Projekt obywatelski Miejska Liga Strzelecka.

Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
Kraj

Głosować można przez internet do końca października:]]> Głosuj !!! ]]>

]]>]]> ]]>]]>

Mamy szansę w końcu zaistnieć - w wymiarze ogólno-miejskim. Akcję organizuje mój kolega, ja go wspieram medialnie. Wkrótce na wszystkich moich profilach blogerskich pojawi się reklama i informacja na temat projektu. Obywatelski Projekt Ligi Strzeleckiej dla mieszkańców Poznania. Będzie istniała możliwość DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH - krótkiego szkolenia i uczestnictwa w zawodach.

 

]]>]]>

 

Jak Wiecie od lat piszę u mnie na blogu o strzelectwie, sam strzelam mam licencję sportową, sędziego i prowadzącego strzelania.

]]>]]>

Byłem na tyle skuteczny, że poza moją żoną (która też ma licencję sportową i strzela) namówiłem do przynależności do klubu sportowego kilkudziesięciu moich znajomych, w tym także posła Kukiz15 z Przemyśla Wojtka Bakuna. Wojtek na foto poniżej po lewej: (wizyta klubu Kukiz15 w Radwanowicach pod Krakowem w fundacji dla osób niepełnosprawnych intelektualnie:]]> Radwanowice kontra Kukiz Army ]]>)

 

]]>]]>

Jest zawodnikiem sportowym naszego poznańskiego klubu, a poza tym propaguje intensywnie ten sport.
Ponadto w czerwcu tego roku organizowałem Konferencję z udziałem Pana Romualda Szeremietiewa propagatora posiadania broni przez wszystkich w Polsce, którzy tego chcą (spełniających warunki). ]]>https://youtu.be/5ie8NiQ9ZrQ]]> Współorganizatorami byli min. Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Halber i klub sportowy "Diana" (strzelba), posiadający na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w tej dyscyplinie (]]> Konferencja okiem aparatu fotograficznego ]]>). Materiały po konferencyjne: ]]> materiały do druku ]]> Cały zarząd stowarzyszenia, którego jestem prezesem strzela sportowo. Propagujemy tą formę organizowania sobie czasu i poświęcania go na uprawianie jednego z trudniejszych sportów indywidualnych, szkolącego przede wszystkim koncentrację, skupienie umiejętności manualne i sensoryczne. ]]>]]>

Nie mylić z myślistwem (strzelaniem do zwierząt), którego generalnie nie aprobujemy. Niektóre z moich wpisów: ]]> Nie bać się broni ]]> ]]> Jak założyć strzelnicę? Porady]]> ]]> Strzelectwo sportowe]]> ]]> WKS Grunwald ]]> Nawet przy okazji obecności na prelekcjach kresowych, gdzie jestem zapraszany do szkół i bibliotek miejskich, często mówię o potrzebie uprawiania sportów strzeleckich, a przy okazji zaproszenia do ]]> Wschowa i Szlichtingowa… ]]> uczestniczyłem bezpośrednio w zawodach amatorskich organizowanych z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych. Rozwój i propagacja tego sportu jest dla mnie o tyle ważna, że w wymiarze czysto sportowym jest to niezwykle ciekawa i motywująca rywalizacja, przy czym nabyte umiejętności strzeleckie też nie są bez znaczenia. Jak wiadomo wielu strzelców przedwojennych wsławiło się i swoim postępowaniem i zachowaniem patriotycznym podczas wojny. Każde tego typu zajęcia sportowe (jeździectwo, strzelectwo, sporty walki). Powodują wzrost świadomości społecznej i duchowy rozwój u zdecydowanej większości zawodników.

 

]]>]]>

Tym samym do dzieła. Propagujcie i informujcie innych. (z Wojtkiem Bakunem po udziale w zawodach Braterstwa - zająłem wtedy 2-gie miejsce w pistolecie centralnego zapłonu z wynikiem 92 pkt na 100)

Wszystkie informacje i dane poniżej: ]]> UM Poznań ]]>

Głosować można przez internet do końca października:]]> Głosowanie ]]>

Tutaj jest profil akcji na fb: ]]> projekt obywatelski dla Poznania na facebooku - strzelectwo ]]>

Zachęcam do głosowania i namawiania do tego znajomych.

Jest spora szansa na realizację bo kilka środowisk zaoferowało już wsparcie (strzelnice, kluby sportowe). ]]>Wszyscy chętni na strzelnicę]]>

 

Potrzebujemy każdego - Ciebie również!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)