Rząd PO funduje nam kolejne spektakle złośliwości

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

 

 

Dziennikarskie krętactwa, czy fakty?

Po niedawno teatralnie zainscenizowanej knajackiej intrydze, przez Lisa i aktora Karolaka w trakcie wyborów, z fałszywymi informacjami o rzekomym zwracaniu przez Dudę nagrody za paszkwilancki film "Ida", nastąpił kolejny spektakl kłamstw Newsweeka-"o niezgodnych z poprzednią funkcją poselską podróżach do Poznania posła Dudy, w ramach wykorzystanych diet, gdzie rzekomo był wykładowcą na uczelni".

Tymczasem okazuje się, że Andrzej Duda bywał w Poznaniu jako poseł, ale nigdy nie prowadził  tam wykładów.  Jak gazecie Lisa nie wypaliło kłamstwo o wykładach w Poznaniu, to wymyślili nową wersję- pracy na uczelni w Nowym Tomyślu, odległym o 70 km od Poznania.  Poza tym w myśl jakich przepisów, praca na uczelni jest sprzeczna ze sprawowaniem funcji posła?

Z kolei nie ma końca obłudnych słów oburzenia- a to premiery Kopacz, a to jej ministra MSW Schetyny- o mitycznych szkodach jakie poniosła Polska dyplomacja, przy okazji zaproponowania przez Prezydenta włączenia Polski w skład negocjatorów z Rosją, w związku z jej agresją na Ukrainę.

Jednocześnie celowo jest przemilczane, że była to inicjatywa konsultowana niedawno przez Prezydenta Dudę z ministrem spraw zagranicznych Schetyną i takie włączenie Polski sugerował wielokrotnie sam Schetyna, jeszcze za prezydentury Komorowskiego.

A oto kolejne kwiatki w organizowanych atakach usłużnych mediów, skierowanych na PIS .

Raz piszą, że aresztowany Dubieniecki to aktualny zięć zmarłego Lecha Kaczyńskiego, a teraz że to jednak to nie zięć, ale były mąż jego córki i miał powiązania z PIS-em choć nie był jego członkiem itp. itd. Zagubione biedactwa, jedno ich kłamstwo przeczy drugiemu. Typowe imaginacje i ataki w stylu słynnego tercetu: Lis-Komorowski-Kopacz.

Ostrzegałem w swojej poprzedniej notce    http://niepoprawni.pl/blog/anty-bolszewik/niesmiale-przygrywki-do-atakow-na-prezydenta-andrzeja-dude że krętacze z PO po przegranej Komorowskiego, będą na razie nieśmiało przypuszczać ataki na Prezydenta Dudę i jego otoczenie, z późniejszym zamiarem bezwzględnego "rzucania kłód pod nogi" i tak się teraz dzieje.

Mają w tej dziedzinie długoletnie doświadczenia i praktykę ze zmarłym Prezydentem Kaczyńskim- np. podczas spotkania na szczycie głów państw UE, sugerując kłamliwie niemożność wspólnej podróży samolotowej Prezydenta z Tuskiem, a potem szyderczo twierdząc o braku krzesła dla Prezydenta na sali obrad UE.

Jak widać rząd PO z usłużnymi na zlecenia mediami, funduje coraz nowsze serie złośliwych spektakli, z przeszkadzaniem w pracy i szkodzeniem wizerunkowi głowy państwa polskiego.

Tylko trwałe odsunięcie intrygantów od władzy, może patologiczny stan rzeczy zmienić na korzyść polskiej racji stanu. Wiele wskazuje, że to się stać musi.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika eisizdz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szanowny kolego, gdyby Twoja bezrobotna córka chodziła po mieście z torebkami za kilka tysięcy zł, to zapewne zainteresowałbyś się tym skąd ma na to kasę.
Lechu nie był człowiekiem z ciemię bitym i zapewne zdawał sobie sprawę że zięciu odpierdziela lewiznę, i zapewne nie on sam ale szeroko pojęte otoczenie ówczesnego Prezydenta pomogło otworzyć niejedne drzwi obecnemu podejrzanemu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1491595

Trochę powagi szanowny panie. Teść Dubienieckiego Lech Kaczyński nie żyje od 5 lat, a pan posądzasz go w stylu  Newsweeka Tomasza Lisa, o wyimaginowane przestępcze kontakty z zaświatów  z byłym zięciem. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1491739

wyssanych z 21 palca (już raz dostałam ostrzeżenie za ten zwrot) "sensacji".

21 palec czy serdelka Liza to w sumie to samo i mając do czynienia - w tym przypadku z antydziennikarstwem, uprawianym przez "Newskweeeek" - uważam, że należy nazywać sprawy po imieniu! 

 

Autor notki zaznacza:

"Raz piszą, że aresztowany Dubieniecki to (...)"....

 

Więc to "raz piszą" już samo po sobie świadczy, że mamy do czynienia nie z dziennikarstwem, a ze zwykłą  medialną prostytucją redakcji "Newskweeeka"  bo sprawa Dubienieckiego wyplywała przed 10 kwietnia 2010 r., zatem jeszcze za życia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - "wroga" Platformy itd.

Dziś czersko-wierniczy ściek, w obronie "chonoru" - I Męnczennika III RP Bronisława Marii, Platformy Obywatelskiej i wszystkich jej afer, dostał od "góry"  zadanie prowadzenia szeroko zakrojonej operacji pod hasłem - "Gnoimy PiS by zgnoić Dudę ! W Polsce i na Swiecie !".

 

Nieważne, że w "operacji" już są używane - albo kotlety z papieru toaletowego i wykałaczek "second hand", albo tak stare mielone i schaboszczaki, że są w stanie ciekłym (ściek było nie było - hehehe) i cuchną jak ścierwo, że nawet szczury omijają je na 5 km.

Tylko takie będą używane w "operacji" przed i długo po październikowych wyborach.

Jest jednak jeden problem - ten smród cuchnącej materii "państwo polskie zdało egzamin" czują właściwie tylko czersko-wierniczy POhańcy i ich zleceniodawcy. I też tylko oni go wdychają. Mało - temu smrodowi towarzyszy odór smoleńskiego - przepraszam za określenie - szamba, które "państwo polskie zdało egzamin" samo wyprodukowało by opijanić Naród, a w sumie wyprodukowało na własny pohybel. I wiedziało o tym od samego początku, no ale tylko wariat nie korzysta z szansy płynięcia jak najdłużej dzięki wyporności g... jeśli to jest jedyne koło ratunkowe. I PO to robi.

Nie ma dowodów, że np.KPRM jest kołem napędowym akcji "Anty-Duda"... No to wystarczy spytać -  a czy Ewa Kopacz nie daje na to dowodów prawie co dnia ?

Nie ma dowodów, że np.KPRM jest kołem napędowym teorii pancernej brzozy, mgły i winy polskich pilotów ? A wystarczy pytanie - kto do dziś utrzymuje Zespół Laska? Szkoda klawiatury na wystukiwanie pełnej nazwy tego "organu", który za pieniądze podatników zajmuje się teoretyzowaniem odnośnie zawartości cukru w cukrze...

Nie ma dowodów, że np.KPRM jest kołem napędowym dla - parasola dla Kiszczaka, pomp żałobnych dla Jaruzela i "zasłużonych dla III RP Towarzyszy WSI", złożonych na Powązkach  w ostatnich latach, orzeczeń "mała szkodliwość czynu" rozgrzanych sądów w stosunku do  setek, jeśli nie tysięcy "Sławków  Nowaków" bo to pluszaki władzy !

Zatem  wystarczy pytanie: czy nie  "firmuje" tego burdelu bezpośrednio KPRM ?

 

Oczywiście KPRM uda, że pytania albo nie było albo każe np.obszczymurkom Teresy Piotrowskiej zamknąć pytającego do aresztu. Na parę lat bez procesu, bez wyroku, nawet bez orzeczenia winy.

Rząd PO nie jest złośliwy ! On po prostu jest na swój oprychowski i cwaniacki sposób praktyczny i  korzysta z posiadania władzy by żyć jak glizda w dupie na cudzy rachunek i zachować ten status quo jak najdłużej.  

Jeśli ktokolwiek zasługuje na miano frajera, to niestety tylko Polak !

Ten, który rzucił wszystko w p.... i pojechał na zmywak do Dublina albo Glasgow.

Ten, który ma prawo na tacy i miota się między "wolnością" i wolnością.

Ten, który pozwolił degeneratom albo/i idiotom przy władzy zrobić z siebie - dumnego obywatela dumnej RP szmatę  bez woli, bez poczucia tożsamości nie tylko w kwestii narodowej przynależności, ale również w kwestii określenia się jako gatunek biologiczny.

Garstka plazmodii  rządzi Polską, z prawie połowy Polaków zrobiła zombie, a z reszty - bydło i faszystów. 

Bydło i faszyści dziś nie pozwalają by Polska nie zginęła z mapy świata, a zombie... dalej dają się rżnąć garstce plazmodii.

Tak na marginesie - PO-wskie zombie do dziś nie wiedzą dlaczego pestycydy nie wytłukły ostu, perzu, pokrzywy i stonki ale wytukły np.bociany, biedronki, pszczoły itd. No ale  po co mają wiedzieć jeśli  śwuatli ministrzy PO tego nie wiedzą ?

Platforma Obywatelska im tego nie wyjaśni, wyjaśni za to jak 5-latek w przedszkolu ma zakładać prezerwatywę, a 6-latek w I klasie podstawówki ma cieszyć się orgazmem.

...

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491606

Nie istnieje nic takiego jak "polska racja stanu" od osmiu lat, a od pięciu nie istnieją suwerenne władze. III RP to atrapa wolnego państwa , z przestępczą sitwą u władzy, udającą "elytę". To tylko jurgieltnicy obcych sił, za pieniądze niszczący i okradający Polskę. Nie jest istotne,że nie którzy z PO-sitwy poslugują się jeszcze językiem polskim....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1491623