Polski Berkut otwiera ogień do ludzi w Jastrzębiu

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

Po próbie generalnej, jaką było bicie demonstrantów w Zabrzu w styczniu, 3 lutego ZOMO otwarło ogień do Polaków w Jastrzębiu. Trwają łapanki i aresztowania patriotów. Polscy hitlerowcy wdarli się do szpitala w Jastrzębiu (zob. film poniżej). Represjonowanych proszę o kontakt pod nr telefonu i adres e-poczty poniżej. Represje trzeba nagłaśniać i dokumentować.

 

Apel do strajkujących. Nie uratujecie się w pojedynkę. Dlatego celem nie może być „porozumienie” z rządem Targowicy. Celem musi być obalenie rządu. Tego i każdego innego, który na pewno stręczyć będą agenci. Walczyć trzeba aż do chwili, gdy już nie będzie z kim zawierać porozumień (chyba że z panem Bogiem). Celem musi być wyzwolenie i zajęcie terytorium, na którym o sobie decydować będziecie sami i z którego trzeba wypędzić funkcjonariuszy sowieckiej Polski.

Wyzwolenie nawet niewielkiego terytorium i wypędzenie funkcjonariuszy sowieckiej Polski ruszy lawinę. Dołączą następne regiony. Wtedy sowieckiej Polsce zabraknie sił by interweniować wszędzie. Protest w Jastrzębiu ogołocił z ZOMO całe województwo!

Walka i tak jest nieunikniona a wynika z rozpaczliwej sytuacji milionów Polaków. Rozszerzanie się działań Polaków doprowadzi do zmiany namiestnika, a wyzwalanie kolejnych terenów nawet do jego ucieczki. Nowy namiestnik zaproponuje wam cuda na kiju: propozycje te trzeba odrzucić, bo obietnic i tak nie dotrzyma. Zmiana namiestnika nic nie daje. Trzeba usunąć samo namiestnictwo. A z nim podległość Rosji i Niemcom.

Odwagi: sowiecka Polska jest słaba, a Putin nie może pokonać Ukrainy. W obronie putinowskiego rządu Polski interweniować nie będzie. To wyjątkowa okazja!

Protestami nie mogą kierować związkowcy, którzy w styczniu zdradzili i sprzedali was rządowi, jak Duda i Kolorz. Wypędzić trzeba też wszystkich samozwańców i innych Bolków. Bezpieka ma już dziesiątki Bolków których stawiać wam będzie za przywódców. Nie wolno ufać nikomu. Ani tym, którzy zgłoszą się sami, ani których zgłoszą inni. Strajkami i w końcu przejęciem terytorium powinni kierować ludzie, których spośród was wylosujcie, pod warunkiem że będą to ludzie dotąd nieznani. Kierować (1) rotacyjnie (bo inaczej na stronę rządu przeciągnie ich bezpieka, albo sprzedadzą się sami) i (2) bez prawa do zawierania „porozumień”, których rząd Polski sowieckiej i tak ani nie chce, ani nawet nie może przestrzegać – nawet tej kapitulacji, jaką w styczniu podpisali Duda i Kolorz.

 

Powtarzam się, ale: Apeluję do wojska i policji o przejście na stronę narodu.

Dwa słowa do strzelających do Polaków. Jak kogoś zabijecie, to my zabijemy was. Okaleczycie kogoś, to my okaleczymy was.

 

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

http://www.facebook.com/cysewski1

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Nie mogę uwierzyć, że po tych wszystkich latach ględzenia o demokracji rząd znów stawia policję pod bronią przeciwko strajkującym ludziom. Chociaz juz były pierwsze jaskółki: na marszach protestacyjnych. I znów ta sama gadka: chuligani. A jeszcze trydniej mi uwierzyc w to co widzę na każdym kroku, że wychowano pokolenie, któremu jest już wszystko jedno, które wie, że nic nie da się zrobic, zbiera manatki i wyjeżdża na zmywaki całej Europy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1464108

-FOTOsymbol:GRZECZNE  STANIE  barierkowe, układanie światełek staranne. W tle ogromny nie atakowany OKUPANT PALACE 

PT  Czytający, Piszący -

strzały, bicie, aresztowania są tylko bolesnymi ozdóbkami na OBRAZIE OGÓLNYM:

TRAGEDII  NARODOWEJ  nędzy, zapaści, b r a k u  w s z e l k i e g o   j u t r a  

z  winy  wyłącznie okupantów Narodu  od 1989,  wszarzy  z  wsiowym pochodzeniem.

By  te imponderabilia zatrzeć, zamazać w  sercach/ umysłach Ofiar - dzień i noc pracują szczekaczki
/podrzucają wrzutki /rozwlekają deliberują  "eksperci"  etc etc etc

SocjudEU warsiawskie  TAK  Wypaczenia NIE /      / tuskopacz na czele pochodu  wygaszaczy  reformiarzy

Górnicy, Rodziny, Śląsk  to  jest  co  najlepsze w Narodzie.  Reszta w milczeniu gnije,

ukrywa się za plecami  walczących. To  ci - popłuczyny Polaków  1914 /18 /39

Od 4.VI.92    poprzez  10.IV. 2010  biorą w milczeniu lanie na twarz;  mówmy "deszcz pada". Sza, Putin, byle dziś ciepła woda, za chwile  leci  serial telawizji,  KMNiepokoju  i  swoja pańcia młynarska -
Im  głośnik kołchoźnik ryczy nad uchem  nowy hymn  POLASY  NIS  SIE NIE STAŁO !!!

Daleko  od Mockby   B. daleko do Węgrów  i  Orbana.  Najdalej - do Sotni i Majadanu "banderowców"

Jeżeli polscy górnicy /kibice   /biedni chłopi  bez matury    NIE WPĘDZĄ  TUSKOPACZ DO HELIKOPTERA

- N I C   nie rozniesie okupantów. Wolność, sama  nie  wzejdzie nadal, jak znikła 23.VIII.1939
. . . .. . . . . 

Z  Bogiem   Dzięki  za  bohaterstwo  Wielu,  w tym  Pana  Mariusza  C y s e w s k i e g o.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1464306