KLEPUŚ BAJDUŚ.

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Kraj
Wyjechali, zamiast zgnić w polskich więzieniach!. Jak ma odwagę za bestialstwa żydowsko ubeckich oprawców przepraszać - gdzie zatracił nasz Duduś sumienie? Jak może rodakom w twarze popatrzeć? Wielu wyjechało - z zagrabionym polskim ofiarom majątkiem. Czy mówiąc co tylko ślina mu na język przyniesie, rozumie wagę słów podąża za własnych myśli wątkiem. Czy bezwstydnie głosi cudze teksty. Dosyć tego podlizywania się żydom - wystarczy już tego pośmiewiska. Nie ma prawa wypowiadać się Duduś w imieniu rodaków wszystkich!. Naród z głębokiego snu się przebudził, wstaje z klęczek, bo nowe czasy idą. Gdy przeprasza za żydokomunę, to ma zapewne poważne w edukacji historycznej braki lub kłopot z rozumem. Jak ma czelność walić się w piersi cudze. Publicznie kajać. Stawać w obronie oprawców, którzy uniknęli gniewu udręczonego narodu i słusznej kary. Którzy tyle zła zrobili dla najlepszych synów naszego ludu. Nóż się w kieszeni otwiera, jak czasem ludzie mówią bezradnie rozkładając ręce. Ułaskawił symbolicznie oprawcę obozowego Morela, przeprosił za krzywdę pani Wolińskiej i prokuratora Szechtera. Potrzeba więcej? Trzeba mieć nadzieję, że na skutek tak porywającego przemówienia Morel się złamie, daruje nienawistnym gojom winy. Zaś prokurator wojskowy Szechter również puści łaskawie ciężkie grzechy „żołnierzy wyklętych” w niepamięć. Wybaczy polskim patriotom haniebne czyny.
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (10 głosów)

Komentarze

w Alejach Ujazdowskich ktoś postawił tablice pamiątkową, taką prowizoryczną, z dykty, aby upamiętnić wszystkich tych Polaków torturowanych podczas "przesłuchań" w dawnym UB. Warszawiacy natychmiast zaczęli składać kwiaty i dopisywać nazwiska ofiar i katów. Po kilku dniach tablicę "Timur i jego drużyna" zlikwidowali. I tak zostało. 

Vote up!
2
Vote down!
0

Apoloniusz

#1560021

Kolejna rocznica marcowej rewolty, już trudno
połapać się w tym wszystkim. Czy to był „zryw
wolności” czy zadyma z inspiracji komunistów.

Tak czy inaczej program partii chamów, był jak
drut prosty, wpierw trzeba było wojsko oczyścić
z elementów żydowskich i tych „patriotycznych

akowskich”. Potem za ciosem idąc, pozbyć się z
rządowych stanowisk żydów, których towarzysz
Gomułka świeżo wypuszczony z tiurmy - nazwał
publicznie z sejmowej mównicy „piątą kolumną”

Pozdrawiam Apoloniuszu

Vote up!
2
Vote down!
0
#1560047

A to właśnie
dobra zmiana
przed żydami
znowu pada 
na służalce
swe kolana

Polska płaci
żydom kasę
na muzea i cmentarze
banderowców również
wspiera dając dużą
Polską kasę.

Ten rząd i prezydent tak samo jest uległy i służalczy żydom, tak samo jak rządy komuchów z PRL Sowietom i rządy PO-PSL , żydo-komuchom z euro-sowchozu.

Vote up!
1
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1560052

Dobra zmiana ,to rzeczywiście  dobra zmiana, tyle że nie dla nas...

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1560063

Żydzi ściągają zwłoki do Izraela, by ich pochować u siebie...w marcu 68 postarali się ,by wielu kandydatów na owe zwłoki mogli nadal oddychać w spokoju ... Jako , że Żydzi zawsze dokonywali ofiary, to wielu często porządnych ludzi również musieli wyjechać...Zawsze to lepsze niż jak.np. podczas II w.św,  gdy swoich ziomali po prostu pozostawili na zagazowanie, nie było im szkoda nawet dzieci...taka spaprana genetyka...

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1560065

W warszawce, o mieszkańcu Pałacu- nomen omen- Namiestnikowskiego mowią: Adrianek Juda
I to by było na tyle

Vote up!
2
Vote down!
0

xylen

#1560072

I pomyśleć,  że jeszcze niedawno Policmajster wyganiał ich z Ogrodu Saskiego tłukąc nachajką po plecach... , niedawno, to znaczy za Caratu ;-))) , ale co to jest te kilka lat dla historii...?

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1560077