Czerwone Brygady made in Poland

Obrazek użytkownika Jarosław Gryń
Kraj

Ostatnio zrobiło się głośno o grupie anarchistów podkładających samorobne bomby pod radiowozy w Warszawie. Wieść o całej sprawie rozniosła się lotem medialnej błyskawicy i cała Polska stała się świadkiem wiekopomnego wydarzenia, któremu, moim zdaniem, nie został nadany odpowiedniego kalibru rozgłos. Co prawda nikt, włączając w to media głównego ścieku, takie jak TVN czy GW, sprawy nie przeoczył, jednak rozpłynęła się ona jak każda inna informacja w natłoku szumu medialnego. Naród przejdzie najwyraźniej do porządku dziennego nad faktem pojawienia się w naszym kraju pierwszych motywowanych politycznie grup terrorystycznych.

Dotychczas Polska była w miarę bezpieczna, a bomby wybuchające w centrach miast były obrazem znanym nam jedynie z zagranicznych relacji. Nasza Ojczyzna, jako państwo unitarne, zwarte narodowo, kulturowo i religijnie uchroniło się przed głównymi nurtami międzynarodowego terroru. Nawet nasz udział w wojnach w Iraku i Afganistanie, zwanych szumnie „wojną z terroryzmem”, nie wyprowadził nas pod celownik muzułmańskich ekstremistów, dla których kraj taki jak Polaka jest z wymienionych wcześniej przyczyn niezwykle trudnym terenem. Niestety, wieloletnia antypolska propaganda, polegająca głównie na deprecjonowaniu roli naszych największych atutów w postaci jednolitości etnicznej i religijnej wykreowała na naszym podwórku grupy lewackie, dla których taki obraz kraju jest nie do zaakceptowania. Gnieżdżąca się po skłotach, niedomyta hołota, hołubiona przez lewackie media oraz tolerowana przez władze państwowe, dorosła w końcu do podjęcia radykalnych kroków przeciwko własnemu krajowi. Atak na radiowozy był, wedle słów zatrzymanych, atakiem na państwo, które im nie odpowiada.

Ojczyzna, jaka by nie była, to świętość, niekoniecznie z racji ustroju czy aktualnej władzy, lecz ze względu na wielowiekową tradycję oraz trud i poświęcenie budujących ją od pokoleń ludzi. Wychowanie młodzieży serwowane nam od wielu lat oraz sytuacja gospodarcza kraju, który po okresie „przemian ustrojowych”, przestał być krajem dla zwykłych ludzi, a stał się łupem dla żerujących na nim pasożytów, doprowadziły do wyrzeczenia się go przez pewne grupy. Ludzie mentalnie skrzywdzeni, obierając sobie za cel realizację anarchistycznych utopii, pomylili się w ocenie sedna własnych problemów. Nie można utożsamiać Ojczyzny z jej sytuacją polityczno- gospodarczą, wszechogarniającego marazmu i zniechęcenia z krajem, któremu winni jesteśmy lojalność. Ostatnie ćwierćwiecze było trudnym okresem, w którym doświadczyliśmy negacji wartości leżących u podstaw naszego bytu państwowego i oto są tego owoce.

 

Tragedia, jaką są dla naszego kraju te zamachy, jest tym większa, że nie próbowali ich dokonać Arabowie w imię dżihadu, czy gangsterzy w ramach własnych porachunków, tylko Polacy dla bzdurnej idei walki z państwem. Czymkolwiek w ich mniemaniu jest anarchia i jakkolwiek widzieliby oni jej wdrażanie na obszarze Polski nie jest to warte życia i zdrowia rodaków, na które się porwali.

 

Żródło: lospolski.pl

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

bombowa robota!

 

jako zaplecze

do bombowej roboty

po to anarchści

zakładają skłoty!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1514106

Nie mogą się POgodzić z przegranymi wyborami i z tym ze Polska nie będzie pedalska i będzie katolicka.

Oczywiste jest to, że spektakl ten jest reżyserowany przez menadżerów takich jak WSI czy KGB, a może komanda Sorosa, które podpuszczają takich idiotów do braku stabilizacji Państwa.

By POkazać jak nieudolne są rządy PIS, przecież sam trybunał konstytucyjny jest już anarchią wprowadzoną przez prezesa i spółkę starych komunistów, oraz sądy.

Cel jest prosty jak budowa cepu, robić wszystko by wrócił stary POrządek, a z nim koryta, geszafty złodziejstwo na wielką skale, a ludzi ciężko pracujących dalej upodlać i zmuszać do wyjazdów poza Polskę.

A dla ludzi starszych i chorych, nie związanych z resortowymi, wprowadzać POwolną eutanazję, z braku środków do życia, bo resortowi mają wysokie emerytury i im bieda nie grozi, i ich stać na lekarstwa i opiekę.

I trzeba dziękować Bogu, za wolną Polskę, i stale walczyć by nam jej nie zabrano.

I jeszcze będą błagać Polskę o pomoc, by ratowała Europę jak w 1920, gdy hordy bolszewików szły na Europę, tak teraz będzie, gdy kozojeby islamscy będą im podrzynać gardła i ścinać te lewackie łby.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1514109

Powinni zostać ukarani, niezwłocznie i stosownie do wagi przestępstwa. Moze to ostudzi inne anarchistyczne głowy, przecież nie są zbyt wytrwali. Warto też sprawdzić, czy to był pomysł wlasny czy jakaś inspiracja. W końcu ktoś te skłoty utrzymuje.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1514107

Rzeczywiście Polska dotąd nie doświadczała zachodnich "nowinek" z terroryzmem włacznie...ale lewactwo, które żerowało na niej ostatnie osiem lat wykreowała i potencjalnych zabójców, z tym trzeba walczyć...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1514122

Lewackie bojówki podkładają bomby pod policyjne radiowozy! I tyle! Po prostu zdarzyło się, miało miejsce i co tam włos na głowie liczyć! A jednak jest to sprawa niezwykle niebezpieczna z punktu bezpieczeństwa publicznego, bo czy muszą zginąć pierwsi politycy polscy po wiadomej stronie, by nagle okazało się, że to niezwykle krwawe i szalenie niebezpieczne, brutalne bestie za tym stoją. Jeszcze się to nie dzieje, bo to początki, ale już potrafią i już nie tylko się organizują, ale nawet sprawnie i skutecznie z bombkami działają.

Przecież nie trudno dziś przewidzieć, co by się działo w Polsce, we wszystkich środkach masowego przekazu, gdyby to nie anarchiści, ale polscy skini, czy narodowcy, takie zamachy bombowe w Polsce przeprowadzili. Wielkie, straszne w wymowie, ociekające krwią i wojną tytuły nie schodziłyby z najbardziej poczytynych dzienników, tygodników i wszelkiego rodzaju szmatłastwa, bo to byłaby przecież, ta winna, nienawistna skrajna prawica. A anologiom przy tym do wszelkich innych ruchów narodowych, prawicowych, a nawet kościelnych nie byłoby końca, a O. Rydzyk to nawet awansowałby na narodowego przywódcę, nowego prawie powstania. A to Polska właśnie.

I jeszcze jedno, prawdopodobnie zatroskani o wiernych polscy biskupi, ostro atakowani przez massmedia, odcieliby się zdecydowanie od takich bombowych zamachów skrajnej prawicy, potępiając w czambuł zamachowców.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1514137