Święto Niepodległości

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

11 listopada 2016 roku przypadła 98. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji działacze Ligi Obrony Suwerenności wzięli udział w okolicznościowych obchodach na terenie całego kraju, a także zorganizowali własne uroczystości w Gdańsku, gdzie wiodącą postacią był Przewodniczący LOS Wojciech Podjacki.

 

Obchody w Gdańsku Wrzeszczu przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego rozpoczęły się o godz. 14.30 minutą ciszy ku pamięci bohaterów narodowych, którzy oddali swoje życie w walce o wielką i suwerenną Polskę. Wojciech Podjacki złożył przed pomnikiem wiązankę kwiatów, a następnie wygłosił do zgromadzonych przemówienie, w którym poruszył wiele aspektów z naszej narodowej historii. Odniósł się również do bieżącej polityki. Lider LOS skrytykował m.in. opieszałość w zakresie wzmacniania polskiego potencjału obronnego, a także napiętnował działania podejmowane przez różnej maści szKODników, którzy szczują na Polskę zagraniczne ośrodki decyzyjne i zachęcają do ingerowania w nasze sprawy wewnętrzne. W obchodach wzięło udział ponad 50 osób.

 

Więcej zdjęć TUTAJ.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

a gdzie ta "opieszałość w zakresie wzmacniania polskiego potencjału obronnego"?

nawet rządzący przyznają, że działają "na szybko" aż trudno wszystko zorganizować, zresztą nawet zakup drogiego sprzętu czy masy starych chińskich kałaszy (bo najtańsze podróby) nie zmieni tak wiele. z sojuszem idzie świetnie, armię mamy całkiem niezłą, WOT się tworzy, młodzi chcą się szkolić choć niekoniecznie zawodowo.

Co jeszcze? z dnia na dzień stworzyć własną 10-tą generację czołgów, samolotów, terminatorów?

 

A co ten lider LOS zrobił sam konkretnie w tym celu?

Może pochwali się, jaki wnosi własny "potencjał obronny"? Czy może jest jeszcze bardziej "opieszały" niż rząd?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1525713