Prawda wyzwala... na razie obłędną histerię

Obrazek użytkownika x Marek Czech
Idee

      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJ WAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!  - dało się słyszeć straszliwe i boleściwe po kilku raptem słowach polskiego premiera o żydowskim współuczestnictwie w holokauście. Zawyły rządowe i opiniotwórcze kręgi Izraela, pozaizraelskie organizacje żydowskie, jak też  polskojęzyczne elementy medialne i polityczne w Polsce.

   I czego oni tak beczą??? Naprawdę te kilka słów prawdy zadało horrendalnie bolesną ranę - ewokującą wrzaskliwą histerię??? Otóż tak -  od dziesięcioleci bowiem Żydzi karmią się mitem o absolutnej wyjątkowości holokaustu a także o swoim statusie narodu niepokalanego, za to nienawidzonego i mordowanego przez wiele narodów Europy. Tę kłamliwą narrację narzucają nieomal całemu światu.  Za tym idą żądania finansowe - bezwzględnie egzekwowane  (od Niemiec, Szwajcarii). 

   Przeciwko Polsce Żydzi prowadzą akcje zohydzania, oczerniania i przerzucania odpowiedzialności za dokonanie holokaustu od jakichś 40-stu lat. Polskie państwo i opinia publiczna reagują... od.lat kilku. Od skandalicznego wystąpienia izraelskiej ambasadorki polskie władze udowadniają, że "my nie wielbłądy" - czyli dowodzą, że Polacy jako naród podlegali eksterminacji, pomagali Żydom ukrywać się przed Niemcami i tylko nieliczni popełniali zbrodnie. Oficjalne czynniki nie ośmieliły się powiedzieć Żydom czegoś takiego: "przestańcie nas rozliczać, spójrzcie w lustro i rozliczcie się ze swoją przeszłością". Zrobił to dopiero - bardzo delikatnie i zręcznie - premier Morawiecki. Powiedział prawdę o tym, że byli Żydzi współpracujący z Niemcami w ludobójczym dziele holokaustu.

   Jak na razie ta prawda wyzwoliła histerię w Izraelu i wśród Żydów (o polskojęzycznych nadwislańcach nie wspomnę). Jednak pojawiają się w Izraelu glosy, mówiące o tym, że trzeba skonfrontować się z prawdą o własnej historii - również z jej ciemnymi i krwawymi (z powodu zaangażowania Żydów w holokaust, oraz udziału w rewolucji bolszewickiej i zbrodniach stalinowskich) kartami.

   Możemy tylko szczerze tego Żydom życzyć. Prawda wyzwala.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)