienia. Odbyt u ludzi i zwierząt nie służy do rodzenia, a do wydalania odchodów - czyżby to miało właśnie takie porównanie do tej ideologii ?

LGBT i lewactwo to jedno i to samo. Obecnie potomkowie AK - patrioci pod biało  - czerwonymi flagami w Polsce walczą z potomkami UB, NKWD, PZPR, LGBT występujących pod flagą tęczowej szmaty, o Polskę i nasze najświętsze ideały zawarte w słowach BÓG - HONOR - OJCZYZNA.

Polacy przez dziesiątki lat nie poddawali się komunie i teraz też nie poddadzą się pedałom, lesbom i innym dziwadłom (queer - dziwadło, odmieniec). Większym zagrożeniem jest ekspansja islamu i bandycka wojna faszystowskiej roSSji wraz z nieopisanym ludobójstwem. Nie poddamy się ani jednemu, ani drugiemu!

Polacy, jak podają media, już wybrali. Wybrali patriotyzm, naszą wiarę, wybrali BOGA - HONOR - OJCZYZNĘ.

Ideologia LGBT nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. To bogaci potomkowie tych co wjechali do Polski po 1945 roku na sowieckich czołgach, dzisiaj otrzymujących środki od Żyda Sorosa pragnie " przewrotu" moralnego" w Polsce. Pragną oni w swoim postępowaniu zwalczać naszą wiarę, kulturę, patriotyzm, niszczyć porządek konstytucyjny.

I takich ludzi wybierają ci sami dewianci na szkodników Polski. Może już czas to zmienić przy urnach wyborczych, a zdrajców Polski postawić przed Sądem.

 

 

Żródło :

https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/2021/03/lgbt-to-demoralizacja-zboczenie-czy.html

https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/2021/03/biedron-pluje-na-polske-dewianci.html

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

Przecież to jest oczywiste że totalna opozycja jest na smyczy Moskwy i Berlina. Tylko się mocno z tym kryją wymyślając jakieś bzdury. Na wschodzie wojna a jemu bezpieczeństwo Polski przeszkadza. Tacy powinni siedzieć za kratami a nie w Europarlamencie!

Wypada tylko dziękować Opatrzności że mamy taki rząd który jest patriotyczny i pilnuje polskich spraw. Co by się działo gdyby takiej kontroli nie było ? Ilu terrorystów by przeniknęło na terytorium RP ? A przecież mogą to być również komandosi Putina do siania destrukcji i zniszczenia, czy nawet mordów. Jaką zdradziecką mendą trzeba być żeby tak mówić przeciwko własnemu krajowi ? I ten kraj wysłał tego dewianta do Brukseli !

Vote up!
7
Vote down!
0
#1644147

Rosyjscy mordercy i bandyci wymordowali nam elitę w Katyniu. W czasie wojny i po wojnie ci sami zbrodniarze zabijali i ścigali naszych obrońców  Ojczyzny z AK i organizacji niepodległościowych jak psów,  mordując i zakupując w nieznanych miejscach aby wymazać ich z naszej pamięci. W zamian zainstalowali w naszej Ojczyźnie zdrajców, miejscowe szumowiny i bandytów i uczynili ich władcami naszej Ojczyzny nazwanej przez nich PRL. Te szumowiny stworzyły nowe elity tego podbitego kraju, utrzymując swą władze poprzez represje i mordy. Każde kolejny zrywy ludności polskiej walczącej o wolność i godność tłumiono poprzez mordy i represje. Rok 1956, 1968, 1970, 1976, 1980 krwawo stłumione, ale ten zbrodniczy komunistyczny system zaczął się sypać. Powstał 10 milionowy ruch Solidarność, który miał na sztandarach wolność i godność. I tu zaczęła się specjalna akcja służb specjalnych PRLu, polegająca na zainstalowaniu w tym ruchu ubeckiej agentury, aby mieć wpływ na ten wspaniały ruch robotników i wspierających ten ruch Polaków. Ci agenci opanowali ten ruch i przy okrągłym stole i w Magdalence byli głównymi rozgrywającymi i wraz z komunistami podzielili się władzą i wprowadzili tak zwana grubą kreskę pozostawiając komunistom władze w gospodarce w sądownictwie i w mediach. Ten układ zarządzał podobno już wolną Polską, ale niestety to było państwo rządzone przez oligarchię postkomunistyczną. Ten układ dysponujący sadownictwem, mediami i gospodarką, zaczął niszczyć ruch Solidarność i wszelkie ruchy niepodległościowe. Próba oczyszczenia tego postkomunistycznego układu dokonana przez niepodległościowy rząd Jana Olszewskiego pokazała jak liczna i wpływowa jest agentura w najważniejszych organach państwa jak Sejm i Senat i błyskawicznie w nocy rząd Jana Olszewskiego został obalony. Główni rozgrywający tego zamachu to L Wałęsa, D Tusk, W Pawlak i przedstawiciele wszystkich partii polskiego parlamentu oprócz Porozumienia Centrum partii Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Ten podział trwa do dzisiaj, i ci przegrani zdrajcy robią wszystko aby wrócić do władzy. Najgorsze, ze dysponując wszystkimi głównymi mediami w naszym państwie stworzyli z mniej patriotycznej części naszego narodu wyznawców swojej zdradzieckiej kliki, którym nie przeszkadza, żadne haniebne, zdradzieckie i złodziejskie zachowanie tej ekipy i powtarzają jej ohydne kłamstwa. Dla wyznawców tej zdradzieckiej kliki Bóg, Honor i Ojczyzna to puste słowa. Ci ludzie nawet popierają haniebny raport komisji morderców rosyjskich w sprawie katastrofy delegacji polskiej  do Katynia z polskim Prezydentem Lechem Kaczyńskim na obchody rocznicy mordu Katyńskiego.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1644154

zdrajcy służący albo Niemcom albo Rosjanom.

Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD. Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644159

Naturalni wrogowie Polski - kupują sobie P0litycznych niewolników z POlskiej opozycji.

Wrogowie Polski, potrzebują POlitykierów = opozycyjnych niewolników, do pełnienia funkcji, roli POlitycznych zakładników - POmagających wrogom Polski, w porywaniu jak największej  populacji darmowych niewolników z Polski...

Pozdrawiam. J. K.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Niewolnictwo

 

 

http://magazyn.policja.waw.pl/mag/wartowiedzec/67253,JAK-ZACHOWAC-SIE-W-SYTUACJI-ZAKLADNICZEJ-JAK-ZACHOWAC-SIE-PODCZAS-OPERACJI-ANTYT.html

Vote up!
3
Vote down!
0
#1644205

"Politycy z ugrupowań typu LGBT stoją otworem przed inicjatywami swych towa... , przyjaciół z postępowej Europy".

No i krótko oraz na temat.

Vote up!
3
Vote down!
-1

brian

#1644258

W ramach "wypełniania obowiązków" wielu aktywistów oraz uczestników tzw. parad mogło by się przysłużyć choćby naszej przepiękniejącej Stolnicy.

Jako że mający swe obowiązki w "de" piękny Rafcio cierpi za miliony od urlopu do urlopu.

Oraz w morderczym tempie nadzoruje wszystkie inwestycje, mam małą ideę, łączącą z tym aktywizację w.w. działaczy.

Można przecież otworzyć nowe, co prawda krótkie linie metra tam gdzie owi mają nas wszystkich, łącznie z pięknym Rafciem.

Nieco poświęcenia.

W końcu istnieją cele wyższe niż własna, ble, przyjemność 

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1644291

W ramach "wypełniania obowiązków" wielu aktywistów oraz uczestników tzw. parad mogło by się przysłużyć choćby naszej przepiękniejącej Stolnicy.

Jako że mający swe obowiązki w "de" piękny Rafcio cierpi za miliony od urlopu do urlopu.

Oraz w morderczym tempie nadzoruje wszystkie inwestycje, mam małą ideę, łączącá aktywizację w.w. działaczy.

Można przecież otworzyć nowe, krótkie linie metra tam gdzie owi mają nas wszystkich, łącznie z pięknym Rafciem.

Nieco poświęcenia.

W końcu istnieją cele wyższe niż własna, ble, przyjemność 

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1644292