Obsesje Wrzoda.....ka

Obrazek użytkownika Husky
Blog

 

 

      

 

W dniu wczorajszym bloger Krzysztof Jaworucki znanym nam jako @krzysztofjaw, opublikował był wpis zatytułowany
Rządy PiS-u i czy będę na tą partię głosować?

http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/150311,rzady-pis-u-i-czy-bede-na-ta-partie-glosowac

Zainteresowanie wpisem było duże, 60 komentarzy .....zidiociałych lemingów. Komentarzy tuzów blogosfery, jak np. niejaki Wican przytaczac tu nie mam zamiaru.Debil do kwadratu.
Mnie natomiast zainteresowały komentarze "legendy solidarności", czyli...byłego(kiludniowego) (p)osła Wrzodaka.

  

 

Przyznam że wspiął się na wyżyny intelektualne od czasu gdy został gwiazdą Neonu to jest od 2012r.Zresztą od zawsze pod troskliwą opieką tamtejszej administracji.O jego ortografii,gramatyce czy stylistyce nawet nie warto wspominać,ten sam poziom co admin wszystkich adminów.
No ale przejdźmy do jego komentarzy.
Otóż po kilunastu latach śledztwa,ustalił że J.Kaczynski od wielu wielu lat przyjaźni się z .....Pawłem Rabiejem .
Wow.

http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/150311,rzady-pis-u-i-czy-bede-na-ta-partie-glosowac#comment_1576070

Skąd on ma takie info?

Ja śledztwa prowadzić nie zamierzam, wiem jedno że sam obracał się w pedalskim środowisku, choćby przyjaźniąc się swego czasu z niejakim Andrzejem Krzepkowskim.

Znanym warszawskim homosiem,zamordowanym zresztą w czasie kłótni "rodzinnej" przez ......innego homosia.

Ciekawe jak "głęboka" była ta zażyłość Wrzodaka z Krzepkowskim.Może nam kiedyś o tym napiszę.

Dlaczego Wrzodak jest takim "fanem" Kaczynskiego i PIS. Aby zrozumieć jego "sympatię" ,należy się cofnąć do roku 2007, kiedy to  oficjalnie otrzymał kopa w krocze od PIS-u i J.Kaczynskiego.Co było tego powodem, pisać raczej nie warto.
Od tego czasu ta była polityczna ameba została już tylko panem NIKT. Wprawdzie jeszcze próbował wrócić do polityki, startując w różnych wyborach, ale wszystkie te jego "wybryki" skończyły się ciosem między oczy od potencjalnych wyborców.

Warto więc nieco przybliżyć sylwetkę tej Neonowej gwiazdy:

Pochodzi spod Sochaczewa, z wioski Budy Zaklasztorne. Matka zginęła, gdy przechodziła na skróty przez tory kolejowe; osierociła czworo dzieci. Trzy lata później, w identycznych okolicznościach, pod kołami pociągu zginął ojciec. Dwunastoletni Zygmunt trafił do domu dziecka. Musiał walczyć o codzienne przetrwanie, jak wszyscy koledzy z bidula. Taka trauma musiała pozostawić głęboki ślad. Wrzodak uczył się w budowlance w Skierniewicach, potem w technikum. Matury nie zdał. Ukończył kurs operatora linii formierskich i rozpoczął pracę w Ursusie w odlewni: 13 lat przepracował przy tej samej maszynie, produkował odlewy.W swoich materiałach wyborczych pisał, że jest związany z Ursusem od 1977 r. I że ma wykształcenie średnie techniczne. Ale nie napisał, w jakiej szkole uzyskał maturę.

Kiedy zimą 1996 r.zamordowano Andrzeja Krzepkowskiego, rzecznika prasowego ursuskiej Solidarności i jednego z jego najbliższych przyjaciół, Wrzodak, jak ówczesny szef związku w fabryce, lansował tezę, że zbrodnia była aktem politycznej zemsty. Prokuratura motywy polityczne wykluczyła.  Wrzodak jednak przekonywał, że Krzepkowski zginął przez pomyłkę, ofiarą miał być ......on sam.

Jego podejrzliwy umysł działa na zasadzie projekcji: przypisuje innym swoje własne cechy i z nimi zaciekle walczy. Można rzec, że radykał walczy ze sobą, ale w innych. Bo przecież najlepszym przeciwnikiem Wrzodaka byłby taki drugi Wrzodak. To byłaby piękna walka.

Na radykalizmie można zbić kapitał polityczny, ale jest to strategia ryzykowna. W dodatku niełatwo odróżnić prawdziwego radykała od cynicznego gracza. Trzeba się naprawdę starać, aby wypaść szczerze. Dlatego radykał śpi z jednym otwartym okiem, nie odpuszcza. Nie może sobie pozwolić na chwilę słabości. Wystarczy przypomnieć, jaką Wrzodak zrobił awanturę, kiedy zarzucał Jarosławowi Kaczyńskiemu, że nazwał go w Sejmie „ruskim agentem”. Nie wolno niczego zostawić bez riposty, bo można stracić radykalną twarz.

Parę cytatów jego znajomych, koleżanek i kolegów z czasów gdy był jeszcze czynnym "politykie"


Jego metody walki nie są katolickie, tylko ubeckie. Grzebano mi w życiorysie, rozgłaszał kłamstwa, że żyję w konkubinacie. Wszystko dlatego, że bał się konkurencji w partii. Nie podejrzewałam, że można kłamać z taką kamienną twarzą – oburza się Wanda Rakszawska, radną podkarpackiego sejmiku. – Kompleksem Wrzodaka jest brak wykształcenia, tępi wszystkich, którzy mają studia. To, że Liga na Podkarpaciu jest rozbita i słaba, to jego zasługa. W kampanii wyborczej najostrzej atakowali go partyjni koledzy. Na jego plakatach pojawiały się ostre i obraźliwe napisy.


Elżbieta Dzierżak, była przewodnicząca struktur wojewódzkich Ligi na Podkarpaciu i radną:

Potrzebuje tylko żołnierzy, niszczył wszystkich, którymi nie mógł manipulować. Rozbił klub w sejmiku wojewódzkim, zależało mu, żeby się ludzie żarli, bo on mógł wtedy rządzić. W efekcie Liga nie obsadziła żadnego stanowiska ani urzędu, choć wprowadziła najwięcej radnych.


Jego misja trwa wiecznie. A jeśli zabraknie w końcu złych do tępienia, to dobierze się z uczciwych.

Na koniec warto przypomnieć o słynnym już  wiernopoddańczym liście do .....Putina,zrodzony w umysłach przedstawicieli  prawdziwie prawdziwych Polaków To kuriozum tak niezwykłe, że uznałem je za warte przypomnienia.
Wrzodak był jego współautorem jak sam to pisał

https://www.pch24.pl/kuriozalny-list-slowian-z-polski-do-putina,23013,i.html

 

 

Na podstawie:

https://www.pch24.pl/kuriozalny-list-slowian-z-polski-do-putina,23013,i.html

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/185172,1,wrzodak-zygmunt.read?page=2&moduleId=4677

http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/150311,rzady-pis-u-i-czy-bede-na-ta-partie-glosowac

http://niniwa22.cba.pl/dobrzy_ludzie.htm

 

ps.

Post jest chroniony prawem autorskim

Zabraniam publikacji na portalu......?

8-)))))))))))

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:7)

Komentarze

No to pięknie, i to  tak na dobranoc wk******* redaktor @Patrie/Astre

Tego paszkwilu ci już nigdy nie wybaczy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1600489

niegdysiejszego guru, dzisiaj zaś ostoi prawnej oPOzycji: Wrzodak mi sie na d... zrobił. ;)

 

Ps. Takie "ujawnianie" innych to powszechna zabawa w postubeckim światku neonowych troli. Do tego jeszcze demonstracyjna religijność, co cuchnie na milę chazarską prowokacją.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1600495

Jaki portal takie gwiazdy
A to że na tym szambie jest ch,d.i kamieni kupa niech świadczy wypromowany wpis kolejnej ichniejszej gwiazdy.
Zaznaczam że musicie mieć sporo czasu by ten post przeczytać.

http://repsol.neon24.pl/post/150330,internet-w-polin-zablokowac-mozna
Inną sprawą jest że ten bloger robi oszałamiające postępy biorąc pod uwagę poprzednie wpisy.

http://repsol.neon24.pl/post/148810,co-nam-pis-da

http://repsol.neon24.pl/post/148869,co-nam-umyka

Pytaniem jest, czy większym idiota jest ten co to napisał ,czy ten co to wypromował

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1600506

Koń jaki jest, każdy widzi

Rzeczywiście, ten tytan intelektu,do niedawna główny admin, ma niesamowity dar i talent to pisania.
Wystarczy fotka,jednowyrazowy tekst i już się jest na pudle.
No ale obecni admini uważają że w tym jednowyrazowym poście jest moc,stąd uznanie dla niego i promocja

 

8-)))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1600507

Czy jest się nad kim wyżywać? Puknijcie się w głowy. Wy, intelektualna siła Niepopków, natrząsacie się z niedokształconego faceta. Czy wam nie wstyd? A niech sobie pisze co chce i dla kogo chce. Na zdrowie. Czy zamiast go obśmiewać nie lepiej przemilczeć, "zamileczeć" jak podobnego mu elektryka ze stoczni, który (niech go piekło pochłonie) był nam prezydentem, darem od ubecji.

Kto, jak kto, ale Ty: Huski, Ty Humpty Dumpty?   Zniżajcie się do poziomu -1, zwłaszcza, iż moim zdaniem :"przed narodem niesiecie oświaty kaganiec", a tu taki blamaż. Ja bym się wstydził.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1600520

Krzysiu JW. przesympatyczny gość, tez jest niestety bardzo nieszczęśliwy. Nie wiem, obłożnie chory, inwalida, ktoś na silnych środkach, ale puszczanie 2 - 3 tekstów na rozlicznych portalach, to obsesja.

Ludzie to omijają, za wyjątkiem podobnych fanów.

A na NEonie24 zawsze ląduje na pudle, bo jest w miarę nie kontrowersyjny, taki kisiel, a oni wielu tekstów nie mają.

 

Ps. Pisanie cokolwiek o Wrzodaku, to poważne zboczenie. To przecież nic. Nietzsche pisał o nicości. I nie myślał o Wrzodaku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1600550

"Pisanie cokolwiek o Wrzodaku, to poważne zboczenie. To przecież nic. Nietzsche pisał o nicości. I nie myślał o Wrzodaku."

Za pisanie tego na NEon-ie grozi dożywotni ban. ;) Sekta myśli, że pisanie na ścianie w WC na dworcu w Pcimiu Dolnym nobilituje. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1600586