gdyby wszystkie istniejące w Polsce stowarzyszenia ofiar, poszkodowanych przez władzę sądowniczą zalały petycjami KE, TSUE

Obrazek użytkownika wilre
Notka

(  )

sylwan30 stycznia 2020, 19:04

/ do  ARTYKUŁU,  LINK

Wielu jest za rozpędzeniem kasty, Pan wie jak to zrobić skutecznie? Jak powstrzymać anarchię sędziów, którzy po prostu żadnych ustaw , konstytucji nie przestrzegają? Jak to zrobić?
Czy chociaż raz przez te 4 lata były jakieś manifestacje obywateli wspierające rząd w tej sprawie, widział Pan tych kilkadziesiąt tysięcy ludzi  pokrzywdzonych przez sądy na jakiejś manifestacji gdy tu przyjeżdżał Timmemars , czy teraz Yurowa obecnie? A sędziowie protestują, parę tysięcy tóg się zebrało, pokazały to wszystkie telewizje w Europie, wiele zdjęć z tych manifestacji  w najbardziej poczytnych gazetach, parę zakupiłem na pamiątkę aby pokazać w Polsce.
Mamy z jednej strony polityków opozycji i sędziów i manifestacje ich wspierające, życzliwą im Brukselę i światowe media ,a po drugiej tylko rząd.
Nie ma poza wyborami żadnej aktywności. W dzisiejszym świecie obrazków bez widocznego w manifestacjach , demonstracjach , petycjach  wsparcia obywateli, na które rząd się stale powołuje niewiele się zdziała.
Co by szkodziło gdyby wszystkie istniejące w Polsce stowarzyszenia ofiar, poszkodowanych przez władzę sądowniczą zalały petycjami KE, TSUE pokazując swoje przypadki ewidentnego naruszenia zasad bezstronności, złej woli, przekroczeń prawa zaniedbań kasty sądowniczej z żądaniem zapewnienia im podstawowego prawa , prawa do sądu sprawiedliwego i bezstronnego ( art 45 Konstytucji). 
Kompletny marazm.
Orbana Węgrzy wspierali nawet milionową manifestacją i to kilka razy. Polacy poza wyborami - N I C

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


Największą klęską dla świata - jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1616928

Widocznie polski rzad nie posiada wystarczajacej wiarygodnosci, by uzyskac poparcie chociazby miliona osob. Nakladaja sie na taki stan rzeczy, niespelnione obietnice, puste klamliwe slowa i brak reakcji na bezkarnosc aferzystow. O przeprowadzeniu prawdziwej lustracji nie wspomne. Tym niemniej, jest to jedyny rzad, ktory rzucil wyglodnialemu narodowi troche okruchow z panskiego stolu. Chyba wlasnie dlatego, premier Szydlo tak krotko nam panowala. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1616932

Też już zgłaszałam taki postulat, ale Polacy czekają aż władza sama problemy załatwi. A nie załatwi z trzech powodów: 1/ napotyka potężny opór trzeciej władzy, 2/ nie jest szczera wobec pokrzywdzonych, 3/ nie czuje presji ze strony pokrzywdzonych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1616933

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


Największą klęską dla świata - jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1616940

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


Największą klęską dla świata - jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1616953