Higieniczny terror, czy nawet gorzej?

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Oj dzieje się na tym świecie oj dzieje. Zostaliśmy zaatakowani przez nieznanego do tej pory wirusa, który sparaliżował niemal cały świat i nie wiemy jeszcze jakie będą skutki tego ataku, zarówno te ekonomiczne jak i zdrowia całego społeczeństwa. Wprowadzono wiele przepisów i zakazów, jedne słuszne i logiczne, ale także bzdurne i idiotyczne. Podobnie jest ze szczepionkami, jedne są potrzebne, a nawet konieczne, ale są też i takie, które niszczą zdrowie człowieka i są niebezpieczne szczególnie dla dzieci i niemowląt.

Szczególnie niebezpieczna jest szczepionka dla dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy, nie jest ona jeszcze obowiązkowa w Polsce, ale wielu polskich polityków chce aby taką była. Szczepionka ta jest jest chyba przeznaczona dla młodych kobiet i dziewczynek, które planują rozpocząć wczesne współżycie seksualne. Więc po co, jeżeli nie zmuszać, to przekonywać rodziców do potrzeby szczepienia swoich córek przeciwko temu rakowi.

Po tym wstępie chciałbym zwrócić uwagę czytelników na niektóre decyzje i wypowiedzi ministra Szumowskiego, a szczególnie na zakaz wchodzenia do lasów i zapowiedź utrzymywania tych zakazów i nakazów przez osiemnaście miesięcy. Całe szczęście, że zakaz wchodzenia do lasów już został zniesiony. Minister Szumowski jest kardiologiem, nie chcę przez to powiedzieć, że nie ma pojęcia o bakteriach i wirusach, ale jestem bardzo zaniepokojony jego wypowiedziami w ostatnich tygodniach i dniach.

Szumowski powtarza dokładnie to samo co mówił i mówi B. Gates i to powinno bardzo zaniepokoić wszystkich Polaków. Uważam, że Gates jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem dla ludzkości, jego działania w Afryce mające na celu sterylizację kobiet i zawożenie tam środków antykoncepcyjnych mówią o tym jak groźne są jego plany i czyny. Zapowiedzi Szumowskiego o tym, że Polacy będą szczepieni jak tylko zostanie wynaleziona szczepionka są bardzo niepokojące.

Przecież skutki takiej niesprawdzonej szczepionki mogą być katastrofalne dla zdrowia Polaków. Po tym wstępie polecam Państwu bardzo ciekawy wywiad z Polką zamieszkałą w Niemczech, ten wywiad jest dużo ciekawszy aniżeli mój wpis. Proszę też o ocenianie mego wpisu dopiero wtedy gdy wysłuchacie załączonej korespondencji z Niemiec.

]]>https://wrealu24.tv/film/merkel-przyjaciolka-b-gatesaw-rfn-powstaje-partia-koronasceptykow-a-wolska-z-kolonii]]>

Polecam też bardzo ciekawy wywiad z Piotrem Strzemboszem ze Stowarzyszenia Wiara i Czyn,  jest w nim między innymi sporo rzeczowej krytyki ministra Szumowskiego.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=Wwh2mLr8F30]]>

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (18 głosów)

Komentarze

Tu przykład kretyńskiego działania władz miasta.
No debile p.Romanie z juesej
Debile

 

Znaleźli sposób na koronawirusa. Żadnych nowych przypadków od 9 dni

Kroki podjęte przez lokalne władze w niemieckiej miejscowości Jena, okazały się skuteczne. W ciągu ostatnich 9 dni nie pojawiły się tam nowe przypadki koronawirusa. Burmistrz docenia także zaangażowanie mieszkańców.

 

Miasto Jena położone jest w środkowej części Niemiec, w kraju związkowym Turyngia. Liczy 104 tys. mieszkańców. To tam środki zapobiegające rozprzestrzenianiu koronawirusa świetnie się sprawdziły. W ostatnich dniach nie przybywa zakażonych.

Od początku kwietnia wprowadzono tam obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Mieszkańcy mieli tydzień na dostosowanie się do nowych zasad. Według lokalnych władz Jeny postawa mieszkańców, przestrzegających zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego, przyczyniła się do dobrych wyników. Od momentu ich wprowadzenia, policja nie musiała nałożyć ani jednej grzywny.

Burmistrz Jeny Thomas Nietsche zauważa pozytywny wpływ wprowadzonych ograniczeń. Zachęca także władze innych gmin do takich środków, a mieszkańców do produkowania własnych maseczek w domach.

Państwo nie może zaopatrzyć wszystkich w maski, a obowiązek ich noszenia ma sens tylko wtedy, kiedy jest ich wystarczająco dużo - podkreśla burmistrz w rozmowie z portalem n-tv.

W całym państwie funkcjonują także poważne ograniczenia dla obywateli. W Niemczech obecnie domy można opuścić tylko w celu załatwienia pilnych spraw. W państwie odnotowano już ponad 145 tys. przypadków zakażenia koronawirusem.

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1626834

to ty jesteś z jakiejś hodowli i wtedy twoje wpisy i komentarze można usprawiedliwić.

Vote up!
6
Vote down!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1626835

What country is this?

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1626838

Za inspirację Romku.  świrusowy syf wszędzie. Jak patrzę na tę maskaradę to zbiera mi się na wymioty. Jeno Gates ma się dobrze, i jemu podobne ścierwa.  Gates - bandyta, jak nazwał go Pan Karoń, komentując w realu u Roli. Gates inspirator i propagator depopulacji na Naszej Ziemi. bandyta to chyba za delikatne określenie na to szatańskie wcielenie

:

https://www.youtube.com/watch?v=2tK-gWvwws8&feature=youtu.be

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1626891

w Polsce zmarło 110 tys. osób, zaś na koronowirusa 457. Wśród tych 110 tys. wiele osób zmarło dlatego, że służba zdrowia zajęta była chorymi zakażonymi koronawirusem, a innych zaniedbano, lub o nich całkiem zapomniano.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1627707