Petru zaorał Schetynę, Kopacz i Kijowskiego!

Obrazek użytkownika Honic
Kraj
Wiele było śmiechu z Ryszarda Petru ostatnimi czasy. Skończyło się. Teraz Petru orze kogo chce i czym chce zresztą. Oto w wywiadzie dla BBC (nie jestem pierwszy kto zwrócił na to uwagę; link i obrazek wziąłem stąd: ]]>http://www.cda.pl/video/7078277d]]>) okazało się, że nie Grzegorz Schetyna, przechodzony kapciowy Tuska, posądzany przez niektórych o bycie człowiekiem do zadań specjalnych i nie zawsze sympatycznych a potem odsuniety od wpływów, ale Ryszard Petru jest prawdziwym liderem opozycji w Polsce która musi się zjednoczyć pod jego skrzydłami aby wspólnie dać odpór temu straszliwemu PiS-owi, który jako instytucja zbrodnicza wygrał wybory wprawdzie demokratycznie, ale za to całkowicie bezprawnie i - co gorsza - wbrew woli narodu którego na ostatniej manifestacji w Warszawie było 250 000. Co więcej, jeśli im się uda, Petru przyjmie 7000 uchodźców. To odbiera rację politycznego bytu Ewie Kopacz. Na zawsze. Szatan nie kogut, jak powiedziała kiedyś pewna kura o walcu drogowym, otrzepawszy się z pyłu drogowego. 
Interesujące dla nas są wnioski z upublicznionego materiału. Po akcji Schetyny z plakatem "Wspólnie obrobimy Polskę" widać że "opozycja" ma opory przed zjednoczeniem. Nie dziwię się Schetynie; ma ulec jakiemuś pampersowi bez doświadczenia w polityce? Niedoczekanie. Reszta "opozycji ma znacznie mniejsze znaczenie, nawet jeśli się uwzgledni opcję LBTQ(itd) uruchomioną ostatnio w Gdańsku przez Radomira Szumełdę, byłego już PO-wca. Osobny, smakowity deser intelektualny przedstawi zapewne już niedługo sam Mateusz Kijowski. Wprawdzie "czuje pismo nosem" i dlatego zastrzega się uporczywie że politykiem być nie chce, ale niewiele mu to zapewne pomoże gdy dojdzie do konfliktu w walce o wpływy w "opozycji". Ma przeciwników najlepszych w te klocki.
Przypuszczam, że zanim się obejrzy, zostanie wykorzystany a następnie porzucony (w najlepszym wypadku) przez własnych kolegów z organizacji. Tego dnia spędzę wiele godzin przed komputerem... 
 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Będzie patrzyć miło.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1514307

No przecież to wiadomo :-)

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1514309

No ciekawi mnie czy Zydki wygonia powtornie swoich ziomali do Izraela, tak jak to bylo w latach szescdziesiatych. Dawno temu w Stanach bylem zaproszony na ciekawe party..."sami swoi "  ... Zabawa na sto dwa i tu naraz jeden gosc dowiedziawszy sie, ze ja z Polski bierze mnie na lewa manke ( uwazajac, ze ja rowniez "swoj ") ...ze ci wstretni Polacy to i tamto..., a ja mu wale prosto z mostu..." przeciez to nie Polacy, to swoi...tylko o innym zaopatrywaniu Politycznym :-)))))))))))))))))))))))

( Dla mlodziezy dodam, ze w owych czasach, to mielismy rozne odmiany "socjalistow ", ale najbardziej zadziorni w tych " przeroznych roznosciach ", to byli " krzywe noski ", ktorzy wlasnie te roznosci tworzyli...)

No konsternacja calkowita :-)))))))))))))))))))) cisza jak makiem zasial...Oni bardzo nie lubia, gdy goj siedzi przy ich "prywatnych rozmowach ", a do tego od poczatku nie rozpoznany... No mialem wielki  ubaw...lata minely, a ja do dzisiaj mam jeszcze ucieche z owej sytuacji...

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1514311

Kijowski jest tylko słupem, zrobi co mu każą. Co do Petru-to ma 70% sznas na bycie liderem antyPiS. W PO są duze podziały i jestem pewny że zaczną przełazić do N.  

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1514319

Donald Tusk nie zapisze się do ".Nowoczesnej". Sukces Petru, to klęska Tuska. Choćby się zes[___] czego mu zresztą serdecznie życzę. Ale stąd także wynika, że Petru to opcja rosyjska.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1514454

ten cały kijowski?Czy to nowy kapciowy rumuna swetru?Zastanawiam sie co ten kijowski oprócz alimentacyjnego obciązenia zrobił dobrego dla Polski ze tak sie o tym czymś pisze.Ta kolczykowana osoba jak przysłowiowe bydło zagrowe też kolczykowane aby nie zgineło powinno byc otoczone opieką lekarzy specjalnej troski.Wiecej o tym czyms mozna poczytac w poradniku weterynarii.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1514351

Klucz do zrozumienia przypadku Mateusza Kijowskiego jest. moim zdaniem. w rękach Janusza Kijowskiego, reżysera. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1514455