Poparli antypolską rezolucję parlamentu UE

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Parlament UE wystosował kolejną bezprawną rezolucję wobec Polski, w odpowiedzi na zgodne z Konstytucją orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, o pierwszeństwie prawodawstwa polskiego, nad prawem, które nie zostało przekazane, w ramach zawartych umów międzynarodowych.

Poprzednia, dotyczyła bezprawnej, bo poza traktatowej, ingerencji w sferę sądownictwa, z bezczelnym żądaniem "zamrożenia działalności" (sic!) Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.

Autorzy rezolucji z 21.10.2021 r. wyrażają m.in. głębokie ubolewanie (sic!) nad "bezprawną" decyzją Trybunału Konstytucyjnego i określają ją mianem „zamachu na europejską wspólnotę wartości i prawa” (sic!).

Przyjęcie rezolucji oznacza, że Parlament Europejski wzywa ]]>Komisję Europejską]]> do podjęcia natychmiastowych działań w "obronie praworządności" w Polsce po ostatnim wyroku TK, poprzez uruchomienie mechanizmu warunkowości (czytaj: szantażu). 

Dwudziestu pięciu polskich europosłów-zaprzańców głosowało za tą antypolską rezolucją Parlamentu Europejskiego, podważającą Konstytucję i istnienie Trybunału Konstytucyjnego.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

bo jak inaczej mozna nazwac ludzi,ktorzy glosuja przeciw wlasnemu krajowi i jego obywatelom.Moze nalezalo by przyjzec sie ich dochodom i wydatkom oraz posiadanym majatkiem.

Vote up!
11
Vote down!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1634716

Niech mają tyle, że im po brodzie pocieknie, byle nie nazwywali się Polakami. Przecież Judasz robił swoje za pieniądze. Oni ani lepsi ani gorsi. Piękny wiersz Patmo. Powinien im dedykować. Hańba dziś już nikogo nie hańbi. 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1634729

Jana Olbrychta

Radsika

Sylwii Szpurek

Rózi Woźniakowskiej-Thun von coś tam, coś tam

Janiny Ochojskiej

To jest, niestety, lista hańby!

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1634749

Dzięki za uwagę, na liście hańby zabrakło pięciu nazwisk, które dopisałem do kompletu anty polaków :

Vote up!
5
Vote down!
0

anty bolszewik

#1634806

- szkoda że nie w pozostałych krajach. Podobnie powinno być jak Bolek z agentami i zdrajcami wbiegał nocą do Sejmu aby obalić Polski Rząd Jana Olszewskiego.

Okazje i nie wykorzystane szanse często nie wracają już nigdy. 

Vote up!
3
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634885