Protest w Wałbrzychu

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Manifestacja w obronie aresztowanego księdza Michała Olszewskiego - 04.07.2024.

Przed wałbrzyską Prokuraturą odbyła się liczna manifestacja w obronie aresztowanego księdza Michała Olszewskiego. Wśród uczestników pojawili się m.in byli i i obecni radni miejscy z PiS, poseł Ireneusz Zyska, były wiceminister edukacji, Wojciech Murdzek i Wiesław Rusin, proboszcz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Aniołów Stróżów.

W manifestacji wzięli aktywny udział członkowie Klubu Gazety Polskiej Dzierżoniów II, Obywatelskiego Ruchu Patriotycznego oraz środowisk niepodległościowych z Dzierżoniowa. Swoją obecnością podkreślili przywiązanie do głoszenia prawdy, przestrzegania obowiązującego prawa i konstytucji. Powiedzieli stanowcze NIE bodnarowcom!

Relacja fotograficzna:]]> https://www.st-orp.pl/stro/m462.html]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1661628

Urban to była jedna z największych kurew, jakie nosiła nasza święta ziemia. Dziś niektórzy dalej cieszą się z torturowania księży

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1661630

 Jak pomyślę o...

 Uch, za to przypomnę stary suchar.

 Oby doświadczał najmniej tego:

 Diabli porwali z obrzydzeniem szmatławą duszę Breżniewa( zysk żaden, jakby jakiś biskup czy patriota to co innego a tu zysk mały ).

 Ten znalazł się w dziale Piekła dla aparatczyków. Patrzy, śpiew, kobiety, grzane wino, Sovietskoje Igristoje, kawior... A wszyscy tylko po kostki w gównie.

 Nuuu, ha, ha, ha! W takim Piekle to ja mogę...

 Nagle z megafonów: koniec przerwy! Następna za 1000lat. Uwaga, zanurzenie!

 

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1661666