Parada Oszustów PO: „Dupiarz” Trzaskowski

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Poruszająca wyobraźnię każdego dyletanta kariera Izy Leszczyny – Głównej Ekonomistki Platformy Obywatelskiej – to nie jedyny symbol partii oszustów, kierowanej z Berlina. Komisja Europejska teraz stanęła w obronie wysłanego do Polski führera Tuska twierdząc, że tunel pod Świną nie jest dziełem PIS-u, lecz Unii, która sfinansowała ten projekt w 85 procentach! KE jednak nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego poklepywany po plecach na europejskich salonach Donald Tusk, gdy rządził – nie tylko nie otrzymał finansowania z Unii, to nawet nie wystąpił o finansowanie budowy tunelu pod Świną?! Może akurat Donald Tusk był bardzo zajęty przygotowaniami do turnieju haratania w gałę, pomiędzy posłami europejskich, postępowych partii?

Kierowana z Berlina Komisja Europejska wystąpiła już w obronie zastępcy Führera, czyli warszawskiego „Dupiarza” - zachowując taktowne milczenie w sytuacji jednej z największych katastrof ekologicznych. Każdy postępowiec przecież wie, że za czasów Rafała Trzaskowskiego - który w programie Wojewódzkiego przyznał się, że był „dupiarzem” – doszło do pobicia rekordu Europy w zrzucie ścieków do rzeki! Podczas awarii kolektorów w 2019 i 2020 r. do Wisły odprowadzono łącznie ponad 14 mln m sześc. ścieków – wynika z danych Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Ale nie chodzi mi tylko o rekord Europy, lecz także o wykorzystanie ścieków przez „Dupiarza” dla zrobienia w Warszawie gigantycznych pieniędzy na ściekach. Awaria „Czajki” – sztandarowej inwestycji HGW i Donalda Tuska w Warszawie – wykorzystana została do zrobienia gigantycznej kasy przez ludzi nominowanych przez „Dupiarza”. Same tylko wynagrodzenia w warszawskim ratuszu przekroczyły bowiem w 2022 r. kwotę miliarda złotych, a wielu zaufanych „Dupiarza” zarabia więcej niż premier i prezydent Rzeczypospolitej!

Na śmieciach Warszawiaków majątek zbił Włodzimierz Karpiński - zaufany Donalda Tuska były już minister skarbu w rządzie PO-PSL, zaś sekretarz miasta stołecznego Warszawy za rządów Dupiarza. Ten zaufany oszust został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA w związku z podejrzeniem przyjęcia wielomilionowych korzyści majątkowych (ok. 5 mln zł) i powoływania się na wpływy przy przetargach na wywóz i utylizację nieczystości z terenu Warszawy. Wraz z Karpińskim, funkcjonariusze CBA zatrzymali jeszcze 10 osób, w tym wybitnego polityka Platformy Rafała Baniaka, byłego wiceministra skarbu w czasach, gdy Karpiński był ministrem. Tak więc spełniła się przepowiednia Stanisława Barei z filmu „MIŚ”. To Bareja przewidział wielkie śmieciowe inwestycje, które zapowiedział  Rafał Trzaskowski, ubiegając się o fotel prezydenta stolicy...

A wszystko zaczęło się niewinnie: od reportażu stacji TVN, relacjonującego zabiegi szerzej nieznanego majsterkowicza - syna agentki SB "Justyny" - przychodzącego z pomocą wiernym Platformie starszym paniom. Dzięki brawurowej naprawie przy pomocy taśmy klejącej wypadającej z drzwi szyby– Rafał Trzaskowski zdobył takie zaufanie większości Warszawiaków, że wybrali go na prezydenta stolicy!

Wprawdzie nie udało się Rafałowi –warszawskiej „złotej rączce” naprawić przy pomocy taśmy „Scotch” rurociągów odprowadzających ścieki do oczyszczalni „Czajka” – to jednak nazwisko postępowego „Dupiarza” stało się słynne w całej Europie a nawet na całym świecie! „Dupiarz nie nadążał z realizacją zaproszeń, odbywając 23 podróże zagraniczne w 2019 roku, 4 delegacje w 2020 roku, 12 takich wyjazdów rok później i aż 20 w 2022 roku. Nie zapominajmy jednak, że „Dupiarz” - mimo nawału zagranicznych obowiązków - w tym samym czasie odbył wiele oficjalnych wizyt do stolicy Polski – owacyjnie witany na Okęciu przez radnych Platformy Obywatelskiej z warszawskiego ratusza!

Awaria „Czajki” stała się dla skromnego niegdyś majsterkowicza, pretekstem do zrobienia gigantycznych pieniędzy na Warszawiakach. Dupiarz podwyższył stawki za wywóz śmieci, czyli de facto – także na łapówki dla zaufanych Donalda Tuska. Stołeczny ratusz nie obniży jednak stawek za śmieci, mimo tego, że sąd administracyjny orzekł, że pobrał niesłusznie od mieszkańców 180 mln zł za odbiór odpadów! Dodajmy – jest kwota za którą Donald Tusk, jako premier – zbudował wraz min. Gradem - pierwszą na swiecie niewidzialną elektrownię atomową! Nominowani przez Dupiarza urzędnicy miasta stołecznego Warszawy stwierdzili bowiem, że nadwyżka za śmieci została przeznaczona na finansowanie systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w latach 2023–2025.

Te prace już trwają, gdyż przygotowywany jest przez warszawski ratusz plan wizyt światowych stolic przez Rafała Trzaskowskiego, by mógł się on przyjrzeć systemom gospodarowania odpadami. Te wizyty z pewnością pochłoną owe 180 ml złotych, gdyż śmieciowy biznes nie zakończył się bynajmniej na wyroku sądu, skoro kasa pozostała w rękach oszustów! 

Być może Dupiarz zawita także do miasta Heraklion, które jest stolicą Krety. Będzie to okazja, by namówić mieszkającą tam Kretenkę Manuelę Gretkowską do powrotu do stolicy Polski, skąd – jak wyjaśniła społeczeństwu „godnie wyp…..ła”…

Czyżby Kretenka Manuela "wy......lając" z Polski nie wiedziała, że już teraz Dupiarz Trzaskowski - syn agentki SB realizuje postępowy program, sponsorując byłą esbeczakę oraz organizacje LGBT? Przecież już wkrótce mieszkańcy stolicy Polski – jako pierwsi poznają smak kotletów z gąsienic, pizzy z mąki szarańczy i oprócz Dupiarza – nie wylecą nigdzie samolotem poza Warszawę!  Ot, choćby na Kretę…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (17 głosów)

Komentarze

Znów stara zraja

Szczęśliwym trafem

Bez głów bez planów

Za to z rozmachem

Do żłobu toczy swe tłuste cielska

Idzie platforma obywatelska

Do sądu złodziej śmiało ucieka

Bo wszak korupcja prawem człowieka

Czar PRLu wraca do formy

Wdzięczni jesteśmy członkom platformy

Zwrot dyplomacji to rozdział drugi

Od dziś będziemy świadczyć usługi

Dla szolca oraz dla władimira

Czas na kolanach iść do berlina

Szef MSZu ma już kaganiec

Śląsk i Pomorze weźmie germaniec

Trzeba wywłaszczyć Polskiego chłopa

Wiwat platforma, wiwat europa

Olaf szolc też zwykł ręce zacierać

By rewolucję rozprzestrzeniać

Komuch od azji do lizbony

Chwalmy platformę i jej wytwory

Za tawariszcza tuska zdarowie

Piją gazpromu oligarchowie

Władimir putin z radości śpiewa

Tut tiepier budiet kak za breżniewa

Odwrót z iraku z afganistanu

Osama śmieje się spod turbanu

Taki sojusznik jak tusk się przyda

Wiwat platforma i al kajida

Koniec z lustracją koniec rozliczeń

Dla konfidentów to koncert życzeń

Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci

Wiwat platforma i konfidenci

Niech żyje wolność ćpun na wagarach

Łbem durnym kręci w dymu oparach

Całkiem leganie ćmiąc porcję zielska

Wiwat platforma obywatelska

Niech żyje miłość rusza parada

Sprośnich pedałów cała romada

Gzi się bezwstydnie wśród publiczności

To dar platformy, tryumf wolności

Gdy będziesz wrzucał swój los do urny

Elektoracie, wyborco dumny

Chcesz być sługusem niemca i ruska

Dalej popieraj donalda tuska

 

(kompozycja zwrotek z wielu wersji znalezionych na internecie)

Vote up!
6
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1651987

Ostatnim, wielkim osiągnięciem Rafaua Trzaskowskiego jest Wielkie Jajco, które Dupiarz zniósł na Placu Pięciu Rogów za skromną kwotę 250 tys. zł! Jajco, kolejna śmieciowa inwestycja - zniesiona została na koszt Warszawiaków i jest dowodem na to, że Dupiarz będzie się rozmnażał!  Więcej Dupiarzy to więcej postępu i nowoczesności w stolicy Polski! 

Oczywiście - nikt się nie będzie pytał:"PO co nam to Jajco?" , więc Dupiarz nie musi się obawiać, że ktoś zapyta. A czy wiecie już co robi to Wielkie Jajco na Placu Pięciu Rogów??? Ono odpowiada żywotnym potrzebom wszystkich Warszawiaków! To jest Jajco na skalę możliwości Warszawy.

A wiecie co Dupiarz robi tym Jajcem? Dupiarz otwiera oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówi, to nasze Jajco, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest Jajco społeczne, w oparciu o sześć instytucji – które sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu... I co się wtedy zrobi? 

"Protokół zniszczenia”... 

Vote up!
7
Vote down!
0

M.Pyton

#1651990

Może, żeby Dupiarz miał na czym siedzieć. A może za co?

Vote up!
1
Vote down!
0

M-)

#1652011

Oprócz alkoholu

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1651999

C2H5OH jako rozpuszczalnik działa tak na: skrupuły, wątpliwości, bariery międzyludzkie(mmmów mmi Mmmisiek moorrdoo mmmojaaa), sumienia i wiele innych przeszkód.

Aha, ponoć na jednej z ostatnich imprez gdzie występowała Pani Beata, grupa fanów jakoś tak z automatu podchwyciła rzucone przez jednego, nietrzeźwego zresztą hasło. I zaczęła je skandować na melodię" Guantanamera".

Dmuchnij w alkomat.

Beata.

Dmuchnij w alkomat.

Dmuchnij w alkomat.

Beata dmuchnij w alkomat.

Facio był do tyłu wobec starego pomysłu:

Będzie debata.

Chcesz wstępu- dmuchnij w alkomat...

 

Vote up!
0
Vote down!
0

brian

#1652066

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#1652010

Właśnie nikt nie bierze pod uwagę, że skoro Karpinski  pobrał 5 mln to znaczy że dawca zarobił kilka krotnie więcej - ergo mieszkańcy stracili nie tylko te 5 mln z łapówki ale sporo więcej naddanych kosztów. Konieczne więc byc powinno nie tylko rozliczenie nadwyżki ale ponowne przeliczenie ile faktycznie kosztuje usuwanie śmieci w Warszawie, i odpowiednie skorygowanie w dół pobieranych od każdego gospodarstwa domowego haraczu. 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1652016