Nowy numer „Polskiego Szańca”

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Idee

Drugi w 2016 roku numer pisma społeczno-politycznego „Polski Szaniec” właśnie ukazał się w sprzedaży. Tematem przewodnim najnowszego wydania naszego czasopisma są stosunki polsko-ukraińskie w przeszłości, jak również w czasach współczesnych. Poruszamy bolesną kwestię zbrodni ludobójstwa dokonanej przez Ukraińców na Polakach zamieszkujących Kresy Wschodnie Rzeczypospolitej oraz skandaliczną i haniebną postawę polityków, którzy uniemożliwiają jej sprawiedliwe rozliczenie. W bieżącym numerze można też przeczytać o narastającej fali islamskiego terroru w Europie oraz bylejakości unijnych „elit”. Opisujemy także aktualną sytuację na polskiej scenie politycznej.

 

Pismo można nabyć w salonach prasowych „Empik” i „Ruch” oraz w sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem redakcji (portal allegro.pl lubkontakt telefoniczny/mailowy).

 

Więcej informacji na stronie polskiszaniec.pl

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:8)

Komentarze

Lukam na okładkę Polskiego Szańca i cholera już mi się podoba! Oblana krwią siekiera w ręku rezuna, to najbardziej rozpoznawalny znak i symbol rzezi wołyńskiej. Jestem wdzieczny redakcji Szańca oraz Tobie Los_Polski za zamieszczenie tego wpisu i tym samym upowszechnianie wiedzy o ludobójstwie OUN - UPA, króre miało miejsce na Wołyniu i Kresach w latach 1939 - 1947. Osobiście będę starał się nabyć ten numer i jeszcze dziś będę w tej sprawie sms-ował do Polski. Serdecznie pozdrawiam. Z wołyńskim Szczęść Boże!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1520337