607 rocznica zwycięstwa Słowian pod Grunwaldem

Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
Historia

 

 

– zwycięstwa Słowian nad judeo-chrześcijańską cywilizacją Zachodu.

 

 

 

W żydowskim rejwachu pisowskich miesięcznic, peowsko-kodowskich kontrmiesięcznic, wizytacji żydo-reżimu przez syjonistycznego hegemona z Waszyngtonu, nie ma i nie może być miejsca na przypomnienie rangi, a co ważniejsze rzeczywistego znaczenia, zwycięstwa spod Grunwaldu.

Od wielu już lat na polach Grunwaldu każdego 15 lipca odbywa się wielka, międzynarodowa inscenizacja największej i najważniejszej bitwy średniowiecznej Europy z 1410r. Jednak poza medialnymi migawkami z tej „imprezy” nie wiele zostaje w naszej pamięci. Nasza pamięć jest maltretowana głównie przegranymi powstaniami, a zwycięstwo spod Grunwaldu, które zasługuje na rangę święta narodowego Polaków, ginie w ich mroku.

 

Minister ON A.Macierewicz uczestniczył w apelu grunwaldzkim w 606. rocznicę bitwy na polach    Grunwaldu

Oczywiści zdarzają się „perełki”, gdy żydowski reżim IIIRP – teraz pod   wodzą PiS – próbuje wykorzystać rocznicę bitwy pod Grunwaldem dla swojej syjonistycznej, antyrosyjskiej polityki, w której Polacy mają być bezmyślnym mięsem armatnim. Tę samą retorykę mogliśmy odnaleźć w apoteozie Powstania Warszawskiego w przemówieniu D.Trumpa w Warszawie, oddzielonego od Polaków pancerną szybą.

 

Naród odcięty od własnych korzeni, wychowujący młode pokolenia bez historycznej świadomości własnej wielkości ma się roztopić się w kosmopolitycznej magmie żydo-chrześcijańskich ludów Zachodu – oto cel współczesnej polityki  żydowskich reżimów Zachodu.

Niewielu Polaków potrafi zadać sobie pytanie, jak to możliwe, że żydo-chrześcijaństwo pojawiło się w Hiszpanii już w I w. n.e., w Irlandii i Francji w V w. n.e., w Szwecji w IX w. n.e., w Polsce – w państwie, które według żydo-chrześcijańskiego Kościoła i żydowskiej oświaty nie istniało organizacyjnie – pojawiło się dopiero w wieku X n.e., a i to na krótko, ponieważ już w XI w. upadło? Całkowity i trwały podbój Polski przez żydo-chrześcijaństwo nastąpił dopiero w wieku XV.

Lechici nigdy nie ulegli Cesarstwu Rzymskiemu, uniemożliwiali także żydo-chrześcijańskiemu Rzymowi – Sacrum Romanum Imperium – podbój środkowej Europy i marsz na Wschód. Słowianie stali na przeszkodzie wprowadzaniu przez żydo-chrześcijański Rzym – przez Kościół – systemu feudalnego, który pomnażał bogactwa i władzę najeźdźców spod znaku krzyża.

Czy trudno dopatrzeć się w postawie Lechitów analogii do roli współczesnej słowiańskiej Rosji, stojącej na drodze podboju żydowskiego imperializmu USA, Wlk.Brytanii, Izraela – czyli żydo-chrześcijańskiego Zachodu? Nieustającym pragnieniem Rzymu – Watykanu jest przecież ewangelizacja Rosji – Rosji chrześcijańskiej (?) -, dzięki czemu stanęłaby otworem dla światowego syjonizmu. Tak kiedyś Polska złamana przecież została przez żydo-chrześcijaństwo, a dzisiaj już kona pod żydowskim imperializmem.

Ostatnia, wspólna, wielka, zwycięska bitwa Słowian nad żydo-chrześcijańskim (żydowskim) imperializmem miała miejsce na polach Grunwaldu w 1410r. Tak o tej bitwie wypowiada się żydo-katolicki kapelan „narodowców” ks. R.Kneblewski:

 

 

Była to jedna z najważniejszych bitew ówczesnej Europy, w której wojska państw słowiańskich powstrzymały pochód na Wschód barbarzyńskiego żydo-chrześciajństwa i rycerstwa zwasalizowanych przez Rzym państw zachodniej Europy.

Po bitwie Rzym zagroził królowi polskiemu zorganizowaniem przeciw Polsce wyprawy krzyżowej, jeśli zakon krzyżacki zostanie zlikwidowany i wypędzony (z żydowskich podręczników historii uczyliśmy się, że Władysław Jagiełło nie potrafił wykorzystać zwycięstwa pod Grunwaldem).
Siedem, czy osiem lat po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA.

Żydo-katolicy pewnie nie wiedzą, że wielkie zaangażowanie w chrystianizację Prus książąt polskich – Konrada Mazowieckiego i Henryka Brodatego -, inspirowane było przez papieża, który chciał założyć w Prusach państwo kościelne. Cel ten chciał osiągnąć z pomocą cystersów i księcia gdańskiego Świętopełka, popierając go w jego dążeniach uniezależnienia się od Polski. Zakon uzyskał także wsparcie papieża dla wypraw przeciw Prusom, a wyprawy zyskały rangę krucjat – Prusów wycięto w pień.

Bitwa pod Grunwaldem została uwieńczona pokojem w Toruniu (1411). Pokój ten, mimo zwycięskiej kampanii wojskowej, wymuszony został na Jagielle ogólną sytuacją polityczną Polski, gdyż w obronie zakonu stanęła koalicja władców z dynastii Luksemburskiej – Jana, ks. zgorzeleckiego, Wacława, króla Czech oraz króla Węgier Zygmunta i przede wszystkim Rzymu. Pokój nie przywrócił Polsce Pomorza Gdańskiego ani ziemi chełmińskiej.

 

I pomyśleć tylko, że to Czesi najechali na nas w pierwszej połowie XI w. z nakazu Rzymu, gdy w Polsce zlikwidowano żydo-chrześcijaństwo, które na nasze nieszczęście odrestaurowano (Kazimierz odnowiciel), żeby później, w XVw., wspomagać wojska Jagiełły w walce z Krzyżakami przeciwko czemu występował żydo-katolicki kler i Rzym.
Ten żydo-katolicki kler nie dopuścił także do przyjęcia przez Jagiełłę czeskiej korony, którą zaproponowali mu husyci.
Żydo-katolicki Rzym zorganizował przeciw Czechom cztery wyprawy krzyżowe – Polska Jagiełły, mimo nacisków żydo-katolickiego Rzymu, nie wzięła w tych wyprawach udziału.

Mam w pamięci symptomatyczną i miłą memu słowiańskiemu sercu scenę. W latach 1980. byłem w Czechosłowacji i w jakiejś miejscowości chciałem sfotografować wnętrza zabytkowego Kościoła. Trafiłem akurat na ślubne uroczystości, więc postanowiłem poczekać na zakończenie ślubnej mszy. Gdy ostatni goście ślubnego orszaku opuszczali kościół udałem się do wejścia, jednak administrator tego sakralnego przybytku zamknął mi drzwi przed nosem. Wytłumaczyłem o co mi chodzi, pokiwał ze zrozumieniem głową, ale zapytał: a przepustkę pan ma? Bez przepustki nikogo wpuścić nie mogę.
Czesi to podobno najbardziej ateistyczny lud w Europie – tylko pozazdrościć.

A teraz wywołam lawinę wyzwisk i kalumnii:
i można zrobić porządek z żydo-katolicyzmem? – można, można i trzeba.
A dlaczego trzeba?
Ano dlatego:
Żyd, opozycjonista PRL, współtwórca Solidarności, K.Modzelewski: „gdyby nie Kościół czekałaby nas w Polsce zgroza”.

I ja mu wierzę, bo traktuję Żydów poważnie.

 

 

 

Bagatelizowanie, fałszywe ukazywanie, a z pewnością celowe przemilczanie, rzeczywistego znaczenia bitwy pod Grunwaldem ma swoją kontynuację w dzisiejszej polityce żydowskiego reżimu IIIRP, polegającej na likwidacji pomników żołnierzy Armii Czerwonej. Mamy do czynienia z procesem czyszczenia pamięci Polaków z ważnego historycznego momentu, wspólnego z Armią Czerwoną zwycięstwa nad niemiecką IIIRzeszą, zapisanego symbolicznym umieszczeniem flagi radzieckiej i polskiej na Bramie Brandenburskiej – a więc kolejnego zwycięstwa Słowian nad barbarzyństwem cywilizacji judeochrześcijańskiego Zachodu. I tego zwycięstwa Polakom – Słowianom pamiętać nie wolno.

 

Dariusz Kosiur

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.6 (głosów:11)

Komentarze

Pomieszanie z poplątaniem. Rusofil z żydożercą. Mimo wspomnienia polskiej dumy narodowej - zwycięstwa pod Grunwaldem.

Autor to ten, co "się pluł" na Lecha Kaczyńskiego (po Jego śmierci), teraz także umie się zwłaszcza "pluć" - bo jest tym "wielkim narodowcem" (czytaj - rusofilem).

Za całość - jedynka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1544291

Władysław Jagiełło ,ani Witold ,czy jego wojska jako żywo Słowianami nie byli . :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1544299

raczej tradycja "pracy organicznej" ,mieszczańska . W przeciwieństwie do szlacheckiej militarno-insurekcyjnej marszałka . Więc w "dwudziestoleciu międzywojennym" piewców zwycięstwa grunwaldzkiego ,czy dwieście lat późniejszego kłuszyńskiego należałoby szukać raczej w Sanacji .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1544328

Słowo daję nie mam już siły do głupka, który dwoi się i troi na wszystkich możliwych portalach.
Cyrk na budowie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1544301

„Zdzichu, marsz z powrotem na krzyż - i wyglądaj zbawienia.
A może zbyt długo wisiałeś na krzyżu i już wszystko ci się zapętliło.”
- Rzeczpospolita 29.12.2014 12:08:03
„Wszelkie treści religijne są wytworem ludzkiego intelektu, a nie Bożych objawień.” - Rzeczpospolita 13.01.2015 22:59:56
„Dzidek, jeśli musisz udawać wiszącego na krzyżu, to pamiętaj: nogami w dół, nie odwrotnie, bo już wystarczająco we łbie ci się miesza. A twojemu Bogu współczuję, że za owieczkę ma takiego jak ty bydlaka.” - Rzeczpospolita 29.01.2015 23:19:05
„Hierarchia Kościoła jak na razie czuje się pewnie, bo przecież niemal każdy z nas na końcu swojej drogi zahacza o Kościół, w którego gestii są cmentarze.” - Rzeczpospolita 15.04.2015 11:14:59
„A tak w ogóle, jest takie powiedzenie: kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie świnią.” - Rzeczpospolita 30.07.2015 23:29:39
„Katolicki gnoju - a prawdopodobnie syjonistyczna zgnilizno zważ, że ty jest u mnie gościem, a nie ja u ciebie.
Spuszczam cię do kloacznego dołu, do właściwego dla ciebie miejsca.”
- Rzeczpospolita 18.08.2015 23:30:48
„Jaruzelski, Kiszczak są takimi samymi bohaterami jak Kukliński - cała trójka pracowała w żydowskiej IW.” - Rzeczpospolita 04.11.2015 20:11:41
„Krzyż, symbol Kościoła ktolickiego, był od zawsze antypolski, antynarodowy i antypaństwowy.” - Rzeczpospolita 12:22:59
„To może mnie Pan objaśni, na czym ten ich socjalizm polegał, albo w czym się wyrażał, bo dali Bóg nie mam pojęcia.” - Rzeczpospolita 14.11.2015 19:20:50
„Z polskiego narodowego punktu widzenia, z punktu widzenia interesu Państwa Polaków, należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce.” - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00 
„Syjonistyczna zgnilizna posługująca się swoją agenturą (wszyscy przemawiający we Wrocławiu i palący kukłę Żyda) dokonują prowokacji, której celem jest wprowadzenie cenzury na niezależnych portalach internetowych.” - Rzeczpospolita 22.11.2015 21:00:36
"Zachowujesz się tutaj niczym szowinistyczne żydo-katolickie bydle." - Rzeczpospolita 29.12.2014 21:41:46
„Co to takiego żydokomuna? Kto do niej należy?” - Rzeczpospolita 11.12.2015 15:24:46
„Zmniejszanie podatków zubaża biedną większość.” - Rzeczpospolita 26.12.2015 01:01:47
„Biblia – żydowskie pismo święte (napisane przez Żydów)” - Rzeczpospolita 05.09.2016 23:51:46
(p.32)
„Co można powiedzieć o samym Bogu - zupełnie nic.” - Rzeczpospolita 08.09.2016 15:27:57
„Wyznaję żelazną zasadę agenturalną, że nigdy nie należy odpowiadać na pytanie". - Rzeczpospolita 09.09.2016 12:30:16
"Dobrzy ludzie wybiorą tego, o którym częściej będą słyszeć - śmiem twierdzić, że nawet jego program nie ma specjalnego znaczenia, wystarczy parę dobrych nośnych haseł i właściwie dobranych obietnic.” - Rzeczpospolita 22.09.2016 17:49:27
"ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
„Trzymaj się Pan z daleka od rasowego wroga, czyli od Żydów.” - Rzeczpospolita 02.01.2017 

żydo-Kosiur reprezentuje mentalność Józefa Goldberga „Różańskiego”, czyli sadystycznego żydowskiego psychopaty odpowiedzialnego za śmierc wielu polskich patriotów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1544302

nawoływanie do zniszczenia Kościoła dla pogromów na żydach też jest interesujące. 

równie urocze jak uzurpacja nazwy w nicku.

cóż, prowokatorom nie dzieje się krzywda...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1544321

gdybyś był przyzwoitym człowiekiem, a nie żydo-katolickim trollem, to do każdego cytatu dołączyłbyś link - byłbyś wtedy wiarygodny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

DK

#1544336

nawet jak na was to niezłe bzdety.

pod każdym względem.

 

myślę, że takie obsesje i sfanatyzowanie są zapewne oznaką pewnych zaburzeń.

 

precz z nazibolszewizmem! precz z neogrunwaldowcami!

niech żyje idea RP, Oksydent i Międzymorze!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1544320

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Powyższe komentarze mają trzy wspólne cechy: są emocjonalne, dowodzą umysłowej indolencji oraz niewiedzy historycznej i politycznej autorów. Żaden komentarz nie jest poparty rzeczową argumentacją, co jest właśnie konsekwencją dominacji wspomnianych wyżej cech.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

DK

#1544335