WIEC MODLITEWNY W POZNANIU.

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Kraj
W sobotę 10 sierpnia o godzinie 15 00 przed Katedrą poznańską u stóp pomnika wielkiego papieża Polaka - św. Jana Pawła II, odbył się wiec modlitewny w intencji czcigodnego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Wiec zorganizowały środowiska „Gazety polskiej” i Koła Krucjaty Różańcowej. Modlitwę prowadził seminaryjny kolega Arcybiskupa krakowskiego ks. kan. Tadeusz Magas. Wspominając osobę hierarchy Wielkopolanina który cieszył się szczególnymi względami Papieża Polaka - prosił zebranych aby otoczyli modlitwą nie tylko odważnego kapłana, ale również jego przeciwników. Dostrzegających w rysach tego szlachetnych człowieka i szczerego patrioty - diabła wcielonego. Trwajmy przy wierze przodków i chrześcijańskich wartościach, rzekł na zakończenie spotkania modlitewnego ksiądz kan. Tadeusz. Brońmy prawdy, choćby nasza postawa niosła przykre konsekwencje. Brońmy Przyszłości naszych dzieci!. Niech nasza mowa będzie tak-tak, nie-nie. Trwaj przy prawdzie nasz zacny pasterzu! Strzeż swojej owczarni! Wielkopolska jest z Tobą duchem i wspiera Cię żarliwą modlitwą!. *
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Nie tylko Wielkopolska popiera arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, popiera go cała Polska, a także Polacy żyjący na emigracji. Popiera go zapewne i część niewierzących, którzy zdają sobie sprawę z tego, że bez Kościoła Polska zginie. Pamiętam śp. profesora Wolniewicza, który był agnostykiem i był jednocześnie bardzo zaangażowany w obronę Radia Maryja.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599584

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ponieważ istnieje tutaj konserwatywna CENZURA,
załączam raz jeszcze tekst nawołujący do rozsądku :

- Niech klechy zaczna stawiac MUR przeciw KLECHOM-PEDOFILOM !

- Niech zaczna odgnajac wlasne podworko,
po ktorym biegaja male dzieci !

Niepoprawna H-44, matka dwojga dzieci

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Vote up!
0
Vote down!
-2

H44

#1599707