Modły Platformy Obywatelskiej i lewactwa o wyborczy cud

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Funkcjonariusze i wyborcy Platformy Obywatelskiej i Lewicy zdali sobie sprawę, że tylko cud może sprawić, że nadchodzące wybory wygra sojusz Platformy z lewactwem pod przewodem führera totalnej opozycji Donalda Tuska. Druzgocące liberalne lewactwo przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie a następnie sromotnie przegrane głosowanie, w którym totalna opozycja chciała zablokować budowę zapory przeciwko migrantom arabskim sprawiło, że totalsom pozostały już tylko modły o cud wyborczy…

Tylko do czego i kogo ma się modlić totalna opozycja, której programem jest usunięcie z Polski Krzyży i wyrzucenie religii ze szkół? Ten problem został szczęśliwie rozwiązany, gdyż od przyszłego tygodnia będzie można nabyć w każdej siedzibie totalnej opozycji wizerunek Donalda Tuska –  cuda czyniącego.

Cudowny wizerunek czyniącego cuda Führera Totalnej Opozycji będzie można nabyć w wielu rozmiarach po to, by można powiesić go sobie nad drzwiami wejściowymi lub też postawić na domowym ołtarzyku w salonie – obok wizerunków męczenników Platformy Obywatelskiej, takich jak Józef Pinior czy Lolo Pindolo.

Dzięki wizerunkowi czyniącego cuda Führera totalnej opozycji, każdy funkcjonariusz i wyborca totalnej opozycji będzie mógł w zaciszu domowym pomodlić się o cud wyborczy zdrajców Polski, deklamując przed wizerunkiem Führera stojącym na domowym ołtarzyku, słowa obowiązującej wśród neo-targowicy modlitwy – wyrecytowanej przez posłankę Jachirę w trakcie obrad Sejmu RP:

„Nie rzucim Unii skąd nasz ród, praw kobiet ani mowy. Polskie my córy, polski lud, Rzepichy szczep piastowy. Nie damy, by nas zgnębił wróg! Tak nam dopomóż Tusk, tak nam dopomóż Lempart!

Do krwi ostatniej kropli z żył bronić będziemy sądów. Aż się rozpadną w proch i w pył niesprawiedliwe wasze rządy! Twierdzą nam będzie każdy próg! Tak nam dopomóż Hołownia, tak nam dopomóż Biedroń!

Nie będzie Kaczyński pluł nam w twarz, ni Czarnek dzieci nam tumanił. Unijny wstanie hufiec nasz, duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg. Tak nam dopomóż Kosiniak, tak nam dopomóż Trzaskowski!

Parodię „Roty” Marii Konopnickiej wykonaną na zamówienie ulubienicy Grzegorza Schetyny uzupełnia akcja rozpowszechnienia cudownych wizerunków Führera totalnej opozycji, do którego każdy wyborca totalsów będzie się mógł pomodlić o cud nad urną.

Warto dodać, że inicjatywa rozpowszechnienia cudownych wizerunków Donalda Tuska , który za swej władzy zbudował niewidzialną elektrownię atomową a na rozkaz Angeli zamienił polskie stocznie na niewidzialne - związana jest także z akcją pomocy dla arabskich migrantów, usiłujących wedrzeć się do Polski. Fundusze uzyskane ze sprzedaży cudownych wizerunków Führera będą bowiem przeznaczone na zakup pizzy Margherita, śpiworów i cukierków czekoladowych dla arabskich dzieci.

Ponadto, każdy wizerunek cuda czyniącego Donalda Tuska będzie oprawiony w pozłacaną ramę, którą po kolejnych, przerżniętych przez zdrajców Polski wyborach - będzie można przetopić. W ten sposób każdy posiadacz cudownego wizerunku Tuska będzie mógł odzyskać część funduszy wydanych na akcję wpuszczenia do Polski migrantów arabskich - podsyłanych Europie przez Łukaszenkę i Putina.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

...modli się o drugi "cód nad Wisłom" (z listu b. prezydenta Bronisława z Budki Ruskiej) i wygraną Feralnej Opozycji.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1633128

Dla tępej i rozhisteryzowanej totalnej opozycji.

Słowa człowieka, któremu oni mogą mu tylko buty pastować. 
Jarosław Kaczyński, dziś w RMF:
"Strach jest w polityce najgorszym doradcą. Najgorszym z możliwych. Nie należy się bać."

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1633141

Kłamstwa Morawieckiego były straszne.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1633421