PiS chce sprywatyzować lasy państwowe ?

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Jedyne, chyba już ostatnie takie w Europie, tak wzorcowa gospodarowane (co docenił UNICEF), bo... PAŃSTWOWE

Leśnicy protestują przeciwko utworzeniu spółki na bazie Lasów Państwowych. Przewiduje to rządowy projekt ustawy, którym wczoraj zajmowały się sejmowe komisje. To zagrożenie dla Lasów Państwowych i złamanie obietnicy wyborczej – mówią leśnicy.

– Dzisiaj spółka, jutro lasów rozbiórka – skandowali leśnicy.

To jedno z haseł wznoszonych podczas wczorajszej manifestacji leśników. Jak mówili, budowa domów z drewna jest szlachetnym pomysłem. Istnieje obawa, że utworzenie spółki Polskie Domy Drewniane na bazie Lasów Państwowych doprowadzi do ich upadku.

– Niebezpieczeństwo jest ogromne. Nie znamy pomysłów, jakie mogą się tam znaleźć, projektów ani zapisów – mówił Jacek Cichocki, przewodniczący Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”.

Powołanie spółki może doprowadzić do nierentowności Państwowego Gospodarstwa Leśnego „Lasy Państwowe”, a ostatecznie do sprzedaży polskich lasów – alarmują leśnicy.


– Nikt nie próbował tego z nami konsultować. Nawet nie podjęto prób rozmowy. Zostało to zrobione szybką ścieżką, ponad naszymi głowami – powiedział Jarosław Szałata, przewodniczący Związku Leśników Polskich w RP.

Ustawa miała ominąć posiedzenia rządu. Wczoraj trafiła pod obrady sejmowych komisji. Leśnicy obawiają się, że ustawa zostanie przegłosowana jeszcze w tym tygodniu, bo to ostatnie posiedzenie Sejmu przed przerwą wakacyjną.

– Będziemy się przyglądać temu, jak jest procedowana ta ustawa. Mamy wszyscy nadzieję, że posłowie wycofają się z takiej rzeczy – dodał Jarosław Szałata.

O przyszłość lasów państwowych leśnicy walczyli ostatni raz za rządów koalicji PO-PSL.

– Wtedy też broniliśmy lasów. Był to okres, w którym chciano nas włączyć do sektora finansów publicznych – podsumował Zbigniew Kuszlewicz, przewodniczący Krajowego Sekretariatu Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa NSZZ „Solidarność”.

W tamtym czasie leśnicy byli wspierani przez Prawo i Sprawiedliwość. Dziś leśnicy mówią wprost: przegłosowanie ustawy o lasach w obecnym kształcie będzie złamaniem obietnicy wyborczej.

marucha.wordpress.com/2018/07/18/pis-chce-sprywatyzowac-lasy-panstwowe/

]]>http://gibson.neon24.pl/post/144656,pis-chce-sprywatyzowac-lasy-panstwowe]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (21 głosów)

Komentarze

"Neon24 to  siedlisko anty-Polaków, najgorszej maści zdrajców i kolaborantów. Oraz polsko- języcznych Rosjan zaangażowanych w wojnę informacyjną. Na bieżąco obrzucających błotem wszystko co polskie i co jest Polską Racją Stanu."

 

Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:
/wymienię tylko tych najważniejszych/

1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu „swój” portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę „Naczelnego”.
2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero – od kilku miesięcy „prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24”, de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama.
3. Bogusław Jeznach – były agent WSI, obecnie pracujący na zlecenie Kremla. Jego zadaniem jest tłumaczenie na język polski rosyjskich materiałów propagandowych w taki sposób aby manipulować polską opinią publiczną. Czyli manipulacja i dezinformacja.
4. AdNovum – płatny agent Kremla. Opracowuje informacje nadsyłane mu przez rosyjski ośrodek wojny informacyjnej. Jego celem jest przedstawianie informacji tak jakby Polakami byli Rosjanie podzielający rosyjski imperializm i faszym.
5. Krzysztof Wojtas – http://1do10.blogspot.com/search?q=wojtas
6. Zawisza Niebieski, wielonikowiec – zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie „słowiańskimi korzeniami Polski”, co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla.
7. Zygmunt Wrzodak – agent Kremla. Nazwany tak przez Jarosława Kaczyńskiego; czego Wrzodak nigdy nie zdementował.
8. Stanislas Balcerac – ponadprzeciętnie zaangażowany piewca Putina. Nie ustalono jeszcze czy to płatny zadaniowiec.
9. Zygmunt Białas – http://1do10.blogspot.com/2014/05/do-zygmunta-biaasa-i-innych-ruskich.html
10. Ślepa Mańka – płatna agentka Kremla, do czego samam chętnie się przyznaje

Jest tam kilku płatnych trolli, większość posiada wiele nicków.

Są też pożyteczni idioci, którym się wydaje, że powielanie swoich notek na wielu portalach, w tym NE24 przynosi im większą sławę i większy rozgłos. De facto wspaierają tą ruską tubę propagandową.
Z litości nie wymienię ich nazwisk i nicków.

źródło:  https://bit.ly/2Ls4E6q

 

 

Vote up!
13
Vote down!
-7
#1568581

Nie tylko że to jest nieakutalne, to na dodatek pytanie.

Czy ta Neonowa miss mokrego podkoszulka napiszę wreszcie własny tekst.

Ksero-blogerka ?

a o neonie tez dwa dni temu pisalem

 

Kim są onuce z Olgino na naszych, polskich, forach, szerzące kłamliwą putinowską propagandę, że aż zbiera się na wymioty?

To, oczywiście, oddział polskojęzycznych najemników nadający bezpośrednio z Olgino na rosyjskim IP; to również różni rezydenci w Polsce, pracownicy ambasady i konsulatów, akredytowani dziennikarze, śpiochy, biznesmeni itp. Ta trollownia jest wspomagana przez hejterów z agenturalnej partii Zmiana czy Razem i ich "organ medialny" Neon, jak również przez wszelkiej maści  komuchów .

Tam na Neonie jest tego BYDŁA kilkadziesiąt sztuk.

Rękas,Wrzodak,Ruszkiewicz,Białas,Kosiur,Zieminski a także ci których swoich nazwisk się wstydzą: ikulalibal,Paulus Aquarius,Ślepa Mańka,Oscar,Nikander,Lorenco..... itd.

A wszystko to pod pod czujnym okiem debila , ćwierćanalfabety, znanego homosia repsola

Te bandy ruskich kacapów z fabryki Neonowych trolli , stosując każde możliwe triki ( podszywanie się pod Polaków - vide ikulalibal), troskliwe teksty o naszych niedoskonałościach, " historycznie motywowane" próby tłumaczenia, to tylko te najczęściej stosowane,i próbują siać wśród Polaków zamieszanie. Na szczęście świadomość tego stanu rzeczy jest u Polaków coraz większa.

Zapamiętajcie te parchate ryje,zapamiętajcie te nicki i nazwiska. Oni i dziś nie wahaliby się czynić to ,co czynili ich "ojcowie".

Niech im wiecznie żyje Władimir "Nowiczok" Putin - ongiś towarzysz pułkownik szpion KGB, a obecnie pan prezydent Matuszki RoSSiji

Ura, ura, ura!

PS.

A akt oskarżenia przeciwko liderowi partii  Zmiana Mateuszowi Piskorskiemu (męczennika Neonu) właśnie został skierowany do sądu (szpiegowanie na rzecz Rosji).

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/czerwona-zaraza#comments

 

Vote up!
13
Vote down!
-7

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1568583

Takie kłamliwe brednie mógł napisać tylko kompletny idiota, bardzo, bardzo nienawidzący Polski.

Kim więc jest istota te brednie rozpowszechniająca?

I jak się czuje teraz Gawrion wobec naszej, zakończonej sukcesem akcji "Ratujmy lasy", wygranej wraz z prof. Szyszko.

Co za swołocz.

Vote up!
12
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1568601

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Kropeczka1 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Chazarskie, kłamliwe ścierwo z Gdyni!

Vote up!
6
Vote down!
-10

...

#1568645

No przecież czymś trzeba będzie żydom zapłacić te 300 mld.... hAmerykanie wiadomą ustawę już przygotowali...PiS jak wiemy i widzimy jest przyjacielem Usraela,  więc wynik tego równania jest oczywisty...

...było cymbalistów wielu...Orłowo też ma jednego...

Vote up!
8
Vote down!
-7

chris

#1568654

Oprócz tego PiS ma w planach sprzedaż Żydom Księżyca.
Słońce w leasingu, a w promocji Alaska gratis.

Vote up!
9
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1568672

Rozumiem, że stan RP nie dotyka Cię tak jak na ten przykład mnie. Rozumiem ( choć nie wiem skąd można mieć w sobie tyle nadziei ) , że jesteś nadal zauroczony PiS-em i Naczelnikiem Państwa. Rozumiem to, gdyż ja również przeżyłem POpluczyny & komuchów , jak i wcześniej PRL ( ... są lata, gdy większość roku przebywam w kraju...), tak więc w tym historycznym kontekście Rozumiem, że nadal są ludzie w Polsce, którzy umęczeni przeszłością wierzą w...socjalistyczne cuda pod nazwą Sanacji...Wiec przestałem się irytować Twoim " młodzieńczym zapałem i naiwnością "...Przyjdzie czas, gdy sam będziesz musiał zrewidować własne poglądy na tą partię...

Vote up!
6
Vote down!
-4

chris

#1568706

Jednakże jego wielomilionowy katolicki elektorat nie chce widzieć podwójnych, fałszywych standardów tej partii, co ma poważne konsekwencje nie tylko w sferze polityki i moralności, ale również cywilizacji.

Lech Kaczyński i jego partia nie tylko stracili okazję, aby uczynić z Polski bastion chrześcijaństwa w Europie XXI wieku, ale przyczynili się walnie do jej przekształcenia cywilizacyjnego – w kierunku perspektywy ateistycznej.

Negatywne skutki podwójnych standardów PiS są na tyle znaczące, że podejmowane próby ich przemilczenia bądź przesłonięcia wizją katastrofy smoleńskiej jako zamachu wydają się dziecinne. Zakładają bowiem niezdolność Polaków do refleksji i krytycznej oceny wydarzeń, jakie nastąpiły w Polsce po 1989 roku.

Podpisanie przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego, ratyfikowanego przez polski sejm VI kadencji dzięki głosom posłów PiS-u, było gwoździem do trumny chrześcijańskiej Europy.

Polska przestała być w niej przedmurzem chrześcijaństwa. Jeśli mówimy, że ikoną wierności chrześcijaństwu w Europie jest po dzień dzisiejszy Jan III Sobieski, to Lech Kaczyński jest jej zaprzeczeniem.
Dramatem polskich katolików – nieświadomych tego w pełni – jest fakt, że decydującą rolę w tym odejściu od postawy wierności odegrała nie lewica i środowiska liberalno-demokratyczne, ale właśnie PiS, który miał ich reprezentować w sejmie i UE.
Analiza ważniejszych antychrześcijańskich działań PiS mówi bardzo wiele: chrześcijaństwa i jego wartości musimy bronić nie tylko przed NWO i jego ideologiami, takimi jak gender, ale również przed partiami politycznymi, które wartościami tymi manipulują dla osiągnięcia pozachrześcijańskich celów.
Najskuteczniejszą bronią jest w taki przypadku demaskowanie fałszywej aksjologii partii.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23498&Itemid=100

Vote up!
8
Vote down!
-1

Verita

#1568709

znów się sanacji czepiłeś? rozumie, że ten temat masz ogarnięty a nie powtarzasz wrogiej propagandy- niech zgadnę, komuna wytresowała, by opluwać własne państwo?

Vote up!
1
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1568758

Winnicki obnażył PiS: „Po co chcieliście sprzedać lasy? Na roszczenia żydowskie?”

https://www.youtube.com/watch?v=zIcigf__Pu8
https://www.youtube.com/watch?v=0AQlDhNYjEI

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1568728

Oczywista oczywistość i już o tym wspomniałem w komentarzach " po drodze"...

Za POpluczyn & Co, to była " wolna amerykanka ", przed tym komuchy również grały " swojego oberka"...z PiSem przyszedł żydowski porządek...trzeba było to wszystko jakoś ogarnąć... wykorzystując mord blisko stu naszych rodaków,  a później około czterdziestu...tj.tych " dociekliwych" , którzy w swojej naiwności chcieli rozwiązać " smoleńską samolotową  zagadkę " wykorzystano nastroje Polaków,  by zaprowadzić złudzenie normalności. Beatę Szydło podmieniono na Morawieckiego, Daniels biega po korytarzach jak siebie, polscy politycy jeżdżą do Izraela na konsultacje, nadal jesteśmy w EU, Duda blokuje SĄDOWNICTWO itd.itp...

Ręce opadają,  gdy " dobra zmiana" prowadzi nasz kraj prosto do piekła...i o to właśnie się rozchodzi..., by wprowadzić anarchia...KODziarze i inni złoczyńcy i po drugiej stronie " wspaniały " PiS...Kaczynskiemu postawią pomnik, a może nawet dwa...taki bliźniaczy...by było już całkiem zrozumiałe..., kto chciał nas ratować..., ale...no nie dali rady..., a tak się starali...

Jeden w Lizbonie, drugi obecnie...

Naturalnym jest, że w tym obłędzie jest logika i oglupiały Naród to  łyknie... Tak jak i dzisiaj łyka obłęd KODziarzy, i równoważnię , to jest PiS...

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1568741

Ty, ja i jeszcze kilku innych tutaj piszący,  to ruskie trolle..., bo jakże by inaczej?

Kto nie jest za PiSem, to musi być ruskim dywersantem...Ruch Narodowy i wielu innych naturalnie również...to ruskie w najczysciejszej formie...Marsze Niepodległości to też ruscy agenci...

Już " głos z Orłowa " lub inni jego sorta to nam " wyłóży"...

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1568742

Piszę,  by być czytanym... lecz niekoniecznie musi być to jakaś " minusowa menda"...

Normalnie niepoprawni w zupełności mi wystarczają: -))))

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1568744