Rewolucja nadchodzi

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

W ostatnim numerze „Warszawskiej Gazety” zabrakło moich artykułów i jak dowiedziałem się od redaktora naczelnego, Piotra Bachurskiego Czytelnicy dzwonili do redakcji z pytaniem, dlaczego? Wyjaśniam zatem, iż musiałem poddać się dość inwazyjnemu badaniu medycznemu, aby sprawdzić czy mój stan zdrowia nie jest czasami w podobnie złym stanie jak stan polskiej polityki. Okazuje się, że nie jest najgorzej i wracam z rewolucyjnym zapałem dziękując przy okazji za zatroskane o moje zdrowie głosy.

 

Słów o rewolucyjnym zapale nie użyłem ani przypadkowo ani przesadnie. Coraz bardziej nabieram przekonania, że wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w maju tego roku przebiegać będą w cieniu wielkiej rewolucji, która właśnie nadchodzi. To, co dzisiaj dzieje się we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Belgii czy Skandynawii to nic innego jak rodzący się, wielki ruch rewolucyjny eksponujący coraz wyraźniej zbiorowe dążenie wielu narodów do realizacji wspólnego celu i planu jakim jest zmiecenie ze sceny wszystkich reżyserów, scenarzystów i aktorów biorących udział w przedstawieniu pod tytułem liberalna demokracja. Wszelkiej maści lewactwo uwielbia demokracje przymiotnikową, czyli bardziej lub mniej zakamuflowaną formę dyktatury przebraną w demokratyczne piórka.

 

Przerabialiśmy już demokrację ludową, czego uniknęli szczęśliwie nasi zachodni sąsiedzi żyjący po tej słonecznej stronie żelaznej kurtyny. Dzisiaj już wspólnie poddawani jesteśmy terrorowi demokracji z tym, że nie ludowej, a liberalnej. Zachodnie narody już coraz wyraźniej w tym diabolicznym lewackim eksperymencie podzielone zostały na tych, co na górze i tych, co na dole, z tym, że ci na górze bujają już w takim kosmosie, oderwani od realiów życia i rzeczywistości, że pozbyć się ich można tylko poprzez wielką rewolucję. Ludzie coraz bardziej zaczynają sobie zdawać sprawę, że stery Starego Kontynentu wpadły nie tyle w ręce lewackich nawiedzonych głupków ile w łapy śmiertelnie groźnych szaleńców.

Oto pierwszy z brzegu przykład. Publicysta i doradca polityczny, Eryk Mistewicz zacytował na Twitterze wypowiedź członka francuskiej elity i byłego ministra, Yvesa Cocheta. Brzmi ona następująco: „Ograniczenie rozrodczości, ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi. Kraje rozwinięte powinny też „posunąć się” i dać miejsce ponieważ swoim stylem życia niszczą planetę. Gdyby się przestali rozmnażać a zostawili to tym, którzy pukają do ich drzwi, świat byłby szczęśliwszy”.

 

Zapewniam, że takich ideologicznych zboczeńców o zbrodniczych zapędach są całe rzesze i pełnią oni kluczowe funkcje w rządach państw zachodnich. Podobna sytuacja dotyczy zajmowania najważniejszych stanowisk w Unii Europejskiej. Oni z gębami pełnymi frazesów o wolności i liberalizmie z butami chcą włazić w życie poszczególnych ludzi i rodzin oraz decydować ile rodzice powinni mieć dzieci. Traktują macierzyństwo jak centralnie sterowany proces produkcyjny, który mogą dowolnie regulować. Jednak coraz bardziej dostrzegalne są symptomy paniki i strachu, które dopadają tę lewacką szarańczę. Oni wiedzą, że w starciu „kosmopolitycznych metropolii” z buntującą się „zacofaną prowincją” i zanikającą klasą średnią nie maja szans, ponieważ ta buntująca się prowincja stanowi, co najmniej 60 proc. Podobna sytuacja jest w Stanach Zjednoczonych, o czym świadczył wybór Donalda Trumpa na prezydenta. Paradoksalnie lewactwo, które zawsze marzyło o wywołaniu światowej rewolucji tę rewolucję w końcu wywoła, ale swoim ostrzem zwrócona będzie ona przeciwko nim samym. Ta rewolucja na naszych oczach właśnie nadchodzi.  

 

Felieton ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”     

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:17)

Komentarze

Czyli moje hasło sprzed kilkunastu laty ukierunkowane wówczas  na inny cel okazuje się ,przydatne i dzisiaj. Szykujmy więc "kałachy" bo naród rozbrojony to tak jakby był narodem niewolnym, a Polacy zawsze cenili wolność. SZYKUJMY KAŁACHY!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1578755

jednak jej wynik - w sensie zwycięży "postęp" czy "tradycja" - jest wielką niewiadomą. Tu nie da się podpierać statystyką wyborczą. Jedynym pewnikiem może być jedynie ogrom ofiar.
Obserwując od lat światowe trendy - a w Polsce biorąc pod uwagę choćby ostatnie Budyniowe szaleństwo, czyli wręcz eksplozję samozaprzeczających się idiotyzmów - Houston mamy problem.
Trzeba poważnie myśleć o obronie własnej, a tu się okazuje, że jedynym legalnym narzędziem obrony jest szczoteczka do zębów.
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1578760

Ja od 1990 roku podlewam skrzynki na kwiaty na moim balkonie ...przepracowanym olejem silnikowym, ...właśnie dlatego aby mi kałach nie zardzewiał. Przydać się może.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1578784

Polska Narodowa Prawico, wszystkie formacje, które czują przynależność do tej grupy apelujemy do Was my, "zwykli Polacy", ale patrioci kochający Boga i Polskę, polski naród i polską tradycję, kulturę, polską ziemię, to jest ostatni moment na pobudkę i prawdziwe, skuteczne działania!!!

Jeśli nie teraz, to być może długo nie, zatem teraz jest ten czas, bo jak wynika z chińskiego horoskopu tylko 30% wpływu na nasze losy ma układ astrologiczny, a kolejne 30% to wpływ ludzi, więc trzeba to wreszcie wykorzystać i całkowicie,  pozytywnie odmienić naszą sytuację!!!

Apeluję do  Was Polscy Narodowi Patrioci teraz jest najwyższy czas do aktywnego działania dla dobra Polski i narodu polskiego, tak aby zagwarantować nasze przetrwanie dla przyszłych pokoleń Polaków!!!

Macie nasze poparcie!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1578771

... mają szansę - Trump to tragedia, masy są totalnie niezorganizowane, a wszelkie ew. próby stworzenia dyscypliny i przywództwa spotkają się z brutalną reakcją. (Sami się domagaliście kary śmierci, prawda? Bo to "prawicowe" - nieważne, żeśmy wszyscy niemal niewolnikami. K*win rzekł, więc święte. No to zobaczycie teraz co spotyka karpie domagające się przyspieszenia Wigilii.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#1579060