dr Jerzy JAŚKOWSKI, 2018

Obrazek użytkownika wilre
Kultura

dr n. med. Jerzy Jaśkowski - Jak nas oszukują.
Choroby jatrogenne na przestrzeni wieków

( Skaryszew koło Radomia, 17 marca 2018 )

 

(Czeremcha Zjadliwa)

Kropla drąży skałę- miejmy nadzieję, że słowo prawdy już od lat tak odważnie głoszone przez p.dr Jaśkowskiego dotrze wreszcie do szerokich warstw społeczeństwa i spowoduje dobre zmiany.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (9 głosów)

Komentarze

trafnie ujęte- jakieś słowo prawdy może i w tym jest. jakby trochę szkoda życia, by je wyszukiwać.

podobno też są tacy, co w to wierzą. jeśli ktoś ma takie hobby a nie krzywdzi innych...

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562789

ostrzyżony, z przyciętą brodą, w garniturze - od razu zyskuje "na prestiżu".

A potem - jak zwykle - miesza prawdę i fałsz - mylą mu się fakty... Nawet nie mam ochoty wyszukiwać tych półprawd i całych kłamstw - pomieszanych z prawdą.

Jest, w taki sposób, wciąż niewiarygodny. Choćby jego przykład z papierosami i nikotyną, bo przecież "kwas nikotynowy to lekarstwo"... No i "zdrowe papierosy" - jeśli bez filtra (zresztą rzeczywiście - niebezpiecznego), zrobione samodzielnie, i - z długą lufką... Ale o produktach spalania, o smole pogazowej - ani mru, mru...

Sklerotyczny demagog... Rzeczywiście - szkoda czasu na te "mądrości".

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1562790

"Wrodzona próżność więcej czyni szkody na zdrowiu kobiety niż wszystkie ,inne czynniki zewnętrzne."

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1562804

Oto kilka pierwszych minut...warto się wsłuchać i unikać tej nieetycznej,naukawej medycyny.
Chirurgia to klęska medycyny..To prawda !
Nerki i skóra – narządy wydalnicze - to prawda.
Testy – są po to aby zarabiać na „uczuleniach.” To prawda !
Oglądanie TV – wtórny analfabetyzm. To prawda !
Bypasy,stenty – to fikcja literacka i biznes !

System procedur i testów w nauce służy tresurze młodych ludzi. To prawda !
Przemysł wymyślił „procedury”. To prawda ! (np.aspiryna)

Ogłupianie społeczeństwa trwa już wieki poprzez zły system kształcenia.
O obozach koncentracyjnych w Anglii dla Polaków – cisza.
Mycie zębów wodą daje taki sam efekt jak pastą.
Medycyna posługuje się strachem aby wymusić podatek. Itd...itd....

Jeżeli jedna komórka w organizmie ludzkim nie jest do końca zbadana...to każdy myślący człowiek wie, że jeżeli pomnoży się ilość komórek przez ilość funkcji,tkanek, zależności hormonalnych i wzajemnego odziaływania organów oraz przez ilość osobników (w naturze nie ma dwóch jednakowych ) ....to cóż taki lekarzyna może wiedzieć co pacjentowi dolega, nie mówiąc już o jakiejś próbie leczenia. Sam pacjent najwięcej wie o jego dolegliwościach....i sam się najlepiej wyleczy...poprzez zapobieganie. A o tym znowu cisza na wykładach.

Niepoprawna „chrabina” duńska, jest wprawdzie innego zdania, trudno. Powoli zaczynam czuć awersję do tej nacji. Pewnie tak rodził się antysemityzm.

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/znany-wynalazca-zamordowal-dziennikarke-i-pocwiartowal-jej-cialo-dostal-dozywocie,23082496907

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1562791

możesz miec własny pogląd na leczenie ale nie mieszaj tego z medycyną. miej też świadomość, czym to grozi i dlaczego jest szkodliwe dla innych. nie wierzę też, że wszystko jest tam wiarygodne. z niechęci i ograniczeń czasu nie oglądałem, ale kliknąłem w przypadkowe miejsce- i usłyszałem, że smugi kondensacyjne są zabronione jakąs ustawą międzynarodową, takim samolotom nie pozwoliłoby sie wylądowac na lotniskach a w ogóle to jest po to, by rakieta nie mogła namierzyć samolotu po smudze. noż Verita, weź czasem pomyśl sama. to już lepiej znaleźć jakiegoś zakonnika od ziółek (katolom nie uchodzi kłamać i znają odpowiedzialność moralną za szerzenie nieprawd) ale nie zastępowac tym własnej dbałości i lekarza. I spójrz na siebie, reagujesz jak w sekcie, od razu się się "hrabiny' czepiłaś. poczytaj trochę. pewnie masz innych za zamkniete umysły i nieprzebudzonych jakichś, że wierzą autorytetom, no to może zacznij od siebie i sprawdź własne, zanim ktoś wyśmieje. wierzysz w każde słowo guru? czasem szkoda życia a i zdrowia na bzdury.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562792

Wiedziałeś ,że każdy Sanepid jest zarejstrowany w Izbie handlowej we Frankfurcie /M i jest kontrolowany pod względem zysków ?

Ten człowiek poprostu myśli, podobnie zresztą jak p.Zięba ...i co powinien robić każdy z nas . Kto krytykuje wykłady myślącego człowieka , zalicza się do tzw.eunuchów intelektualnych (cyt.Jaśkowski), do których z powodzeniem można zaliczyć „wykształconych” nowoczesnym systemem jak Posobkiewicz,Kopacz czy Arłukowicz....i nasza „szanowna”, jak ją niektórzy nazywają, bo nie wiedzą co to jest szacunek , komu , za co się należy. Piszesz,że szkoda ci życia...na szukanie prawdy,na myślenie ? Efekty są aż nadto widoczne, lecz nie dla ciebie. Klikając w przypadkowe miejsce...bo szkoda ci czasu , nie powinieneś się wcale wypowiadać na ten temat . Pilnuj swojego guru-Stalina , nie kompromituj bardziej NP, porzuć suplementy. http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,o-czym-milcza-koncerny-farmaceutyczne-,artykul,1705522.html

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1562803

nie szczaj bez sensu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1562806

ale byłabym rada poznać, na przykład, numer rejestracyjny wrocławskiego San-Epidu w Izbie Handlowej we Frankfurcie. Tak samo - numer San-Epidu poznańskiego - tamże.

Co do myślenia - ma ono kolosalną przyszłość, nie mniej - niewprawnych męczy. Dr Jaśkowski jest tego z koronnym przykładem. Mylą mu się rzeczywiste fakty z własnymi wyobrażeniami i poglądami historycznymi (czy "zdrowe" papierosy-samoróbki, to znaczy - dym też jest "zdrowy"?)

Na doktora Jot - "szkoda czasu i atłasu". Na jego admiratorów - również!

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1562826

Dr Jaśkowski bredzi "jak potłuczony". 

Tak między nami - czyżby go sponsorowali plantatorzy tytoniu?

Chirurgia to klęska medycyny - prawda (?!) Do dziś pamiętam byłego partyzanta, żyjącego pod koniec lat 70-tych na Podkarpaciu. Z zagojoną, opracowaną chirurgicznie raną głowy - od odłamka granatu. NB - ranę "opracował" chirurg w Nowym Sączu, mój ś.p. Stryj. Człowiek, który dzięki temu przeżył - wspominał Stryja z wielką wdzięcznością - po przeszło 30-tu latach od Jego śmierci.

Zapewne dr Jaśkowski nie operowałby ran, zakażeń, perforowanych wrzodów żołądka, otwartych złamań, zapaleń wyrostka robaczkowego czy woreczka żółciowego... "Kto przeżyje - wolny będzie, a kto zginął..."

Spotkałam, po latach, innego chirurga, co wyznawał "zasadę" dr Jaśkowskiego - będąc w ordynatorem oddziału chirurgicznego. Toteż nie zgodził się na otwarcie jamy brzusznej u nastolatki, która doznała urazu okolicy wątroby! Dziewczyna zmarła - z powodu pęknięcia wątroby i krwotoku. Zabieg mógł uratować jej życie. Zresztą ten ordynator był w stanie "szczycić się" kilkoma podobnymi "przypadkami", gdzie najpierw zwlekał z zabiegiem, a potem - zabieg nie mógł już pomóc. Zazwyczaj u chorych w starszym wieku, którzy w ten sposób "stanowili dowód" że "chirurgia to klęska". A doktora nikt nie powinien się "czepiać" - bo "stary był (pacjent), i miał prawo umrzeć".

By-pasy, stenty - fikcja literacka i biznes - prawda (?!) Niechby pan doktor powiedział to mojej przyjaciółce, której mąż zmarł przy drugim zawale serca, bez stentów i by-pasów. Ona natomiast żyje - już 12 lat ze stentami, podobnie - jej syn (po zawale, w tym samym wieku, co jego ojciec).

Najmądrzejszą rzeczą, jaką mógłby uczynić dr Jaśkowski - byłoby definitywnie zamilknąć.

A "procedury" i "algorytmy" co to je ten "system wymyśla" - jeśli ktoś (lekarz z "awansu społecznego") nie jest artystą - to lepiej, żeby "znał procedury", niż gdyby miał "działać" bezmyślnie (widziałam taką młodszą "koleżankę" co myliła Atropinę z Adrenaliną - lecząc własnego męża; dr Jaśkowski sprawia wrażenie jakby jemu też się myliły różne medykamenty i algorytmy).

"Milcz waść, wstydu oszczędź".

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1562814

"I KONFERENCJA MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ" odbyła się w marcu br. Do udziału w Konferencji zaproszono grono wybitnych lekarzy praktyków i wyjątkowych ekspertów.

Oto kilka przykładów: Dr n.med. Jerzy Jaśkowski Temat: Choroby jatrogenne na przestrzeni wieków

Prof .nadzw. dr hab. med Dariusz Kwolek Temat: Skojarzenie metod medycyny fizykalnej i suplementacji żywieniowej w terapii wybranych chorób cywilizacyjnych.

Dr Krzysztof Mikuliszyn Temat: Czy autyzm i cukrzyca muszą być nieuleczalne? Nowe metody leczenia i diagnostyki w nowych wyzwaniach czasów współczesnych.

Jerzy Zięba Temat: Dokąd zmierzasz współczesna medycyno??

Dr n. farm.Ewa Danuta Białek Temat: ZACZNIJMY OD KORZENI – poprzez medycynę uniwersalistyczną do medycyny zintegrowanej

Dr n. med. Marek Krochmalski Temat: Leczenie komórkami macierzystymi

Dr n. wet.Bogumił Wojnowski Temat: Profilaktyka chorób chronicznych u ludzi poprzez profilaktykę = biologizację w rolnictwie, hodowli i ochronie środowiska

Dariusz Zaręba Temat:Autyzm – prawdziwe przyczyny, właściwa diagnostyka, skuteczne metody leczenia.

Dr Hubert Czerniak Temat: Zagrożenie szczepieniami i chorobami czasów współczesnych.

https://vimeo.com/263034083

http://skaryszew.pl/wydarzenia/5004/i--konferencja-medycyny-zintegrowanej

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1562829

Choćby tych dwóch Jerzych -  dr Jaśkowskiego i hipnotyzera - Ziębę.

Przy okazji - a co to jest biologizacja? Bo nie wiem!

A jakoś tak się głupio kojarzy z industrializacją! Czy może, po konsultacjach z profesorem Miodkiem (też dobry agent), nowe słowo biologizacja właśnie "weszło do kanonu" czy do "konsensusu medycznego". 
Nie dajmy się zwariować przez oszołomów!

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1562890

I cóż ten PRL uczynił z ludzi ?

również z tych wykształconych?...

masakra... , coś niesłychane...

beton, a nawet żelbetowe umysłowe gorsety...

coś niesłychane...

Pani Tarnawska & Co. przesyłam wyrazy politowania i jednocześnie proszę obecnych o modlitwę w Pani intencji, może to w końcu Pani pomoże...

Że dopytam,  Pani Tarnawska czy Pani żyje z tego medycznego kartelu ? 

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1563196

…jest podobna do moralności żydowskiej. Inne kryteria dla swoich ...inne dla obcych.

https://www.youtube.com/watch?v=DCa3uXEOuPw

Morawiecki powiedział,że nie tylko medycyna ale cała Polska jest w szponach przemysłu farmaceutycznego.
Sami lekarze i wykładowcy nie mają pojęcia co to jest szczepionka.

https://www.youtube.com/watch?v=WeFF7HtV1zQ

Vote up!
1
Vote down!
-1

Verita

#1563217

Szanowny "gawrion", czy ten popapraniec "równa babka", to twoja rodzina, że tak usilnie utrzymujesz to coś na portalu ?.
"wieszają" tu ludzi za o wiele drobniejsze przewinienia, a to bydle, występujące pod kilkoma innymi, równie idiotycznymi nickami ma tu jakieś dziwne fory...

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1562808

Ten szanowny inaczej gawrion traktuje portal jak każdy, bez wyjątku, prezydent z prezesem , bez wyjątku, Polskę, tzn.swój własny folwark, na którym wszystkie świnie są równe...ale niektóre równiejsze. Wszyscy oni mają nas w doooooopie. Każdy kręci jakieś swoje szemrane interesy. Ta równa-ety-kupi-dudek robi z nim co chce. Szcza w imię wolności i honoru pod każdym komentarzem, którego,biedna, nie rozumie. Róbmy swoje i niech nas wszyscy całują..... https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1562810

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

żebym ja nie podliczyła twoich nicków na portalu, wszyscy dokładnie wiedzą co tutaj wyprawiasz manipulatorko, zamieniłaś porządny portal w chlew, w którym jak suka w rui panoszysz się ze swoimi "szczycielami", żeby cie tylko orgazm nie zabił:)))))))))

Ja ci przeszkadzam?, to po gówno się mnie czepiasz od lat, zaświniłas prymitywnymi bzdurami cała blogosferę.
Pośmiewisko blogosfery, zapyziała dziura:)))))

Vote up!
2
Vote down!
-5

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1562831

Dzień, dwa i znów wakacje ?

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562834