Życzenia świąteczne

Obrazek użytkownika Roman z USA
KrajPodnieś rączkę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą, w dobrych radach, dobrym bycie, wspieraj Jej siłę Swą siłąŻyczenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszelkich pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku zasyła Roman zza oceanu. Życzę też wszystkim "Niepoprawnym" jak i czytelnikom, spełnienia naszych wspólnych marzeń, aby w nadchodzącym Nowym Roku, nasza Ojczyzna, Polacy w Niej mieszkający jak i rozsiani po całym Świecie przestali być nękani przez ludzi, w których sercach nie ma miejsca dla Boga, miłości do Ojczyzny, ani szacunku dla decyzji większości Polaków. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:11)

Komentarze

Witaj Romanie z USA. Serdeczne dzięki za te piękne życzenia na te święta niezwykłe i na ten Nowy Rok. Tobie i Twojej rodzinie również wszystkiego co najlepsze, dużo Bożego błogosławieństwa, radości i zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na każdy dzień. Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1528684

Życzę tobie i twojej rodzinie, jak wszystkim użytkownikom na NP i w całej Polsce, Bożego Błogosławieństwa, radosnych świąt Bożego Narodzenia, wszelakiej pomyślności zdrowia i szczęścia.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1528685

życzenia i odwzajemniam się Tobie, życząc również radosnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkich łask Bożych dla Ciebie i Małżonki w nadchodzącym Nowym Roku.

Roman z rodziną.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528752