Kukiz stał się symbolem buntu Rzucił na kolana Komorowskiego

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Polska zdycha, depopulacja , wyniszczanie biologiczne narodu przybrało takie rozmiary ,że już w tej chwili nasz kraj jest w na liście 30 z największym odsetkiem ludzi starych . A gdyby dodać efekt emigracji , to kto wie , może jesteśmy na pierwszym miejscu . Lewactwo i stojący w cieniu demiurgowie polskiej polityki usadowili na stołkach prezydenta, premiera miernoty, marionetki , bo łatwiej nimi manipulować łatwiej zza ich pleców niszczyć Polskę . Fałszowali sondaże , fałszowali , aż sami w nie uwierzyli . Media, niemieckie gadzinówki i reżimowe szczekaczki dzień i noc produkowały kłamstwa . Aż w końcu sami w te kłamstwa uwierzyli.

Upadek systemu , niewydolność gospodarcza socjalizmu , która skutkuje postępująca nędzą i brakiem dzieci jest prawdziwym architektem wyniku tych wyborów.

System socjalistyczny się załamał w Polsce i w całej Europie. Żadne kłamstwa ,żaden lewacki Goebbels już nie jest w stanie tego ukryć. Żaden kolaboracyjny rząd nie jest w stanie skutecznie bronić systemu

Komorowski z butnego , tłustego władzą sołtysa przeistoczył się w przestraszonego , obitego i skomlącego do Kukiza ciecia , któremu chcą odebrać ulubioną zabawkę , żyrandol , taki ładny przecież .

Lewactwo jest w panice . Polacy zmiażdżyli łeb palikociarni i SLD . Lewactwo i kolaboranci kontrolują jedynie trzydzieści parę procent elektoratu . Polska jest kolejnym socjalistycznym barakiem w Europie , pod który wyborcy podłożyli ogień .

Kukiz razem z innymi antystemowymi partiami ma 30 procent, a może być więcej , bo co rok kolejne roczniki ubeków umierają , znikają kolejne roczniki tłustych emerytur. A w ich miejsce wchodzą roczniki nędzy emerytalnej , starców samobójców , młodych bez pracy, bez dzieci i jakichkolwiek perspektyw.

Mam nadzieję ,ze Kukiz poprze Dudę, a Duda i Kaczyński rozpoczną demontaż systemu i ustroju.

Kukiz jest teraz twarzą buntu . Jest dla tych wszystkich uciskanych przez system symbolem . Teraz wszystko zależy od tego jaki program zbuduje.

Warto tutaj wspomnieć o istnieniu typu agentury o którym mało się mówi . Chodzi o agenturę ideologiczną . Tacy agenci umieszczani przez służby , loże i inne lewackie półtajne organizacje nie ingerują w obsadzanie stanowisk , walki frakcyjne. Oni tylko pilnują aby w programach, postulatach pojawiały się drobne fragmenty , wirusy, które później będą szkodziły Polsce i doprowadzały do upadku organizacji, które nie były w stanie uchronić się przed skutecznymi działaniami agentury ideologicznej.

Dam przykład .Agentura taka jest bardzo silna w PiS. Postulatem Kaczyńskiego są wysokie zasiłki na dzieci . Niby drobiazg, ale jakie ten niby drobiazg będzie miał znaczenie w przyszłości . Po pierwsze nie wprowadzi się wzorem Orbana zasady że to pracą własnych rąk utrzymuje się dzieci, czyli wysokie zwolnienia podatkowe. Duda i Kaczyński będą być może nienawidzeni przez tych , którzy ciężko pracują, a rząd PiS okrada ich i ich dzieci wysokimi podatkami , aby dać te zrabowane pieniądze socjalistycznemu lumpen elektoratowi , tylko dlatego ,że kiedyś agenturze ideologicznej udało się Kaczyńskiego do tego chorego pomysłu przekonać. Ponieważ udało się umieścić tego ideologicznego wirusa w umyśle Kaczyńskiego powielił się on do programu Dudy To nie wszystko . Dzięki temu wzrośnie liczebnie socjalistyczny lumpen elektorat, który będzie głosował na złodziei i kolaborantów, byle tylko im podnieść zasiłki. To jeszcze nie wszystkie złe skutki dal Polaków . Ponieważ najbardziej na zasiłki będą zasługiwały kobiety z dziećmi bez mężów zdemoralizowane, seksoholiczki, kobiety ułomne nie potrafiące dochować wierności wzrośnie skala patologi rodzinnej . To nie wszystko . Jeśli Duda i Kaczyński zechcą wygrać kolejne kadencje będą podnosić wysokość zasiłku , co zaskutkuje masowym przyjazdem Arabów, Czarnych Afrykanów za całej Unii , którzy będą mieli prawo do tak zwanego zasiłku Dudy Kaczyńskiego. Zasiłek Kaczyńskiego Dudy będzie skutkował płaczem polskich dzieci, bo nie jedno z nich urodzi się w patologii  bez ojca tylko po to aby ich matka mogła wziąć zasiłek.

A wystarczyło nie dopuścić agenturę ideologiczną do umieszczenia tego postulatu a w jego miejsce wzorem Orbana wprowadzić zwolnienie podatkowe na rodzinę i dzieci od dochodu do wysokości 100 tysięcy złotych, abyśmy mieli skutek dokładnie odwrotny . Wzmocnienie rodziny, przywrócenie szacunku do pracy a nie cwaniactwa , zmniejszenie liczby socjalistycznego lumpenelektoratu , rodzenie się setek tysięcy dzieci w rodzinach , a nie w jakiejś patologii .

I z tym samym zagrożeniem zetknie się teraz Kukiz . Agentura ideologiczna już ustawia się koło niego . Już starają się umieścić małe , niewidoczne wirusy programowe w zasadniczym programie Kukiza . A poza tym będą go mamić ,aby program był jak najbardziej dla wszystkich bo to mu przysporzy głosów , tak że końcu krok po kroku ten program nie będzie nic wart .

A lichwiarstwo i lewactwo jeszcze raz pokaże ,że potrafi bez wysiłku zniszczyć nawet najszlachetniejszy ruch polityczny umieszczając koło ideowca , takiego jak Kukiz swoją agenturę ideologiczną i umieszczając w jego programie wirusy ideologiczne .

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:6)

Komentarze

Nie wiem...

 

- Owo "minusowanie" Mojsiewicza to rutynowe działania "sfory" - atakującej "a priori" osobę a nie zawartość tekstu, czy powielanie pewnych "wbudowanych" opinii i poglądów? - A może (lub "czy") po prostu "mizerne możliwości intelektualne"? - Mizerne możliwości analityczne, interpretacyjne - etc.itp??

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1478479