"Nowoczesna demokracja" tego nie zamieści w telewizji publicznej

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Rozwydrzone lewactwo i aferałowie odsunięci od "koryta", z ustami pełnymi sloganów o "braku" demokracji, to między innymi ci,  którzy likwidowali programy "Misja Specjalna" Anity Gargas czy "Bliżej" Jana Pospieszalskiego i zwalniali z pracy dziennikarzy za ujawnianie kłamstw i kolejnych afer pod rządami Platformy Obywatelskiej.

Znamienne dla tej "demokracji", że tzw. media publiczne, w tym wiadomości wieczorne TVP, po ostatnich wyborach kompletnie ignorowały znaczenie wizyty prezydenckiej w Chinach. Jedyną wzmianką w dzienniku TVP-1, było pokazanie Prezydenta na oblodzonym murze chińskim ze złośliwą uwagą o poślizgu.

To wstyd, że poza uszczypliwościami, nic konkretnego nie podano w wiadomosciach TVP-1, którym szefuje niezrównanie stronniczy Piotr Kraśko. Dlatego najwyższy czas na likwidację towarzystwa wzajemnej adoracji i przechowalni "figur woskowych" patologicznego systemu władzy, dla której demokracja to puste słowo.

Poniżej zamieszczam relacje mediów chińskich, z pobytu w Chinach Prezydenta Dudy, co zaowocowało kilkudziesięcioma kontraktami grupy towarzyszących mu bisnesmenów.

Wywiad dla telewizji chińskiej:

Spotkanie z polonią:

Relacja z chińskiej telewizji:

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)

Komentarze

Jak przystało na resortowe dziecko trzeciego pokolenia komunistów sowieckiego chowu Kraśko realizuje polecenia oficerów prowadzących a nie mysli ożadnej demokracji czy rzetelności...ma to w genach...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1503725

Dlatego tą bolszewicką hołotę należy wziąść tak jak Pan Jarek to robi, za co wielki szacun, krótko przy ryju- kawaleryjska szkoła, ot co... !!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1504024