Skandal

Obrazek użytkownika Roman z USA
Gospodarka

Słuchając nagrania Witolda Gadowskiego dowiadujemy się, że tak zwana dobra zmiana chce doprowadzić do bankructwa Polski Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Istniejącemu od 60-ciu lat instytutowi ministerstwo rolnictwa obcięło dotacje o 42 miliony zł. Przez 60 lat instytut ten dostarczał polskiemu ogrodnictwu i rolnictwu najnowsze technologie i wiedzę.

Polskie rolnictwo to 30 procent polskiego eksportu, a doprowadzenie instytu do bankructwa  odbije się negatywnie na tej gałęzi przemysłu. Instytut ten leży na olbrzymim obszarze bardzo dobrej ziemi i razem z licencjami i patentami jest polskim skarbem, niestety może być przejęty przez Holendrów. Widać bardzo krótkowzroczną politykę obecnego rządu, który szukając oszczędności, szuka ich nie tam gdzie powinien.

Jest tak jak w tym dowcipie, gdzie ktoś, kto zgubił klucz po ciemnej stronie ulicy, ale szuka go po stronie przeciwnej, tam gdzie stoi latarnia. Instytut w Skierniewicach jest prawie unikalny w skali światowej, drugi o podobnym dorobku i sławie jest tylko w Wielkiej Brytanii. Obecny rząd podarował Ukrainie 100 milionów dolarów, ma pieniądze na utrzymywanie żydowskich muzeów i cmentarzy, ma na wspieranie tych, którzy nienawidzą wszystko co polskie, niestety nie ma na te sprawy, które są dla nas bardzo ważne.

Polska ziemia jest jeszcze czysta i nieskażona, podukuje żywność, którą dzisiaj określa się jako organiczna, rząd powinien jej bronić, a nie oddawać Holendrom, którzy swoją zatruli całkowicie. Więcej na temat tego co napisałem, jak i innych spraw dowiecie się wysłuchując całego nagrania.

https://www.youtube.com/watch?v=ueLAOh7esVU

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:24)

Komentarze

Stąd ZOMO-wskie tematu pałowanie

Oj będzie ich bolało obnażenie

Gdy staną nadzy przed Bogiem na scenie

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1591027

Jesli do tego dojdzie to naprawde mamy wszyscy jako narod pozamiatane,a wspolczynnik chemi w pozywieniu wzrosnie o 100%.Co za tym idzie to wysoka umieralnosc bo chemia zabija.Czyzby zaczela sie powtazac historia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1591109

to rzecz wymaga wyjaśnienia i obrony.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1591113