Utajnione kryteria dla realnego wyboru na 15. 10.23 – uwagi

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza
Kraj

Kogo personalnie nie wybierać 15. 10.23  –sanacyjne wskazówki

Pytanie kluczowe w wyborach ; prawo do informacji jakiego pochodzenia etnicznego licząc jako odniesienie rok 1939 (nazwiska i lokalizacje pradziadków)  , i jakiego  wyznania religijnego czy bez wyznania są kandydaci z list wyborczych na posłów i senatorów. Są to lub mają to być osoby publiczne i nie mają  żadnego moralnego prawa, aby kandydując na stanowiska publiczne  kryć wobec wyborców  swą prawdziwą tożsamość pod szyldem rasistowskiej Ustawy o ochronie danych Osobowych czy nazistowskiego RODO. Ostatecznie jak się chce ukrywać etniczno-religijną  tożsamość- to nie ma przymusu kandydowania na najważniejsze stanowiska publiczne. Niezależnie z jakiej formacji kandydat startuje –to głównie Polaków (to  nie ilość dzieci kandydata) interesuje! Ani  ile lat działa w ( będąc skorumpowanym zwykle samorządzie czy parlamencie) ale czy posiada imienne wystawione przez jego  Parafię świadectwo chrztu. I Dylom ukończonej szkoły średniej czy wyższej z przedstawieniem specjalizacji. Powinień przedstawiś scany takich dokumentów przynajmniej na własnej stronie. A jak takowej nie ma , to na stronie komitetu z którego to kandyduje! Każdy z kandydtów wszystkich list ma miesiąć ,aby uzupełnić te ważne dane     

A jak Taki kandydat nie opublikuje takowego skanu na rozpoczęciu kampanii wyborczej przynajmniej dwa tygodnie przez terminem wyborów  –to od ręki rozjaśnia sytuację

 –kto jest kim i kto szczuje czym, i kto nie jest kim –nawet jakby chciał i był na 1-dynce: Ze rusek , to rusek, chazar-to kacap , ewangelik –to Niemiec, niewierzący – to talmudyczny internacjonalista,  (czyli z pochodzenia żyd- komunista ) ,a katolik -to Polak

Co do wykształcenia: nauczyciele, byli radni , burmistrze  mogą być posłami-ale  w żadnym względzie nie nadają sią na ministrów jakiejkolwiek dziedziny ważnej dla państwa (kłania się tu stały brak wykonywania zapisanego konstytucyjnie rozdziału władzy ustawodawczej od wykonawczej !) W skrócie:  facet od psychiatrii, czy magister od fikołków nie ma prawa być ministrem wojska , a jakaś lesczyczna ministrem od finansów! Posłowie nie mają żadnego prawa być ministrami !Jedynie nominowany przez prezydenta szef lub członek wygrywąjącej partii tworzy rząd. Rząd z tematycznych fachowców –a nie z własnych parlamentarzystów !

Wg nawet kwaśniackiej konstytuty ma obowiązywać trójpodział, władz! A zwykle wybrani posłowie nie posiadają zawodowych kompetencji by sprawować jakiekolwiek stanowiska ministerialne !  Wybrani parlamentarzyści mają jedynie wdrażać lub negować proponowane przez Rząd ustawy+ kontrolować wydatki ministerstw… i nic ponad to ! I to jest demokracja, a nie jakaś obecna warszfkowa sejmokracja !

Wnioski :

  1. Jako Polacy  nie powinniśmy wybierać nigdy tych , co nie mają opublikowanego publicznie skanu Świadectwa Chrztu
  2. Nie wybierać osób niewłaściwe  wykształconych po kierunkach  ,humanistycznych od UW i nauczycielskich od WF i wszelkiej maści   i byłych radnych,  burmistrzów 3-RP . Za to preferować  tego sensownego dla panstwa ekonomicznego , historycznego,  technicznego lub wojskowego  wykształcenia ! 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (7 głosów)

Komentarze

Rozwalające ogłądacza TV jest te szczekanienie poubeckiej psiarni P/ZSL, SLD POpierdojczy od Ryżego i tych od Polski za 2,50! Nie dość ,że nie potrafią się wysłowić poprawnie w języku polskim ,to  muszą notorycznie dostawać polskojęzyczne komunikaty smartfonowe od  ich oficerów prowadzących i zaszczekiwać  otrzymaną treścią bolszewickim jazgotem całe programy w TVP czy TV Republika. Stąd moja propozycja podejmować gości w studiach tylko fizycznie przybyłych przedstawicieli (bez pośrednictwa netu) i pozbawienie tychże ich smartfonów przed wejściem do programu. I Wtedy ujawni się nie tylko realny intelekt spośród tylko niektórych uczestników ,ale szczególnie wyjdzie brak wiedzy i kompetencji do bycia polskim parlamentarzystą tych  szczekających wg komend smartfona idoicin  i parlamentarnych debilistów ! I będzie wiadome  Who is who ?  

Vote up!
6
Vote down!
0

E.Kościesza

#1654395

   Po co jest referendum? Aby kolejne rządy nie mogły cofnąć decyzji Polaków! To powinno być często podnoszone w mediach, bo wielu ludzi tego nie rozumie. Bezpośredni głos społeczny, czyli suwerena, jest najwyższą formą demokracji według polskiej konstytucji, a tego sformułowania nie widać i nie słychać w mediach.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1654400