Pigułka po. Na wszystko

Obrazek użytkownika jasieńko
KawiarNIA

Nie przed, a po. Już sam tytuł może być dwuznaczny. I jest. Wszystko co jest nam w ostatnich latach serwowane przez administratorów Polski jest pigułką. Naprzód serwują nam na podniesienie ciśnienia, a potem na obniżenie, albo odwrotnie - naprzód usypiają bez znieczulenia, następnie kolejną pigułą budzą. I tak pod koniec grudnia nakręcili spokojny nastrój świątecznego pojednania i obniżenia ciśnienia, a tuż przed Nowym Rokiem – łup! Taki pakiet onkologiczny na jego podniesienie.

Generalnie jest to stan niestabilny znany jako tzw. huśtawka nastrojów, jednak w rzeczywistości ostatnich lat pod rządami „pigułek po”, stan ów stał się, jak to mówią fizycy – równowaga stałą. Stąd słodko-kwaśny nastrój tej huśtawki przestał drażnić i irytować mieszkańców Polski, o których mówi pewien człowiek – polactwo. Przyzwyczaili się i żyją z tym, jak z przysłowiowym pryszczem na... i widać, że im to nie przeszkadza, gdyż nawoływania (owe na  puszczy) do odrzucenia „pigułek po” trafiają jak przysłowiowy groch o ścianę. Cały czas głosują „za” i „na”.

Teraz pigułka „do aborcji”, którą zajmuje się uwielbiany przez wyborców rząd, z czego cieszy się rodzaj żeński, gdyż jak wszyscy wiedzą, nie ma już kraju prawdziwych problemów – skończyły się; wszystkie rozwiązano.

A ci, no, górnicy? Ooo, to nie problem – jak się będą stawiać olejemy ich, albo weźmiemy głodem.

Wracając do pigułki, może to i dobrze, że te dziewczyny będą się tak abortować...

Ten strach przed skrobanką, ten wstyd, że się nie uważało, to bycie frajerką, bo nie wzięło się przed - po co im to wszystko? Nawet szkoda energii na tłumaczenie, że wszystko wokół nas zostawia ślad w organizmie i to – niestety - często negatywny. Nie przyjmują do wiadomości.

Niby wiadomo jakie to pigułki (i drobnym... o skutkach ubocznych), ale tak naprawdę jakie jeszcze pigułki (a to pewne, bo konkurencja musi być!) wpuszczą nam później do handlu, a że potem, będą jakieś komplikacje... to nie nasza sprawa – to sprawa prywatna, to Wolność - wolność kobiety.

Materiał genetyczny z obszaru między Wisłą, a Odrą trochę się uszkodzi, ale co tam, jakiś procent - jako ten „bank genów” - jest już w Anglii.

A zresztą, i tak baby nie chcą już rodzić – biorą się za politykę.

Mądrzy lekarze, gdzieś po kątach (bo nie nagłaśniani) piszą, tłumaczą i ostrzegają, ale to wywrotowcy jacyś, bo straszą tylko komplikacjami, a ministerstwo Zdrowia (no przecież!) – milczy, czyli jest za, znaczy się komplikacji nie ma. Zresztą, to prywatna sprawa, przecież pić i palić też nie zabrania, może jedynie apelować. Jest już pigułka gwałtu, teraz trzeba - po gwałcie. Faceci mają już swoją niebieską – „przed”. Kiedyś popularne „wszystko na pe” można zmodyfikować do postaci: pić, palić i pigułkować.

Dziewczyny, macie więc do wyboru: użyć rozumu przed lub pigułki po.

Jest jednak drobny problem: teraz w szkołach nie uczą rozumu tylko wolności. Można powiedzieć, że już od przedszkola. No, ale skoro mamy już XXI wiek – więc korzystajcie z pigułki, Wielka Farmacja o was zadba. Jak nie botoksem to azotoksem.

Islam i Araby z pewnością się ucieszą.

A może prościej - sterylizacja? Nie, to zbyt radykalne, jeszcze nie przejdzie; za kilka lat pewnie już tak. A średnia unijna i tak się bez nas wyrówna...

Nawet nie spodziewamy się jak blisko pigułka powiązania jest z polityką. Skoro medialna kampania wyborcza już ruszyła, to tego samego życzyć można wyborcom w 2015 r. – rozumu przed, albo... pigułka po.

Jeśli zabraknie rozumu przed, to przez następne lata permanentny ból zębów prezydenta i nie wyleczone korzonki po. Do końca całkowitej prywatyzacji Polski, i jak to mówi Jureczek w Czerwonych Spodenkach – dzień po. Siema!

Ta „pigułka po” to kolejna pigułka znieczulająca i odwracająca uwagę od prawdziwych problemów Polski – przygotowanej lata temu, a obecnie w realizowanej końcówce - katastrofy kraju, jeszcze rozpoznawanego jako Polska... prawie 40 mln luda: zadłużyć i sprzedać, a resztę zniszczyć – mieszkańców, ziemię, lasy, węgiel i zdrowie.

Ludu, mój ludu... jakiś ty ślepy i głupi.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

http://www.for.org.pl/upload/Image/FOR_Rachunek_2013.jpg

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1460857

Niestety - rozumu od niej nie przybędzie, ani przed, ani po...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1460883