Polska więzieniem Europy

Obrazek użytkownika triarius
Kraj

Zachodnie telewizje na tasiemkach pokazują info, że oto Polska miałaby u siebie więzić tego tam serbskiego generała, którego ten tam międzynarodowy trybunał skazał za rzekome zbrodnie na dożywocie. Sąd Rejonowy w Warszawie miał na razie stwierdzić, że to zgodne z prawem.

Niemal całe powyższe mógłbym oczywiście wziąć w cudzysłów, bo to i szemrany trybunał, który odważa się podskoczyć co najwyżej Serbom i innym podludziom; i "Polska", gdzie Polacy nie mają nic do gadania; i sąd w którym wyroki wydaje ten czy inny sędzia Nakrętka z rodowodem...

Mógłbym też ten temat rozwijać i uczynić z tego przepiękną literaturę, bo to i dobry doktor Mengelman, na którego świat czeka, żeby wreszcie zrobił tu jakiś cywilizowany porządek, przebiera niecierpliwie kopytkami... I masa innych, równie radosnych, rzeczy. Ta akurat sprawa zasługuje jednak, by ją podać bez fioritur (a ja akurat mam coś do roboty).

Trzeba powiedzieć po prostu, że to granda co się robi z nieszczęsną Polską! Że na pochyłe drzewo nawet kozy skaczą, to przecież nasz ludek wiedział od dawna, więc, z drugiej strony, czemu się dziwić? Oczywiście to całą pewnością wcale nie koniec - będzie takich rzeczy więcej i więcej, Aż do KOŃCA.

triarius 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (4 głosy)

Komentarze

Myślisz, że wystawią tablicę czy napis KONIEC albo END jak w kinie?

Zmienią nazwę Rzeczpospolitej? Przecież ta Rzeczpospolita z Rzeczpospolitą nie ma nic wspolnego, ani granic, ani ustroju, ani ludzi.

Ta Rzeczpospolita to mniej niż połowa Polski (większa część zniknęła w Sowietach i postsowietach) z tymczasowo zarządzanymi terytoriami Niemiec.

KONIEC już był, można sie co najwyżej spierać kiedy.

 

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

cui bono

#1449102

Pesymizm można zaliczyć do chorób

Pozdrawiam z +

Vote up!
2
Vote down!
0
#1449103

Ja swoje stanowisko uważam za realizm z domieszka optymizmu. Optymizmu, bo myślę, że już dużo sie nie pogorszy.

Czekanie na koniec to jest pesymizm.

 

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

cui bono

#1449110

Cofam "diagnoze"

Vote up!
2
Vote down!
0
#1449111

... że tablic może jeszcze długo nie być.

Momentem przełomowym będzie zmiana języka urzędowego. Na jeden, dwa albo trzy inne. Nie żartuję, a to są przerażające perspektywy. Aż człowiek się cieszy, że oni będą mieli coraz większe problemy z muślimami, tylko że to akurat też nie ci najbardziej niebezpieczni. Ci raczej właśnie z tego powodu jeszcze szybciej.

Znasz moje opowiadanko o Itzaku i dobrym doktorze Mengelmanie? Jak widzę te zamknięte osiedla koło mnie, zawsze mi się to przypomina, zresztą ten właśnie widok mnie do napisania zapłodnił. Ponure sprawy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#1449342