wyszczekał prawdę

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Kraj

Mój dzikus wyszczekał mi prawdę.Nie wiedziałam.Otóż psy polskie mają swoje tajemne stowarzyszenie.Patronuje mu niejaka Ramona zamieszkała na Bielanach.Prowodyrka dostaw ziela na adres.Ta mała suczka ćpa już od dawna zainspirowana swoja panią.Obie noszą się zielsko anielsko a Ramona nawet więcej-jest noszona. Zielsko w postaci suszu jest dostarczane pocztą przez tajemnego zaklinacza psów prawsopodobnie zamieszkałego w Rosji. Prywatne dochodzenie polskich wilczastych prowadzi do domu niejakiego władka putinowskiego.Ze względu na dobro śledztwa nie podaję więcej info.
Susz od lat jest popularny wśród psów,nałogowo wąchają one trawkę,nawet ją jedzą.Ten zabieg jest mylnie nazywany przez rodzaj człowieczy oczyszczaniem jelit.
Nawalonych psów mamy coraz więcej,co ciekawe wirus,którego sa nosicielami od trawki,przenosi się na właścicieli,powodując chorobę zwaną ujadaczką dopierdliwą łac.gryzus dopierdalantus. Choroba daje dziwne objawy,zainfekowany wysyła do urzędów absurdalnej treści listy,zawiera masochistyczne sojusze,zdradza swą rodzinę,opowiadając o niej niestworzone informacje,fiksuje rzeczywistość a jeśli jest vipem stanowi realne potężne zagrożenie dla świata.Pod każdym jego działaniem kryje się gryzus mający na celu wyginięcie rasy ludzkiej. Sprowadzany susz w małych torebeczkach skręca się ze złości ponoć sam,gdyż modulowany w nim gen potęgi wyklucza małość.
Całkiem realnie grozi nam zaraza,polska dżuma zwana od suszu suszarnią. By ustrzec się suszarni organa wilczastych nawołują do nieustannego nawadniania organizmu najlepiej płynami z procentową zawartością spirytusu.
Ramona zapewne zostanie posadzona na ławie oskarżonych i otrzyma wyrok. Tak sprawiedliwie działa polskie sądownictwo.Wreszcie na wokandzie znajdą się prawdziwi podżegacze zła w naszym kraju,nosiciele szkodliwego wirusa,sprawcy polskiej choroby otępiennej.
Dobrze,że dzikus mi to wyszczekał.Porozmawiajcie z waszymi psami,niech nie odbierają żadnych przesyłek,niech nie wąchają trawki,zabrońcie im tego!
Wspierajmy nasze psy w walce! Chrońmy przed kolejnymi wyrokami polskich sądów!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Czyżby najlepszym dla nas wyjściem jest zejście" na psy"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265770