RSS

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Drodzy Niepoprawni - wielu z Was jest użytkownikami systemu Android. Posiadacie ten system w Waszych tabletach, telefonach. Od dziś będziecie mogli być na bieżąco z niepoprawnymi blogami, polecankami, grafikami, wideo i wiadomościami dzięki nowej aplikacji Niepoprawni.pl na Androida.

Wystaczy pobrać aplikację stąd:

http://przeklej.org/file/GeAaun/com.niepoprawni.pl.1.41.apk

zainstalować i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

Grzegorz Eberhardt, autor imponującej pracy o Józefie Mackiewiczu "Pisarz dla dorosłych", poproszony o subskrypcję (prenumeratę) mojej strony "Piotr Wójcicki - Długa Rozmowa" w odpowiedzi zawarł krótkie, acz porażające pytanie "Jak to się robi?"

Zresztą w czasie spotkania Niepoprawnych u Ani i Tadeusza Sikorów w Józefowie, MarkD też zwracał mi uwagę na fakt, że moje apele o subskrypcję natrafiają...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

Dziwicie się temu? Przecież to z pozoru nieracjonalne. Codziennie jestem na Niepoprawnych.pl i czytam artykuły agregowane z oryginalnych autorskich blogów.
A jednak często klikam na linki do blogów oryginalnych i jeszcze do tego wszystkiego - jakbym nie miał nic innego do roboty - naciskam link subskrybcji, aby otrzymywać wiadomości o aktualizacjach owych stron, a przecież to samo mam na głównej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Żołnierze Wyklęci
Blog

↑ Grab this Headline Animator

0
Brak głosów