OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH W POLSCE JUŻ WKRÓTCE !

Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu Apel do Senatorów Rzeczypospolitej Polskiej oraz propozycje zmian legislacyjnych rozpatrywanego przez Senat projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Wystosowaliśmy ten apel, ponieważ poruszyła nas sprawa obowiązkowych szczepień ochronnych osób nieznajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia się chorobą zakaźną, w tym również osób dorosłych.

Boli nas także, że noworodki poddawane są szczepieniom, których nie powinno się im podawać z uwagi na naturalną odporność, z którą przychodzą na świat. Noworodki szczepione są preparatami zawierającymi rtęć i inne szkodliwe dla zdrowia składniki.

Do grupy osób szczególnie chronionych przez Państwo powinny znaleźć się niemowlęta, kobiety w ciąży, a także studenci oraz osoby zawodowo narażone na kontakt z chorobą zakaźną. A właśnie ta grupa podlega obowiązkowym szczepieniom bez możliwości wyboru szczepionki czystej, bez zanieczyszczeń wywołujących bardziej niebezpieczne choroby niż zwalczana choroba zakaźna.

Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem, oraz załączonym plikiem, w którym streszczono skandaliczne zmiany ustawy, przegłosowane już przez Sejm !

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

materiał dostępny jest na stronie Fundacji LEX NOSTRA ( www.fundacja.lexnostra.pl )

http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/zmiany-prawa

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Wygląda to niepokojąco...

Vote up!
1
Vote down!
0
#271636

to wygląda niepokojąco. Chciałabym tylko wiedzieć, czy Arłukowicz dałby głowę za to, że to nie będzie testowanie nowych szczepów ptasiej grypy, wyhodowanych w laboratoriach, na niepokornym narodzie polskim? Tyle tych Polaków jest to i test powinien się dobrze udać. A ja po prostu nie chcę być szczepiona. Wystarczyło mi raz zaszczepienie się przeciw grypie i taka grypa jaka mnie wówczas po tym chwyciła, jeszcze nigdy mnie nie dopadła. To ja mam prawo do decydowania czy się szczepić, czy nie. Co ma do tego sanepid i paczka?

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#271727

W ubiegłym tygodniu po wielu kontrowersjach została opublikowana praca naukowa nt H5N1. Niektórzy obawiają się, iż wnioski z pracy mogą być wykorzystane do opracowania wysoce zaraźliwej odmiany wirusa ptasiej grypy H5N1. Chociaż te obawy zostały w dużej mierze stłumione, ustalenia naukowców wskazują, że pandemia H5N1 jest "tylko 3 mutacje od obecnej odmiany."

Obecnie H5N1 może być przenoszone na ludzi poprzez ptaki. Nie może jednak przechodzić z człowieka na człowieka jak inne wirusy grypy. Według The Times of India, naukowcy twierdzą, że istnieją już niektóre szczepy ptasiej grypy, które są jedynie trzy mutacje przed tym kiedy będą mogły infekować ludzi.

"Z informacji, jakie posiadamy, jest niemożliwym by stwierdzić jakie dokładnie jest ryzyko powstania wirusa przenoszonego drogą powietrzną na ludzi", powiedział profesor Derek Smith, jeden z autorów badania. "Jednak wyniki sugerują, że pozostałe trzy mutacje mogą ewoluować w jednym ludzkim nosicielu, dzięki czemu zmieniający swoje działanie wirus może być potencjalnie poważnym zagrożeniem".

Aby wirus H5N1 mógł stać się wysoce zaraźliwy u ludzi, musiał by przejść przez pięć różnych mutacji względem obecnego. Dwie z tych pięciu już istnieją. Pozostałe trzy zostały stworzone przez naukowców testujących je na fretkach. Fretki zostały wykorzystane, ze względu na to, iż przenoszą te same wirusy grypy istniejące u ludzi.

Fundacja Rockefellera w swoim dokumencie badawczym przewidywała wybuch pandemii w 2012 roku:

Badania nad ptasią grypą zostały opublikowane, mimo obaw iż mogą doprowadzić do wybuchu pandemii.
Naukowcy podkreślają, że wirus, który był "przenoszony drogą powietrzną" nie spowodował śmierci fretek, osłabiając pewne obawy wśród tych, którzy niepokoją się, iż publikacja tych ustaleń może doprowadzić do rozprzestrzeniania mutacji jako broni biologicznej. Wirus jednak zabił te fretki, którym podano wysokie dawki poprzez wstrzykiwane ich bezpośrednio do nozdrzy.

Wyniki badań były pod kontrolą przez wiele miesięcy jak członkowie społeczności naukowej debatowali nad tym czy informacje te powinny zostać opublikowane.

"Zawsze istnieje ryzyko", powiedział dr Anthony S. Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych. "Ale wierzę, że korzyści są większe niż ryzyko".

Według New York Times, oświadczenia głównego autora, Rona AM Fouchiera zrodziły wiele kontrowersji w związku z opublikowaniem ustaleń.

Fouchier podobno podniósł alarm, gdy udzielał wywiad co do ustaleń ubiegłej jesieni. Powiedział, że "zrobił coś naprawdę głupiego" tj "zmutował piekło z H5N1." Scharakteryzował rezultaty jako "bardzo, bardzo złą wiadomość", twierdząc, że stworzył "prawdopodobnie jednego z najbardziej niebezpiecznych wirusów jakie można stworzyć".

Od tego czasu jego entuzjazm ucichł i obwinia media za nadmierne rozdmuchanie niebezpieczeństwa. Czy wyniki jego pracy nie były aż tak "bardzo, bardzo złe", jak początkowo sądził, lub po prostu się je pomniejsza dopiero się okaże.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/opublikowano_badania_nad,p1072806164

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#271732

Coraz częściej słyszymy od elit świata, że szczepienia w jakiś sposób wpływają pozytywnie na zdrowie i dobrobyt ludzi. Coraz mniej ludzi w to wierzy jak również coraz więcej badań potwierdza mylność takiego twierdzenia.Niemniej jednak z planami Billa Gatesa zaszczepienia całej populacji świata, z publikowaniem instrukcji tworzenia bojowych wersji ptasiej grypy przez naukowców, jak również planami Rockefelera zarobienia kroci na globalnej pandemii, propaganda przemysłu medycznego i rządów nasila swoje działania. Tym razem polski rząd niby przypadkiem szykuje nam szczepionkowy armageddon.Poniżej publikujemy artykuł Romualda Barkowicza pt “OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!”

"Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw."Więcej informacji:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/ ... le/293.pdfList otwarty do Senatu RZP w sprawie ustawy nowelizacji o chorobach zakaźnych.

https://docs.google.com/gview?url=http%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.pl%2Ffiles%2F1196098270%2Ffile%2Fsenat1a.pdf&docid=187e2b6335124e566f98c369163cad5f&a=bi&pagenumber=1&w=524

Według ustawy art. 2 ptk 3) “choroba zakaźna – to choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy.” czyli może to być grypa lub jakakolwiek inna choroba.

Dalej w ustawie czytamy: “1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są zobowiązane na zasadach określonych w ustawie do:

1) poddawania się:

a) zabiegom sanitarnym,

b) szczepieniom ochronnym,

c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków,

d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,

e) nadzorowi epidemiologicznemu,

f) kwarantannie, 

g) leczeniu, 

h) hospitalizacji, izolacji;“Ma to niezwykle istotne znaczenie w przypadku wielu dochodzeń epidemiologicznych począwszy od tych, które są prowadzone w związku np. zachorowaniami wywołanymi spożyciem skażonej żywności (np.salmonelozy), aż po przypadki narażenia na kontakt z osobą chorą na chorobę wysoko zakaźną i szczególnie niebezpieczną w czasie wielogodzinnych podróży lotniczych (wirusowe gorączki krwotoczne, SARS, wysoce patogenna grypa ptaków A(H5N1), grypa pandemiczna)” czytamy dalej w dokumencie.

--------------------------------------------------------------------------------Profesor Majewska o szczepionkach. 

Profesor Majewska jest jednym z niewielu wybitnych polskich naukowców, którzy mają odwagę opowiedzieć się za rozsądnym podejściem do szczepień. W wywiadzie dowiesz się: co to jest szczepionka, co zawiera, za i przeciw szczepieniom, czy szczepienia są obowiązkowe, czym jest świńska grypa, jak zapobiegać zakażeniu, inne.
******************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

 

http://www.youtube.com/watch?v=sB8QbiCmCwI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=dfVdrtX6R1k&feature=player_embedded

 

Problematyka szczepień podczas kryzysu świńskiej grypy:

http://www.youtube.com/watch?v=oQTpexM9PD4&feature=player_embedded

Gary Null - Przesłuchanie w sprawie szczepionek.

Przesłuchanie w sprawie szczepionek. Nowy Jork 13.10.2009. Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny.
 

http://www.youtube.com/watch?v=Ob1WAJhjYSU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=OSMag5SGsso&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PebfvWzshi4&feature=player_embedded

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/totalitaryzm_medyczny_i,p1863265159

Vote up!
1
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#271736

 

Orędzie, które od dłuższego czasu czytam autentyczne!
 jest tam też tłumaczenie polskie
 
www.thewarningsecondcoming.com/
 
Otrzymano 17.06.2012 godz. 20:15
Moja najukochańsza córko, plany grup masońskich przejęcia walut światowych są coraz bliżej zakończenia.
Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które stworzą choroby na całym świecie, powodujące cierpienia na skalę, jakiej nigdy dotąd nie było.
Unikajcie takiego nagłego światowego szczepienia, ogłoszonego po to, by was zabić.
Ich złe plany zaszokują wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak one są potężne.
Napędzani żądzą władzy, majątku i pragnienia bycia boskimi we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni.
Mają władzę nad bankami, rządami i są odpowiedzialni za rozpętanie przemocy na Bliskim Wschodzie.
Opanowali oni wiele światowych środków masowego przekazu, a prawda o ich niegodziwości kryje się za tak zwanymi organizacjami humanitarnymi.
Niestety, niewiele z dzieci Bożych wie o ich planach.
Musicie wiedzieć, że ręka Mojego Ojca spadnie nagle i szybko na narody, które chronią tych złych przywódców.
Zostaną one uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi takich rozmiarów, że zostaną zniszczone.
Ci, którzy wierzą, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem.
Morza staną się jeziorami ognia i trudno się będzie ukryć przed karzącą ręką wyciągniętą nad tymi złymi duszami, które będą odrzucać Mój Kielich.
Zbuntowani, będą walczyć do końca z Moim Odwiecznym Ojcem i mocami Niebios.
Stojący po stronie antychrysta, z grup, z których on wyrósł, zrozumieją błąd swojego postępowania dopiero wtedy, gdy będzie już dla nich za późno.
Wielu z tych grup, w tym przywódców banków, rządów, szefów dużych firm jest połączonych i wspólnie pracują na tym, aby zubożyć zwykłych ludzi, nawróci się po Ostrzeżeniu. Zatem jest to dobre.
Nadchodzi czas, abym oddzielił te dusze, które Mnie kochają od tych, którzy są po stronie złego.
Ostrzegam. Będzie tylko tyle czasu, żeby się nawrócić. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw.
Musicie modlić się, aby ujrzały one prawdę.
Musicie modlić się, żeby przestały zadawać utrapienia przez straszne ustawy, które zamierzają wprowadzić.
Musicie modlić się o powstrzymanie planu ludobójstwa gorszego niż to, które wprowadził Hitler podczas II Wojny Światowej.
Ta grupa, najliczniejsza od czasu ich powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będą oni prowadzeni przez antychrysta. Planują przejęcie kontroli nad bankami od dziesięcioleci.
Wprowadzenie Znaku Bestii, chipa, do którego wszczepienia do ciała będą zmuszani każdy mężczyzna i każda kobieta w zamian za dostęp do jedzenia, planują od piętnastu lat. * (dotyczy to OSTATNICH 15 lat, w których było to planowane)
Teraz, gdy nadszedł czas, aby ujawnili swoją Nową Światową Walutę, pamiętajcie, że modlitwa, dużo modlitwy, może mocno ograniczyć ich plany.
Oto modlitwa, aby uniknąć Jednego Światowego Rządu.
 

”O Drogi Niebieski Ojcze,
przez pamięć na Ukrzyżowanie Twojego Ukochanego Syna Jezusa Chrystusa
błagam Cię, abyś chronił nas, Twoje dzieci,
od ukrzyżowania zaplanowanego przez antychrysta i jego zwolenników,
aby zniszczyć Twoje dzieci.

Daj nam łaski, których potrzebujemy, aby odrzucić Znamię Bestii i
Obdarz nas pomocą, niezbędną nam do walki ze złem na świecie
szerzonym przez tych, którzy podążają drogą szatana.
 

Błagamy Cię, Drogi Ojcze, ochroń wszystkie Twoje dzieci
W tych strasznych czasach i umocnij nas wystarczająco, abyśmy powstali
I zawsze głosili Twoje Święte Słowo.
Amen.”

Vote up!
1
Vote down!
0
#271875

Ja mam przekonanie, że TYLKO Wola Boża może nas uratować.

---
Żydówka sprzeciwia się Holocaustowi Polaków za pomocą szczepionek
Posted on 8 lipca 2012 by monitorpolski

Przymusowe szczepienia w Polsce – Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012

To jest tylko kwiestia czasu, że ci ludzie znajdą się na ławach oskarżonych z zarzutem o planowane ludobójstwo na narodzie polskim.
Jako polski obywatel daję im ostatnią szansę wycofania się z wprowadzenia ludobójczej ustawy o szczepieniach, która jest całkowicie niezgodna z Konstytucją RP i zmierza do zniewolenia obywateli RP przez tzw. „przymus szczepionkowy”. To, że szczepionki są projektowane pod kątem ludobójstwa ujawniła afera ze skażonymi szczepionkami Baxtera w 2009 roku. Te same szczepionki testowano na polskich bezdomnych – zabito nimi co najmniej 29 osób. Nikt ze sprawców nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej, co nie znaczy, że sprawa została zamknięta. W USA jeden z głównych producentów szczepionek na świńską grypę, firma Glaxo Smith Kline została niedawno ukarana w procesie karnym 3 miliardami dolarów za zabójcze środki antydepresyjne i na cukrzycę.
I produktami takich firm jak Baxter czy GSK chce nas zaszczepić Sejm i Senat RP!

Posłuchajcie jak prawdziwa polska żydówka, Eliza Walczak walczy za naszą wolność i zdrowie biologiczne.
Posłuchajcie ludzi, których można określić tylko jako neonazistów, blokujących jej wystąpienie jako „polityczne”. Czy tacy ludzie powinni zasiadać w Senacie RP?!!!

Oto jeden z komentarzy jakie otrzymałem e-mailem:

(…) to nagranie to istne kuriozum – wypowiada się jakaś polska zydówka, wspomina o Auschwitz, w który zamieni się Polska pod rządami tej ustawy, a przewodniczący najwyraźniej o mentalności obozowego kapo próbuje ją uciszyć – nadaje się na stronę z odpowiednim komentarzem – czy to ten Woźniak z linka i zdjęcia czy moze ten Okła – z-ca przew, a moze kto inny to prowadził? http://www.stskrakow.lap.pl/senat.html
Byłyby niezłe szopki, gdyby miał jakieś niemieckie pochodzenie…

http://www.youtube.com/watch?v=tKd-Rx4JQ48&feature=player_embedded

komentarz mgr inż. Józefa Bizonia
Brawo lobbystka nr 197, jesteśmy z Panią!
Wannsee na Wiejskiej
Transkrypt wystąpienia Elizy Walczak - tutaj: http://www.monitor-polski.pl/ludobojcy-w-sejmie-i-senacie-rp/#more-2182

*************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#273043