Katedra

Obrazek użytkownika Czarny Borys
Idee

Mnie to ostatnio zastanawia. Wszystkie te gniotki, pociotki, gównojady pierdolące o pedofilii wśród księży, o tym w jakiej życiowej opresji żyją, bo raz na jakiś czas ministrant zastuka do ich drzwi w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, przez nich nazywanego najchętniej wigilią, taką rodzinną kolacyjką z elementami folkloru i spyta czy może mają ochotę spotkać się ze swoim proboszczem, z ich parafii, który z kolędą i dobrą wiadomością do nich chce przyjść, no więc jak te gniotki, pociotki, gównojady wtedy są oburzone i na swój los narzekają, bo „czarny” się na nich uwziął, chadza z koloratką na szyi, co samo w sobie dla gniotka, pociotka, gównojada jest już oburzające i nie do pomyślenia, obraża ich inteligencję, wrażliwość i co tam jeszcze, no więc jak już gniotki, pociotki, gównojady wyjadą gdzieś poza granice swego obsikanego antykościelną uryną terytorium to co robią ? Jak są w Kolonii idą do tamtejszej Katedry, jak są w Paryżu idą do Katedry, jak są w Londynie pierwsze co robią idą do Katedry, jak są w Mediolanie idą do Katedry, jak są w Madrycie idą do Katedry, jak są w Barcelonie idą do Katedry, wszędzie na całym świecie idą do każdej Katedry, jaka się akurat znajduje na ich szlaku. Dlaczego to robią ? No kurwa nie wiem ! Po co te gniotki, pociotki, gównojady tam idą ? Może chcą sobie wyrobić jakąś polisę ubezpieczeniową ? Na wypadek od znalezienia się w piekle ?
Tak więc jestem za wprowadzeniem zakazów. Zakaz dla gniotka, pociotka i gównojada na wstęp do Katedry. Każdej Katedry. Tej w Warszawie, tej w Płocku, tej w Poznaniu. Zakaz wstępu dla gnojka, pociotka, gównojada do Katedry na Wawelu. Niech sobie jedzie każdy wielbiciel Krzysia Bęgowskiego vel Anny Grodzkiej, do miejskiego urzędu w Słupsku z osobistą pielgrzymką, ale do polskiego sanktuarium nie wchodźcie ! Bo po co ? Wasze śmichy chichy przy katafalku Lecha Kaczyńskiego i jego żony są gówno warte. Tak samo jak „zimny Lech”. To jest słabe piwo. Chciało sobie wyrobić markę. Ale skończyło na perforowanych butelkach, Zupełnie jak prezerwatywy.
Drodzy moi, macie ostatnią szansę żeby gniotkom, pociotkom i gównojadom się przeciwstawić. Żeby im powiedzieć - dość robienia bajzlu. Macie w mózgach zamęt ? Zamieńcie go na właściwy pogląd..

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

ostre, bardzo ostre , dosadne acz prawdziwe

brawo+5

Vote up!
2
Vote down!
0
#1468713

modlitwa modlitwą, a tu trzeba brzytwą...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1468715

Do języka mogłabym sie przyczepić, natomiast nie do treści.

 Co tu mówić o katedrach. Dziś wszyscy uważają, że każdemu należy sie pogrzeb z księdzem, mimo że wczesniej zwalczał kościół, albo prowadził się w sposób niezgodny z przykazaniami. Np. ostatnio sprawa księdza w Wąbrzeźnie. To czysta patologia. Jeden z  tych zmarłych synów ponad 20 lat temu skopał partnerke na początku siódmego miesiąca ciązy, w wyniku czego urodziła przedwcześnie. Nigdy się dzieckiem nie zainteresował. Niewidome i głęboko upośledzone dziecko znalazło się w rodzinie zastępczej.

O wizytach po kolędzie. Na jednym z forów uczestniczka chwalila sie, że wpuszcza księdza po to, żeby go obsobaczyć i nie dać żadnej ofiary. Była zdumiona uwagą, że wpuścila księdza jako gościa, dobrowolnie, więc jej zachowanie było chamskie. 

Wizytowania katedr równiez doświadczyłam. Tylko część wycieczki przyklęka i wchodząc do świątyni. No ale katedry zwiedza się na ogól za darmo.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1468740

katedry nie kojarzą się już z miejscem kultu a już szerzej z dorobkiem kultury chrześciańskiej  (tfu!). Tylko patrzeć jak nas z nich wywłaszczą. Taki obiekt a większośc czasu stoi pusty -  zgroza!

Vote up!
3
Vote down!
0

hobo

#1468747