Straszne prognozy dla Polski.

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Ponieważ chcę aby poniżej zamieszczony wywiad dotarł do jak naiwiększej liczby czytelników i blogerów, nie zamieściłem go w dziale "filmy", lecz jako osobny wpis. Z wielkim niepokojem obserwuję to co dzieje się w Polsce, te wściekłe ataki na patriotyzm, patriotycznych dziennikarzy, KK, wprowadzanie "genderyzmu" do szkół i niszczenie tego wszystkiego co jest dobre dla Polski.

Jestem przerażony posunięciami obecnego rządu, a zwłaszcza wypowiedziami ministra Czaputowicza (co jedna to głupsza i bardziej kompromitująca urząd, który sprawuje), oraz wypowiedziami A. Dudy, który sam dostarcza naszym wrogom amunicji, do atakowania Polski. Niektóre wypowiedzi Dudy będą wykorzystywane nawet za kilka, czy kilkanaście lat przeciwko Polakom.

Duda swoimi wypowiedziami zrównał siebie ze swoimi poprzednikami, Kwaśniewskim i Komorowskim. Rządzący zapomnieli, albo udają, że nie wiedzą iż klęczenie  i chodzenie na kolanach przed przeciwnikiem, nie wzbudza w przeciwnikach szacunku, a wręcz przeciwnie, wzbudza pogardę, a tyłek na niższym poziomie aż prosi się o kolejne kopniaki.

Rząd ma miliony na muzeum w którym szkaluje się Polaków, na żydowskie cmentarze i na pomoc zbankrutowanej, banderowskiej szajce ukraińskich oligarchów, a na polskie cmentarze ponownie Polacy zbierali do puszek. Wstyd i hańba! Rząd nie ma nawet odwagi, lub po prostu nie chce maszerować 11-go listopada razem z patriotami w setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Pomijam już to, że wypadałoby politykom uczestniczyć tego dnia w tym najważniejszym wydarzeniu, przecież wszystkie inne nie mają takiej rangi. Obecność najważniejszych polskich polityków na marszu zabezpieczałaby także ten marsz przed prowokacjami, czyżby rządzący sami szykowali jakąś prowokację, lub nie będą chcieli zabezpieczyć marszu przed taką ewentualnością? Obym się mylił.

https://www.youtube.com/watch?v=55iYHo75tRU

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:28)

Komentarze

Tu jest jeszcze jeden głos ostrzegający przed niebezpieczeństwem i mówiący o tym, co robić aby nie doszło do katastrofy. "Dobra zmiana" oszukuje Polaków!

https://www.youtube.com/watch?v=yp7qSaeO0c0

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1574497

Stwarza bardzo duże zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski i jej suwerennych decyzji.

Bo PiS jako jedyny na świecie jedzie do Izraela i się tłumaczy z Polskich ustaw, jest to kuriozum w skali świata i to ma być suwerenny Polski rząd, 

Wydaje setki milionów suwenirów na renowacje żydowskich cmentarzy, teatry, muzea, a Polskie cmentarze na kresach leżą w ruinie, a Warszawie Polacy zbierają na renowacje cmentarza na Powązkach, czy to nie jest kpina.

Na Polskie cmentarze wice-premier Gliński już taki wylewny nie jest, jak na żydowskie gdzie strumień pieniędzy wartko płynie.

Udawane reformy o sądach i ustawy degradacyjnej, pokazuje dobitnie, że PiS nie ma zamiaru nikogo karać i nikogo nie ukarze.

A dziś wmawiają że to mafia w togach nie pozwala nikogo ukarać. A kto wetował własne ustawy o sądach i ustawę degradacyjnej??? Co święty Mikołaj??? A może PO???

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574499

" a tyłek na niższym poziomie aż się prosi o kopniaki "  [ ...oby tylko kopniaki ...]

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1574553

Rządy PIS-u zapoczątkowane po wyborach w 2005 roku zostały brutalnie przerwane w 2007 roku i dokończone zamachem z 10.04.2010 roku.

Stało się tak, bo zaistniała taka sytuacja geopolityczna, w której nie było miejsca na politykę prowadzoną przez PIS.

Wszystkie najważniejsze mocarstwa zachodniego świata zaangażowały się w politykę resetu USA-Rosja i rządy PIS-u i śp. Prezydenta stały się przeszkodą w realizacji planów globalnej mafii NWO, której egzekutywą było "deep state" z zewnętrznym sztafażem w postaci administracji B.H.Obamy.

Dlatego też dla tej polityki osadzono w Polsce rządy proniemieckie i prorosyjskie w postaci PO-PSL.

Po klęsce polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku, przystąpiono do przygotowań nowego poresetowego umeblowania sceny politycznej w Polsce, która pasowałaby do nowj sytuacji geopolitycznej.

PIS dostał propozycję objęcia władzy ale pod pewnymi warunkami, którymi była realizacja poresetowych interesow USA w Europie(stworzenie z Polską na czele bufora oddzielającego Niemcy od Rosji czyli Trójmorze) oraz interesów Izraela(utworzenie z Ukrainy i Polski  zaplecza ewakuacyjnego dla ludnosci Izraela, na wypadek konieczności zwinięcia państwa Izrael w Palestynie).

Kandydaturę A.Dudy narzucił .Kaczyńskiemu Izrael przy naciskach administracji Obamy, obiecując wsparcie w podwójnych wyborach w 2015 roku (afera tasmowa).

Podsunięto też J.Kaczyńskiemu M.Morawieckiego, związanego z zydowkimi bankami(BZ WBK z grupy Santander kontrolowanej przez amerykańskie(zydowskie) instytucje finansowe.

Przyzwolenie na tzw. uszczelnianie podatkowe, głównie VAT, to też decyzja żydowskiej globalnej finansjery, mające na celu uwiarygodnienie rzadów M.Morawieckiego, ktorego zadaniem jest realizacja planów USA/Izrael, wyżej opisanych.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1574583

w zamieszczonym wywiadzie daje do zrozumienia, że jest właśnie tak jak napisałeś, ale czy obecnie rządzący nie mają zupełnie wolnej przestrzeni do manewrowania? Czy Duda i Morawiecki muszą kłamać tak jak kłamią? Jeżeli jesteśmy tak uzależnieni, to jak się ma do tego wypowiedź Czaputowicza na twitterze o bronieniu Niemiec przez Polaków przed atakami USA? Jeżeli jest tak żle to pora myśleć o walce, trzeba myśleć o strategii wydostania się z tego śmiertelnego potrzasku. Rządzący widzą co się dzieje i zgadzają się na to, większość Polaków nie widzi zagrożenia ponieważ są zapracowani i zajęci myśleniem jak przeżyć od wypłaty do wypłaty.

Jacek Czaputowicz: Niemcy widzą potrzebę i chęć rozwijania stosunków z Polską. Będziemy bronić Niemiec, jeśli będą one niesprawiedliwie traktowane np. przez USA. Musimy bronić zasad i obowiązuje nas solidarność @MSZ_RP #PolskawŚwiecieKryzysów #forumIdei #DebatyBatorego

9:39 AM - 5 Oct 2018

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1574585

z poprzednikami, a rządzący zapomnieli, albo udają, że nie wiedzą iż klęczenie  i chodzenie na kolanach przed przeciwnikiem, nie wzbudza w przeciwnikach szacunku, a wręcz przeciwnie, wzbudza pogardę, a tyłek na niższym poziomie aż prosi się o kolejne kopniaki - to wszystko prawda!

Szkoda jednak, że rządzący zapomnieli również, że taka postawa przede wszystkim "wzbudza pogardę ... i aż się prosi o kolejne kopniaki", ale ze strony polskich wyborców i na to w przyszłości z pewnością możecie liczyć!!!

Wasze kłamliwe, żałosne, wiernopoddańcze błazenady i klekoty wobec żydo-amerykanów, niemczurów, czy innych wrogów Polski są nam zbyt dobrze znane!

Niszczycie Polskę i Polaków, poddajecie ją obcym wrogim najeźdźcom, to zaprzaństwo to wasza wieczna hańba, nigdy wam tego nie zapomnimy - wasz czas się skończył!!!

W d**ie mamy amerykańskie wizy, czy inne żałosne wabiki! Chcecie wyjechać do żydostanów - wolna droga, my Polacy zostajemy u siebie w Polsce!

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1574586

dupa nisko do kopania, aż się prosi o kopa!

więc dostanie kopa w d...pę POPowska 

żydota!

Żadnych świeczek jaranie nic żydocie nie pomoże.

Nie pomogą na łbach kapuścianych mycki!

Dostaniecie wkrótce kopa wstrętne POPy!

KONIEC wasz już bliski.

 

POLSKA DOMEM JEST POLAKÓW !

 TO 

nie dom poliński!!!

:

https://video.search.yahoo.com/yhs/search?fr=yhs-adk-adk_sbyhp&hsimp=yhs-adk_sbyhp&hspart=adk&p=ZASZUM+NAM+POLSKO#id=6&vid=739851de6192fbd004ac76e56b0776f0&action=click

Wielu już próbowało zniszczyć TEN Nasz POLSKI DOM. Najeżdżali bez przerwy bandyci, ci z lewa, i z prawa, i z południa, i z północy. Ponad tysiąc lat Nasz Dom Istnieje, a bandyckie najazdy nie ustają ! Jeno sposoby bandytów się zmieniają. A ONA wciąż Trwa !

I wciąż walczyć musi o przetrwanie.  

Pamiętajcie o TYM co poniżej - wy wstrętne POP y - gnidy, wy paskudne obrzydliwe, myckowate judasze. wasze zakusy spełzną na niczem. Wydusimy was jak się wydusza gnidy, jak wszy!

NIC!!!

i nikt was nie uratuje, jeśli  ośmielicie się uczynić co zamierzacie.......................

A TU - Ku Pokrzepieniu Serc - Naszych Polskich Serc:

https://www.youtube.com/watch?v=XufybltT9xs

Niech Żyje Polska!

BÓG ! HONOR! OJCZYZNA!

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1574590