Lewandowski durniu czyli rezolucja oraz kukiz słów kilka

Obrazek użytkownika gorylisko
Świat

Stało się. Rękami pożytecznych idiotów, listy wstydu chłopaki i dziewczyny plus lewandowski oraz jakieś czerwone i rózwe hajhitlerki czyli niemki uchwalili rezolucję przeciwko Polsce (w obronie demokracji rzecz jasna) i mają frajdę jak cholera.  Zaślepione wiarą w słuszność tego ruchu na politycznej szachownicy dopiero potem zauważyli, że wymierzyli sobie niezłego kopa...sobie we własny tyłek. O co biega ? Ano o referendum w UK. Ostatnio w UK za pozostaniem ma przewagę...ale po takim numerze jaki zrobiono Polsce... Za darmo, bez powodu dano Nigelow Farage niezły łom do reki... łom którym będzie walił bez łeb wszystkich durnów z całej tej chuuujniii jewropejskiej i to może byc tak skuteczne, że UK z tej całej (ch)uuuujnii zrobi wypad i...koniec całego cyrku. O czym to świadczy ? Ano o tym, że całym tym cyrkiem rządzi banda przestraszonych gówniarzy politycznych którzy nie potrafią spojrzeć dalej jak za koniec własnego nosa. Zwolennikom wyjścia UK z (ch)uuujnii dali maczugę do ręki...

Panie Lewandowski jesteś pan durniem a nie politykiem... jeśli myślicie, że całe to towarzycho hajlhitlerowe wam podziękuje to się mylicie. Kiedy UK wypadnie z tego cyrku wy wypadacie razem z nim. Wyraznie widać, że żarty się skończyły zaś cała ten wspólnotowy cyrk staje się targowiskiem którym rządzi policmajster merkel gdzie pod pozorem obrony demokracji nie szczędzi się opornym pouczeń i połajanek. Oczywiście to wszystko z demokracją ma tyle wspólnego co rządy trutniów w roju pszczół... Panie Lewandowski, trzeba było siedzieć cicho a nie dawać oręż do ręki eurosceptykom...  Jeżeli cała ta (ch)uuujnia sie rozleci to kim wówczas będziecie ? Aliemnty się skończa...posady się skończą... Ponieważ mieszkam w UK więc mam trochę mieszane uczucia wobec brexitu. Ale wczoraj, rozmawiałem z kolegą, angolem. On jest zawsze dobrze zorientowany w sprawach... hmmm różnych. Sorry ale taka mam pracę... ;-) Powiedział mi krótko, kazdy kto pracuje, ma czyste konto w sprawach kryminalnych niema się czego bać, nawet w wypadku brexitu. Proste jak konstrukcja cepa. Natomiast wyjaśnił, że płacić za francuskie fanaberie brytyjczycy juz nie zamierzają... znowu proste. Dlatego lewandowskie i inne...macie problem. Kiedy UK zrobi wypad... (ch)uuujnia sama się okroi... a was wywali w pierwszej kolejności... no ktos musi być winny rozpadowi...

W przeciwieństwie do reszty polskich polityków z tzw. truktur (ch)uuunijnych wy nie macie do czego wracać...fakt, nakradliscie zdrowo, wiec macie za co żyć na zachodzie czy raczej w tym co z niego zostanie... ciekawe jak lewandowski czy tusk będą wyglądać w burnusie  i turbanie ? 

Kukiz... miałem sporo rezerwy wobec tego gościa...no i teraz wychodzi na to, że kaczyński miał rację nie zadajac sie bliżej z tym człowiekiem.  Przypuszczalnie od samego początku grał pod auspicjami ubeckimi. Skład jego ekipy oraz różne szemrane typki jakie sie krecą wokól niego wyraznie to pokazują. On nie powiedział ostatniego słowa... jedynie Morawiecki z tego grona jest człowiekiem dla którego Polska jest najważniejsza. Ja nie straciłem złudzeń co do kukiza...bo ich nie miałem. Obserwowałem gościa i tyle. Nie będę się dziwił i wyrażał rozczarowanie... Plusem dodatnim ;-) jest to, że ujawnił sie teraz a nie np. podczas głosowania przy zmianie konstytucji. Dlatego w tym aspekcie trzeba po prostu traktować go jak przydupasa petru. proste jak konstrukcja cepa.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Kukiz zaorał ideę posłów bezpartyjnych, jednomandatowych ! Dyscyplina partyjna, która ujawniła się w trakcie afery, powinna skłonić do myślenia wielu jego posłów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1511401

członek parlamentu mówiący o swojej apolitycznosci to jak laska która w burdelu usiłuje przekonywać, że jest dziewicą...

po prostu zaprzeczanie faktom daje takie a nie inne efekty...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1511412

Właśnie przeczytałem, że pomysł niegłosowania wyszedł od K15 !

Czyli wygląda na to, że ta nowoprzybyła do burdelu dziewicz laska, usiłuje przebić perwersją stare .....pracownice.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1511416

ci z donoszenia w Brukseli póki co nie ma, a przecież to już pół roku  jak ryje pod Polską i jakiś rezultat tego rycia powinien już być widoczny. Tusk  fotelik dostał w Brukselce za 8 lat brudnej roboty na najwyższym państwowym stanowisku, a te leszcze Scheti i Petru zapiertalają za friko i sił im nie starczy by tak 8  lat żeby dochrapać się jakiegoś eurokołchoźnego bonusa....  Poza tym - żadnym sukcesem nie jest, że 500 ileś tam lewaków zagłosowało za jakąś lewacką rezolucją, która broni lewackiej opinii jakiejś jeszcze bardziej lewackiej Komisji Weneckiej, która nie ma żadnej mocy prawnej.  Na mocy braku tej mocy prawnej Unia zamierza wdrożyć jakieś swoje sankcje wobec Polski czy innego państwa-członka UE ? No,  to się kupy nie trzyma!  Bruksela pytana przez PiS na podstawie jakiego aktu prawnego tak zajadle ingeruje w wewnętrzne sprawy polskie, od 4 miesięcy słowem nie odpowiedziała, czyli - takiej podstawy prawnej po prostu nie ma.

Wniosek - Tusk jest aż pudlem Brukseli, ale te wszystkie Schetyny, Petru, Kijowskie, ta cała swołocz, zwąca siebie "totalną opozycją"  to zwyczajne owsiki i wszy dla Brukseli i jak wykonają wszystko za obiecanki Brukseli to je Bruksela posypie azotoksem, owsikowm wsadzi czopek w d... i będzie  bye bye koryto. 

Tyle, że... my widzimy taki ewentualny wariant końca, nie widzą go ci, którzy powinni -  pachoły brukselskie, kandydaci na potencjalne zwłoki na własne życzenie. I jak przyjdzie grabarz z łopatą to znów ktoś im będzie winien, bo przecież nie oni. A najprawdopodobniej jak zwykle Jarosław Kaczyński, hehehe...

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511477

Pawełek lizał dupska PO jak miło i brał sPOro kasy za to, POtem znowu POkazał swoją POprawność POlityczną w TV Republika nazywając redaktorkę PIS-owską suką.

Teraz POlityczny deal z PO, Nowoczesną i PSL, przeciw PIS-owi, wilk przebrany za baranka demokracji. Myślał że swoim intelektem POkona prezesa Kaczyńskiego, a ciemny jak tabaka w rogu, różnica jest taka jak dzień do nocy.

Panie Kukiz nie ta liga, pan jesteś dopiero trampkarzem, a prezes to zawodowiec i najlepszy rozgrywający w Polsce i nie tylko.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1511533