Czas wziąć sprawy w nasze ręce

Obrazek użytkownika cccp.ue
Kraj

120 zamordowanych w Paryżu to dopiero początek.

 

Należy natychmiast:

 

1. wsadzić babę z Szydłowca - Kopacz, do więzienia - art. KK o sprowadzeniu niebezpieczeństwa powszechnego, czyli wyrażenie zgody na wjazd do Polski emigrantów muzułmańskich, w gruncie rzeczy zamachowców lub kandydatów na zamachowców,

2. wprowadzić przepis, że w razie uczestnictwa w zamachu, w jego przygotowaniu, cała rodzina zamachowca jest deportowana z Polski,

3. przywrócić powszechną np. 3-miesięczną służbę wojskową w Obronie Terytorialnej Kraju. Każdy zdrowy Polak powinien umieć strzelać z broni długiej i mieć dostęp do niej - dla obrony Polski i Rodziny.

4. zabronić ustawowo osiedlania się i nadawania obywatelstwa muzułmanom.

5. zabronić budowy meczetów - jak Arabia Saudyjska i inne kraje muzułmańskie  kościołów.

6. polskich Tatarów traktować z szacunkiem - chyba, żeby zaczęli skręcać w stronę ekstremizmu muzułmańskiego. Wtedy jak wyżej.

TO NIE DYSKRYMINACJA  TO KONIECZNA SAMOOBRONA - POLSKI, POLAKÓW, NASZYCH RODZIN, oraz zasada WZAJEMNOŚCI  w stosunkach międzypaństwowych(zakaz budowy meczetów).

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

Nocny program informacyjny TVP Info, który w całości poświęcił czas antenowy zbrodni muzułków w Paryżu dowiódł, że nadal "redachtory" z telewizorni polskojęzycznej nic nie widzą złego w zjawisku przyjmowania imigrantów przez kraje UE. Relacje i korespondencje o tym zamachu terrorystycznym przekazywali tak, jak by wśród islamistów byli dobrzy i źli obywatele, przy czym ci źli - to stanowiący jakiś nieznaczący promil populacji islamskiej.

Około godz. 02:15 do studia TVP Info zatelefonował telewidz Marcin P. Dobrowolski - dziennikarz Pulsu Biznesu, który aktualnie przebywa w Paryżu. Naświetlił on "redachtorom", jak w rzeczywistości wyglądała pomoc jemu i innym polskim obywatelom przez Ambasadę Polską we Francji. Ręce opadają!!! Kogo na te placówki dyplomatyczne wysłała ta platformerska swołocz? O tym, jak się skandalicznie zachowała pracowniczka ambasady wobec pana Marcina i osób z nim będących w stanie zagrożenia życia, można przeczytać tutaj: http://blogpublika.com/2015/11/14/tak-polska-ambasada-w-paryzu-traktuje-polakow-w-obliczu-zagrozenia-zamachami-wstrzasajaca-relacja/.

Informacja ambasady, z jaką można się było zapoznać z twittera  - przeczyła rzeczywistości i faktom, z jakimi miał okazję się zetknąć p. Marcin.  

 

"Redachtor" TVP Info wypytywał p. Marcina o szczegóły dotyczące sytuacji na ulicach Paryża, ale - co charakterystyczne dla tego użytecznego durnia - ani słowem nie zająknął się na temat nagannej postawy pracownika Ambasady Polskiej w Paryżu wobec obywateli RP przebywających w dniu zamachu we Francji. A przecież telefonujący przedstawił ten temat jako wiodący.

Co do Kopacz-ki - napisałeś Autorze, cyt.: "wsadzić babę z Szydłowca - Kopacz, do więzienia (...)".
Otóż... nie do więzienia!!! Jako podatnik - nie mam najmniejszego zamiaru do końca swojego i jej życia utrzymywać tej gnidy w pierdlu. Na podstawową rację żywnościową Kopacz-ka powinna zapracować w obozie pracy! Przecież jest tyle pracy przy łopacie (ma już wprawę, kiedy to pod Smoleńskiem przekopała teren na metr w głąb!).

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1498581

a jeśli chodzi o zachowanie Konsula RP (wyznaczonego przez platformersów) w  Ambasadzie w Paryżu, to jest ono całkowicie zgodne z ich linią postepowania, czyli gęba pełna frazesów, a działań brak.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1498623

 

7.   Wszystkie resztki pozostałe z zamachowca samobójcy chować z bakutilem wieprzowym a filmy z pochówku umieszczać w necie...........

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ardawl

#1498741