Sfałszowane wybory: co robić?

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

Wybory były fałszowane na wszystkich szczeblach, najbardziej na szczeblu wojewódzkim. Na Śląsku wałek główny był bardzo prosty: podmiana protokołu komisji wojewódzkiej, „analogowego” (pisemnego), więc zmiany systemu informatycznego raczej nic tu nie pomogą. Myślę że w całej Polsce mogło być podobnie. Podmiana protokołów nadaje się do prokuratora. I tu, koteczki wy moje, dostrzegam wielkie perspektywy dla Trzeciej Rzeszy Pospolitej. Prokurator śledztwo owszem, „wszcznie”, ale prowadzić będzie tak z dwa lata, a przynajmniej do jesieni (do po wyborach do „sejmu”) - a co ważniejsze, dowody fałszerstwa zostaną objęte tajemnicą śledztwa; oporni będą szykanowani, represjonowani, pewnie też więzieni i w ostateczności uruchomi się seryjnego samobójcę. Jedźmy dalej. Protesty wyborcze. Sądy krzywoprzysiężne oczywiście uwalą wszystkie protesty wyborcze, bo to sądy proszę państwa są ważne, ważniejsze od samych wyborów - o czym piszę od zawsze. Nieważne kto jak głosuje, ani jak i kto liczy głosy, tylko kto zatwierdza wyniki ;)  i oddala protesty... Rosjanie owszem wprowadzą nowy system informatyczny, co nie jest trudne, i może jeszcze parę zmian w stronę transparentności. Mogą to zrobić spokojnie, bo - powiedzmy sobie szczerze - nasz kandydat przekonujący nie jest, wystawiany jest do picu a kandydat ich, po miesiącach nadymania, i tak wygrywa, nawet uczciwie, wybory majowe (prezydenckie). Dlatego Sowieci może nawet wydadzą swym funkcjonariuszom w komisjach w całej Polsce zakaz fałszowania wyborów majowych. Następne Wielkie Fałszerstwo nastąpi bowiem dopiero w wyborach do tzw. „sejmu”. W wyborach do Sejmu Niemego. Zostało do nich całkiem sporo czasu. Dość czasu na szykany, represje, więzienia, seryjnego samobójcę. Dość czasu przede wszystkim na skruszenie lub rozmontowanie elektoratu polskiego, zniechęconego brakiem wizji, kunktatorstwem i zdradą w własnych szeregach.

Proceder fałszowania wyników wyborów trwa nie tylko od sfałszowanego referendum akcesyjnego, a od dziesięcioleci. Proceder ten nie zniknie sam z siebie. I dlatego nie wolno liczyć na to, że uczciwe będą wybory następne. To tych, listopadowych sfałszowanych wyborów nie wolno dać im przeżyć. To teraz trzeba wystąpić.

Ale nie na niby.

Polska nie odzyska wolności bez użycia siły i bez wymierzenia sprawiedliwości przestępcom i zdrajcom.

 

Mariusz Cysewski

 

Zob też dlaczego sfałszowane wybory muszą być zatwierdzone: http://naszeblogi.pl/51079-czemu-sfalszowane-wybory-beda-zatwierdzone-polemika-z-spb

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

http://www.facebook.com/cysewski1

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

Trzeba obsadzić swoimi ludźmi wszystkie komisje wojewódzkie na stanowiskach przewodniczących , to tylko 16 ludzi - nawet siłą.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1455456

Nic na niby.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1455460

Dziękuję za ten ważny wpis

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Aleksander Szumanski

#1455464

Ale z tym użyciem siły i "występowaniem" to zalecałbym dalekoidącą ostrożność, prosze zgadnąć skąd ten cytat:

(...) Czy logika i rozum pozwalają mieć nadzieję pomyślnego rządzenia tłumami przy pomocy perswazji rozsądnych i porozumienia, jeżeli istnieje możność opozycji nawet bezmyślnej, lecz dogadzającej narodowi, rozumującemu powierzchownie? Rządząc się wyłącznie poziomymi namiętnościami, zwyczajami, tradycjami oraz teoriami sentymentalnymi, ludzie z tłumu i tłum ludzki ulegają herezji partyjnej, stojącej na przeszkodzie wszelkiemu porozumieniu, nawet opartemu na gruncie perswazji najrozsądniejszych. Wszelka decyzja tłumu zależna jest od przypadkowej lub sztucznie stworzonej większości, nieświadomej tajników polityki i zdolnej powziąć decyzję, będącą zarodkiem anarchii w rządzeniu. (...)."

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1455466

z "protokołów" wiadomych mędrców ;)

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1455468

Decyduja o tym co jest wlasciwe! Kiedy wreszcie przestaniemy maszerowac ze sztandarami pokoju?a wezniemy kije na zlodziei i oszustow?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1455495

Rację ma Autor, żę PO-szuści sfałszują wszystko tak jak ostatnie wybory. Oni po prostu wiedzą co ich czeka po przegranej. Nie będą opozycją ale pensjonariuszami Sztumu, Wonek czy Rawicza. I to wielu z nich od razu. Dlatego użyją każdego szwindla. Teraz jest już czas ulic, masowego protestu - obywatelskiego nieposłuszeństwa. Nie można liczyć na uczciwośc notorycznych oszustów i kłamców - do pracy...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1455726