Gdańsk przeciwko polityce imigracyjnej rządzących

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

W dniu 27 sierpnia 2015 roku Rada Miasta Gdańska jednomyślnie podjęła uchwałę o udostępnieniu mieszkań z zasobów komunalnych imigrantom z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy mają przybyć do Polski. Oburzającą sprawą jest, że Unia zmusza nasz kraj do przyjmowania obcych nam kulturowo uchodźców, ale jeszcze większym skandalem jest to, że władze miasta mają za nic dobro Gdańszczan, natomiast wykazują obłudną troskę o los imigrantów.

W obecnym czasie w kolejce po przydział na mieszkanie komunalne czeka ponad 1800 gdańskich rodzin, często wegetujących w warunkach urągających ludzkiej godności. Tymczasem Paweł Adamowicz i radni miejscy, nie pytając o zdanie mieszkańców Gdańska, jako przedstawiciele jedynego miasta w Polsce, wychodzą z inicjatywą zmiany obowiązujących przepisów, aby na życzenie towarzyszy partyjnych z PO umożliwić swobodny transfer przybyszów zza morza. Jeszcze bardziej oburzające jest to, że procedowanie wspomnianej uchwały zajęło radnym około 5 minut. Nikt nie zadał jakiegokolwiek pytania, nie zgłoszono żadnych wątpliwości, nikt się nie wstrzymał od głosu, a wszyscy byli za jej przyjęciem, również radni z opozycyjnego klubu PiS.

Liga Obrony Suwerenności przyłączyła się do organizacji protestujących przeciwko polityce imigracyjnej obecnego rządu, jak również przeciwko skandalicznym decyzjom Rady Miasta Gdańska. Dlatego nasza liczna delegacja wzięła udział w zorganizowanej przez środowiska antysystemowe manifestacji, która odbyła się 12 września w Gdańsku. Marsz protestacyjny rozpoczął się o godz. 11.00 w pobliżu pomnika poświęconego harcerzom Wolnego Miasta Gdańska pomordowanym w czasie II Wojny Światowej i przemaszerował ulicami Starego Miasta, aby zakończyć się przed pomnikiem króla Jana III Sobieskiego, gdzie wygłoszono stosowne przemówienia. Podczas protestu domagaliśmy się m.in. unieważnienia szkodliwych postanowień Rady Miasta i wzmożenia działań na rzecz zapewnienia mieszkań dla wszystkich potrzebujących polskich rodzin, które od wielu lat oczekują na przydział lokalu mieszkalnego. Radnym i prezydentowi miasta zaproponowaliśmy natomiast, aby udostępnili imigrantom swoje własne mieszkania, których sam Paweł Adamowicz ma podobno kilka, a nie realizowali partyjne interesy kosztem naszych mieszkańców. W manifestacji wzięło udział parę tysięcy osób, co wyraźnie kontrastowało z liczbą ok. 100 uczestników konkurencyjnej imprezy, której organizatorzy domagali się większej otwartości na napływ imigrantów.

 

Z fotorelacją można zapoznać się TUTAJ.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

więcej kłopotów z nią niż z niej korzyści. To znaczy korzyści pewnie są i to duże, ale nie dla Polaków:

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Erdol

#1493597

gdy czyta się i słyszy, jak bezduszna władza traktuje Polaków. Odbiera dzieci (co za tragedie) uczciwym rodzicom, ponieważ w ich  mieszkaniu nie ma łazienki, lub tylko dlatego, że są biedni, że zarabiają za mało itd., zamiast dać im mieszkanie z łazienką i wspomóc jakimś zasiłkiem.  Natomiast szeroko otwiera ramiona, aby  przyjąć wrogich nam najeźdźców, z którymi państwa zachodniej Europy, od dawna już sobie nie radzą i nie wiedzą co dalej robić, odpychają problem na dalszy plan, licząc na to, że ktoś to jakoś w przyszłości załatwi. Obecny rząd zapomniał także o naszych rodakach za wschodnią granicą, odebrał im nawet i tak już małe dotacje, na drukowanie lokalnych, polskich gazetek. Niektórzy rodacy mieszkający na Białorusi i Ukrainie nie mają nawet prawa wjazdu do Polski nawet jako turyści, lub w celu odwiedzenia bliskich. Karani są tak przez POlszewicką władzę tylko dlatego, że tą władzę ośmielili się krytykować. Natomiast Żydzi mieszkający w Izraelu dostają polskie paszporty, po prostu z "automatu".

Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=2E6QVU4b838#t=295

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493601

z mieszkaniami prawdopodobnie szykuje sie kolejny przekręt - w czym przoduje platforma, pod szyldem pomocy dla imigrantow krewni i znajomi - słupy uwłaszczą się na mieszkaniach i tak mieszkania przestaną byc komunalne a staną się własnościowe różnych takich pokroju Adamowicza Pawła

polecam http://www.zelaznalogika.net/wezcie-i-zrobcie-platforma-zaprasza-ale-nie-do-siebie/

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1493607