Lewacka kultura gwałtu na kobietach idzieciach zalewa Europę

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

"Uchodźcy" bezkarni po gwałcie”..”Szwedzka prokuratura odmówiła apelacji ws. decyzji sądu, który oczyścił nastoletnich "uchodźców" z zarzutu zbiorowego gwałtu podczas studenckiej wycieczki promem ze Szwecji do Finlandii. 

Sąd uznał, że nie ma wystarczających dowodów, aby stwierdzić, że zgwałcona kobieta faktycznie nie chciała seksu z czterema 19-latkami na raz.- Przyjrzeliśmy się wyrokowi bardzo dokładnie i zdecydowaliśmy, że nie będziemy się odwoływać. Nie sądzimy, abyśmy odnieśli sukces w sądzie apelacyjnym - stwierdziła prokurator Krystyna Moren.Wyrokiem zszokowana jest szanowana prawniczka Elżbieta Massi Fritz, która stwierdziła, że "szwedzki system sprawiedliwości powinien wstydzić się tego werdyktu".- Nasze przepisy powinny chronić ofiar przestępstw, a nie zwalniać dorosłych mężczyzn z odpowiedzialności za swoje czyny – powiedziała.”...(źródło )

UK: pedofile-muzułmanie nie idą do więzienia?”...”nauczyciel molestował seksualnie 11-letnią dziewczynkę, gdy wykładał jej Koran. Nie trafił do więzienia, bo... jego żona nie mówi po angielsku i musi sam utrzymać rodzinę.

Suleman Maknojioa to 40-letni nauczyciel islamu mieszkający w Wielkiej Brytanii. Podczas wykładania 11-letniej dziewczynce Koranu kilkukrotnie dopuścił się molestowania seksualnego. Został oskarżony o pedofilię, ale otrzymał niski wyrok 40 tygodni pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.” ...(więcej )

Imigranci chwalą się gwałtem: to była dziewica a my ją zniszczyliśmy w siedmiu[WIDEO]”...”Na jednym z profili na Facebooku zamieszczony został filmik, na którym imigrant tłumaczy jak wraz ze swoimi kolegami zgwałcili w siedmiu dziewczynę. Co więcej, opowiada przerażające szczegóły tego aktu. Mówi między innymi: „ona płakała, walczyła i tak dalej, a my jak świnie, pluliśmy na nią, zniszczyliśmy ją”. Zachwyca się faktem, że ofiara była dziewicą, czym jest wielce podekscytowany.Ataki na tle seksualnym na kobiety w Niemczech są już rzeczą powszechną. Imigranci bardzo często nie mają żadnych oporów o czym najboleśniej przekonano się podczas sylwestrowej nocy w Kolonii. Niemieckie władze są wobec tych aktów agresji bezsilne” ,,,* (więcej )

"Skoro nie możesz uniknąć gwałtu, ciesz się nim". Indie oburzone słowami oficera policji”..”"Jeśli nie możesz uniknąć gwałtu, możesz równie dobrze czerpać z niego przyjemność" - te słowa szefa policyjnego wydziału śledczego Indii Ranjitaja Sinhy wzbudziły powszechny szok. Według statystyk rządowych co 20 minut w tym kraju gwałcona jest kobieta. „...(źródło )

Powiedział, że zgodnie z islamem wolno mu zgwałcić niewierną. Że gwałcąc mnie, przybliża się do Boga… Powiedział, że gwałt na mnie jest jego modlitwą do Boga”. „...”I rzeczywiście, Bunzel ma rację: pojmanie niewiernych dziewcząt jako seksualnych niewolnic jest usankcjonowane przez Koran. Zgodnie z prawem islamskim muzułmanie mogą wziąć „branki prawej ręki” (Koran 4:3, 4:24, 33:50). Koran mówi: O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg jako zdobycz” (33:50)* [cytaty wg. tłumaczenia Józefa Bielawskiego, PIW, Warszawa 1986 — przyp. tłum.). Wersy 4:3 i 4:24 rozszerzają ten przywilej na wszystkich muzułmanów w ogóle. Koran mówi, że mężczyzna może uprawiać seks ze swoimi żonami oraz z niewolnicami seksualnymi: „Szczęśliwi są wierzący, którzy są pokorni w swoich modlitwach, którzy się odwracają od pustej gadaniny, którzy dają jałmużnę, którzy zachowują wstrzemięźliwość, z wyjątkiem swoich żon i tego, czym zawładnęła ich prawica, bo wtedy nie będą ganieni’ (23:1-6).

Gwałt na pojmanych kobietach także jest usankcjonowany w islamskiej tradycji:Abu Sirma powiedział do Abu Sa’id al Khadriego:

“Pożądaliśmy ich [branek], ponieważ cierpieliśmy z powodu nieobecności naszych żon, ale jednocześnie pragnęliśmy dostać za nie okup. Zdecydowaliśmy zatem współżyć z nimi, ale zachowując al-azl [stosunek przerywany]. Ale powiedzieliśmy sobie: Dlaczego to czynimy, kiedy Posłaniec Allacha jest z nami? Dlaczego go nie zapytamy? Zapytaliśmy więc Posłańca Allacha (niech pokój będzie z nim!), a on powiedział – Nie ma znaczenia czy to robicie, ponieważ wszystkie dusze, które mają się narodzić do dnia Sądu Ostatecznego i tak się narodzą.” (Sahih Muslim 3371)

Jest tak również w islamskim prawie: „Kiedy dziecko lub kobieta będą schwytani, stają się w wyniku tego niewolnikami, a poprzednie małżeństwo kobiety natychmiast anulowane” (Umdat al-Salik 09.13).

Szejk egipski Abu-Ishaq al-Huwayni ogłosił w maju 2011, że „jesteśmy w epoce dżihadu”, co znaczy, że muzułmanie mogą brać niewolników.”...”Buduje się targ niewolników, także seksualnych, nazywanych w Koranie milk y-yamin, „ci, których posiada twoja prawa ręka” (Koran 4:24). Ten wers z Koranu jest nadal w mocy, nie został uchylony. Milk al-yamin to niewolnicy seksualni. Idziesz na targ, oglądasz niewolnicę i ją kupujesz. Ona zostaje jakby twoją żoną, ale nie potrzebuje aktu ślubu, ani rozwodu jak wolna kobieta, ani nie potrzebuje wali. Wszyscy uczeni zgadzają się co do tego – nie ma pomiędzy nimi niezgody. (…) Kiedy pragnę niewolnicy seksualnej, idę po prostu na targ i wybieram kobietę, która mi się podoba, i ją kupuję.”W mniej więcej tym samym czasie, 25 maja 2011, kobieta-polityk z Kuwejtu, Salwa al-Mutairi, także wypowiedziała się na korzyść islamskiej praktyki niewolnictwa seksualnego wobec niemuzułmańskich kobiet. Położyła nacisk na to, że jest to zgodne z islamskim prawem i czynnikami islamskiej moralności. ...(więcej )

Piotr Gulbicki Małżeństwa wbrew własnej woli plagą w Wielkiej Brytanii „...”Nawet 10 tysięcy. Tyle osób rocznie, według szacunków, jest zmuszanych w Wielkiej Brytanii do małżeństw wbrew własnej woli. Przez lata patrzono na to przez palce, jednak obecnie władze mówią "dość". Do więzienia trafili pierwsi oskarżeni, to efekt wprowadzonego w ubiegłym roku nowego prawa „...”wabił 25-latkę do domu i zgwałcił, po czym zażądał, żeby została jego żoną. 34-letni muzułmanin, biznesmen mieszkający w walijskim Cardiff, całą akcję dokładnie zaplanował. Po gwałcie kazał kobiecie iść do łazienki i wziąć prysznic, wszystko potajemnie filmował, a następnie zagroził, że nagrany materiał upubliczni w internecie. Zapowiedział również, że jeśli go nie poślubi, zabije jej rodziców.  „...”Mężczyzna, mający już jedną żonę, interesował się swoją ofiarą, praktykującą muzułmanką, od dawna; wcześniej założył nawet fałszywe konto na Facebooku, żeby ją przekonać, iż jej ówczesny chłopak jest gejem. Sąd w Cardiff skazał 34-latka na 16 lat więzienia, z kilku paragrafów - o zmuszanie do małżeństwa, gwałt, bigamię, podglądactwo. „. ,,,(więcej )

Islamiści z ISIS na północy Iraku wydali instrukcję, która pozwala bojownikom gwałcić wzięte do niewoli dziewczynki przed okresem dojrzewania, o ile są "zdatne". Dokument sporządzony przez dział badań i interpretacji teologicznych ISIS usprawiedliwia branie niemuzułmańskich kobiet jako niewolnic seksualnych i odpowiada szczegółowo na 29 pytań o to, jak bojownicy powinni się wobec nich zachowywać. Dokument sporządzony rzez ISIS stwierdza m.in.: "Dopuszczalne są stosunki seksualne z niewolnicami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania, jeśli są zdatne do stosunku. Jeśli jednak niewolnica nie jest zdatna, to można cieszyć się nią bez stosunku"...”Zniewolone kobiety mogą być bite - ale tylko w celu ich zdyscyplinowania. "Nie wolno bić dla własnej satysfakcji ani żeby torturować" - wyjaśnia dokument. "Ponadto, zakazane jest bicie w twarz". Wytyczne mówią, że dziewice mogą być gwałcone, gdy zostały zakupione przez swoich "panów". Nie można jednak sprzedać niewolnicy, jeśli jej "właściciel" ją zapłodnił. Wyjątkowo przerażające jest aprobata ISIS dla uprawiania seksu ze zniewolonymi dziewczynkami przed okresem dojrzewania. "Dopuszczalne są stosunki seksualne z niewolnicami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania, jeśli są zdatne do stosunku", mówi dokument. "Jeśli jednak niewolnica nie jest zdatna, to można cieszyć się nią bez stosunku". Dokument nie wyjaśnia, co oznacza określenie "zdatna" ….(więcej )

Szwecja to kraj o najwyższej liczbie ataków na tle seksualnym, których sprawcami są imigranci. Szwedzka policja postanowiła przeciwdziałać. Jak podał portal breitbart.com, rozwiązaniem tego problemu mają być specjalne opaski na nadgarstek z napisem „Nie dotykaj mnie” (Don't touch me). 

Jak zapewnia szef szwedzkiej policji, Dan Eliasson, główną funkcją opasek jest zwrócenie uwagi na problem, a także zachęcenie kobiet do reagowania na tego typu zachowania. 

„Nikt nie powinien akceptować molestowania seksualnego. Jeśli byłaś obmacywana, zgłoś to” – przekonuje Eliasson. '...(źródło )

Pedofilia jest we Włoszech nielegalna, aczkolwiek w grudniu 2013 włoski sąd uniewinnił 60-latka, który uprawiał seks z 11-letnią dziewczynką, ponieważ „kochali się”. Warto zauważyć, że podobne sytuacje mają miejsce w wielu krajach Europy Zachodniej,gdzie pedofile coraz bardziej otwarcie walczą o swoje prawa, często ramię w ramię z organizacjami LGBT.” „...(więcej )

Gwałciciele bezkarni w Turcji”..”Zeznania członka tureckiego Najwyższego Sądu Apelacyjnego rzuciły światło na proceder wychodzenia ofiar za mąż za swoich gwałcicieli. 

P. Mustafa Demirdağ, szef departamentu sądu ds. przestępstw seksualnych, powiedział, że liczba takich małżeństw oficialnie zarejestrowanych sięgnęła prawie 3 tys. Mówiąc przed komisją parlamentarną, p. Demirdağ powiedział, że gwałciciele nagminnie pozostają bezkarni, zmuszając do małżeństwa swoje ofiary.”...(źródło )

Szwedzi godzą się na małżeństwa "uchodźców" z dziećmi!”...”Niektóre władze lokalne w Szwecji zezwoliły nieletnim "uchodźcom" mieszkać ze swoimi pełnoletnimi partnerami, mimo że szwedzkie prawo zakazuje małżeństw z dziećmi.  „...”Szwedzkie Radio informuje, że zgody takie wydały aż 5 z 6 szwedzkich władz lokalnych. Tamtejsi urzędnicy uznali, że tak jest lepiej dla dzieci, szczególnie jeśli mają one powyżej 15 lat. Tylko Goeteborg za każdym razem rozdzielał niepełnoletnie osoby od swoich mężów lub żon.

Oficjalne przepisy w Szwecji mówią, że niepełnoletni "uchodźcy" przebywający w związku małżeńskim powinny być uznawane za "sieroty", ponieważ małżeństwa z dziećmi są w Szwecji nielegalne.” ..(więcej )

Szwecja - oficjalny raport rządowy - 77,6% gwałtów popełniane jest przez muzułmańskich mężczyzn - czyli 2% populacji - liczba gwałtów w Szwecji wzrosła od 1975 roku do dziś o 1472% - z 472 gwałtów w 1975 do 6 620 w 2014 roku ...(więcej )

Palikot „Inicjacja seksualna jest w 13-tym roku życia. To jest typowa katolicka obłuda, że jest niedozwolona. Zmieńmy prawo. „ ...(więcej )

Prezydent Gambii ogłosił plany wprowadzenia zakazu małżeństw z osobami poniżej 18 roku życia. 

JE Yahya Jammeh powiedział, że karą za ożenek z niepełnoletnimi będzie co najmniej 20 lat więzienia. Prezydent zapewnił, że jeszcze w lipcu przedstawi projekt odpowiedniej ustawy zakazującej małżeństw z dziećmi. Dzisiaj w Gambii za mąż wychodzą nawet 12-latki.”..(źródło )

Szwedzka policja też zatajała gwałty imigrantów na kobietach”...”Po sylwestrowym dramacie setek młodych kobiet, molestowanych i gwałconych przez hordy imigrantów na ulicach Kolonii i innych miastach Niemiec, pęka zmowa milczenia. Również szwedzka policja przyznaje, że nie informowała o setkach napaści seksualnych, jakich dopuszczali się muzułmańscy imigranci.„...”W ubiegłym roku doszło do wielu ataków na tle seksualnym podczas festiwalu rockowego w Sztokholmie. Kobiety i dziewczęta były masowo napastowane, napadane i gwałcone przez młodych imigrantów, ale policja nie udostępniła tej informacji publicznie w obawie przed oskarżeniem o rasizm.

Główne szwedzkie media też nie były skore by stanąć po stronie skrzywdzonych Szwedek. Gwałty i ludzkie tragedie próbowały zamieść pod gładki dywan politycznej poprawności. Teraz jednak zmowa milczenia pęka. Szwedzka policja przyznaje, że popełniła błąd, zatajając masowe gwałty, jakich dopuszczali się imigranci.”..”W Szwecji dopiero po pięciu miesiącach policja przyznała, że po sierpniowym festiwalu w Sztokholmie otrzymała tysiące zgłoszeń od młodych uczestniczek muzycznego wydarzenia o tym, że były napadane, brutalnie zaczepiane i gwałcone praktycznie na oczach setek widzów, spośród których żaden nie ruszył z pomocą. ...”Działali w grupach po pięciu, dziesięciu, piętnastu.  W wielkim tłumie bawiących się ludzi ciasno otaczali dziewczynę. Na początku wyglądało to jak zabawa, taniec wśród rozbawionego tłumu, ale potem dopuszczali się seksualnego ataku – opowiada Roger Ticalou, jeden z organizatorów festiwalu “We are Sthlm”. . (więcej )

Śluby z dziećmi to nie żadna "kultura" czy "zwyczaj" tylko prawo islamu”,,,”W Jemenie parlament przyjął ustawę zabraniającą małżeństwa dzieci. Poruszone tym duchowieństwo natychmiast ogłosiło fatwę unieważniając prawo sprzeczne z szariatem. 

Nowa ustawa wyznacza 17 lat jako jako dolną granicę zawierania małżeństwa. Według dostojników islamskich prawo to jest jednak sprzeczne z szariatem i parlament nie może rozstrzygać w tej sprawie. Wpływowi duchowni muzułmańscy ogłosili więc fatwę przeciwko tej ustawie.

Deklaracja podpisana przez rektora Uniwersytetu Al-Eman szejka Abdul-Majid al-Zindani'ego i przedstawicieli islamskiej partii Islah żąda, by dolny wiek został usunięty z ustawy.

O problemie braku cezury minimalnego wieku umożliwiającego zawarcie małżeństwa w Jemenie światowe media pisały za sprawą ośmioletniej dziewczynki Nożud Mohammed Nasser, która poprosiła o rozwód i dostała go. Wcześniej została zmuszona do zawarcia małżeństwa z 30-letnim mężczyzną.

Każdy z nas ma w swojej rodzinie córkę, wnuczkę, siostrzenicę, kuzynkę czy siostrę, która może mieć 8 lat. W tym wieku ogląda się kreskówki Disneya, po szkole przebiera się za księżniczki, a mama i tata są tymi dużymi, którzy wszystko wiedzą. Inna jest jednak rzeczywistość islamu.

Nożud Muhammed Nasser, ośmioletnia mała dziewczynka, udała się sama 2 kwietnia 2008 roku do Trybunału sądowego w Sanaá w Jemenie, by znaleźć sędziego, który zaakceptowałby osądzić jej ojca, który wydał ją siłą za mąż za 30-letniego mężczyznę. Dziecko poprosiło również o rozwód z powodu nadużyć seksualnych i przemocy domowej.

Według prawa jemeńskiego, Nożud ze względu na swój wiek, nie ma prawa pozywać kogokolwiek do sądu. Jednak znalazł się sędzia, który najpierw zgodził się wysłuchać, co dziewczynka ma do powiedzenia i następnie doprowadził do zatrzymania ojca i męża.- Ojciec mnie bił i mówił, że muszę poślubić tego mężczyznę, w innym przypadku zostanę zgwałcona i żaden szejk w kraju nie będzie mógł nic dla mnie zrobić. Nie chciałam tego, ale oni mimo wszystko wydali mnie za mąż - powiedziała Nożud gazecie Yemen Times. - Błagałam moją matkę, mojego ojca i moją ciotkę, by pomogli mi rozwieść się, lecz odpowiedzieli, że nic nie mogą zrobić, ale że mogę iść sama do trybunału, jeśli tylko zechcę. I dokładnie to zrobiła.Nożud doświadczyła agresji seksualnej ze strony swojego męża. - Robił mi brzydkie rzeczy a ja nie miałam zielonego pojęcia na czym polega małżeństwo. Uciekałam z pokoju do pokoju, aż w końcu mnie łapał, bił i robił ze mną co chciał. Tak bardzo płakałam, ale nikt mnie nie słuchał. Kiedy chciałam iść na dwór, bił mnie i żądał bym szła z nim do pokoju. To trwało dwa miesiące - opowiada Nożud Nasser.”...”Według prawa islamskiego - szariatu - nie ma wyznaczonej dopuszczalnej granicy wieku do małżeństwa. Odpowiedzialność religijna u dziewczynek zaczyna się w momencie pojawienia pierwszej miesiączki. Idealnym modelem dla muzułmanów jest prorok Mohamed, który poślubił Ajszę, gdy miała 6 lat i skonsumował z nią małżeństwo, gdy miała 9 lat. „...”Małżeństwa małych dziewczynek z dużo starszymi mężczyznami, poligamia, bicie kobiet – to nie "zwyczaj" czy "kultura". Słowo, które wyraża te zachowania jest niechętnie używane przez komentatorów takich wydarzeń, jak powyższe. „.Narodowy Komitet Kobiet zażądał od parlamentu jemeńskiego, by nie ulegał posłom, którzy domagają się, aby wiek dopuszczalny do zawarcia małżeństwa zniżyć do 12 lat ...(więcej )

Grzegorz Górny „ Środowiska pedofilskie dążą również do obniżenia wieku prawnej dopuszczalności stosunków seksualnych „.....”Na Węgrzech zmniejszono niedawno do 14 lat wiek dzieci, które mogą brać udział w filmach pornograficznych. W Danii z kolei obniżonogranicę wieku, od której seks nie jest już zakazany, do lat 12.”( czasy przez Orbanem )...”W tym samym kraju na skutek ostrego protestu ruchu obrońców zwierząt zakazano pornografii o charakterze zoofilskim. ..(więcej )

Badania wykazały, że 55% brytyjskich Pakistańczyków zawiera małżeństwo ze swoimi kuzynkami pierwszego stopnia, zazwyczaj zza granicy. W Bradford ten odsetek sięga aż 75%. Mimo że małżeństwa między kuzynostwem pierwszego stopnia są legalne w Wielkiej Brytanii, są one źle widziane przez wiele osób, które uważają je za formę kazirodztwa. W Ameryce ten zwyczaj jest nielegalny w 30 stanach. Tego rodzaju małżeństwa wśród innych grup brytyjskich muzułmanów, pochodzących z Indii czy Bangladeszu, nie są tak popularną praktyką.

Wcześniej w tym miesiącu dwóch przywódców pakistańskiego gangu z Derby zostało skazanych za wykorzystywanie 26 białych dziewczyn w wieku pomiędzy 12. a 18. rokiem życia po uprzednim odurzeniu ich alkoholem i narkotykami. 28-letni Mohammed Liaquat i 27-letni Abid Saddique zostali uwięzieni na minimum 11 i 8 lat za zarzuty m.in. gwałtu. Obaj mieli żony z zaaranżowanych małżeństw i mieli z nimi dzieci. W Rotherham w listopadzie gang pięciu azjatyckich mężczyzn został rozbity, a jego członkowie uwięzieni za wykorzystywanie białych dziewcząt w wieku nawet 12 lat.

Od 1997 roku 56 mężczyzn w wieku około 28 lat skazano za napastowanie dziewczyn w wieku 11-16 lat. Spośród nich trzech było rasy białej, a reszta to Azjaci, w tym 50 było muzułmanami, a większość stanowili brytyjscy Pakistańczycy. Rzecznik Biura Spraw Wewnętrznych powiedział: „Nie powinniśmy formułować pochopnych konkluzji na temat narodowych wzorców w przypadkach napastowania bez dalszej analizy”.Eksperci ds.zdrowia wielokrotnie uprzedzali Pakistańczyków, aby zmniejszyli liczbę małżeństw między kuzynami, gdyż prowadzi to do licznych genetycznych wad w tej społeczności.

Lord Ahmed został na krótko wydalony z Labour Party po tym, gdy spędził 16 dni w więzieniu w 2009 roku za wysyłanie sms-ów w trakcie prowadzenia samochodu, w wyniku czego zabił osobę w wypadku.” ...(więcej )

Niemcy zakażą islamskiej poligamii?'..”Żaden imigrant nie ma prawa przekładać swojej kultury i przekonań religijnych nad niemieckie prawo - powiedział p. Heiko Maas. - Dlatego w Niemczech nie można uznawać poligamicznych małżeństw - dodał minister.”. ...(więcej )

„Molestowania seksualnego po ukończeniu 15 roku życia doświadczyło 55 proc. kobiet w Unii Europejskiej. Co piąta obywatelka UE spotkała się z przemocą ze strony swojego partnera, a co dwudziesta została zgwałcona - wynika z badania unijnej Agencji Praw Podstawowych. Przeprowadzono je na 42 tysiącach kobiet ze wszystkich krajów unijnych.”....”Według autorów to największa jak dotychczas próba zdiagnozowania sytuacji kobiet w krajach unijnych Polska wypadła w rankingu prawie najlepiej”.....”Co dwudziesta kobieta w Unii Europejskiej przyznała ankieterom, że została zgwałcona po ukończeniu 15 roku życia. Różnych form przemocy seksualnej doświadczyło 10 proc. respondentek. „.....”12 proc. przyznało, że było wykorzystywane seksualnie w jakiś sposób jako dziecko Co setna kobieta ujawniła, że została zmuszona do stosunku płciowego zanim skończyła 15 lat. „.....”22 proc. kobiet, które były w związku z mężczyzną, poinformowało, że partner stosował wobec nich przemoc fizyczną bądź na tle seksualnym. Do bycia ofiarą przemocy psychicznej (m.in. poniżenie, groźby, ograniczenie wolności) ze strony obecnego bądź byłego partnera przyznało się 43 proc. kobiet. „......”Bardzo źle w raporcie wypadły kraje skandynawskie. W Szwecji do bycia ofiarą seksualnego wykorzystywania w wieku dziecięcym przyznało się aż 82 proc. kobiet, w Danii - 78 proc., a w Finlandii 73 proc. W Finlandii ponad połowa kobiet oświadczyła, że wykorzystywano je seksualnie po tym, jak ukończyły 15 lat (najgorszy wynik w UE). W Danii odnotowano też najwyższy odsetek kobiet, które doświadczyły przemocy ze strony partnera (34 proc.)” ….(więcej )

Niemiecki parlament uchwalił nowe przepisy regulujące kwestię prostytucji - donosi wprost.pl.”..” 

Jak pisze portal, nałożono nakaz rejestracji na wszystkie prostytutki. Kwestia ta budzi największe kontrowersje, gdyż istnieje obawa, że kobiety lekkich obyczajów staną się ofiarami ostrego ostracyzmu społecznego. Nowe regulacje obejmą też właścicieli domów publicznych. Ci, którzy będą chcieli założyć taki biznes, będą dokładnie sprawdzani pod względem karalności. Dodatkowo, zarządzający agencjami towarzyskimi zostaną zobowiązani do zapewnienia podopiecznym osobnych mieszkań do życia oraz pracy. Z kolei na klientów burdeli nałożono nakaz używania prezerwatyw. Brak prezerwatywy podczas stosunku z prostytutką będzie skutkował karą w wysokości aż 50 tys. euro.”...(źródło )

Jacek Skrzypacz” Prawnik Judith Bergman ocenia: „Poligamiczne małżeństwa muzułmanów staną się większym problemem w obliczu kryzysu imigracyjnego”. Ceremonie odbywają się w sekrecie z udziałem imama. Kobiety są podporządkowane regułom Koranu, bo w świetle większości państw europejskich praktyki te są nielegalne i w związku z tym nie uznane przez rząd. Wskutek tego nie ma możliwości odejścia od żonatego już muzułmanina.

Wedle ustaleń Alean Al-Krenawi oraz Vered Slonim-Nevo z International Journal of Social Psychiatry z 2006 muzułmanie wskutek poligamii powodują, że ich dzieci mają gorsze relacje z ojcem, rówieśnikami, słabsze osiągnięcia szkolne, warunki życia. John R. Graham z Alean Al-Krenawi w The Journal of Social Psychology z 2008 wskazali, że kobiety w takich związkach problemy psychiczne, fobie oraz somatyzacje (zaburzenie funkcjonowania).

Tewfik K. Daradkeh, badacz z Uniwersytetu Jordańskiego wskazał w artykule „Psychiatric morbidity and its sociodemographic correlates among women in Irbid, Jordan” z Eastern Mediterranean Health Journal, że w rodzinach poligamicznych muzułmanów 42,9% kobiet miało zaburzenia psychiczne, a w tradycyjnych (kobieta i mężczyzna) małżeństwach wyznawców islamu – 26,7% muzułmanek.

Książka pod redakcją Suada Josepha „Encyclopedia of Women & Islamic Cultures”, tom 3, odnotowuje, że muzułmanie zmieniają koncepcję małżeństwa w Europie. Wraz z ich napływem od lat 60. XX wieku sądy zetknęły się z poligamią w islamie. Belgia pod naporem wyznawców Allacha uznała poligamię o ile „ślub” odbył się poza ich terytorium.

Francja w 1993 roku zakazała poligamii, aby muzułmanie nie wprowadzali na terytorium kraju dodatkowych „żon”. Muzułmanów nie odstraszyła kara roku więzienia i grzywna 45 tys. euro. Economist w 2010 oceniał, że w takich związkach żyje we Francji 200 tys. osób w ramach 16-20 tys. islamskich rodzin. Badaczka Sonia Imloul z Institut Montaigne wskazała, że w tych związkach żony zmusza się do małżeństwa. Zarazem od lat 80. XX w. zabraniała krytyki islamu.

Na terenie Francji Jean-Marie Ballo założyła organizację Nouveaux Pas. Pomaga ona kobietom uciec z muzułmańskich wielożeństw. Prawnik Chantal Brunel ocenił, że posiadanie kolejnych „żon” jest też formą zarabiania pieniędzy na koszt opieki społecznej.

Polityk niezależny Caroline Cox wskazała, że w Wielkiej Brytanii 63-letni muzułmanin chciał rozwodu z 23-letnią żoną, bo jego Pakistański znajomy potrzebował wizy. Oferował 10 tys. funtów ginekologowi, aby odnowił „małżonce” błonę dziewiczą. Pracownik socjalny Tariq Ali z Lancashire, współtwórca Project BME, oceniał, że liczbę związków poligamicznych w kraju na 20 tys. w 2011. Wedle ustaleń zespołu badaczy Luisa Lugo muzułmanie akceptują poligamię od 6% w Jordanii do 67% w Tunezji.Redaktor Bruce Bawer doniósł w 2013, że w Szwecji Centerpartiet domagała się legalizacji poligamii. Szef ugrupowania Annie Lööf uznała, że kraj wymaga zmian ze względu na imigrantów. Szefowa młodzieżówki Centerpartiet Hanna Wagenius przewidywała, że poligamia stanie sie legalna w Szwecji do 2023 roku. W 2012 duńska partia Radykalna Lewica (Radikale Venstre) domagała się tego samego. Szef młodzieżówki partii Ditte Søndergaard legalizację wielożeństwa uznał za „pomoc” imigrantom.Wedle Catholic News Agency na terenie Holandii w Rotterdamie poligamiczne związki muzułmanów są rejestrowane co tydzień. Claus Röchert, szef AG Integration und Migration w Berlinie, podał, że 30% Arabów ma więcej niż jedną żonę. Doniósł o tym die Welt.Daham Al Hasan porzucił swe żony, dzieci i udał się do Europy. Następnie odmówił nauki duńskiego i podjęcia pracy. Za to chciał, aby jego dwie żony i osiem dzieci przybyło do kraju. W oparciu o „tęsknotę za rodziną” dostał wsparcie socjalne rządu na rzecz podatników. Wedle niemieckiego odpowiednika PUP muzułmanki za naszą zachodnią granicą zgłaszają się do urzędu, że nie znają ojca dziecka. Wskutek tego zyskują świadczenia socjalne.Dla 31% brytyjskich muzułmanów „jest akceptowalne posiadanie więcej niż jednej żony”, jak odnotował redaktor Andrew McCarthy „...(więcej )

Katarzyna Kawlewska „ Gender szkodzi Kobietom „...” Według genderystek, przemoc jest wynikiem szkodliwego przekazywania stereotypowych ról płciowych przez rodziców i Kościół. Tymczasem, z najnowszych badań Agencji Praw Podstawowych UE wynika, że ideologia gender, propagowana od wielu lat w Europie, jest szkodliwa dla kobiet.„...”Okazuje się, że w Polsce jest najniższy wskaźnik przemocy domowej w całej Unii Europejskiej, a naczelne genderystki walczą z wiatraka „...”Tak więc genderystki gdzie mogą, tam nagłaśniają, że siedliskiem zła jest właśnie rodzina, szczególnie ta, która wsłuchuje się w naukę Kościoła.„....”Mężczyźni upodobali sobie stosowanie przemocy wobec kobiet. Popycha ich ku temu tradycja judeochrześcijańska, będąca rodzimym wariantem systemu patriarchalnego. Stosują przemoc fizyczną, psychiczną, seksualną i ekonomiczną. Siedliskiem przemocy wobec kobiet jest rodzina - „....”takie informacje można było znaleźć w publikacji promującej w Wielkopolsce kampanię16 dni przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć”. Jednym z organizatorów kampanii było stowarzyszenie feministyczne „Konsola”. Na potrzeby walki z przemocą panie wydały, za pieniądze z dotacji samorządowej, specjalistyczną publikację. A w niej znalazło się wiele sugestywnych zapisów, mających świadczyć o tym, że Kościół jest współwinny przemocy wobec kobiet, natomiast rodzina przekazuje dzieciom stereotypowe wzorce, sprzyjające rozwojowi tej przemocy. „...”rzemocowe zachowanie jest wyuczone i celowo stosowane (…) [Przemoc domowa] jest ściśle powiązana z płcią kulturową (gender) i zachowaniami wynikającymi z funkcjonujących stereotypów płci – w 95% przypadków to mężczyźni sprawują władzę i kontrolę nad kobietami [s. 48]. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia systemów patriarchalnych, które ucieleśniają szkodliwe tradycje [s. 16]. Do dużej trwałości związków opartych na fizycznym i psychicznym niszczeniu oraz poniżaniu kobiet i dzieci przyczyniają się także organy państwa, społeczeństwo oraz patriarchalna kultura [s. 61]- „....”Tymczasem Agencja Praw Podstawowych UE informuje, że w krajach europejskich, gdzie pozwolono na gendermanię, ideologia zbiera swoje żniwo. Opublikowane właśnie badania wskazują, że w Polsce przemoc domowa i seksualna jest najmniejsza w całej Unii Europejskiej i dotyka 19 proc. Polek powyżej 15 roku życia. Dla porównania w Szwecji, Danii czy Holandii - czyli krajach, które genderyści stawiają za wzór nowoczesności, przemocy doświadcza ok. 50 proc. kobiet. Natomiast w Norwegii, prowodyra otwartości na praktyki homoseksualne i seksualizację dzieci, co również mieści się w propozycjach polskich genderystek, zauważono destrukcyjne skutki liberalności. Mianowicie zwiększoną liczbę przestępstw seksualnych. W oficjalnych statystykach można przeczytać, że ok. 10 proc. Norweżek, przynajmniej raz w życiu, padło ofiarą gwałtu. To dane ze statystyk policyjnych, ale nieoficjalnie problem jest o wiele większy.

Polskie bojowniczki o prawa kobiet mają jeszcze jeden koronny argument na rzecz zapotrzebowania na gender. Jest nim przepastna różnica w wynagrodzeniach. Według nich pensja wypłacana jest nie za wykonaną pracę, czy piastowane stanowisko, a za płeć. To powoduje dysproporcję między płacą mężczyzny a kobiety. Jednak, jak wynika z badań Eurostatu, to kolejny strzał kulą w płot. W 2011 roku pensje europejskich kobiet były niższe średnio o 16,4 proc. od wynagrodzeń mężczyzn za tę samą pracę. W Polsce, w której gender nie zdążył się jeszcze zakorzenić, różnice te sięgają 2 proc. „ ….(więcej )

Muzułmanie biorą zasiłki na wszystkie swoje żony. A poligamia jest zabroniona w UK”...”Brytyjski rząd postanowił dać prawo mężczyznom z poligamicznych małżeństw do pobierania zasiłków na swoje żony, choć wielożeństwo jest nielegalne w Wielkiej Brytanii.Według ustaleń rządu, muzułmanie z poligamicznych związków, którzy sprowadzą do Wielkiej Brytanii swoje żony, nie będą mieć żadnych problemów z tym, aby pobierać na nie zasiłki.”...”Ministrowie orzekli w grudniu, że przyzwolenie na pobieranie przez mężczyznę zasiłków na wszystkie jego żony będzie „najlepszą możliwą opcją”.Decyzja ta okazała się najbardziej korzystna dla muzułmanów, gdyż islamskie prawo daje im przyzwolenie na posiadanie wielu żon. Brytyjski rząd z kolei dopuszcza wielożeństwo jedynie przypadku, gdy związki małżeńskie zostały zawarte poza Wielką Brytanią, w krajach gdzie poligamia jest legalna.”...”Ustanowienie przyzwolenia dla muzułmanów na pobieranie zasiłków na swoje żony nie było od grudnia nagłaśniane – o co dbał także brytyjski rząd. Temat wypłynął dopiero dzięki inicjatywie Corin Taylor z grupy Taxpayers’ Alliance, która walczy m.in. o mniejsze podatki w brytyjskim społeczeństwie.„Brytyjscy podatnicy płacą jedne z najwyższych składek, dlatego obowiązkiem rządu jest zapewnienie tego, aby każdy pens został wydany właściwie. Poligamia nie jest dopuszczalna przez brytyjskie prawo i brytyjscy podatnicy nie powinni płacić za ekstra zasiłki na drugą, trzecią, czy czwartą żonę” – oświadczył Taylor.”. ...(więcej)

Kazirodcze małżeństwa to plaga w Europie! Szokujące statystyki”...”Wydawać się może, że prawodawstwo europejskie zabrania kazirodczych małżeństw. Ale nie do końca tak jest. Bo wprawdzie zakazana jest legalizacja związków między rodzeństwem, ale już odrobinę dalsze pokrewieństwo nie powstrzymuje rodzin od tego, by godziły się na praktyki, które są i niebezpieczne, i gorszące. Rodziny takie żyją też w Europie. Wiele jest ich w Wielkiej Brytanii z powodu choćby pakistańskiej imigracji. To dlatego problemem zajęli się politycy. A ściślej baronowa Shreela Flater (pierwsza Azjatka w Izbie Lordów). To ona podała szokujące statystyki dotyczące kazirodztwa. „...”Wśród Pakistańczyków z rejonu Kaszmiru normalne są śluby między kuzynami w pierwszej linii. Przez to na świat przychodzą dzieci obciążone chorobami genetycznymi. „. ..(więcej )

Grzegorz Górny „Jednocześnie w świecie akademickim i kulturze masowej rozpowszechnia się klimat przyzwolenia na traktowanie dziecka jako obiektu seksualnego.

Przewodniczący założonej w 2006 roku w Holandii pedofilskiej partii Dobroczynność, Wolność i Różnorodność (NVD) Ad van der Berg twierdzi, że w swej działalności wzoruje się na lobby gejowskim. Jeszcze 100 lat temu homoseksualizm, nazywany wówczas sodomią, był powszechnie potępiany jako zboczenie. „.....”Ad van der Berg nie ukrywa, że marzy mu się, aby podobna ewolucja nastąpiła w odniesieniu do pedofilii. Przypomina, że mocny impuls w kierunku akceptacji homoseksualizmu wyszedł ze świata akademickiego”....”Jednym z pionierów w tej dziedzinie był Wilhelm Reich, uczeń Zygmunta Freuda, twórca pojęcia rewolucja seksualna”......”Uważał on nieskrępowane niczym współżycie seksualne za konieczny warunek zdrowia psychicznego, dlatego radził, by podejmowane było jak najszybciej, nawet przed osiągnięciem pełnoletności.”.....”Nowy impuls pedofilskim postulatom nadał jednak Alfred Kinsey, autor osławionych raportów na temat życia seksualnego Amerykanów w latach 40. i 50. XX wieku. Kinsey twierdził, że dzieci - nawet w pierwszych latach życia - nie są pozbawione seksualności i mogą nawiązywać kontakty płciowe z osobami dorosłymi. Dowodził, że już noworodki mają rozwinięte potrzeby seksualne, które mogą być zaspokajane. „.....”W swoim "Raporcie o mężczyźnie" badacz precyzował nawet, do ilu orgazmów w ciągu godziny zdolne są dzieci poniżej czwartego roku życia. Twierdził, że gdyby społeczność wyzbyła się krępujących ją zahamowań, to połowa chłopców mogłaby doznawać orgazmu przed osiągnięciem wieku trzech lub czterech lat.”.....”Jak Kinsey doszedł do takich wniosków? Otóż jego badania oparte były na wywiadach z osobami dorosłymi, które miały kontakty seksualne z dziećmi i na tej podstawie rozpoznawały oraz interpretowały zachowania swoich małoletnich partnerów. Głównymi autorytetami w dziedzinie dziecięcej seksualności okazali się więc pedofile gwałcący dzieci poniżej czwartego roku życia.W raportach Kinseya znajdują się szczegółowe opisy zachowań dzieci podczas stosunków z dorosłymi. Reakcje nieletnich to m.in. "ekstremalne napięcie z gwałtownymi konwulsjami", "wykrzywione usta", "spazmatyczne skurcze", "wytrzeszcz oczu", "zaciskające się dłonie", "szloch lub gwałtowny płacz, czasem z obfitymi łzami, szczególnie u młodszych dzieci". Kinsey pisze, że dzieci "bronią się przed partnerem i mogą podjąć gwałtowne wysiłki, aby uniknąć orgazmu, chociaż czerpią niewątpliwą przyjemność z tej sytuacji".....”Amerykański badacz zlekceważył relacje 80 proc. molestowanych dzieci, które miały zaburzenia emocjonalne po kontaktach płciowych z osobami dorosłymi, i mówiły o swoim strachu związanym z tym doświadczeniem. Uznał, że reakcje te są wynikiempruderyjnych ograniczeń konserwatywnego społeczeństwa, w którym dzieci zostały wychowane.”....”Główne hasło tego środowiska brzmi: chcemy dobra dla dzieci, dlatego domagamy się dla nich prawa do współżycia z dorosłymi.”......”Do najbardziej znanych promotorów pedofilii na świecie należą m.in. Richard Farson (psycholog, autor książki "Prawa człowieka dla dzieci"), Hubertus von Schönebeck (założyciel stowarzyszenia "Przyjaźń z dziećmi" i autor "Niemieckiego manifestu dziecięcego") czy Tom O'Carroll (przewodniczący międzynarodowej organizacji PIE - Pedophile Information Exchange).Dla popularyzacji pedofilii szczególnie dużo zrobił zmarły w 2006 r. holenderski działacz gejowski i seksuolog dr Frits Bernard. To on ukuł pojęcie tzw. pedofilii pozytywnej, twierdząc, że współżycie z dorosłymi wyzwala w dzieciach osobowość i wspiera ich rozwój emocjonalny. Zapytany przed śmiercią, jaki czynnik może spowodować społeczną akceptację pedofilii, odpowiedział jednym słowem: "czas"...Grzegorz GórnyAutor jest publicystą, redaktorem kwartalnika "Fronda"  ...(więcej )

Raymond IbrahimKolejny islamski kleryk zezwolił dżihadystom w Syrii – uprzejmie zwanym „opozycją” – gwałcić obywatelki swojego kraju. Salaficki szejk Yasir al-‘Ajlawni, mieszkający od 17 lat w Damaszku Jordańczyk, w ubiegłym tygodniu opublikował na YouTube film, w którym oświadczył, że zabiera się do wydania „prawomocnej fatwy” dającej (w oczach islamu) muzułmanom walczącym przeciwko świeckiemu prezydentowi Basharowi Assadowi i dążącym do wprowadzenia szariatu prawo „porywania i uprawiania seksu” ze wszystkimi niesunnickimi kobietami. W szczególności dotyczy do przedstawicielek odłamu, z którego wywodzi się sam Assad, a mianowicie alawitek, jak i druzyjek i wielu innych – zasadniczo wszystkich kobiet, które nie są sunnitkami, ani nawet muzułmankami.”...”Szejk nazwał owe Bogu ducha winne kobiety używając prawnego, arabskiego terminu melk al-yamin, który wywodzi się z Koranu, a którym określa się tam po prostu niewolnice seksualne niemuzułmańskiego pochodzenia. W Koranie 4:3 muzułmanie otrzymują nakaz: „Żeńcie się zatem z kobietami, które są dla was przyjemne – z dwoma, trzema lub czterema. Lecz jeśli się obawiacie, że nie będziecie sprawiedliwi, to żeńcie się tylko z jedną albo z tymi, którymi zawładnęły wasze prawice”. Islamscy ulemowie czy też „uczeni” jednomyślnie zgadzają się, że zgodnie z islamskim prawodawstwem kobiety „którymi zawładnęły wasze prawice” to po prostu seksualne niewolnice. Dalsze badania językoznawcze pokazują, że postrzegane są one raczej jak zwierzęta lub rzeczy niż istoty ludzkie. Stąd nieludzkość tej fatwy. „....”Szejk nazwał owe Bogu ducha winne kobiety używając prawnego, arabskiego terminu melk al-yamin, który wywodzi się z Koranu, a którym określa się tam po prostu niewolnice seksualne niemuzułmańskiego pochodzenia. W Koranie 4:3 muzułmanie otrzymują nakaz: „Żeńcie się zatem z kobietami, które są dla was przyjemne – z dwoma, trzema lub czterema. Lecz jeśli się obawiacie, że nie będziecie sprawiedliwi, to żeńcie się tylko z jedną albo z tymi, którymi zawładnęły wasze prawice”. Islamscy ulemowie czy też „uczeni” jednomyślnie zgadzają się, że zgodnie z islamskim prawodawstwem kobiety „którymi zawładnęły wasze prawice” to po prostu seksualne niewolnice. Dalsze badania językoznawcze pokazują, że postrzegane są one raczej jak zwierzęta lub rzeczy niż istoty ludzkie. Stąd nieludzkość tej fatwy. „...”Kilka miesięcy wcześniej saudyjski kaznodzieja Muhammad al-Arifi również wydał fatwę zezwalającą dżihadystom na kilkugodzinne „małżeństwo celem pożycia” z trzymanymi w niewoli Syryjkami tak, „aby każdy z bojowników miał swoją kolej” – co w innych częściach świata znane jest pod nazwą gwałtu zbiorowego. „....” Natomiast egipski szejk Ishaq Huwaini opowiada o tym, jak niewiernych jeńców – czy też używając kolejnego pojęcia z Koranu, ghanima albo „łupy wojenne” – należy rozdzielać między dżihadystów, zabierać na „targ niewolników, gdzie sprzedaje się niewolnice i konkubiny”. On również nazywał owe kobiety „tym, czym zawładnie twa prawica”, mówiąc: „Idziesz na targ i sobie ją kupujesz, ona zostaje wtedy twoją prawną żoną – ale bez żadnych umów, opiekunów i tych wszystkich utrudnień. Ulemowie są co do tego zgodni”. …..” Nawet niektóre muzułmanki popierają gwałty na niemuzułmankach w świetle prawa. Kuwejcka aktywistka polityczna Salwa al-Mutairi na przykład prowadzi kampanię na rzecz przywrócenia instytucji niewolnictwa. Opublikowała w Internecie filmik, w którym tłumaczy, jaką odpowiedź otrzymała od największych autorytetów Mekki, świętego miasta islamu na temat prawomocności niewolnictwa seksualnego. Mutairi tłumaczy:„Muzułmańskie państwo najpierw musi zaatakować państwo chrześcijańskie – przepraszam, jakiekolwiek niemuzułmańskie państwo – by następnie wziąć je w niewolę. Czy to zabronione? Nic z tych rzeczy – w islamie niewolnictwo seksualne w ogóle nie jest zakazane. Wręcz przeciwnie, zasady dotyczące niewolnic seksualnych są inne niż w przypadku wolnych kobiet [tzn. muzułmanek]: ciała tych drugich muszą być całkowicie zakryte poza twarzą i dłońmi, podczas gdy niewolnice seksualne chodzą nago od pasa w górę – różnią się od wolnych kobiet. Wolne kobiety należy oficjalnie zaślubić z mężem, a niewolnicę seksualną się po prostu kupuje”.....”Kuwejcka aktywistka proponuje też konkretne rozwiązania: „Na przykład na wojnie w Czeczenii bez wątpienia brane są w niewolę rosyjskie niewolnice seksualne. Tak więc możesz tam pojechać, kupić sobie kilka i sprzedać tu w Kuwejcie; to dużo lepsze, niż żeby nasi mężczyźni mieli wchodzić w zakazane relacje seksualne. Nie widzę w tym najmniejszego problemu”. „ ...(więcej )

Jakub Pacan „W krajach UE o dużym odsetku imigrantów islamskich mnożą się napaści i uprowadzenia białych chrześcijanek. W oczach muzułmanów ma to swoje religijne i historyczne uzasadnienie. „...”To nie przypadek, że seksbiznes w Europie opanowały gangi muzułmańskie. W dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie na 80 właścicieli domów publicznych jedynie trzech było Holendrami, resztę stanowili Marokańczycy i Turcy.

Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzułmanów jest działanie tzw. "loverboys", czyli kochasiów, którzy wystają pod szkołami i podrywają tam nieświadome niczego dziewczyny zapewniając je o miłości i oddaniu. Gdy młoda dziewczyna jest już zakochana na zabój, alfons karze jej iść pracować  do burdelu. Anita De Witt, założycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, że to już prawdziwa plaga społeczna, której ofiarą padło co najmniej 5 tys. kobiet. Część z nich nigdy nie wróci do Holandii, ponieważ zostały wywiezione do burdeli na Bliskim Wschodzie.

W Niemczech również muzułmanie (głównie Turcy) w 90 proc. opanowali seksbiznes. Problem dotyczący muzułmańskich gangów gwałcących białe dziewczyny nie ominął też  Wielkiej Brytanii. Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny poseł Kris Hopkins grzmiał z mównicy: Seksistowska kultura muzułmanów zachęca do ataków na kobietyNie możemy uciec od faktu, że gangi muzułmanów gwałcą białe dzieci w tym momencie". Chodziło mu o serię skandali, w których dwóch muzułmanów Shamir Rashid i Amar Hussain porwało i zgwałciło dwie nastolatki. Potem z okazji muzułmańskiego święta ofiarowania Eid al-Adha pozwolili znajomym „używać je dla seksu„. Później wyszła na jaw sprawa organizatora sex-grupMohammeda Liaqat, który terroryzował ok. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat.

Do używania sobie na niemuzułmankach wzywają islamskie autorytety moralne. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dżihadystów do zabierania na targ niewolników „łupów wojennych”, gdzie „sprzedaje się niewolnice i konkubiny”. Nie tak dawno imam Kopenhagi Shahid Mehdi tłumaczył, że Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.Przykładów zezwalających gwałtów na Europejkach jest w internecie bardzo wiele. Posiadanie seksualnych niewolnic przez muzułmanów popiera np. kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi. - Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnością w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechać, przywieźć je i sprzedać tu w Kuwejcie – przekonywała. „...(więcej )

Muzułmańska dewiacja: związki z małoletnimi dziewczynkami”...”Przewodniczący głównego islamskiego autorytetu w Sudanie, Komitetu Religijnych Mędrców,Mohamed Osman Salih wyraził oficjalną aprobatę dla praktyki małżeństw niepełnoletnich dziewczynek. „...”Sudańskie prawo od 1991r. zezwala na małżeństwa dziewcząt od 10 roku życia.  „....”Tymczasem skutki zawierania małżeństwa w młodym wieku są szkodliwe zarówno ze społecznego jak i medycznego punktu widzenia. Szacuje się, że co roku z powodu komplikacji związanych z porodem ginie około 50 tys. matek w wieku 15-19 lat. Ryzyko śmierci w czasie ciąży i porodu jest pięć razy większe u dziewczynek w wieku 10-14 lat niż u kobiet w wieku 20-24 lat. „...(więcej )

Prywatna świecka szkoła Odenwaldschule w Hesji była w latach 70., 80. i 90. XX wieku miejscem perwersyjnych praktyk lewicowych pedagogów. Ich ofiarą padło ponad 100 uczniów. „...”Teraz szkoła, w której uczył się europoseł Zielonych Daniel-Cohn-Bendit, bankrutuje. Rodzice nie chcą wysyłać tam swoich dzieci – donosi niemiecki tygodnik „Der Spiegel”.”..'. Powodem upadku Odenwaldschule są liczne skandale pedofilskie „...”Były czasy, gdy setki przedstawicieli kawiorowej lewicy z całej Europy odwiedzały szkołę, położoną u stóp masywu górskiego Odenwald. Zachwycali się „udanym przykładem pedagogiki reformy”. Wśród nich – m.in. pisarz Golo Mann, malarka Käthe Kollwitz i szwedzka feministka Ellen Key. W latach 70. i 80. dyrektor szkoły Gerold Ummo Becker był mile widzianym gościem na salonach. Gdy w 1978 roku prestiżowy Niemiecki Związek Księgarstwa wręczał nagrodę pokoju pisarce Astrid Lindgren, Becker wygłosił laudację. Dziś, jak i w przeszłości, najtrudniejszym i najważniejszym zadaniem wychowawczym jest pomóc dziecku znaleźć sens w życiu— mówił dyrektor Odenwaldschule. Jego uczniowie uważnie śledzili jego występ w telewizji. I byli przerażeni. Nie mogłem uwierzyć w to, co słyszę. Chwalił Astrid Lindgren, bredził o sensie życia, a my wiedzieliśmy, że jutro znów wlezie nam pod prysznic i będzie nas obmacywał”...”Po tym jak były ewangelicki pastor w 1972 r. przejął kierownictwo Odenwaldschule (OSO) uczniowie byli regularnie budzeni przez nauczycieli głaszczących ich po genitaliach. Niektóre dzieci, na ogół w wieku 8 do 11 lat, wyznaczano na weekendy na „seksualnych usługodawców” i zmuszano do seksu oralnego. Niektórzy pedagodzy oferowali chłopców swoim gościom, odwiedzającym ich w szkole. Nauczyciele i wychowawcy bili dzieci, podawali im narkotyki i alkohol. Becker miał osobiście molestować co najmniej 86 uczniów. Odenwaldschule została założona w 1910 roku przez pedagoga Paula Geheeba. Miała stać się przyczółkiem antyautorytarnego wychowania, zgodnie z teoriami „nowego oświecenia” i rozwijać u dzieci „osobowość i samodzielne myślenie”. Stało to w sprzeczności do wówczas obowiązujących zasad dyscypliny i szacunku dla autorytetu nauczycielskiego. Szkoła szybkoa zyskała popularność. Uczyły się tu dzieci lewicowej politycznej elity, m.in. syn pisarza Tomasza Manna, Klaus Mann i syn byłego prezydenta Niemiec Richarda von Weizsaeckera. Jednym z uczniów Odenwaldschule, w latach 50. i 60. był „czerwony Dany”, liderRuchu 68, dziś europoseł Zielonych Daniel Cohn-Bendit, który później sam okazał się być promotorem pedofilii. .. (więcej )

aharrush - czyli muzułmańska „zabawa” kobietą dotarła do Europy. Razem z imigrantami”...”Cała Europa wstrząśnięta jest tym, co dzieje się w niektórych miastach, które przyjęły imigrantów. W czasie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Przy tym media milczały jak grób. Okazuje się, że taka „metoda” zbiorowego molestowania jest znanym rodzajem przemocy w krajach arabskich. Nazywa się „taharrush”.

Zdarzenia z Kolonii zszokowały całą Europę. Niemieckie media milczały. Okazało się, że do napaści na kobiety doszło nie tylko w Kolonii, ale też w Hamburgu, Bielefeld, Frankfurcie, Düsseldorfie, w  Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią, jak również w innych krajach, w Austrii, Finlandii, Szwecji, czy Szwajcarii.

Okazuje się, że może być to „zabawa” imigrantów przywieziona do Europy. Polega ona na otoczeniu kobiety w miejscu publicznym. Najpierw mężczyźni zaczynają krzyczeć na swoją „wybrankę”, obrażają ją, później zaczyna się napastowanie, kończące się często na gwałcie.

Jest to opis „taharrush” przedstawiony przez „Daily Mail”. To nic innego jak grupowe molestowanie, które znane jest w krajach arabskich od kilku lat – pisze gazeta. Z takimi właśnie napaściami mieliśmy do czynienia w sylwestra w niektórych miastach w Europie.

Śledczy z Kolonii zajmują je obecnie 553 przypadkami zajść, które miały miejsce z 31 grudnia na 1 stycznia. 45. proc. z nich to przestępstwa właśnie na tle seksualnym. 

 „Taharrush” pierwszy raz było zaobserwowane podczas protestów w czasie "arabskiej wiosny" w Egipcie w 2011 roku. Wtedy reporterka CBS została ofiarą takiej „zabawy”. Napadnięto na nią na Placu Tahrir w Kairze. Została odcięta od kamerzysty, z którym pracowała. Otoczył ją tłum 200 mężczyzn, którzy dotykali ją i nawoływali do dalszej przemocy seksualnej. Wszystko trwało około 40 minut. Dziennikarka przez cały ten czas była napastowana, nie mogła wydostać się ze środka.”..”Mechanizm takiego działania jest przerażający - podczas ataku ofiara jest tak zdezorientowana, że często napastnikom udaje się ją obrabować. Nierzadko kobieta jest również gwałcona. Wszystko to dzieje się w miejscu publicznym, a ucieczka staje się niemal niemożliwa

  • opisuje rmf24.pl.Ujęcie sprawców jest czasami niemal niemożliwe, ponieważ ofiara czasami nie jest w stanie wskazać winnych. „...(więcej )

W Niemczech nowe ataki imigrantów na dzieci i kobiety”...”Na napaściach seksualnych w Sylwestra się nie skończyło. W ciągu ostatnich dni doszło do kolejnych ataków i gwałtów. „...”Sylwestrowe zajścia w Kolonii, Hamburgu i innych miastach to tylko wierzchołek góry lodowej. Napady islamskich uchodźców na kobiety trwały w Niemczech już od miesięcy, lecz były skutecznie skrywane przed opinią publiczną.

Ujawnione (co prawda dopiero po kilku dniach) zdarzenia sylwestrowe wcale nie odstraszyły uchodźców od popełniania kolejnych czynów kryminalnych.

Otóż już po nowym roku w Hamburgu ok. 40 imigrantów z Afryki zaatakowało w autobusie 24-letnią Niemkę, doszło do pobicia i gwałtu. 9 stycznia w Oldenburgu kilkunastu mężczyzn atakowało i molestowało seksualnie aż pięć kobiet. Na wyspie Fehman w miejscowości Puttgarten, gdzie także umieszczono uciekinierów, kilku Syryjczyków zaatakowało Żyda, który przyjechał do Niemiec z Francji. Jak tłumaczyli - zaatakowali, bo nosił on jarmułkę. Obrabowano go i pobito.

Waldemar Maszewski Do najbardziej bulwersującego zdarzenia doszło w dzielnicy hamburskiej Ohlstedt, gdzie 23-letni islamski uchodźca napadł na 10-letnią uczennicę. Mężczyzna zaczepił dziewczynkę na podwórku szkolnym, a potem czekał, aż skończy ona lekcje. Wtedy ją obezwładnił, związał i wykorzystał seksualnie. „...”Anonimowy policjant (dane jego posiada „Bild Zeitung”), który pełnił służbę w Sylwestra w okolicach dworca kolejowego w Kolonii, ale wcześniej pracował na punktach przyjmowania i kontroli uchodźców, ujawnił, że policjanci dostawali wiele oficjalnych rozkazów, aby przestępstwa uchodźców tuszować.  „...”Nieprawidłowości i oszustwa dotyczące informowania o uchodźcach potwierdzają przedstawiciele związków zawodowych policji, którzy twierdzą, że poprawność polityczna w Niemczech była na tyle duża, że funkcjonariusze naciągali przepisy np. poprzez fałszowanie raportów, ale także umarzanie postępowań wobec kryminalistów z kręgów imigrantów. Wielu policjantów przyznaje, że dla świętego spokoju wolało puścić wolno uchodźcę złapanego na gorącym uczynku, bo późniejsze tłumaczenia się przed zwierzchnikami były wyjątkowo przykre. Jak twierdzą przedstawiciele związków zawodowych, właśnie takie było oczekiwanie zapotrzebowanie szefostwa.Inny policjant ujawnia, że zmieniano raporty dotyczące przestępstw dokonywanych przez uchodźców. Zamiast prób gwałtu wpisywano uszkodzenie ciała, zamiast prób zabójstwa – ciężkie pobicie, a wszystko to po to – twierdzi coraz większa część odważnych policjantów oraz związkowców - aby zaniżyć statystyki przestępczości wśród uchodźców. „ (więcej )

W Egipcie gwałty to całkowita normalność. Przeciętna kobieta ciągle spotyka się na ulicy z molestowaniem. Egipscy mężczyźni mają po prostu taki zwyczaj: Kobietę można obmacać, zwyzywać, czasem zgwałcić. Czy tego samego chcemy na europejskich ulicach?

O problemach Egiptu pisze we "Frankfurter Allgemeine Zeitung" Christoph Ehrhardt, bliwskowschodni korespondent tej gazety.

Eksperci informują, że egipscy młodzi mężczyźni mają w zwyczaju spędzać swój czas wolny na grupowych napaściach na kobiety. Chodzą ulicami, a gdy spotykają atrakcyjną ich zdaniem kobietę, rozrywają jej ubrania, obnażają jej ciało - i je obmacują”. „...(więcej )

iriam Shaded chce zakazania islamu i... zrównania go z nazizmem, komunizmem!”...”Dzięki prowadzeniu działań Fundacji Estera i startowaniu do sejmu z listy partii KORWiN Miriam Shaded zyskała dostęp do ogólnokrajowych mediów. Korzysta z popularności, żeby walczyć z falą uchodźców z Syrii i islamem. Twierdzi, że właśnie rozpoczęła się trzecia wojna światowa, za którą stoi m.in. Barack Obama, który według niej sam jest muzułmaninem, sunnitą.

Dzięki zaangażowaniu w politykę Shaded zamierza "pisać programy", o których wspomina w każdym z wywiadów. Do pierwszego z nich zwołała inne kobiety z partii KORWiN, które organizują działania pod hasłem "Nie dla szariatu".

Dzisiaj Korwin-Mikke pochwalił się, że podczas wczorajszej konferencji prasowej w sejmie Shaded reprezentowała żeńską grupę kandydatek partii i przedstawiła ich stanowisko w sprawie obecności muzułmanów w Polsce.

Decyzje podejmowane przez polityków w kwestii migrantów nie uwzględniają podstawowych wartości europejskich, takich jak ochrona praw kobiet, takich jak ochrona praw człowieka - powiedziała Shaded i przytoczyła zebrane przez siebie dane:

80% imigrantów w Niemczech to mężczyźni (wg danych Radia Bawarskiego). W obozach dla uchodźców kwitnie zmuszanie dziewcząt i kobiet do prostytucji, gwałty.

Szwecja - oficjalny raport rządowy - 77,6% gwałtów popełniane jest przez muzułmańskich mężczyzn - czyli 2% populacji - liczba gwałtów w Szwecji wzrosła od 1975 roku do dziś o 1472% - z 472 gwałtów w 1975 do 6 620 w 2014 roku

Wielka Brytania - około 137 tysięcy kobiet jest po kobiecym obrzezaniu.

Wg brytyjskiej policji już 7 lat temu ok. 17 tysięcy kobiet rocznie w UK było ofiarą przemocy.

Po tej prezentacji Shaded przeszła do właściwej części wystąpienia. Przede wszystkim wezwała rząd do kategorycznego zamknięcia granic dla imigrantów wyznających islam. Co więcej zażądała zakazania tworzenia w Polsce muzułmańskich organizacji i partii. W ten sposób religia ta zostałaby zrównana w konstytucji z nazizmem, faszyzmem i komunizmem:

Apelujemy o wprowadzenie konstytucyjnego zakazu propagowania totalitarnych metod i praktyk działania islamu. Traktowania go nie tylko jako religii, ale systemu politycznego, jakim jest. Domagamy się dopisania islamu w art. 13 Konstytucji RP do słów "nazizmu, faszyzmu i komunizmu".

Shaded podkreślała też, że walczy o prawa ofiar gwałtów. Na razie skupia się tylko na sprawcach o muzułmańskim pochodzeniu.

Apelujemy o zadbanie na arenie międzynarodowej o kulturę europejską, chrześcijańskie tradycje Polski i o to, by nie zaprzepaścić dorobku naszych przodków, poddając się islamskiej kulturze. Upominamy się o prawa kobiet poniżanych, więzionych, gwałconych, bitych i mordowanych. Kobiet żyjących na terenie państw Unii Europejskiej pozbawionych obowiązujących w nich praw, pozostawionych, w imię poprawności politycznej, na łasce islamistów.”. „....(więcej ) 

łumaczenie Małgorzata Koraszewska Konkubiny, niewolnice i kobiety jako łup wojenny we współczesnym islamie”.....”W pakistańskiej telewizji państwowej 31 maja 2010 r. odbyła się debata o stosunku islamu do

niewolnictwa i posiadania konkubin. Uczestnikami byli Allama Ibtisam Elahi Zaheer, sekretarz

generalny purytańskiej organizacji religijnej Jamiat Ahl-e-Hadith; duchowny barelvi (odłam islamu)

maulana Raghib Naeemi, Nazim-e-Aala (prezydent) madrasy Jamia Naeemia; i dr Mohammed Aslam

Siddiqui, polityk Jamaat-e-Islami i były dyrektor Wydziału Meczetów na uniwersytecie w Pendżabie,

który dołączył przez telefon. Uczeni duchowni zgodzili się, że handel kobietami jest dozwolony,

niewolnictwo również; Koran tego nie zabrania.

Podajemy fragmenty tego programu [ 1 ], dostęp 10 czerwca 2010.}

Gospodarzem programu był znany prezenter Mubasher Lucman. Jego pierwsze pytanie

brzmiało:

Czy islam pozwala na trzymanie konkubin? Czy w islamie można trzymać kobietę bez nikah

(małżeństwa)? Czy można mieć z nią wszelki rodzaj kontaktów seksualnych? Czy dzieci z niej

zrodzone będą miały jakiś spadek, dochód od ojca albo z pieniędzy biologicznego ojca?… Zacznijmy

od odpowiedzi jednym słowem: tak lub nie. Czy konkubinat jest dozwolony?

Allama Zaheer: Tak, oczywiście.

Maulana Naeemi: Nie ma dwóch zdań w tej sprawie.

Mubasher Lucman: Zanim pójdziemy dalej, wyjaśnijmy: czy są jakieś warunki, pod którymi

można trzymać konkubiny?

Allama Zaheer: Są warunki; nie można uważać każdej kobiety za konkubinę. Na przykład,

kobiety pracujące jako pomoc domowa nie są konkubinami, ale jest tradycja w regionie Chitral,

gdzie kobiety są na sprzedaż. Sądzę, że nie powinniśmy wymieniać konkretnych obszarów.

W każdym razie na obszarach plemiennych kobiety są sprzedawane; nie uważam ich za konkubiny.

One nie są konkubinami. Konkubinat jest dozwolony pod dwoma warunkami i jeśli spełniasz te

warunki tak, jak były one spełniane w epoce Proroka Mahometa lub pobożnych kalifów, którzy byli

po nim lub podczas kalifatu Jeśli dzisiaj spełniasz te warunki, to możesz trzymać konkubiny.

Pierwszym warunkiem jest, że jeśli podczas prowadzenia dżihadu kobiety, które przychodzą

z siłami wroga, żeby go wspierać, zostają pojmane i emir armii przydziela je według swojego

uznania, możemy trzymać je jako konkubiny. Drugi, jeśli zbadamy sytuację i znajdziemy jakiś

rynek, gdzie sprzedaje się niewolników i konkubiny, i sprzedaż jest tam ustaloną instytucją

społeczną, kobiety, które tam kupujemy, będą konkubinami. Porwanie wolnej kobiety, żeby ją wziąć

na konkubinę lub sprzedanie wolnej kobiety jest, moim zdaniem niesłuszne...

Mubasher Lucman: Mam pytanie, do szczegółów przejdę później. Czy islam pozwala na

handel niewolnikami?

Allama Zaheer: Islam pozwala na handel niewolnikami tam, gdzie są określone rynki dla tego

celu. Branie nowych, tj. wolnych ludzi na niewolników nie jest dozwolone w islamie, ani islam do

tego nie zachęca.

Mubasher Lucman: Potomek niewolnika jest niewolnikiem, czy tak?

Allama Zaheer: Nie. Istnieje szereg warunków, pod którymi potomek niewolnika jest wolny.

Jeśli właściciel chce go uwolnić, jest on… Jeśli ktoś żeni się z konkubiną i ona zachodzi w ciążę,

potomek nie jest niewolnikiem. Po zawarciu małżeństwa z konkubiną pan może dać jej wolność albo

może wydać ją za mąż za innego mężczyznę, ale nie może jej znowu sprzedać… Nie jest tak, że

dziecko niewolnika jest zawsze niewolnikiem...

Mubasher Lucman: Jak pan widzi takie warunki?

Maulana Naeemi: ...Po pierwsze ważne jest zauważenie, że niewolnicy byli sprzedawani

i istniały rynki także przed islamem… Jak zostawali niewolnikami? Byli chwytani w warunkach wojen;

byli porywani z dróg; dzieci porywano siłą i sprzedawano; przed islamem niewolnicy mieli

nieszczęsne życie.

Pojęcie niewolnictwa w islamie nie jest po to, żeby kontynuować tę praktykę, ale niewolnictwo

zostało dozwolone, ponieważ istniało w owym czasie; nagłe zakończenie go spowodowałoby

mnóstwo problemów. Dlatego pojęcie niewolnictwa zostało przyjęte w islamie, ale nakazano szereg

kroków, żeby nie myślano, że niewolnictwo jest dozwolone w islamie, że niewolnictwo będzie trwać;

raczej, wraz z tymi krokami, niewolnictwo zaczęło posuwać się ku zakończeniu w społeczeństwie.

Jeśli zaś chodzi o kwestię, jak ludzie zostawali niewolnikami… i jak ci niewolnicy byli traktowani;

w czasach proroka (pokój z nim) odbywała się bitwa i przynoszono łupy wojenne; wśród nich piękną

damę. Została ona oddana towarzyszowi proroka (pokój z nim). Prorok odebrał ją z powrotem od

niego, wysłał ją do Mekki i w zamian za nią uwolniono kilku więźniów muzułmańskich. Jest szereg

podobnych przykładów, gdzie niewolnicy zdobyci na wojnie byli używani do wymiany więźniów lub

dostawali wolność w zamian za jakąś zapłatę lub, co najważniejsze, dostawali wolność jako gest

dobrej woli.

Mubasher LucmanDr Mohammed Aslam Siddiqui, witamy w programie „Z bliska". Dziękuję

za zgodę na udział w programie; słyszał pan dzisiejszą dyskusję. Chciałem zadać panu to samo

pytanie: czy konkubinat jest dozwolony w islamie?

Mohammed Siddiqui (przez telefon): Chodzi o to, że w niewolnictwie mężczyzna jest

niewolnikiem; kobieta jest konkubiną. To nie jest nakaz islamu, że bierzesz sobie kogoś na

niewolnika albo że niewolnictwo powinno trwać. Islam ani nie rozpoczął niewolnictwa, ani nie nakazał

utrzymywania tej tradycji przy życiu. Podczas wojen prowadzonych w czasach proroka (pokój z nim)

istniała już wcześniejsza praktyka, że jeńcy wojenni na ogół nie byli wymieniani; jeśli były wymiany,

to w zamian za jakieś olbrzymie zapłaty. Na ogół mężczyźni zostawali niewolnikami, a kobiety

konkubinami.

Także w Indiach przed panowaniem Brytyjczyków ta kwestia, szczególnie dotycząca konkubin,

była bardzo poważna. Nie mówię o prehistorii. W czasach Sułtana Tipu (muzułmański król Mysore,

1750-1799 n. e.), kiedy walczył i całkowicie pokonał Marathów w bitwie, ich siły uciekły i pozostawiły

kobiety. Pojmano namiot pełen kobiet. Były to żony ich dowódców. Sułtan był gentlemanem;

następnego ranka posłał kobiety pod strażą 20 mężczyzn do ich sił, które obozowały całe kilometry

od miejsca porażki. Kiedy żony tam dotarły, oni odmówili przyjęcia ich z powrotem. Chodziło o to, że

spędziły noc z muzułmanami, więc nie mogli ich wziąć z powrotem.

Na całym Wschodzie panował obyczaj nie akceptowania z powrotem kobiet, które były

pojmane przez wroga choćby przez jedną noc…

Mubasher Lucman: Czy stosunki między panem a konkubiną są w porządku, czy można

mieć stosunki z niewolnicą...?

Mohammed Siddiqui: Proszę mi pozwolić na podanie kontekstu. To nie jest tak, jak ludzie

powszechnie myślą, że armia muzułmańska zdobywała mnóstwo niewolników, wybierała konkubiny

i trzymała dużą liczbę niewolników. Tak nie było. Islam ma ścisłą dyscyplinę. Mężczyzna ginął na

wojnie i ludzie mówili, że jest męczennikiem, bo dał swoje życie za islam. Prorok powiedział: „Widzę

ogień piekła płonący nad tym, który ukradł płachtę materiału z łupu wojennego". Po tym nie zdarzył

się żaden incydent; nikt nie ukradł nawet igły. Praktyka była taka, że kiedy przynoszono łupy

wojenne, przyprowadzano również jeńców wojennych. Odpowiedzialnością Emira było zdecydowanie

poprzez jego Szurę, komu zostaną przyznani mężczyźni jako niewolnicy lub jeśli były to kobiety, jako

konkubiny, jeśli nie było żadnych innych opcji. W taki sam sposób w jaki Nikah-Khwan (osoba

religijna, która udziela ślubu) prowadzi ceremonię ślubu w imieniu Allaha, w ten sam sposób emir

przekazywał konkubiny żołnierzom w imieniu Allaha, żeby rozwiązać stworzoną przez wojnę

trudność, chociaż nie powinniśmy tego nazywać nikah — ślubem...

Mubasher Lucman: A więc tego nie można nazywać nikah...?

Mohammed Siddiqui: Sam pan wie, że nikt na świecie nie lubi żenić się z więźniem...

Mubasher Lucman: Allama Ibtisam Elahi, zadam trudne pytanie. Wiem, że nie waha się pan

odpowiadać na takie pytania. A więc, to znaczy, że istnieje sposób, w którym mężczyźnie i kobiecie

wolno mieć stosunek seksualny bez nikah?

Allama Zaheer: Nie mam co do tego wątpliwości. Mój osobisty pogląd jest taki, że dr Aslam

Siddiqui zgodził się w tym punkcie, który wskazałem wcześniej, że emir sił islamskich rozdziela

pojmane kobiety jako konkubiny po konsultacjach ze swoimi dowódcami. Teraz, pytanie brzmi, czy

jest to zalecane? Nie, nie jest. Jest dozwolone, ale nie zalecane.… Kwestią, którą dyskutujemy, nie

jest czy to jest zalecane, ale czy to jest dozwolone. Nie mam wątpliwości, że jest to dozwolone.

Przechodząc do pytania, które pan zadał; Allah opisując cechy muzułmanina w Surze Muminun

powiedział, że wierni strzegą swojej czystości, ale nie przed żonami i konkubinami. Tym samym

Allah wyraźnie wskazał, że mogą pokazywać swoje narządy prywatne żonom, których liczba nie

może przekroczyć czterech, lub konkubinom, które są dozwolone.

Przedstawię dowody historyczne. W Biblii, kiedy czytamy list św. Pawła, jest on dumny ze

swojej linii rodowej; mówi, ze nasza linia jest lepsza, ponieważ jesteśmy synami wolnej kobiety,

Sary, a narody przeciwko nam, to jest, on krytykuje Arabów, są synami konkubiny. Nie ulega

wątpliwości, że Sajeda Hagar została ofiarowana Sajedzie Sarze jako dar, jako niewolnica, chociaż

jej status zmienił się później...

Mubasher Lucman: Była konkubiną?

Allama Zaheer: Tak, była, chociaż jej status zmienił się później na żonę…

Mubasher Lucman: Czy była poślubiona...

Allama Zaheer: Tak, była. Była żoną Proroka Abrahama. Nie ma co do tego wątpliwości… Jest

hadis, że ten, kto uwalnia konkubinę i żeni się z nią, będzie podwójnie nagrodzony w zaświatach…

Jedną z żon Świętego Proroka (pokój z nim), była Sajeda Maria Qitbia; niektórzy ludzie mówią, że

była konkubiną… Istotnie, dano ją w podarunku Świętemu Prorokowi jako konkubinę, ale Święty

Prorok ożenił się z nią i jej status zamienił się na żonę… Chociaż Świętemu Prorokowi dozwolone były

konkubiny, zadowalał się żonami. Powiedzenie więc, że konkubiny nie są dozwolone w islamie, to jak

ukrywanie nauczania Koranu i Sunny. Z pewnością konkubinat jest dozwolony w islamie. Ale

konkubina nie jest kobietą jak zarobek dla każdego; jest własnością jednego mężczyzny. Rozkazy

dla niej różnią się od rozkazów dla żony i jest albo nabyta albo posiadana.

Mubasher Lucman: Nie ma więc żadnych praw dla takiej kobiety?

Allama Zaheer: Dlaczego nie? Z pewnością są dla niej prawa.

Mubasher Lucman: To znaczy, że nie jest sprzedawana lub podarowana komuś niezgodnie

z jej wolą...?

Allama Zaheer: Jeśli jestem właścicielem jakiejś własności, jestem właścicielem kozy lub

właścicielem konia, lub właścicielem kobiety, właściciel ma prawo sprzedać ją komukolwiek. Jest inna

sprawą, że hadisy proroka zachęcają nas do uwolnienia jej… Koran zachęca do uwalniania

niewolnika, jeśli ma on dobry charakter i może żyć jako pożyteczny obywatel w społeczeństwie…

Myślę, że tutaj ma on szansę na użycie własnej woli. To samo jest w wypadku konkubiny, jeśli chce

kupić wolność od swojego pana, to może to zrobić.

Mohammed Siddiqui: Jeśli mężczyźni i kobiety są pojmani na wojnie, co powinniśmy z nimi

zrobić? Są jeńcami, nie mogą zostać wymienieni; nie mogą zostać zwróceni; druga strona nie jest

skłonna zapłacić okupu za nich; muzułmanie nie chcą uwolnić ich w geście dobrej woli… Co więc

powinni zrobić w takiej sytuacji? W takim wypadku, musimy ich trzymać. Jak powinniśmy...?

Przypuśćmy, że muzułmanin już ma cztery żony, czy ma dostać piątą przez „ożenek"

z niewolnicą? Podczas kalifatu nieustannie prowadzono dżihad i zbierano dużo niewolników. Nawet

jeśli ktoś nie ma jeszcze czterech żon… dając mu kobietę w małżeństwo, czy chce pan spowodować

konflikt w jego domu?

Mubasher Lucman: Czy więc mężczyzna powinien utrzymywać konkubinę w sekrecie? Czy to

nie stworzy problemu?

Mohammed Siddiqui: Jeśli te kobiety, konkubiny, są częścią łupu wojennego; Koran je

dozwala. Jeśli uważasz rząd islamski za przedstawiciela Allaha… jeśli rząd na to pozwala, to kim pan

jest, by to kwestionować?

Mubasher Lucman: Próbuję się dowiedzieć, nie wchodzić w dyskusję…

Mohammed Siddiqui: Pan to wie; jestem tego pewien. Zapytał pan, jak możemy trzymać

w naszych domach kobiety bez nikah? Jeśli przeprowadzimy nikah, będzie ona żoną. Konkubiny

trzymamy bez nikah. Ale inną ważną sprawą jest to, że są niezliczone drogi do jej wolności, które

dostarcza islam.

Mubasher Lucman: Tak więc to najwyraźniej znaczy, że konkubinat jest dozwolony

w islamie?

Allama Zaheer: Tak, jest.

Mohammed Siddiqui: Tak, jest; ale konkubiny były dozwolone, w owych czasach.

Mubasher Lucman: Powiedzmy dzisiaj, jeśli pójdziemy na wojnę przeciwko Kufr [światu

niewiernych] w sprawie Kaszmiru, zwyciężymy i przyprowadzimy niewolników, mężczyzn i kobiety…

Mohammed Siddiqui: Powinien pan spytać uczonych religijnych; oni są zdania, że krajom,

które podpisały Kartę Organizacji Narodów Zjednoczonych, nie wolno brać obywateli innych krajów

członkowskich na niewolników.

Mubasher Lucman: Mówię o perspektywie islamu, nie ONZ, ponieważ ONZ nie wyznaje

islamu.

Mohammad Siddiqui: Dlaczego się pan sprzecza na ten temat?

Mubasher Lucman: Nie sprzeczam się. Próbuję zrozumieć. Jak są powiązane ONZ i islam?

Mohammed Siddiqui: Związek między ONZ a islamem jest taki, że Koran nakazuje nam

dotrzymywać umów. Jeśli umowa nie jest sprzeczna z islamem, jesteśmy nią związani.

Allama Zaheer: Maulana Mohammed Siddiqui słusznie powiedział, że nie możemy brać jako

niewolników obywateli krajów, z którymi mamy stosunki dyplomatyczne.

Racjonalista.pl Strona 3 z 5

Mubasher Lucman: A jeśli pójdziemy na wojnę przeciwko Izraelowi, czy możemy brać

niewolników i konkubiny, ponieważ nie mamy z nimi stosunków dyplomatycznych...?

Allama Zaheer: Tak, możemy. Jest dozwolone mieć konkubiny z Izraela.

Mubasher Lucman: A co pan mówi, maulano Aslam Siddiqui? Czy słyszał pan maulanę

Ibtisama Zaheera?"

Mohammed Siddiqui: Nie mamy umowy z krajami, z którymi nie mamy żadnych stosunków

dyplomatycznych...

Mubasher Lucman: Możemy więc brać niewolników z Izraela, jeśli osiągniemy zwycięstwo

nad Izraelem...?

Mohammed Siddiqui: Pomyśleć tylko! Jestem zdziwiony, jak pan daleko myśli…

[Przerwy i śmiech...]

Maulana Naeemi: Prawo islamskie jest bardzo stare i prawdziwe. Prawo z czasów kalifów

mówi, że trzeba dotrzymywać obietnic. Jeśli jest umowa o wymianie więźniów z jakimś krajem,

trzeba mu oddać jeńców wojennych.

Allama Zaheer [przerywa]: Dał pan bardzo pozytywny przykład Izraela. Oni są Żydami.

Moglibyśmy ożenić się z ich kobietami w wypadku zwycięstwa, ale nie potrzebujemy tego robić, bo

nie mamy stosunków dyplomatycznych; jeśli więc zwyciężymy i pojmiemy niewolnice, jeśli emir

armii rozdzieli konkubiny, możemy trzymać je jako konkubiny, jeśli dostaniemy jakieś jako naszą

część łupu wojennego. I za to powinniśmy być wdzięczni Allahowi. Ale nie możemy ukraść kobiety

z łupu wojennego...

Mubasher Lucman: Mam ważne pytanie, które wymaga szczegółowej odpowiedzi… każdy

z panów może odpowiedzieć… Wydaje się, że istnieje szara strefa, w której nie definiujemy zina [to

słowo oznacza zarówno gwałt, jak i cudzołóstwo] jako zina, czym to jest?

Maulana Naeemi: Nie, to nie tak. Musimy trzymać się Koranu. Nie możemy kwestionować

Koranu. Jeśli Koran mówi, że to jest czarne, musimy powiedzieć, że to jest czarne; nie możemy

myśleć, czy to jest czarne, czy nie. Jeśli Koran mówi, że to jest białe, to jest to białe. Koran mówi, że

kiedy dostajesz kobietę jako łup wojenny, wolno ci mieć z nią stosunki seksualne. To mówi Koran,

nie ja.

Allama Zaheer: Nie ma żadnej szarej strefy. To, na co pozwala Koran, jest dozwolone, to

czego zabrania Koran, jest zabronione…

Na podstawie Specjalnego komunikatu (http://www2.memri.org/bin/polish/latestnews.cgi?

ID=SD306110) MEMRI Nr 3061”. „...(więcej )

Boko Haram i gwałcenei dzieci w dżihadzie” Dziewczynki mają między dwanaście a piętnaście lat. Chrześcijanki zostaną zgwałcone, nawrócone na islam, a potem, tak jak dziewczynki muzułmańskie, „wydane za mąż” za jednego ze swoich porywaczy. Niektóre zostaną sprzedane jako seksualne niewolnice, w ramach handlu kobietami, który jest pandemiczny w całej Afryce i na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Prawo szariatu pozwala mężczyznom na kupowanie usług seksualnych dziecka lub młodej kobiety na godzinę, tydzień lub miesiąc. Istnieją także prywatne i publiczne burdele. „....”Zachowanie Boko Haram jest typowe dla każdej muzułmańskiej siły zbrojnej, poczynając od czasów Mahometa. Wojownicy Proroka dokonywali napadów i systematycznie masakrowali plemiona żydowskie w Arabii. Mężczyznom, którzy odmawiali nawrócenia się, obcinano głowy – a potem Prorok rozdzielał kobiety, dzieci, domy i dobytek między muzułmanów. Kobiety nawracano przymusowo i trzymano jako „żony” lub niewolnice. „....”Oczywiście męska poligamia będzie legalna, małżeństwo będzie przymusowe, kobiety będą zakwefione, regularnie bite i gwałcone bez możliwości ucieczki, zabijane w imię honoru za najlżejsze prawdziwe lub wyimaginowane nieposłuszeństwo. „...”W 1971 r. setki tysięcy kobiet zgwałcono podczas wojny wyzwoleńczej w Bangladeszu. Pakistańscy żołnierze muzułmańscy publicznie i wielokrotnie gwałcili zbiorowo i torturowali muzułmańskie kobiety (z przyszłego Bangladeszu). Te kobiety otrzymały przydomek „Birangona” czyli „odważne kobiety”. Tymczasem wiele z nich popełniło samobójstwo lub, jeśli zaszły w ciążę, zabiły ich rodziny w imię honoru. Czterdzieści lat później te, które przeżyły, nadal żyją w traumie i hańbie tego, co im zrobiono. Wiele z nich poniżają krewni, wiele zostało odrzuconych przez ich mężów. „...”Od 1992 r. islamskie oddziały paramilitarne zniewalają młode dziewczyny muzułmańskie w Algierii – zarówno jako niewolnice seksualne, jak sługi domowe; po prostu porywają je z ulicy. Jeśli próbują uciec, zabijają je; robią to także, kiedy zachodzą w ciążę. Historia nie pamięta ich imion, nikt ich nie spisuje. „...”A potem był rok 2004 w Sudanie, długa i okropna wojna, w której etniczni Arabowie muzułmanie zajmowali się tym, co nazywam „czystką płci”, kiedy publicznie i wielokrotnie gwałcili zbiorowo głównie czarne kobiety afrykańskie: muzułmanki, chrześcijanki i animistki. „...Autorka: Phyllis Chesler Tumaczenie: Małgorzata Koraszewska  „...(więcej )

W dniu 17 czerwca brytyjski premier David Cameron ostrzegł, że obywatele brytyjscy i inni Europejczycy walczący u boku islamskich radykałów w Iraku i Syrii stanowią największe zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. W tym samym miesiącu dżihadyści urodzeni na Wyspach wystosowali groźby pod adresem premiera i minister spraw wewnętrznych. Zapowiedzieli dekapitację czołowych brytyjskich polityków. 16 czerwca weszła w życie ustaw, zakazująca wymuszania małżeństw. Badania zlecone przez rząd szacują, że w Wielkiej Brytanii co roku ponad 8 tys. kobiet jest zmuszanych do zawarcia małżeństwa z muzułmanami. Według wielu organizacji charytatywnych liczba ta jest znacznie wyższa. W dniu 24 czerwca minister nauki David Willetts ogłosił, że zgodne z prawem szariatu kredyty studenckie będą oferowane w Wielkiej Brytanii już od 2016 roku. - Byłoby tragedią, gdyby uczniowie muzułmańscy nie podjęli dalszej nauki na uczelniach z powodu obaw o tzw. stopy procentowe – przekonywał. 25 czerwca Wielka Brytania stała się pierwszym zachodnim państwem, które wyemitowało islamskie obligacje na łączną sumę 2,3 mld funtów.

18 lipca wyciekł raport rządowy, z którego wynika, że grupa islamskich fundamentalistów, głównie mężczyzn pochodzenia pakistańskiego, przeniknęła do zarządów co najmniej dziesięciu szkół w Birmingham. W sierpniu dane opublikowane przez Urząd Statystyczny wykazały, że 2013 r. „Muhammad” było najczęściej nadawanym imieniem. 21 sierpnia okazało się, że w szeregach Islamskiego Państwa walczy więcej brytyjskich muzułmanów, niż służy w brytyjskiej armii. 26 sierpnia Alexis Jay, który prowadził niezależne śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci w Rotherham, opublikował raport, z którego wynika, że muzułmańskie gangi Pakistańczyków terroryzowały i wykorzystały co najmniej 1 400 dziewczynek w wieku od 11 do 16 lat. 31 sierpnia „The Independent” poinformował, że komisja Izby Gmin rozpocznie dochodzenie, by wyjaśnić, czy rząd Tony'ego Blaira wiedział już w 2001 r. o skandalu z wykorzystywaniem dzieci z Rotherham, ale nic nie zrobił w powodu realizowanej polityki integracji muzułmanów z resztą społeczeństwa.

12 września zastępca burmistrza Londynu Stephen Greenhalgh ostrzegł, że dzieci w Londynie w wieku poniżej dziesięciu lat są „szkolone na małych dżihadystów”. Równocześnie okazało się, że islamscy radykałowie rekrutują Brytyjczyków w meczetach i islamskich centrach modlitewnych. 3 września ośmiu muzułmanów zostało oskarżonych o seksualne wykorzystywanie dziewcząt w wieku poniżej 16 lat. 9 września pięciu kolejnych muzułmańskich mężczyzn zostało oskarżonych w Sheffield o handel 13-letnią, wykorzystywaną seksualnie dziewczynką.

W październiku 75-letni emeryt został aresztowany za „rasizm”. Mężczyzna, gdy został poproszony o zdjęciu butów na lotnisku Stansted, powiedział: „Nie jestem muzułmaninem”. W tym samym miesiącu władze Rochdale pozbawiły licencji firmy taksówkarskie prowadzone przez Pakistańczyków, uwikłanych w liczne przestępstwa seksualne. 16 października ukazał się kolejny raport rządowy, z którego wynika, że w ciągu zaledwie sześciu miesięcy prawie 2 tys. kobiet i dziewcząt w Anglii trafiło do szpitala w następstwie komplikacji po okaleczeniu narządów płciowych. 30 października nowe badania wykazały, że wykorzystywanie seksualne dzieci stało się „normą społeczną” w wielu dzielnicach Manchesteru. Szacuje się, że prawie 650 zaginionych dzieci w 2014 r. padło ofiarami gangów muzułmańskich. Mimo prawie 13 tys. doniesień o molestowaniu seksualnym w ciągu ostatnich sześciu lat, tylko około 1 tys. osób zostało skazanych.

W listopadzie brytyjska policja wykryła spisek muzułmanów, planujących morderstwo królowej Elżbiety. 10 listopada BBC poinformowała, że policja w Rotherham nie tylko ignorowała doniesienia o popełnieniu przestępstwa, ale aktywnie utrudniała dochodzenie w sprawie gangu muzułmanów-pedofilów. 16 listopada wyżsi urzędnicy ze Scotland Yardu poradzili brytyjskim policjantom, by ci w drodze do i z pracy nie nosili mundurów. W ten sposób unikną ataków ze strony wyznawców islamu.

W grudniu prezenter radiowy w BBC Radio 4 Roger Bolton ostrzegał, że brytyjscy nauczyciele boją się uczyć o chrześcijaństwie ze strachu przed muzułmanami. Jedna czwarta brytyjskich dzieci nigdy nie słyszała o Arce Noego i Bożym Narodzeniu. 11 grudnia w Izbie Lordów odbyła się debata na temat wpływów islamu w Wielkiej Brytanii. Wiceminister sprawiedliwości cytował badania, które „wykazały, że około 60 tys. dziewcząt jest zagrożonych okaleczeniem”. Baronessa Cox pytała, dlaczego „poligamia jest w Wielkiej Brytanii dozwolona, choć bigamia jest nielegalna”.”. ..(więcej )

----------

Ważne

Szwecja to kraj o najwyższej liczbie ataków na tle seksualnym, których sprawcami są imigranci. Szwedzka policja postanowiła przeciwdziałać. Jak podał portal breitbart.com, rozwiązaniem tego problemu mają być specjalne opaski na nadgarstek z napisem „Nie dotykaj mnie” (Don't touch me). 

Jak zapewnia szef szwedzkiej policji, Dan Eliasson, główną funkcją opasek jest zwrócenie uwagi na problem, a także zachęcenie kobiet do reagowania na tego typu zachowania. 

„Nikt nie powinien akceptować molestowania seksualnego. Jeśli byłaś obmacywana, zgłoś to” – przekonuje Eliasson. '...(źródło )

Nakłady na obronność będą zwiększane. Celem rządu 3 proc. PKB”...”Na konferencji prasowej podsumowującej zakończony w sobotę szczyt NATO w Warszawie premier Beata Szydło i minister obrony Antoni Macierewicz pytani byli o wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, którzy ocenił, że nakłady na obronność powinny być wyższe niż obecne 2 proc. PKB.- Pan prezes słusznie mówił (...), że aby odbudować armię w takim wymiarze, w którym byłaby ona zdolna do skutecznej, samodzielnej obrony polskiego terytorium, potrzebne jest co najmniej 3 proc. (PKB) nakładów na armię. I do tego będziemy zmierzali w ramach realizacji programów socjalnych, które zostały uruchomione, i ramach możliwości budżetowych wynikających z nowej dynamiki gospodarczej, jaką realizuje rząd pani premier Szydło, rząd Prawa i Sprawiedliwości - powiedział Macierewicz. „..(źródło )

-------

Mój komentarz

Lewactwo ręka w rękę ze zwierzętami uprawiającymi taharrush szerzą w Europie kulturę gwałtu na kobietach i dzieciach . I nie wińmy tylko muzułmanów. Lewacy w całej Europipowoli przyzwyczajają Europejczyków do tego ,że ich żony i córki są bezkarnie gwałcone, że to nie jest już w zasadzie przestępstwo, ale taka zabawa , gra .

Dla lewaka, kobieta i dziecko to tylko obiekt seksualny

W Polsce lewactwo, Palikot. Petru, kijowski, Tusk ,Hartman, Michnik doprowadzić do tego samego , Nie bez powodu chcą, czego domaga się  Palikot zdepenalizować gwałty na polskich trzynastoletnich dzieciach.

Kultura ,która stworzyli Polacy, katolicy jest czymś wyjątkowym. Zbydlęcenie ,które jest codziennością dla Araba, Hindusa , Pakistańczyka, a które toleruje Niemiec, Anglik , Francuz są dla Polaka niewyobrażalne.

I dlatego warto wzmacniać polskie chrześcijańskie siły zbrojne ,, by chronić polskie kobiety i dzieci , jeśli trzeba zbrojnie przed kulturą gwałtu na kobietach i dzieciach jaka króluje  na Zachodzie , która tam buduje lewactwo wespół z muzułmanami spod znaku taharrush

video Islamska rewolucja gwałt na niewiernej w tłumie infidel woman Lara Logan raped

video "Taharrush gamea" - Massive Coverup Exposed In Sweden As Media, Cops Hid Migrant Sex Attacks

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 

Rozdział drugi Rozdział trzeci 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Jestem zainteresowany współpracą z portalem informacyjnym w zakresie dokonania przeglądu prasy , w tym anglojęzycznej , ewentualnie tłumaczeń z tego języka., tworzenia serwisu informacyjnego Analiz programów i tym podobnych Zainteresowanych proszę o kontakt 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)