Poruszające świadectwo ...

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Poruszające świadectwo niesamowicie skrzywdzonego człowieka.

Na wywiad z tym człowiekiem trafiłem zupełnie przypadkowo szperając w internecie. Początkowo zamierzałem umieścić opowiadanie pana Romana Kluski tylko w dziale filmy, ale po chwili zastanowienia zmieniłem zdanie i postanowiłem zamieścić w dziale „Wpis w blogu”, abym mógł dodać od razu kilka zdań mojego komentarza.

Chciałbym zachęcić tych, którym rzuci się w oczy ten wpis i to nagranie, do oglądnięcia i wysłuchania niesamowitej opowieści, tego skrzywdzonego i zrujnowanego człowieka. Dodam, że przeszedł on to wszystko o czym mówi, już po tak zwanej transformacji ustrojowej. Ilu takim Polakom, jak pan Roman Kluska zniszczono życie?-zamiast pozwolić im funkcjonować swobodnie, aby mogli oni zamienić Polskę w światową potęgę gospodarczą.

Dodam jeszcze, że warto zastanowić się nad przemyśleniami duchowymi tego niesamowitego przedsiębiorcy, który moim zdaniem byłby wspaniałym gospodrzem Polski.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oe95HJx5VH8&t=159s&fbclid=IwAR1PWjPlfxNicYQWQnLdt-KpY7ySJ_Ay1H5MTMqbiHAxwdL7VcrFE4cwr08

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:17)

Komentarze

Polskie sprawy - politycznEgo, bublicznego bezpieczeństwa zdrowia i życia Polaków, są ponad wszystko ważniejsze, od wszelkich PRYWATnych interesów...

Pozdrawiam J. K.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1614518

POruszająca jest pała - POprawnego pałkownika...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1614520

jest znany w Polsce. Ten wybitny przedsiębiorca, którego zaatakował "układ", jest sztandarowym przykładem, w jaki sposób esbecja i ludzie z nią związani walczyli z konkurencją na rynku. Przy pomocy wymuszeń, fałszywych oskarżeń, dyspozycyjnych prokuratorów i skorumpowanych urzędników skarbowych, oszczerstw, etc.

To nadal się dzieje. 2 dni temu w Radiu Maryja w "Rozmowach Niedokończonych"  byli Ziobro i Święczkowski. Zadzwonił jakiś pokrzywdzony biznesmen i skarżył się - podając konkretne nazwiska - że nadal organa ścigania nie chcą wyjaśnić (mimo że Prokuratura Krajowa od dawna o tym wie) przekrętów, w wyniku których on utracił środki do życia.

Ziobro przyznał, że mają zbyt mało kadr o odpowiednim poziomie, aby wyeliminować tego rodzaju patologie. Powiedział, że z konieczności koncentrują się tylko na wielkich śledztwach.

Myślę, że błąd Polaków polega na tym, że cierpliwie czekają, aż coś się w końcu zmieni. Nic się nie zmieni bez radykalnych działań, czyli wielkiej presji na władze, dzięki której każdy nieudolny lub podejrzany funkcjonariusz organów ścigania wyleci natychmiast z roboty, gdy popełni "błąd" lub zostanie złapany na celowym szachrajstwie.

Ludzie tracą wszystko, a męty nadal odbierają wysokie pensje.

Pomijam, że takie typy mają jeszcze na usługach różnych faktorów, którzy w mediach publicznych trudnią się dodatkowym opluskwianiem pokrzywdzonych, aby odebrać im dobre imię i wsparcie społeczne. Kilku takich oszczerców działa zresztą i na tym portalu.

Pozdrawiam, Romanie, Poruszyłeś ważny problem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1614547

Nie da się rozwijać gospodarki, jeśli najlepsi, najzdolniejsi, najuczciwsi ludzie będą pozbawieni ochrony ze strony rzetelnych organów państwa, bo są zbyt mali.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1614548

Nieznajomość prawa szkodzi, natomiast nieznajomość faktów nie szkodzi…

Obywatele zatrudnieni jako urzędnicy teoretycznego „państwa prawa” uczeni są przez swoich przełożonych, tego że w przykrych sprawach najlepiej udawać- urzędową nieznajomość faktów, lub zupełnie nie pamiętać faktów (pokoleniowo przekazywanych i dowodzonych przez Polaków zgodnie z art. 304 k.p.k)

Sędziowie nie mogą tłumaczyć się nieznajomością prawa, więc „niezawiśle” rutynowo stwierdzają nieznajomość faktów i "profesjonalnie odrzucają” fakty dotyczące (nieetycznych, kompromitujących sądownictwo)...

- zbrodni popełnianych przez funkcjonariuszy publicznych (również lekarzy) – z przyczyn politycznych, nie ściganych – zgodnie z „konstytucyjnym” artykułem 44 - który stanowi swego rodzaju deklarację, promesę, asekurację dla prokuratorów, cyrograf, pakt z szatanem, obiecującym ruszenie biegu przedawnienia ścigania zbrodni szpitalnych, - dopiero po ustaniu POlitycznych przyczyn nie ścigania najhaniebniejszych zbrodni medycznych w czasie pokoju, przy szpitalnych pokojach „lekarskich”…

Niezawodnych naganiaczy zgonów pacjentów dla „łowców skór” grabarsko zapewniających ujemny „przyrost” demograficzny, zgodny z unijnymi planami „demokracji przedstawicielskiej”…

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1614592