2 etap integracji Niepoprawnych - Namiętnie linkujemy do siebie

Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

Najpierw linkujemy - jeżeli przypadkowo tego jeszcze nie zrobiliśmy - do witryny Niepoprawni.pl, gdyż jest to słuszne, moralne, sprawiedliwe i nader korzystne dla wszystkich i każdego z osobna.

Tak zwane linki przychodzące czyli linki, które z zewnątrz prowadzą do naszej strony są łapczywie zbierane przez roboty Google i jako informacje przechowywane na użytek wyszukiwarki. Dlatego nie ma chyba nic bardziej rozkosznego jak linkować się wzajemnie.

Każdy z nas pracowicie stworzy na wąskiej kolumnie własnej strony listę linków, prowadzących do stron reszty Koleżanek i Kolegów z Niepoprawnych i na razie może być zadowolony ze swego dzieła, ale nie na długo, gdyż czekają go kolejne etapy integracji, odkrywające coraz subtelniejsze, ale niezwykle proste spsoby pokazywania siebie w bezkresnej sieci.

I nie narzekajmy, że mu mamy jeden skromny blog i nas dodać to jest małe piwko, a taki Gnyszka i Wójcicki mają ich sporo i przysparzają mnóśtwo pracy. Sęk w tym, że owszem będziemy musieli dodać 5-7 linków, prowadzących do stron każdego z nich, ale zważmy, iż ci dwaj przystojni mężczyźni w różnym wieku dodadzą nasze pojedyncze linki do swoich 5-7 stron, a więc w ten prosty sposób każdy otrzyma od tych dwóch typków 10-14 linków zwrotnych. A oto przecież w tym całym przedsięwzięciu chodzi.

W wędrówce do zaprzyjaźnionych stron posłużmy się wykazem linków ze wpisu i komentarzy pod tytułem "

Zaczynamy: Integracja Niepoprawnych - etap 1

 

A jeśli ktoś nie zdążył podać pod tamtych wpisem swoich linków, to ma okazję zrobić to tutaj, a ja i - tak tuszę - inni niepoprawni oprócz linkowania zaprenumerują owe strony. To ważne

Mam bowiem nadzieję, że nie skończyło się na moim dodaniu i subskrypcji, ale każdy z Was zrobił to w stosunku do wszystkich, powtarzam wszystkich Niepoprawnych, którzy zgłosili linki.

Już czuję, że macie mnie dosyć, bowiem aplikuję wszystkim, nawet tym nie mającym swoich prywatnych blogów-stron (mam nadzieję, że właśnie usilnie starają się subskrybować Niepoprawnych i nasze blogi oryginalne) sporo pracy. Nie macie racji bowiem w następnych etapach czeka nas znacznie więcej radosnej pracy. Cóż, trzeba nieco popracować, aby uzyskać pozycję i prestiż.

Wierzcie mi, że to się bardzo opłaci,

Brak głosów

Komentarze

tutaj http://dolnyslask24.info/img/rss.gif

Vote up!
0
Vote down!
0
#25089

Ulżyło mi. Załatwione, zasubskryboowane, Pozdrawiam

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#25091

Może dla wygody zebrać wszystkie linki w jednym miejscu...?

Vote up!
0
Vote down!
0
#25095

Tzn tu na Niepoprawnych.pl? Pewnie, jesli się da - nie znam możliwości, ani wtyczek Joomli(?), jeśli to właśnie ta instalacja. Na Wordpressie jest m.in. wtyczka Link Harvest, która zbiera żniwo linkowe z całej strony i mamy kwestię z głowy.

A jeszcze lepiej - jeśli można - zrobić osobną podstronę na Niepoprawnych pod nazwą "Linki" lub "Odnośniki"?

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#25098

Chodzi mi o to, aby w notce lub komentarzu wrzucić suchą listę wszystkich blogów, potem kady będzie mógł zrobić to, co uważa za stosowne. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#25116

Dobrze, proszę bardzo, to na pewno ułatwi sprawę.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#25121

Na doktorno.boo.pl już zrobiłem bloczek z klinkami. Bezwstydnie zaadaptowałem bloczek z pańskiego bloga, i conieco pododawałem. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#25208

Ha, no i to jest sposób. Zawsze ktoś musi przetrzeć drogę. To szybciutko zróbcie to wszyscy, tylko nie zapomnijcie dodać mnie też, bo przecież na swojej stronie nie ma mnie w tym bloku linków.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#25212

Na Piotr Wójcicki - Długa rozmowa dodałem już znane mi linki w dwóch kategoriach: "Strony niepoprawne" oraz "Strony zaprzyjaźnione". Można sprawdzić.

Mam nadzieję, że zrobicie to samo, abym się nie ostał z kilkudziesięcioma linkami wychodzącymi, a za to bez żadnych przzychodzących.

Teraz idę na inne swoje strony dodawać linki.

 

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#25110

Powtarzam to co napisałem pod Twoją poprzednią integracyjną notką:

JAk wszyscy to wszyscy - Grzyb też...
Zasubskrybowałem i wkleiłem linki.
A oto mój:
http://podgrzybem.blogspot.com/

Właściwie to takie moje internetowe archiwum "na wszelki wypadek", bo "pierwodruki" i tak zamieszczam na Niepoprawnych.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

P.S  Cenna inicjatywa. Ja w tych tematach jestem noga, więc dzięki za wskazówki. Stopniowo będę uzupełniał bloga o kolejne linki/subskrypcje.

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#25152

Pod Grzybem - załatwione. To znaczy zaprenumerowane, a nawet obserwuję bloga, co widać po obecnym na nim moim zdjęciu sprzed jakichś 15-20 lat.
Trochę się pospieszyłem z radosnym komunikatem. Nie mogę wejść teraz do panelu administracyjnego swojej strony, bo ich serwer nie odpowiada. A taka dobra firma (GoDaddy.com). Pewnie niedługo wszystko się wyprostuje, to uzupełnię listę linków.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#25213

Zrobione.

Vote up!
0
Vote down!
0
#25190