Żakowskiemu powinno się ogolić głowę jak dz... za okupacji ?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

I to mają być elity wolnego państwa?! Żakowski zgadza się z Schulzem ws. przyjęcia imigrantów: "Powinni nas do tego zmusić siłą!"

Gdy prowadzący program Tomasz Wolny wspomniał o możliwym przymusowym przyjęciu imigrantów, Żakowski nie wytrzymał.

Dlaczego pan mówi, że musimy przyjąć? Przecież jest naturalnym, że nasi przyjaciele z Węgier, Włoch, Grecji są w problemach. Jako normalni ludzie zachowujemy się normalnie i im pomagamy. Bo chcemy im pomóc, żeby oni nam pomogli, kiedy przyjdą do nas 2 mln Ukraińców

— stwierdził publicysta „Polityki”.

Jak Żakowski reaguje na słowa Martina Schulza o zmuszaniu siłą do przyjęcia unijnych decyzji?

Oczywiście, że powinni nas do tego zmusić siłą! Dlatego prezydent Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, żeby Europa stała się organizmem zdolnym do działania w sposób przewidywalny

Opór polskiego społeczeństwa przeciw przyjęciu obcych kulturowo imigrantów, Żakowski nazwał ksenofobią.

W pewnym momencie okazało się, że ta pomoc przekroczyła możliwości Niemiec. Wtedy Niemcy powiedziały: Prosimy inne kraje Unii Europejskiej. Wtedy odezwała się polska ksenofobia „..(źródło )

Koniec żartów! Schulz zagroził... użyciem siły wobec takich krajów jak Polska, jeśli nie podporządkujemy się "duchowi wspólnoty" ws. imigrantów!”...” wydarzenie zapewne przejdzie do historii Unii Europejskiej. Niemiec Martin Schulz - przewodniczący Parlamentu Europejskiego, publicznie zagroził dziś  takim krajom jak Polska, Węgry czy Czechy, które nie zgadzają się na narzucenie im liczby imigrantów muzułmańskich. Zagroził…użyciem siły.”...”W telewizji ZDF Schulz, w kontekście krajów nie zgadzających  się na dyktat w sprawie uchodźców, powiedział:Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę , nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty.I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać  nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.” „..(więcej )

Zobacz jak JKM przestrzegał przed imigrantami 22 lata temu w Sejmie!”..”Janusz Korwin-Mikke przestrzegał przed imigrantami w 1993 roku z mównicy polskiego Sejmu. Co ciekawe, swoje przemówienie mógłby z powodzeniem wygłosić dzisiaj – pomimo upływu 22 lat nie traci ono aktualności nawet w jednym zdaniu. Zachęcamy do zapoznania się z treścią przemówienia Korwin-Mikkego.

18 punkt porządku dziennego: 

Informacja rządu o działaniach podejmowanych przez władze polskie w związku ze zmianą prawa azylowego w Niemczech oraz możliwością napływu uchodźców do Polski.

Poseł Janusz Korwin-Mikke:

Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Informację rządu traktujemy jako rzetelną, natomiast martwi nas moralny aspekt sprawy. Polska powinna w negocjacjach powoływać się nie na to, że nie jesteśmy finansowo i organizacyjnie przygotowani do przyjęcia uchodźców zawróconych z Niemiec, tylko na to, czy jesteśmy moralnie do tego zobowiązani?

Jak wygląda ta sprawa, przyjrzyjmy się. Przyjeżdża do Polski cudzoziemiec i zaraz wyjeżdża do Niemiec. On z definicji nie może być azylantem, ponieważ prawo azylu może być przyznane tylko w tym pierwszym kraju, do którego zwróci się azylant. My nie możemy więc nawet podejrzewać, że to jest azylant. Jeżeli Niemcy chcą go wydalić, to jest to wyłącznie sprawa między krajem macierzystym uchodźcy a Niemcami. Nas to nic nie powinno obchodzić. Jesteśmy krajem tranzytowym i nie możemy pytać każdego z tych, którzy będą przejeżdżać przez nasz kraj, czy nie będzie prosił o azyl w kraju trzecim. Przecież to jest zupełnie bez sensu.

Napływ pseudoazylantów do Niemiec spowodowany jest wyłącznie socjalizmem. Niemcy, a w miarę sił i środków także Polska, fundują azylantom i kandydatom na azylantów świadczenia socjalne, co powoduje napływ ludzi, którzy chcą z tych świadczeń korzystać. Domagam się więc, aby ani jedna złotówka z budżetu nie była płacona na jakiekolwiek świadczenia socjalne dla tych ludzi. Azylanci muszą pracować albo znaleźć konkretną rodzinę, która ich przyjmie. Tylko to umożliwi naturalne wtopienie się uchodźców w nasze społeczeństwo. W przeciwnym razie powstaną getta narodowościowe – z przestępczością, narkomanią, bitwami między różnymi narodowościami itd. Nie możemy dopuścić do tego, by emeryci pisali do nas w listach: ˝Co robić, żeby uzyskać status uchodźcy z Bośni, bo taki uchodźca żyje lepiej niż polski emeryt?˝ To jest niedopuszczalne.

Teraz pytanie: co robić z ludźmi, którzy do nas przyjadą i na przykład zechcą uciec z Polski do Niemiec, albo zresztą robić cokolwiek? Jesteśmy przeciwko dyskryminacji jakiejkolwiek grupy narodowościowej. Postulujemy – i po raz drugi domagamy się od rządu, by wziął na serio to rozwiązanie pod uwagę – by wszystkie osoby przebywające w Polsce, cudzoziemcy również, płacili niewielki (niewielki jak na Polaka czy Niemca, ale zauważalny np. dla Rumuna) podatek na utrzymanie policji. Nie widzę powodu, dla którego polska policja miałaby za darmo zajmować się sporami między ludźmi różnych narodowości, którzy nie znają ani języka, ani prawa polskiego. Wymaga to przecież tłumaczy i wiąże się z innymi obciążeniami. Za te pieniądze powinniśmy utrzymać siły policyjne złożone z cudzoziemców, które skutecznie regulowałyby sprawy tych narodowości, dając tym samym przy okazji zatrudnienie najenergiczniejszym spośród tych cudzoziemców. (Jest to stary sposób, panie ministrze, gdy nauczyciel ma kłopoty z klasą, bierze największego łobuza i mianuje go starszym klasy…) To samo trzeba zrobić i tutaj, w przeciwnym razie będą to regulować mafie. W ten sposób będziemy mogli w danym wypadku usunąć pewnych ludzi z naszego terytorium – nie za to, że są Rumunami, Czukczami czy kimkolwiek, lecz za to, że nie płacą podatku. Jeżeli płacą takie podatki, jeżeli zachowują się przyzwoicie i nie naruszają naszych przepisów, niech sobie mieszkają. Nie chcemy tylko, żeby nasi obywatele płacili za nich; niech oni płacą. Na przykład przemycenie obywatela Rosji do Polski, nielegalny proceder, kosztuje w tej chwili około 5 tys. dolarów od łebka. Czy nie lepiej, żeby ci ludzie przyjechali do nas legalnie i wydali te pieniądze w Polsce? Jeśli na dodatek będziemy wydawali i wprowadzali wizy dla tych ludzi, to narazimy się na konflikt z ich państwami, które słusznie podniosą to, że my się domagamy, by naszych obywateli nie obowiązywały wizy przy wyjeździe na Zachód, a jednocześnie domagamy się wiz od kogo innego. Jest to jedyne rozsądne i liberalne rozwiązanie. Dziękuję bardzo. (Oklaski)”..(źródło ) 

------------

Ważne

Jak Żakowski reaguje na słowa Martina Schulza o zmuszaniu siłą do przyjęcia unijnych decyzji?

Oczywiście, że powinni nas do tego zmusić siłą”..”Wtedy Niemcy powiedziały: Prosimy inne kraje Unii Europejskiej. Wtedy odezwała się polska ksenofobia „..

-----

Mój komentarz

Co tu komentować . Facet , który twierdzi że obce państwo, że Niemcy mogą narzucać Polsce siłą swoją wole to w czasie wojny, gdyby był kobietą zostałby w najlepszym wypadku ogolony do gołej skóry. Przecież żadne suwerenne państwo nie może sobie pozwolić nie tylko na powolne dokonywanie ideologicznego zamachu stanu , co robi jawnie i bezczelnie Żakowski , a co dopiero do publicznego nawoływania w środkach masowego przekazu całej agentury do walki interesami polskimi i przekonywania Polaków ,ze w ich interesie jest aby w ich państwie rządzili Niemcy , bo do tego sprowadza się akceptacja przez Żakowskiego użycia siły w stosunku do Polski przez Niemcy , aby Polkę i Polaków sobie podporządkować.

Przecie Żakowski jest jawnym niemieckim ideologicznym dywersantem i w każdym normalnym kraju byłby na marginesie , pilnie obserwowany przez służby jako niemiecki kolaborant.

Rozzuchwalenie i buta kolaborantów i ideologicznych dywersantów jest zdumiewająca . Tolerowani takich ludzi , takiej sytuacji doprowadzi rozpadu państwa polskiego , doprowadzi do powtórki z rozbiorów.

video Norwegia. Późne rozliczenia z kolaborantami

video Marian Kowalski znów BEZPARTYJNY!

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:11)

Komentarze

Czy to nie przypadkiem znaczenie danego dziennikarza mierzy sie (takze w Polsce) ogladalnoscia jego programow? 

Wiec po co miliony Polakow wlaczaja swoje TV, gdy zaczynaja sie programy prowadzone przez owe "elyty" dziennikarskie?

Przeciez  mozna przelaczyc na inny kanal - i gdy okaze sie, ze takie "gwiazdy" maja stutysieczna ogladalnosc - szybko znikna z anteny.... 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1494100

Nie tylko miernocie dziennikarskiej Zakowskiemu powinno sie ogolić leb , jest wielu innych jemu podobnych którzy powinni byc ogoleni , nazwisk nie bede wymieniał gdyż zrobiłbym im zaszczyt  piszac ich nazwiska na tak zacnym forum .

Mam nadzieje ze przyjdzie czas ze  sami beda golic lby aby prosic o wybaczenie za swe swinstwa i miernote dziennikarska.

tak jak uczynil to pewien doradca renegat  wiecznie spocony p.Kopaczowej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1494191