Renegaci i koledzy

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Artykuł

Agenta wpływu trudno złapać za rękę, czyli za pokwitowanie. Trudno również odróżnić od poputczika – pożytecznego idioty, który z głupoty, sparanoizowanej mędrkowatości, czy po prostu ambicji bycia „oryginalnym”, staje się mimowolnym kolaborantem propagandy wroga. Niezależnie od tego czy ma się do czynienia z tym czy z tamtym, świadomym czy ogłupionym, na wszelkie agentury jedynym lekarstwem jest jawność.
Szczęśliwie, przy lekkim wysiłku, inseminację myśli rozpoznać można. To komunikat pozornie logiczny, pozornie w powszechnym interesie, ale gdy skonfrontować go z faktami – widać jasno, że zgodny jest wyłącznie z interesem mocarstwa sąsiedniego. Parafrazując rady Sun Tzu dla nieprzyjaznych sąsiadów: „siej wątpliwości”, „podważaj sojusze”. Mamy wysyp treści przerysowujących zagrożenia choćby z postawienia na sojusz ze Stanami Zjednoczonymi, a przemilczających bezpośrednio nam zagrażające interesy sąsiadów, przed realizacją których, by się móc obronić, należy im przeciwstawić bardzo konkretną siłę. Siłę, którą muszą zniwelować, zdelegitymizować, usunąć. To co jest szansą i realnym zabezpieczeniem, staje się we wrażej propagandzie zagrożeniem śmiertelnym. A to, co w istocie jest zagrożeniem bliskim i bezpośrednim, staje się naraz niewinną błahostką. Garstka wojsk sojuszniczych na własnym terytorium jest na milionowe sposoby tłumaczoną grozą, a agresywana Rosja, czy ciągnięcie gazrurek pod Bałtykiem – mają nam być całkiem obojętne. Jeżeli ktoś sprzedaje nam piramidalną bzdurę opakowaną choćby najciekawiej – winna się nam zapalic czerwona lampka.
Jako, że nawała obcego spinu zalewająca widomą mi część internetu, przekracza już wszelkie granice tolerancji, przepisuję ważny artykuł Doroty Kani „Polskie macki Putina” opublikowany w 14. numerze Gazety Polskiej z 4/4/2018. W skrócie: czarną listę, już bez uwag i zastrzeżeń. Niech zawyją syreny alarmowe w twej głowie, Czytelniku, gdy trafiasz na strony i osoby z listy niniejszej. Zasada ograniczonego zaufania niech się bynajmniej nie kończy na drodze! Na totalnej wojnie informacyjnej łatwo z zderzyć się z TIR-em.

„Eksperci zwracają uwagę, że oprócz „twardej” agentury Rosja zainwestowała potężne pieniądze w działające w Polsce media internetowe i blogosferę. Głównym celem wojny informacyjnej są USA, NATO oraz Ukraina. (…)
„Pierwsza intensyfikacja rosyjskich działań w Polsce nastąpiła po katastrofie smoleńskiej, kolejna – po dojściu PiS do włądzy, a następna – po szczycie NATO w Warszawie. Kto w blogosferze sprzyja Rosji?
W 2011 r. uruchomiono portal Nowy Ekran, gormadzący blogerów, którzy odeszli lub zostali wyrzuceni z Salonu24.pl przez Igora Janke. (…) Po rozpadzie w 2013 r. Nowego Ekranu powstały trzy portale: NEon24.pl, będący własnością Ryszarda Opary, 3obieg.pl założony przez Tomasza Parola i Pawła Pietkuna (dziennikarza „Gazety Wyborczej”, następnie „Życia” i „Gazety Bankowej”) oraz stworzony przez grupę blogerów Legion św. Ekspedyta.
Czołowym ideologiem Neon24.pl jest Bogusław Jeznach, którego głównym celem ataków są Stany Zjednoczone, NATO, Unia, Ukraina. Propaguje sojusz z Rosją i jej interesy, zwłaszcza w Syrii. Na Neon24.pl zamieszcza bardzo często przedruki ze Sputnika i portali rosyjskiej agentury na Zachodzie (Thierry Meyssan, „Politics First” Marcus Papadopoulos, fort-russ.com). W odróżnieniu od reszty grupy nie jest wyraźnie antysemicki. (…)
10 grudnia 2015 r. pojawił się nowy bloger występujący jako Jarosław Narymunt Różyński, publikujący również na własnym portalu prezydent.org.pl. Celem jego dezinformacji i manipulacji jest NATO, (…) obecność baz amerykańskich oraz obrona terytorialna, (…).
Spośród blogerów portalu Neon24.pl należy wymienić jeszcze kilka charakterystycznych postaci. Eugeniusz Sendecki, skrajny antysemita i wielbiciel Rosji, dręczonej przez USA i NATO, założył „Telewizję Narodową” i od 2006 r. jest prezesem Fundacji Sławpol. Jego współpracownikiem jest Czerwony Korsarz z Gdańska, który od sierpnia 2014 r. prowadzi redakcję Pomorskiej Telewizji Narodowej. (…) Bloger McGregor zasłynął obroną gen. Iwana Czerniachowskiego (…).
Kolejny wysyp prorosyjskich blogerów nastąpił przed szczytem NATO w Warszawie. Jednym z nich jest Fischer von Treuenfel, (…). Bloger negował zwłaszcza sens rozmieszczenia Amerykanów na granicy z okręgiem kaliningradzkim (…). Podobnie jak reżyser Grzegorz Braun czy występujący na YouTube w mundurze Aleksander Jabłonowski, Fischer von Treuenfel twierdzi, że Amerykanie są w Polsce po to, aby strzelać do Polaków (…).Ignacy Nowopolski prowadzi blog ignacynowopolskiblog na Salonie24.pl i drnowopolskiblog na neon24.pl. Opiera się na takich źródłach jak Katehon.ru Aleksandra Dugina. Nowopolski należy do skrajnych antysemitów i wielbicieli Rosji. Jego wpisy są publikowane na portalu „Wolna Polska”.
(…) Stowarzyszenie Klub Inteligencji Polskiej to po prostu prof. Włodzimierz Bojarski, który zamieszcza artykuły własne i tłumaczenia Aleksandra Dugina czy artykuły Zygmunta Wrzodaka w obronie Mateusza Piskorskiego. W KIP pojawia się Lech Jęczmyk, głoszący, że Rosja Putina odrodzi chrześcijaństwo w Europie, a Polsce grozi masowa kolonizacja żydowska. Bojarski broniteż Polski przed „inwazją banderyzmu” i publikuje tekst Jerzego Truchlewskiego o końcu amerykańskiego imperium zła stworzonego przez Żydów. (...)
Kurnik Polityczny prowadzi Trybeus, który na neon24.pl firmuje się jako Klub Niepoprawnych i Niezależnych. Trybeus zwalcza utworzenie baz ameryńskich w Polsce (…).
Ad Novum regularnie relacjonuje wydarzenia w Donbasie, które określa jako „wojnę domową na Ukrainie”, w której Rosja nie bierze żadnego udziału. Portal atakuje ministra Macierewicza za sojusz z USA i utworzenie WOT. Relacjonuje też wojnę w Syrii, gdzie Rosja i Baszszar al-Assad są bohaterami, (…).
Zygmunt Białas blog propaguje zachodnie media rosyjskiej agentury, (…) prowadzi dziennik „Co się dzieje w świecie”, (…) przedstawia Putina ajko ofiarę Zachodu itp. (…).
Kolejny antysemicki blog to Wierni Polsce Suwerennej. Jest on prowadzony przez Pawła Ziemińskiego, członka Prezydium Międzynarodowego Ruchu Słowiańskiego „Wsiesłowianskij Sojuz”. Do WPS należą: Dariusz Kosiur (wyjechał na Krym w styczniu 2016 roku z Mateuszem Piskorskim, który aktualnie przebywa w areszcie pod zarzutem szpiegostwa), Andrzej Skorski, Adam Śmiech i Zbigniew Sekulski.
Na portalu SpiritoLibero swój blog prowadzi Jarosłąw Ruszkiewicz. (…) należy do skrajnych antysemitów, wrogów Ukrainy i USA. (…) pisał również na zamkniętej już witrynie „Stop syjonizmowi”, negującej Holocaust i rozpowszechniającej „Protokoły Mędrców Syjonu”.

Wśród portali serwujących prorosyjskie treści warto wymienić także Zmiany na Ziemi, Autonom.pl – portal niezależnych nacjonalistów, oraz Kresy.pl, które proponują porozumienie z Rosją przeciwko Ukrainie i Litwie. Do tej grupy zalicza się także Portal Myśli Konserwatywnej, gdzie publikuje m.in. Konrad Rękas, wiceprezes Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych Mateusza Piskorskiego, także wiceprezes partii Zmiana, a od kwietnia 2014 r. prezes Powiernictwa Kresowego, (…) Podobne treści ukazują się na portalu Jednodniówka Narodowa, gdzie publikują też Zygmunt Wrzodak i Adam Śmiech, któy jest członkiem komitetu założycielskiego oraz członkiem komisji rewizyjnej Instytutu Kresów Rzeczypospolitej, założonego przez płk Ministerstwa Bezpieczeństwa publicznego Jana Niewińskiego, i należy do Wiernych Polsce Suwerennej”.

Bosy Boss

 

Z Wiki - Jan Niewiński

 

"

Po zajęciu Rybczy przez Armię Czerwoną (17 marca 1944) wcielony do istriebitielnego batalionu NKWD w Krzemieńcu. 12 maja 1944 wstąpił do Armii Polskiej w ZSRR pod dowództwem Zygmunta Berlinga. Skierowany do Sum, wcielony do formowanej tam 4 Dywizji Piechoty. Jako dowódca plutonu ckm uczestniczył w przełamaniu Wału Pomorskiego, zdobyciu Kołobrzegu oraz bitwie o Berlin.

25 maja 1945 4 Dywizja Piechoty została wydzielona ze składu Wojska Polskiego jako podstawa do formowania Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego – wojsk wewnętrznych podporządkowanych Ministerstwu Bezpieczeństwa Publicznego, z przekazaniem składu osobowego. Jan Niewiński został awansowany do stopnia porucznika. Kolejno: dowódca plutonu kawalerii w Szkole Oficerskiej KBW, dowódca plutonu w kompanii politycznej, po ukończeniu kursu dla oficerów instruktorów wychowania fizycznego – starszy wykładowca w podoficerskim pułku szkolnym KBW w Szczytnie.

Od 1948 starszy inspektor wyszkolenia w Oddziale Wyszkolenia Bojowego Wojsk KBW Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w Warszawie. Po ukończeniu przyspieszonego rocznego kursu dla oficerów na Akademii Wychowania Fizycznegoawansowany do stopnia kapitana KBW i mianowany na szefa wyszkolenia fizycznego wojsk KBW. Skierowany do władz Zrzeszenia Klubów Sportowych „Gwardia”, struktury organizacyjnej podporządkowanej MBP kierującej organizacjami sportowymi w strukturach Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a po jego likwidacji (1954) w strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (tzw. gwardyjskimi klubami sportowymi). Jednocześnie wiceprezes paramilitarnego Warszawskiego Okręgowego Związku Gimnastycznego."

 

 

Niektóre opinie  zamieszczone w tekście nie są opiniami autora bloga

Ocena polecanki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:5)

Komentarze

propagandowy zajmujący się tematem wrogów i przyjaciół Polski. Domyślam się, że to zestawienie  wrogów albo przyjaciół dotyczy przyszłego stanu niepokoju czy nawet wojny.  Nigdzie Pan nie wspomina na kogo Polska powinna i może liczyć w czasie pokoju i kto o tym pisze. Widzi Pan, wojny trwają jednak krócej niż okresy pokoju, chociażby mając przykład Polski, to byłoby praktyczniej aby ktoś wyliczył i dobitnie przedstawił, czego się można spodziewać od kogo w okresach między wojnami.  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Anna K.

#1598279

Moźe i wachlarz, ale określający się całkiem jednoznacznie. O czymś to świadczy, tak jak wzajemne kontakty i cała forsowana linia specyficznych miejsc. Podważanie polskiego bezpieczeństwa z propagandą i dezinformacją rosyjską to nie zabawa. Nie ma też wielkiego znaczenia rozgraniczenie wojny od pokoju. Sojusze są podobne a tajna wojna trwa cały czas. Krecia robota agentów wpływu odbywa się tu i teraz

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1598280

To wpis znanego blogera Neon zamieszczony na Neon

O co chodzi ?

Howgh

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598283

Gówno dowodzący przedstawiac nie trzeba

pozostale sowieckie onuce:

Wrzodak

Kosiur

 

Sowiecki szpion

Piskorski

Gnida Rekas

 

Naczelne  ruj nie ujawnia twarzy a jest nim Faral

 

Howgh

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598282

Tyle ci zostało i masz do tego prawo, ale masz również prawo zrobić z siebie idiotę, z którego właśnie korzystasz. Miała być premia z centrali a tu Polacy zrobili taki numer, wszystkie wtyczki wykazali. Tak pięknie budowana dywersja wzięła w łeb Za premię czort dziś pije. Pamiętaj, mężczyźni nie płaczą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1598285

Od siebie jeszcze dodam jedno

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni". Cytat z Biblii użyty nieprzypadkowo, ponieważ przyzwoity człowiek pozwala drugiej stronie wyrazić swą opinię na temat przedstawionych zarzutów, niezależnie od tego czy są prawdziwe czy nie.

nadużycie link skomentuj

lipao45 29.07.2019 20:26:52

@lipao45 20:26:52

No to nadal mamy wolną amerykankę
Walka trwa.
"Trup" ściele się gęsto
Arena cyrkowa wypełniona po brzegi
Indeks na wyczerpaniu
https://pl.wiktionary.org/wiki/Indeks:Polski_-_Wulgaryzmy
8-)))))))
Pzdr.

nadużycie link skomentuj usuń

Husky 29.07.2019 20:35:03

@

Jest w niebie?

nadużycie link skomentuj

Krzysztof J. Wojtas 29.07.2019 20:37:35

Lecz się człowieku, albo zgiń i przepadnij!

I Ty tu jesteś adminem? Wstyd! Robisz tu ściek na zlecenie Ruszkiewicza? A może z samego Olgino? I to ma być portal na poziomie? Jakim poziomie - ruskiej prymitywnej trollowni?
Dzięki takim nie ma szans tutaj na normalność. Nikt tu inteligentny i kulturalny nie przyjdzie pisać i komentować, a taplanie się w błocie jest dobre tylko dla ograniczonych umysłowo i emocjonalnie. Jak widzę taki sznyt wam, czyli klice Ruszkiewicza odpowiada. 
Powtórzę mój komentarz, bo jak widzę do Ciebie nic nie dociera. Nie pojmuję jak ktoś tak tępy mógł zostać adminem?

Wg mnie to jest jakaś masakra, trwa goownoburza, bo na górę wyciągnięto z lochu notki Ruszkiewicza, Astry, dołączył później Hades i znowu Ruszkiewicz. Neon24 przypomina ściek. Admin, który powinien dbać o porządek i kulturę na portalu sam dolewa oliwy do ognia promując szambo. Notki Ruszkiewicza i jego zgrai powinny z klucza trafiać do lochu, albo być wysyłane w kosmos. Na żadnym szanującym się portalu nie promuje się ścieku, nawalanek i trollowania. Tutaj jak widać to norma.
Widać, że Ruszkiewicz jest bardzo rozżalony i koniecznie chce wrócić na stanowisko głównego cenzora z ruskiego nadania. 
A jeśli R. Opara zmądrzał i stał się teraz dobrym człowiekiem i pogonił ruską agenturę - czyli Ruszkiewicza z jego zgrają, to uważam, że należy puścić w niepamięć to co dawniej wyprawiał, a Kamiński i wielu innych opisywało w sieci, w tym ja, a teraz trzeba mu pomóc odbudować portal, który Ruszkiewicz doprowadził do ruiny - tak aby stał się wreszcie Forum Wszystkich Polaków, a nie tylko grupki ruskich trolli wypisujących brednie na poziomie debila.

nadużycie link skomentuj

Mind Service 29.07.2019 20:46:47

@lipao45 20:26:52

"przyzwoity człowiek pozwala drugiej stronie wyrazić swą opinię na temat przedstawionych zarzutów, niezależnie od tego czy są prawdziwe czy nie"

5*

Dokładnie - dlatego swoje wymiociny te dwie me...dy (SERVICE'owa i Gdyńska) wypisywały gdzie indziej aby jak najdalej stąd, a nie wprost "oko w oko"
No ale nie wymagajmy zbyt wiele od............

Jeśli to sprawy zdrowotne to: Zdrowia Życzę
(z "takimi" nowymi "pszyjaciułmi" będzie potrzebne)

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 20:50:34

? nie rozumiem


Po pierwsze, witryna winna funkcjonować bez obecności redaktora naczelnego, jakieś dyrektywy winny obowiązywać,

po drugie, o co chodzi z owymi "wpisy znajdujące się po prawej stronie portalu", jakaś nowomowa? Witryna ma strony? A jeśli chodzi o prawą kolumnę strony głównej, to co ma oznaczać usuwanie z niej wpisów? Kto zamierzał je usuwać ? Co oznacza obiecanka, że nie zostaną usunięte?

po trzecie, jeśli jakiekolwiek wpisy szkodzą wizerunkowi witryny, to obowiązkiem redakcji jest ich ukrycie, i wyjaśnienie sprawy z autorami, tak więc dalszy pobyt tych tytułów na stronie głównej oznacza, iż redakcja szkodzi witrynie na równi z autorami szkodliwych treści.

Niezgulstwo redakcji jest więc ewidentne. 

A już ewenementem jest postępek, jak mniemam, na podstawie spisu dyżurów, admina adevo, opisany w uwadze
https://interesariusz.neon24.pl/post/149913,quo-vadis-vox-populi-wojna-o-nasze-dusze#comment_1568675

nadużycie link skomentuj

interesariusz z PL 29.07.2019 20:53:45

@interesariusz z PL 20:53:45

Spadają po dodaniu nowych notek - nie zauważyłeś dlaczego "zagraniczni" tak się produkują?

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 20:56:37

@Mind Service 20:46:47

Prawda zabolała, zakłamańcu? A Ruszkiewicz sobie wszystko wymyślił? Sam robiłeś ściek, bo to pewnie twoje naturalne środowisko. A Ruszkiewicz tylko pokazał źródła. a "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Tylko ktoś o chorym umyśle mógł pisać takie rzeczy, które ujawnił Ruszkiewicz. I te Twoje określenia "klika", wskazuje na korzenie maoistowskie. I taki były komuch próbuje się uwiarygadniać, wrzeszcząc? Trzeba było nie pisać kalumni na temat Opary, a skoro już pisałeś i zostało to ujawnione, to prawdziwy mężczyzna przyjąłby to "na klatę". A ty wrzeczysz niczym stara baba. Totalniackie zapędy byłych komuchów pasują do PiSiorów. Zresztą, ta partia to typowe totalniactwo i ograniczanie wolności słowa.
Ruszkiewicz mógłby jeszcze powtórzyć za Kazikiem Staszewskim:
"Widzę to co widzę i niczego się nie wstydzę.
Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi."
"Widzi" Ruszkiewicz, "robi" Mind Service.
Syf się pojawił, jak pojawili się tu ograniczeni intelektualnie totalniacy-Kamiński i Mind Service. Wyjcie. Sporo osób przeczytało, co pisaliście o Ryszardzie Oparze. Trzeba nie mieć wstydu, aby po czymś takim, pisać na Jego portalu.A wycie świadczy, że Jarosław uderzył celnie

nadużycie link skomentuj

Wican 29.07.2019 20:59:40

Z Panami


Mind Service ; Janusz Kamiński ;


nie prowadzę dyskusji, bez względu na to, jakie mądrości światu ogłaszają.

Również z Panami Husky ; adevo

nadużycie link skomentuj

interesariusz z PL 29.07.2019 21:01:45

@Hades 20:50:34

Teraz ciekawi mnie co zrobi P. Opara. Jeżeli oni tego nie odszczekają, a On ich nie pozwie, to już nic nie będzie musiał robić, ani pisać. Będę wiedział tyle, ile trzeba.

nadużycie link skomentuj

Wican 29.07.2019 21:02:29

@Husky 20:35:03

Nie przesadzaj Husky, na razie trup się jeszcze nie ścieli, na raziem mamy rozpoznanie kto wróg a kto przyjciel. Działania wywiadowcze, a od decyzji decydentów zależy czy odsiejemy plewy od ziarna, czy będzie wojna.

nadużycie link skomentuj

Zawisza Niebieski 29.07.2019 21:05:06

@Zawisza Niebieski 21:05:06

Pewnie sie zalapiesz
I slusznie
EOT

nadużycie link skomentuj usuń

Husky 29.07.2019 21:10:06

Lipao

Mądry człowiek jesteś. I uczciwy. No i oczywiście obiektywny.

Trzymaj na stronie wiadro z pomyjami, obelżywymi wymysłami, chamstwem, prostactwem i bolszewicką wulgarnością.

Niech wszyscy czytelnicy, włączając nowych, których tu ściągamy, nasycą się tym zapachem onuc, aż się porzygają.

Masz też wyczucie i tendencję by pracować dla dobra portalu.

Coraz bardziej w to wątpię..

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 29.07.2019 21:14:32

@Wican 20:59:40

Też jesteś ograniczony? A no tak, przecież też należysz do tej ruskiej trollowni. Biorę wszystko na klatę, niczego nie usuwam i niczego się nie wypieram. Wszystko co napisałem jest w sieci i samemu można poczytać, ale wszystko, a nie tylko to co wybiórczo skompilował Ruszkiewicz. A są tam opisy haniebnej działalności Ruszkiewicza. To on powinien się wstydzić. Nie wiem dlaczego Opara do tego wszystkiego dopuścił - może był szantażowany przez WSI i GRU i dlatego musiał tolerować harce Spiritusa, który jak sam pisał więcej był pijany niż trzeźwy? Najgorsze, że Ruszkiewicz był tu całkowicie bezkarny. Niestety tak tu było. To Ruszkiewicz vel Spirito Libero jest odpowiedzialny za wszystko co na tym portalu złego się działo przez lata całe. To on doprowadził to miejsce, o tak wspaniałych możliwościach do miana ruskiego ścierwomedium, do jego marginalizacji i to Ruszkiewicz przyczynił się bezpośrednio do tego, że R. Oparę puścił z torbami. Właściciel takiego medium to powinien być milioner, tylko trzeba było to przedsięwzięcie mądrze prowadzić biznesowo i medialnie, a nie otaczać się debilami i to jeszcze takimi, którzy działali na szkodę naszej Ojczyzny kolaborując z największym naszym wrogiem - Rosją Putina i uprawiając na jego zlecenie antypolską, antychrześcijańską i anty narodową propagandę. 
Nie liczę że zrozumiesz, ale może inni tak - dlatego to napisałem.

nadużycie link skomentuj

Mind Service 29.07.2019 21:15:55

@interesariusz z PL 20:53:45

Tutaj mamy całkowitą zgodę.

ADMINISTRATOR ŚWIADOMIE DZIAŁA NA SZKODĘ PORTALU.

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 29.07.2019 21:17:03

@Wican 21:02:29

Zacierasz rączki? Co ten Opara zrobi?

Cienki gówniarz z ciebie łajzo.

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 29.07.2019 21:18:43

@Janusz Kamiński & mind service

Chłopaczki...
Nie napinajcie się tak bo w pieluchy popuścicie :)))))

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 21:22:14

@Jarek Ruszkiewicz SL 21:22:14

"Chłopaczki...
Nie napinajcie się tak bo w pieluchy popuścicie"
Już nie popuścili tylko zdrowo nawalili i dlatego taki wisk (trolli wycie) - bo nie ma komu przewinąć

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:25:34

@Janusz Kamiński 21:14:32

"Trzymaj na stronie wiadro z pomyjami, obelżywymi wymysłami, chamstwem, prostactwem i bolszewicką wulgarnością.

Niech wszyscy czytelnicy, włączając nowych, których tu ściągamy, nasycą się tym zapachem onuc, aż się porzygają."

Nie trzeba bylo tego latami na innych portalach łajzo wypisywać - jak coś Ci leżało na ser... wróć doopie to trzeba było walić prosto w oczy a nie raz lamentować

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:27:22

@lipao45 20:26:52

Ryszard pojechał pewnie polować na kangury to i zasięg może mieć kiepski. 
A paru jełopów spać nie może :)))
Spoko, to równy gość i na pal ich nie nabije...

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.201

 

CDN>

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598286

cechą wyróżniającą trolla w necie jest wyzywanie od trolli innych. A co do "Leonka" - jesteś jedną z paru osób, które zrobiły szambo z portalu, który miał szanse na to, by być niezależnym mimo intencji założycieli. A tu lipa. Nie macie ani jednego blogera, który byłby cytowany gdziekolwiek, pomijając przypadki takie, jak Janusz Świrnięty Górzyński. Ale chyba o taką popularność ci nie chodzi? O tobie nawet nie mowię, boś po prostu głupi. Inna wasza "gwiazda", Rebelijantka, to zwykła kłamczucha, na dodatek cierpi wyraźnie z tego powodu, że mimo 70-ki na karku ciągle jest dziewicą. I wabi potencjalnego ruchacza zaniżając swój wiek o 20 lat. ;)

Jesteście śmieszni w swoim zaślepieniu. I żałośni, bo ty i twoi przepierdolili szansę na zbudowanie czegoś fajnego.  Powiem krótko - dobrze wam tak. A z drugiej strony - kogo obchodzą bazgroły na ścianie ubikacji dworcowej w Pludrach? Mniej więcej tyle ma czytelników portal Opary. Jesteście zerem, towarzyszu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1598290

@interesariusz z PL 20:53:45

Witryna funkcjonuje i będzie funkcjonować, zaś pytanie postawiono panu Oparze i nie witryna ma prawo się ustosunkować a ten kogo blotem obrzucono. Proponuję szklaneczkę zimnej wody i poczekajmy, każdy ma prawo z domu wyjechać a pan Opara nie jest niewolnikiem witryny.

nadużycie link skomentuj

Zawisza Niebieski 29.07.2019 21:27:59

@Husky 21:10:06

Spokojnie Husky, szklaneczkę gazowanej czy niegazowanej, ew. lekko gazowanej?

nadużycie link skomentuj

Zawisza Niebieski 29.07.2019 21:30:39

@Hades 21:25:34

No fakt, fetor roznosi się niezły :))

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 21:31:48

@Wican 21:02:29

"Jeżeli oni tego nie odszczekają, a On ich nie pozwie, to już nic nie będzie musiał robić"
Pozwać? Kogo?
To jak skopać 3-cio klasistę z 30 kilogramowym plecakiem na plecach
Nawet nie będzie mu się chciało rąk w goowno wsadzać
Wykopie na zbity pysk, przyzna rację Jarkowi że ich stąd wykopał i co najważniejsze w końcu będzie wiedział kto przyjaciel, a kto wróg
A w ramach solidarności można co jakiś czas o "dokonaniach" tych odważnych (za plecami) "wojów" wspominać na wszelakich portalach

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:32:23

@Zawisza Niebieski 21:27:59

Nie widzę związku pouczenia z treścią mojej uwagi.

nadużycie link skomentuj

interesariusz z PL 29.07.2019 21:36:56

@Zawisza Niebieski 21:27:59

Przecież Ty też tu jesteś adminem. Jakim cudem nim zostałeś, skoro pozwalasz na taki rynsztokowy poziom? Też nie jesteś zdolny by dostrzec, że witryna nie funkcjonuje? Portal to nie słup ogłoszeniowy i nie miejsce do robienia goownoburzy, ale jak widać i Tobie taki poziom odpowiada.

nadużycie link skomentuj

Mind Service 29.07.2019 21:37:13

@Mind Service 21:15:55

Zaraz zaraz bo czegoś nie rozumiem...
To że latami na różnych portalach z Kamińskim z Gdyni opisywaliście Oparę jako tajnego agenta WSI oraz jego kontakty z różnej maści szumowinami UB'eckimi, to było działanie na wzrost wiarygodności jego samego, oraz portalu i sposób na przyciągnięcie tutaj PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW oraz PIENIĘDZY ???
Chyba muszę iść na spacer - bo jakoś tego nie ogarniam

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:37:21

@Hades 21:32:23

Nie trzeba, wszędzie są już znani i skompromitowani. Mi to ich nawet trochę żal a nie lubię kopać leżących. W tym przypadku mógłbym sobie buty pobrudzić.

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 21:37:49

@Zawisza Niebieski 21:27:59

Wycie trolli to rozkoszna muzyka :)

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 21:41:28

@lipao45 20:26:52

Wiesz co Adminie Lipao45:
Właśnie sprawdziłem że w sobotę na portalu będzie grasowała "małpa z brzytwą" więc zrób sobie lepiej nawet po kilka kopii tych notek bo mogą jakoś takoś niechcący w sobotę się tak zbanować, że cały swój niedzielny dyżur ich nie odnajdziesz :))

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:43:32

@Janusz Kamiński 21:14:32

"Niech wszyscy czytelnicy, włączając nowych, których tu ściągamy"

Tzn ci których reklamujesz na FB Neonu: ci od Sakyewycza czy twojej gazety bełtowej? :)) 
Ależ tu ich pisze - no przebić się nie da...
Cztery godziny jestem dziś na Neonie a dopiero w 3/4 strony głównej jestem - a czytam tylko same tytuły :)) :))

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:47:57

@Mind Service 21:37:13

Popatrz na dyżury, 
Ale wiesz, jest tak scena w filmie Parszywa Dwunastka, gdzie jeden z południa podniósł problem wspólnej konsumpcji posiłków z amerykaninem rasy czarnej. I tam pozostawiono panów w sali, by sobie wyjaśnili sprawę Czasami tak trzeba, gdy ktoś do poziomu kompaniji dociągnąć nie potrafi, albo gdy pośród zdrowych owoców spleśniały znajdziesz. Mam jednak pełne zaufanie do tu piszących, że do poziomu waszej twórczości wykazanej przez SpirytoLibero,i waszego bagienka tam na innym portalu nie zniżą się, więc z pewnością oczu Szanownego Pana nie skalają. One do znacznie gorszych rzeczy przyzwyczajone.

nadużycie link skomentuj

Zawisza Niebieski 29.07.2019 21:51:40

@Hades 21:37:21

"latami na różnych portalach z Kamińskim z Gdyni opisywaliście Oparę jako tajnego agenta WSI oraz jego kontakty z różnej maści szumowinami UB'eckimi"
- Raz ci tylko odpowiem, bo pytanie jest zasadne. Utraciłeś zdolność dyskutowania, gdy poszedłeś w ślady Ruszkiewicza i zacząłeś cenzurować i usuwać komentarze, które ci się nie spodobały, a nie były ani obraźliwe, ani nie były trollowaniem. Takie działania budzą we mnie odrazę.

Dlatego tak Oparę opisywałem, bo Ruszkiewicz go takim przedstawiał. Jeżeli Opara nic nie miał wspólnego ani z WSI, UB, GRU, Olgino, to dlaczego tolerował antypolską działalność Ruszkiewicza? Ruszkiewicza, który za zdradę Narodu i agenturalną działalność powinien ponieść surowe konsekwencje. Nie widział jak Ruszkiewicz robi z Neonu24 ruskie ścierwomedium? Był na rybach, polował na kangury? A zgraja Ruszkiewicza robiła co chciała? Ruszkiewicz skrzywdził wiele osób, usuwał, banował, cenzurował wszystko i wszystkich normalnych i narzucał bolszewicki styl działania i myślenia. Uprawiał ruską prymitywną propagandę dla przygłupów w kółku wzajemnej adoracji ruskich trolli. 

Ale tak jak pisałem - co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Jeżeli teraz R. Opara zmądrzał, zobaczył, że był oszukiwany, okłamywany, wyzyskiwany, jeśli wtedy nie widział, że robi źle, a teraz się zreflektował i chce to naprawić, z tego miejsca uczynić Forum Wszystkich Polaków, to - uważam - trzeba mu w tym pomóc. Tylko należy pogonić klikę Ruszkiewicza robiącą z tego miejsca ściek. Bo liczyć na to że zmądrzeją i sporządnieją, chyba nie ma szans?

nadużycie link skomentuj

Mind Service 29.07.2019 21:53:08

@Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:28

Właśnie jeden z bohaterów ten "z dyni" usunął mój komentarz w swojej notce o ZOMBIEE - zabolała doopa
Poza tym usuwając ten jeden usunął aż: ĆWIERĆ WSZYSTKICH :)) :))

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:53:09

@Hades 21:53:09

Wiesz co to jest fumigacja synu?

Tępię robactwo.

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 29.07.2019 21:58:13

@Mind Service 21:53:08

A tak krótko i na poważnie:
Ty wierzysz w to co piszesz? 
Czy na bieżąco to wymyślasz?
Kiedy robiłeś jakiekolwiek badania?
Poruszasz się między ludźmi? Jeździsz samochodem?

Bo jakby co, to trzeba to gdzieś zgłosić - nie dość że zrobisz krzywdę sobie to jeszcze komuś innemu

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 21:58:38

@Janusz Kamiński 21:58:13

"Wiesz co to jest fumigacja synu?

Tępię robactwo"

Więc jeśli mówisz do syna to w tym samym czasie nie pisz do mnie gno...ku

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 22:02:30

@Hades 21:53:09

nie przeczytałem, a cóż go tak ubodło?

nadużycie link skomentuj

interesariusz z PL 29.07.2019 22:03:15

@Janusz Kamiński 21:58:13

"Wiesz co to jest fumigacja synu?
Tępię robactwo"

Pozatym nie pisz już o tym tępieniu robactwa bo wystarczająco twoich opinii o tutejszym naczelnym już Jarek przytoczył - nie pogrążaj się jeszcze bardziej fałszywa dwulicowa ............

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 22:04:06

@interesariusz z PL 22:03:15

PRAWDA Ineresariuszu - prawda :))
Zresztą jego wszystko czego sam nie napisze to: bodzie :))

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 22:05:42

@Zawisza Niebieski 21:51:40

"gdy ktoś do poziomu kompaniji dociągnąć nie potrafi, albo gdy pośród zdrowych owoców spleśniały znajdziesz..."
- Co to za bełkot?

Widzę, że nawet nie potrafisz się odnieść do pytań i problemu, tylko uskuteczniasz bełkot nie na temat. Po Twoich wpisach, które czytam od dawna z niejakim zażenowaniem widzę, że Ty nawet nie rozumiesz jak powinien wyglądać portal informacyjny i jak należy moderować dyskusję. O politykę redakcyjną już nawet nie pytam, bo widzę, że to dla Ciebie abstrakcja. Boszzzz, i ktoś taki jest tu adminem?
Czy za czasów Ruszkiewicza, aby zostać adminem, to trzeba było być debilem?

nadużycie link skomentuj

Mind Service 29.07.2019 22:05:56

@Mind Service 21:53:08

"Ruszkiewicz go takim przedstawiał" - tak? To daj jakiś cytacik. Jesteś zwykłą kłamliwą mendą. Myślisz, że tym kłamstwem się wykpisz?

Nie dość że podlec to jeszcze idiota.

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 22:06:05

@Mind Service

A ja uważam, że jesteś zwykłym gównem, zadaniowcem od brudnej roboty
mającej za zadanie rozwalanie niezależnych portali. Po prostu brzydzę się Twoją talmudyczną mentalnością. I jestem pewien, że jeśli RO nie wywali cię z tego portalu, to za kilka miesięcy będzie to mainstreamowy ściek o wartości poznawczej równej GP i GW. Jesteś tylko gównianą mendą.

nadużycie link skomentuj

zadziwiony 29.07.2019 22:08:20

@Hades 21:53:09

Dziwisz się? Oni mają poblokowanych połowę komentatorów. To tchórze :)

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 22:08:46

@Mind Service 22:05:56

"Czy za czasów Ruszkiewicza, aby zostać adminem, to trzeba było być debilem?"

Z tego co ja czytałem to tacy DEBILE byli stąd autowani ... za płot

nadużycie link skomentuj

Hades 29.07.2019 22:09:10

i jeszcze jedna uwaga

To co się tutaj dzieje, jest dowodem na to , że wystarczy dwóch dupków, by rozwalić portal jednak mimo wszystko niezależnej myśli.

nadużycie link skomentuj

zadziwiony 29.07.2019 22:10:32

@Mind Service 22:05:56

Za czasów Ruszkiewicza to tacy jak ty i Kamiński dostawali kopa w ...

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 29.07.2019 22:13:02

@Mind Service 21:53:08

No popatrz, popatrz "Dlatego tak Oparę opisywałem, bo Ruszkiewicz go takim przedstawiał. " To ty tylko spisywałeś wspomnienia Ruszkiewicza, no piękne, tylko czemu jego jako współautora nie umieściłeś? Czlowieku idę spać a ty mnie tak rozbawiłeś, że długo nie zasnę :)

Mężczyzna jak nabroi to się przyznaje i przeprasza. Ale czy tu można o mężczyznach mówić? Nie, to tylko taki sort.

nadużycie link skomentuj

Zawisza Niebieski 29.07.2019 22:15:24

@Janusz Kamiński 21:18:43

I co jeszcze, kłamczuchu?

nadużycie link skomentuj

Wican 29.07.2019 22:17:03

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598291